close
تبلیغات در اینترنت
بورس تیرماه فصل ترافیک مجامع
loading...

نوشته ها ی شخصی ما در معلم بورس

سلام روزبخیر-کانال ما در تلگرامapsahm@-شاخص کل در محدوده 233هزار واحد است وهنوز احتمال اصلاح وجود دارد اصلاحات در حد 3الی 5 هزار واحد اگر نشد بازار دوباره صعودی خواهد بود-الان دارم از مدرسه می ایم خشکه 2/4میلیون چک ثبت نام کشیدیم هزار ایراد هم از بچه مان گرفتندبا خواهش وتمنا ثبت نام کردند-دفارا تا این لحظه قوی ظاهر شده است-وآذر خرید از قبل داریم فعلا صف خرید است اسن سهم رزنگ زرد معاملات تحت احتیاط بود جرات ورود خرید انبوه نکردیم-جالبه در این بازار نزولی خساپا تا این لحظه1706ریال-در اکثر گروهها اصلاح…


سلام روزبخیر


-کانال ما در تلگرامapsahm@
-شاخص کل در محدوده 233هزار واحد است وهنوز احتمال اصلاح وجود دارد اصلاحات در حد 3الی 5 هزار واحد اگر نشد بازار دوباره صعودی خواهد بود
-الان دارم از مدرسه می ایم خشکه 2/4میلیون چک ثبت نام کشیدیم هزار ایراد هم از بچه مان گرفتندبا خواهش وتمنا ثبت نام کردند
-دفارا تا این لحظه قوی ظاهر شده است
-وآذر خرید از قبل داریم فعلا صف خرید است اسن سهم رزنگ زرد معاملات تحت احتیاط بود جرات ورود خرید انبوه نکردیم
-جالبه در این بازار نزولی خساپا تا این لحظه1706ریال
-در اکثر گروهها اصلاح قیمت فرضا گروه انبوه سازی مشهود است....صبر کنید اصلاح به انتها برسد سهم خشک وبرای عرضه موجو د نباشد
-


توسط یک کارگزاری اعلام شد:

کار سخت و چالش های این هفته بورس / پیش بینی چند صنعت و ۱۲ سهم

یک کارگزاری با تکیه بر آخرین رویدادهای مهم سیاسی و چالش های پیش روی بازار سهام در هفته پیش رو، شرایط کلی چند صنعت و چند نماد را پیش بینی کرد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، شاخص بورس درحالی چهارشنبه گذشته با ریزش 2268 واحدی به 234 هزار و 879 واحدی نزول کرد که کارگزاری آبان درباره شرایط روزهای پیش اعلام کرد: بازار در هفته گذشته با روند قبلی آغاز کرد و در روزهای میانی هفته، اقبال بیشتری به گروه های بزرگتر به خصوص پتروپالایشی ها رخ داد و ولی رفته رفته و با عملیاتی شدن مرحله بعدی سیستم مدیریت ریسک و البته احتیاط مرسوم در روزهای پایانی هفته که اخیرا مشخص شده که منطقی نیز هست، پایان هفته با عرضه های سنگینی همراه شد.

در پایان هفته هم مجددا تنش های سیاسی و نظامی افزایش یافت و این بار شکل جدی تری به خود گرفت. با این حال با گذشت یک روز از سرنگونی پهپاد امریکایی در مرزهای آبی جنوبی ایران، آرام آرام شاهد تلطیف اخبار هستیم و این موضوع با عقب نشینی اندک در بازار ارز پس از خبر تمدید تعلیق اقدامات تنبیهی علیه ایران توسط اف ای تی اف نیز تایید می شود.

البته نفت که به دقت اوضاع منطقه را رصد می کند فعلا در مدار صعودی است. هرچند باید در نظر داشت که امیدواری به کاهش تنش های تجاری نیز در روند صعودی اخیر بازار نفت بی تاثیر نبود.

در این میان ، بیانیه اخیر فدرال رزرو و اعلام آمادگی برای کاهش نرخ بهره در صورت لزوم به مذاق بازارهای کالایی خصوصا طلا که مدتها در قفس نوسانی بود خوش آمده و شاهد رشد قیمت ها در این بازارها هستیم و در صورت بهبود روابط تجاری ابرقدرت ها می توان به رشد بیشتر فلزات اساسی و طلا نیز امیدوار بود.

اما بانگاهی واقع گرایانه باید اذعان داشت که بازار امروز سختی را پیش رو خواهد داشت. تجمیع اخبار نامطلوب و البته محدودکردن قدرت تقاضا در محدوده مقاومتی شاخص و اظهار نظرهای ضد و نقیض در رابطه با سیاست های ارزی ، فردا همگی پس از دو روز تعطیلی منعکس خواهد شد و این موضوع افزایش عرضه را در پی خواهد داشت.

رشد قیمت های جهانی و تثبیت نرخ ارز در محدوده های فعلی، بعد بنیادی گروه های بزرگ را که در آستانه ارائه گزارش های عملکردی خرداد و سه ماهه ابتدایی سال جدید هستند تقویت می کند و از لحاظ هیجانی، تصمیم با سهامداران است که در رابطه با ریسک های سیستماتیک چه عکس العملی نشان دهند.

به نظر می رسد در صورت عدم رخداد حوادث نامطلوب و با کاهش فضای ملتهب سیاسی اخیر و تعادل در بازار، همچنان گروه های بزرگ از جمله فلزات اساسی، محصولات شیمیایی، معدنی ها و فراورده های نفتی می توانند گزینه های جذابی داشته باشند.

در دیگر گروه ها هم ، سه صنعت خودرو ، بانک و بیمه می توانند به بهبود روند معاملات امید داشته باشند و نمادهایی همچون، "خودرو، خساپا، خزامیا، وپاسار، وخاور، وبملت، وکار، وپست، وملل، پارسیان، کوثر و ودی" می توانند روند مناسبی را پیش بگیرند.

در دیگر گروه ها، روند نوسانی با گرایش اصلاحی دور از ذهن نیست و به نظر می رسد با تضعیف نسبی شاخص هم وزن تا حدودی عقب نشینی رد این نمادها رخ دهد و صرفا روند تک نمادها در این گروه ها با نوسانات مثبت پیگیری شود. در گروه قند و شکر نیز برخی از تک نمادها می توانند مورد توجه باشند.

به صورت کلی، چالش های پیش روی بازار سهام در هفته پیش رو مواردی همچون محدود شدن قدرت تقاضا ناشی از عملیاتی شدن بخشنامه مدیریت ریسک، التهاب فضای سیاسی و ابهام در سیاست ارزی در رابطه با کالاهای اساسی خواهد بود.از طرفی گزارش های پیش رو و مجامع نیز می تواند تغییراتی را در روند داد و ستدها موجب شود.

از لحاظ تکنیکی، شاخص بورس در صورت عقب نشینی بیشتر با چالش واگرایی های منفی روبروخواهد شد که احتمالا روند اصلاحی هرچند محدودی را در پی خواهد داشت و در صورت عبور پر قدرت از این محدوده می توان به رشد تا سقف کانال صعودی در محدوده 260 تا 270 هزار واحدی امیدوار بود.

انتهای پیام


-مکث بازار یک نوع اصلاح قیمت 20 درصدی را که از روزهای قبل شروع شده نشان میدهد
-در گروه رایانه رکیش-مرقام-مفاخر صف فروش تا این لحظه
-بسویچ در محدوده 10000ریال قابل خرید بود غروب یکی از روزهای هفته قبل یک کانالی از بسویچ اطلاعیه ای درج کرد ومنجر به افزایش صف خرید بسویچ شدودیگر فضا برای کشف روند مقدور نشد امروز 98/04/01
-ولی گروه برق تا این لحظه در حال اصلاح قیمت
-غالبر -غاذر تا این لحظه صف خرید
-خساپا الان 1716 ریال همچنان سبز مانده است
-توریل بیش از 6/29میلیون معامله شده و3/8 میلیون صف خرید دارد تا این لحظه

-از شب چله شش ماه یک نفس بازار صعودی بوده است اگر ده روزی در حال اصلاح است غم مخور این روال کاری بورس است-تا این لحظه تعداد 92 سهم مثبت و235سهم منفی البته فقط بورس فرا بورس وضع بهتر 89 سهم مثبت 94 سهم منفی

فردا وپس فردا بازار بهتری خواهیم داشت


-غچین پس از کش وقوس 32000الی 35000ریال نهایتا الان مو.قتا صف خرید دارد تا این لحظه
-

توضیح دو سهم بورسی و فرابورسی درباره نوسان قیمت و کنفرانس اطلاع رسانی

زیرمجموعه توسعه صنایع بهشهر و سهم فرابورسی درخصوص اطلاعات حاصل از برگزاری کنفرانس اطلاع رسانی و نوسان قیمت سهام توضیح دادند و با توقف نماد و رشد قیمت روبرو شدند.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس،گروه صنایع بهشهر و شرکت شیمیایی رنگین درخصوص اطلاعات حاصل از برگزاری کنفرانس اطلاع رسانی و نوسان قیمت سهام دست به شفاف سازی زدند که "وصنا" با توقف نماد و "شرنگی" با رشد 8 درصدی قیمت روبرو شدند.

بر این اساس،وحید رجبیان مدیر عامل "وصنا" در خصوص نوسان بیش از ۵۰ درصدی در قیمت سهام این شرکت و لزوم برگزاری کنفرانس اطلاع رسانی اعلام کرد: با توجه به عدم طرح سوال و ابهام در سامانه تدان در موعد زمانی مقرر از جانب سهامداران، سرمایه گذاران و فعالان در این رابطه به نظر می‌رسد نوسان قیمت سهام این شرکت طی روزهای معاملاتی اخیر، ناشی از رشد ارزش سهام موجود در پرتفوی سرمایه گذاری های بورسی و تحلیل و تصمیم و سرمایه گذاران بورس و عرضه و تقاضا در بازار سهام است.

توسعه صنایع بهشهر مالک 61.9 درصدی این شرکت حاضر در بازار اول معاملات بورس محسوب می شود.

همچنین "شرنگی" در خصوص لزوم رعایت ماده ۱۲ مکرر یک دستورالعمل اجرایی نحوه انجام معاملات در فرابورس اعلام کرد: از تاریخ گزارشگری قبلی (صورت های مالی و گزارش تفسیری مدیریت دوره مالی ۳، ۶، ۹ و ۱۲ ماهه منتهی به خرداد ۹۸) تا مقطع فعلی تغییر با اهمیت در وضعیت مالی و عملکرد شرکت رخ نداده است.

لذا به نظر می رسد این نوسان قیمت سهام طی روزهای معاملاتی اخیر به علت عرضه و تقاضا در بازار سرمایه و جو روانی حاکم بر جامعه است. بدیهی است در صورت وقوع هرگونه رویداد و اهمیت مراتب طبق مفاد ماده ۱۳ دستورالعمل اجرایی افشای اطلاعات شرکت های ثبت شده نزد سازمان افشا می‌شود.


-تا فردا خدا نگه دار
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-

سلام روزبخیر


-کانال ما در تلگرامapsahm@
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
ارسال نظر برای این مطلب

88888
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
درباره ما
کانال ما در تلگرامapsahm@ این سایت محل یاد داشتهای شخصی ما می باشد. سلب مسئولیت برای هر گونه خرید وفروش سهم با مشاوران مجوز دار بورسی وکارگزاران خبره بورسی تماس بگیرید با تقلید از هیچ سایت ویا وبلاگ ویا کانال تلگرامی سهم خرید وفروش نکنید بهترین راهکار جلوگیری از ضرر خرید پله اول یکصد هزار تومان می باشد بخش نظرات سایت بسته است بخش عضو گیری واطلاعات کاربری نیز تعطیل است.
نام کاربری :
رمز عبور :
  • آرشیو
  • 1398
  • کدهای اختصاصی