close
تبلیغات در اینترنت
اوان در حال بررسی
loading...

نوشته ها ی شخصی ما در معلم بورس

سلام روزبخیر-کانال ما در تلگرامapsahm@-صف خرید سنگین در نماد دسبحا تا این لحظه-در باور اکثریت نمی گنجید خاذین به مرز مقاومت 3000ریال نزدیک بشود الان 2996ریال ما  این غیر ممکن ها را بخوبی تشخیص می دهیم-سبهان قلدر ومحکم......سناریو ادامه ار-غچین گنجشک روزی ها زیر 20000ریال فروختند الان غچین25253ریال-شاملا 40000ریالی امروز نیم نگاهی به 48000ریال انداخت-ختوقا ما رشد سهم را باور داشتیم ولی اکثریت نه الان تا این لحظه 41 میلیون صف خریددر 2607ریال مقاومت سال 1397محدوده 2400ریال بودمقاومت جدید اگر بتواند…


سلام روزبخیر


-کانال ما در تلگرامapsahm@
-صف خرید سنگین در نماد دسبحا تا این لحظه
-در باور اکثریت نمی گنجید خاذین به مرز مقاومت 3000ریال نزدیک بشود الان 2996ریال ما  این غیر ممکن ها را بخوبی تشخیص می دهیم
-سبهان قلدر ومحکم......سناریو ادامه ار
-غچین گنجشک روزی ها زیر 20000ریال فروختند الان غچین25253ریال
-شاملا 40000ریالی امروز نیم نگاهی به 48000ریال انداخت
-ختوقا ما رشد سهم را باور داشتیم ولی اکثریت نه الان تا این لحظه 41 میلیون صف خریددر 2607ریال مقاومت سال 1397محدوده 2400ریال بودمقاومت جدید اگر بتواند اگر........3000ریال است بورس سنگ وشیشه است هر روز به رنگی وفرمی همه چیز شناور است
-موج خرید مکزیکی در گروه خودرویی تا این لحظه
-ولشرق الان 2300ریال بسیار عالی
-شاخص کل تا محدوده 230 هزار فاصله کمی دارد.......بورس به تنهایی با ترامپ در حال جنگ تجاری است
-هنوز زود است به وقتش جماعت با اوان همراه خواهد شد شب دراز وقلندر بیدار
-یک افت ناگهانی 10 درصدی را در بیمه ما در اینده رصد کنید الان قیمت 2191 ریال امروز 98/03/19
-البرز یکی از گزینه های مدام تکراری ما در محدوده 1000ریال بود الان 1610ریال
-

صف خرید برای سهام ۷۸ شرکت بورسی و فرابورسی و صف فروش ۸ شرکت

در برابر صف تشکیل فروش ۸ شرکت، سهام ۷۸ شرکت بورسی و فرابورسی هم در مرحله پیش گشایش بازار با صف خرید روبرو شده اند.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، در دومین روز هفته و در برابر صف تشکیل فروش برای شرکت های چون ریل سیر پرداز، حمل و نقل پتروشیمی ،  لیزینگ‌ خودرو غدیر، پتروشیمی فجر ، تجارت الکترونیک پارسیان ، تامین ماسه ریخته گری ، تجهیزنیروی‌ زنگان‌ و فرابورس ، سهام 78 شرکت بورسی و فرابورسی هم در مرحله پیش گشایش بازار با صف خرید روبرو شده اند.


-در گروه خودرویی صف خرید خودرو وصف خرید ختوقا از بقیه پر رنگ تر است
-

مشخصات کلی شرکت جدید و آماده عرضه ۱۰ درصدی در فرابورس

یک شرکت ۱۰۰ میلیارد تومانی در حوزه خدمات فنی و مهندسی در بازار دوم فرابورس درج شد تا پس از معرفی توسط مدیران، آماده عرضه اولیه ۱۰ درصدی باشد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، شرکت جنرال مکانیک پس از احراز شرایط پذیرش از ۱۸ خرداد ماه با نماد "رنیک" به عنوان صد و یازدهمین شرکت در بازار دوم  فرابورس و در گروه خدمات فنی و مهندسی و زیر گروه فعالیت های ساختمانی و مشاوره فنی مرتبط درج شد تا پس از معرفی مدیران،آماده عرضه 10 درصدی سهام باشد.

طبق بررسی های بورس پرس، شرکت جنرال مکانیک در تاریخ ۲۲ فروردین سال ۳۳ به صورت سهامی خاص تأسیس شده و در اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی تهران به ثبت رسیده و در همان تاریخ شروع به فعالیت کرده است و تجربه ای بالغ بر ۶ دهه فعالیت پیوسته عمرانی در داخل و دو دهه در عرصه بین المللی را دارا است.

سرمایه اولیه شرکت ۱۴ میلیون تومان بوده که طی ۱۱ مرحله افزایش سرمایه به ۱۰۰ میلیارد تومان رسیده است.۴۸.۹ درصد سهام این شرکت با ۱۲۰۵ نیروی انسانی به بنیاد مستضعفان و ۵۱ درصد آن به شرکت پایا سامان پارس تعلق دارد.

موضوع فعالیت اصلی به رشته های ساختمان، آب، حمل و نقل، تاسیسات و تجهیزات، نیرو، نفت و گاز و فعالیت های فرعی شامل مشارکت و پروژه های مرتبط با موضوع فعالیت می شود.مرکز اصلی شرکت تهران و کارگاه ها در تهران، ورامین، لنگرود، قم، دهلران، ایلام، چالوس، انزلی، قصر شیرین، میبد و امارات متحده عربی واقع است.

انتهای پیام


-پردیس 11میلیون صف خریداین نماد در محدوده 1100ریال کشف روند شده بود
-بازار سرمايه

امسال روند فروش و سودآوری شرکت ها مناسب ارزیابی می شود و در مقایسه با سال های گذشته از کیفیت بسیار مناسبی برخوردار است. لذا، استراتژی نگهداری سهام در فصل مجامع به سهامداران توصیه می شود.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه(سنا)، کوروش شمس، مدرس دانشگاه و کارشناس بازار سرمایه با توجه به نزدیکی به زمان برگزاری مجامع ابراز داشت: میزان فروش و سودآوری شرکت ها با سال های گذشته بسیار متفاوت است به این دلیل که شرکت ها عملکرد خوبی داشته اند و اگر به کدال مراجعه کنیم عملکرد اردیبهشت اکثر شرکت های بزرگ هم مثبت منتشر شده است.  در واقع شرکت ها عملکرد مناسبی در فروش داشته اند لذا بهتر است سهامداران استراتژی تثبیت را در پرتفوی خود داشته باشند.

وی در این خصوص ادامه داد: بازار ما در شرایط حاضر بسیار وابسته به شرایط اقتصاد سیاسی است اما اگر بخواهیم مباحث سیاسی را در نظر نگیریم هم اکنون دو اتفاق بزرگ در کشور در حال رقم خوردن است. یکی عملیات بازار باز است که نرخ بهره را تحت تاثیر قرار می دهد و نکته بعدی، ایجاد بازار متشکل ارزی است که نرخ ارز را سامان می دهد . پس دو عامل نرخ ارز و نرخ بهره که تاثیر زیادی بر بازار سرمایه دارند از جانب بانک مرکزی سامان دهی می شوند و میتوان در انتظار نتایج مثبت آن در بازار سرمایه بود.

شمس با اشاره به نوسانات نرخ دلار نیمایی و نرخ فزاینده آن نسبت به سال گذشته، ابراز داشت: با توجه به این که اکثر شرکت های حاضر در بازار سرمایه، شرکت های صادرات محور هستند، با افزایش نرخ برابری دلار، امکان سودآوری بیشتری نصیب این شرکت ها می شود. از طرف دیگر، شرکت های کوچک نیز، با توجه به این که فروش داخلی دارند و فضای رقابتی برای آنها ایجاد شده است می توانند سوددهی مناسبی را کسب کنند. در این میان برای شرکت های دارویی، شوینده، غذایی بحث ارز ۴۲۰۰ و تبدیل به ارز نیمایی اتفاق می افتد به همین دلیل این شرکت ها دستخوش تغییرات مثبت می شوند و چشم انداز کلی بازار مثبت خواهد بود.

وی در خصوص ریسک های وارد بر بازار سرمایه بیان داشت: به نظر می رسد شرایط سیاسی دیگر التهابات گذشته را ندارد و سرمایه گذاران باید بیشتر بر مباحث اقتصادی تمرکز کنند. آنچه تحریم و محدودیت سیاسی نامگذاری می شد دیگر وجود ندارد و از این به بعد شرایط به سوی گشایش پیش می رود.

این مدرس دانشگاه در خصوص بازار محصولات کامودیتی بیان داشت:  قیمت محصولات کامودیتی در جهان تحت تأثیر جنگ های تعرفه ای میان چین و آمریکا قرار داشته و روند قیمتی آن بر بازار سرمایه ما نیز اثرگذار بوده است .به نظر می رسد با این اوضاع، چشم انداز تثبیت در انتظار بازارکامودیتی و محصولات این بازار باشد. در بازار سرمایه ما دو عامل قیمت جهانی و نرخ ارز، بر قیمت سهام شرکت های کامودیتی محور تأثیرگذار است اما با توجه به افزایش نرخ نیمایی، سودآوری شرکت ها تحت تأثیر نوسان قیمت های کامودیتی قرار نمی گیرد و به این ترتیب با رشد قیمتی همراه خواهد بود.


-در گروه کانه های فلزی کروی پر تحرک ترین سهم ومعادن کم تحرک ترین سهم تا این لحظه
-ساعت 11/35 تا فردا خدا نگه دار
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-

سلام روزبخیر


-کانال ما در تلگرامapsahm@
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
ارسال نظر برای این مطلب

88888
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
درباره ما
کانال ما در تلگرامapsahm@ این سایت محل یاد داشتهای شخصی ما می باشد. سلب مسئولیت برای هر گونه خرید وفروش سهم با مشاوران مجوز دار بورسی وکارگزاران خبره بورسی تماس بگیرید با تقلید از هیچ سایت ویا وبلاگ ویا کانال تلگرامی سهم خرید وفروش نکنید بهترین راهکار جلوگیری از ضرر خرید پله اول یکصد هزار تومان می باشد بخش نظرات سایت بسته است بخش عضو گیری واطلاعات کاربری نیز تعطیل است.
نام کاربری :
رمز عبور :
  • آرشیو
  • 1398
  • کدهای اختصاصی