close
تبلیغات در اینترنت
غچین کانون توجه
loading...

نوشته ها ی شخصی ما در معلم بورس

سلام روزبخیر-کانال ما در تلگرامapsahm@-غچین برنده سهامداران بلند مدت تا این لحظه صف خرید-دبالک برنده سهامداران بلند مدت تا این لحظه صف خرید-کمرجان می اید-ظریف شرط ایران برای پذیرش پیشنهاد مذاکره ترامپ را اعلام کردوزیر امور خارجه شرط پذیرش پیشنهاد ترامپ برای مذاکره با ایران را نشان دادن احترام از سوی آمریکا بصورت عمل به تعهدات برجامی اعلام کرد. به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، محمد جواد ظریف به شبکه CNN گفت: ایران با دونالد ترامپ مذاکره نخواهد کرد، مگر اینکه آمریکا با احترام از طریق تعهدات ذیل برجام…

سلام روزبخیر


-کانال ما در تلگرامapsahm@
-غچین برنده سهامداران بلند مدت تا این لحظه صف خرید
-دبالک برنده سهامداران بلند مدت تا این لحظه صف خرید
-کمرجان می اید
-

ظریف شرط ایران برای پذیرش پیشنهاد مذاکره ترامپ را اعلام کرد

وزیر امور خارجه شرط پذیرش پیشنهاد ترامپ برای مذاکره با ایران را نشان دادن احترام از سوی آمریکا بصورت عمل به تعهدات برجامی اعلام کرد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، محمد جواد ظریف به شبکه CNN گفت: ایران با دونالد ترامپ مذاکره نخواهد کرد، مگر اینکه آمریکا با احترام از طریق تعهدات ذیل برجام بتواند تهران را متقاعد به مذاکره کند.

وی ضمن انتقاد نسبت به اقدام آمریکا در ارسال ناوگروه آبراهام لینکلن به همراه بمب‌افکن به خلیج فارس افزود: داشتن همه این تجهیزات نظامی در یک منطقه کوچک به خودی خود مستعد وقوع حوادث و مستلزم احتیاط فراوان است و آمریکا بازی بسیار بسیار خطرناکی را انجام می‌دهد.

این عضو کابینه با تقبیح اقدام واشنگتن در خروج از برجام و اعمال تحریم‌ها علیه ایران تاکید کرد: با حسن نیت کار کردیم. اما حاضر به مذاکره با افرادی که پیمان خود را شکسته‌اند و به تعهدات‌ عمل نمی‌کنند نیستیم.ایران در مقابل تهدیدات تسلیم نخواهد شد و هرگز با زور و از سر اجبار مذاکره نمی‌کند. شما نمی‌‌توانید تهدید کنید و انتظار همکاری داشته باشید. راه انجام این کار از دریچه احترام می‌گذرد، نه از طریق توسل به تهدید.

ظریف گفت: اگر تنش‌ها تشدید شود، عواقب دردناکی خواهد داشت.ایران علاقه مند به تشدید تنش‌‌ها نیست. در عوض، خواستار پایان فوری جنگ اقتصادی است که توسط آمریکا علیه ایران اعمال می‌شود،تحریم ها شهروندان را از نیازهای معیشتی محروم کرده است.همه آنچه که می خواهیم به فروش رساندن نفت‌ است و آمریکا در نقش غارتگری است که مردم را از خرید نفت ایران محروم می‌کند.تحریم‌های سخت آمریکا که به اقتصاد ایران آسیب زده،مصداق تروریسم علیه شهروندان است.

انتهای پیام


-اصلاح قیمت بترانس را هر روز رصد کنید
-ممکن است بالبر هم اصلاح قیمت بکند فعلا با تقاضای محدود روبروست
-والبر حمایت 2200ریال مقاومت 3000ریال الان 2498ریال امروز 98/03/01
-صف خرید سنگین تا این لحظه در نماد ولغدر
-این چهار نماد قندی را رصد کنیدقثابت-قمرو-قشکر قنیشا
-مفاخر در رصد دیده بان
-تپمپی- لسرما در رصد دیده بان
-حپترو با مقداری تقاضا روبروست تا این لحظه
-حتوکا نیز مثل روزهای قبل هنوز با تقاضا روبروست
-کمرجان باز گشایی میشود در کف خوب است در سقف نه امروز 98/03/01
-

سایپا ۱۱۰۰ میلیارد تومان به شرکت های بیمه بدهکار و بحران زا شده است

انجمن شرکت های بیمه‌ اعلام کرد: سایپا با ۱۱۰۰ میلیارد تومان بزرگترین بدهکار به شرکت های بیمه است و به یک بحران جدی در این صنعت تبدیل شده است.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس به نقل از ایرنا، انجمن شرکت های بیمه‌ اعلام کرد: در آخرین جلسه شورای عمومی بر توافقات قبلی اعضا در خصوص نحوه وصول مطالبات از سایپا به عنوان بزرگترین بدهکار بیمه ای تاکید شد.

محمد علیپور دبیرکل این انجمن هم گزارشی از روند اجرای تخفیف 2.5 درصد توسط شرکت های عضو و آخرین اقدامات صورت پذیرفته در خصوص وصول مطالبات از سایپا ارائه کرد .

غلامرضا سلیمانی رئیس کل بیمه مرکزی نیز با تاکید به اینکه انجمن باید سازوکاری طراحی کند تا شرکت‌های بیمه بتوانند مطالبات معوقه را وصول کنند، گفت: موضوع بدهی های معوقه، خسران جدی در صنعت بیمه است و شرکت هایی که با بدهکاران بزرگ صنعت پای میز قرارداد می نشینند به این بحران دامن می زنند.

براساس این گزارش، سایپا برای رفع این مشکل از شرکت های بیمه درخواست کرده بود با ایجاد سازوکاری، خودروهای این شرکت را بیمه شخص ثالث کنند تا پس از اخذ هزینه حق بیمه نامه شخص ثالث از خریداران، پول آن را به بیمه ها بپردازد.

با وجود اینکه سایپا به اخذ کامل حق بیمه از خریداران خودرو اقدام کرده و شرکت های بیمه نیز بیمه نامه‌های شخص ثالث را صادر کرده‌اند اما این خودروساز از پرداخت پول حق بیمه شخص ثالث دریافتی از خریداران به شرکت های بیمه خودداری می‌کند.

بدهی 1100 میلیارد تومانی سایپا سررسیده شده و بخش قابل توجهی از مطالبات بیمه ها از این شرکت هنوز به مرحله سررسید نرسیده است.

انتهای پیام


-

پاسخ معاون فولادمبارکه به منتقدین : بورس جامع‌ترین بستر معاملاتی است

معاون فروش و بازاریابی فولاد مبارکه در پاسخ به برخی منتقدین گفت: بورس محل تلاقی عرضه و تقاضا بوده و نه تنها عامل گرانی قیمت کالاها نیست بلکه جامع‌ترین بستر معاملاتی در ایران و دنیا است.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، محمود اکبری در خصوص طرح برخی انتقادات نسبت به احتمال رشد قیمت یک کالا پس از عرضه در بورس به تسنیم گفت: این انتقاد منطقی به نظر نمی‌رسد چرا که بورس عامل گرانی نیست و محل تلاقی عرضه و تقاضای تولیدکنندگان و مصرف‌کنندگان است. بورس شرایط و قیمت معامله را تحمیل نمی‌کند بلکه شرایط اثرگذار بر قیمت تحت تأثیر عوامل خارج از بورس است.

وی افزود: عواملی همچون نرخ تورم، نرخ تعادلی بین ارزهای خارجی و ریال، بهره بانکی، میزان نقدینگی موجود در جامعه، نوع نگاه بخش صنعت و واحدهای اقتصادی به آینده صنعت و اقتصاد، پیش‌بینی نرخ تورم و شاخص‌های اقتصادی از جمله نرخ رشد یا کاهش سرمایه‌گذاری و استهلاک سرمایه، هزینه حمل و نقل و نیز هزینه مواد اولیه و انرژی و . . . در تعیین قیمت یک کالا اثر دارند و این موارد ارتباطی به بورس کالا ندارند.

این مقام مسئول ادامه داد:بورس کالا بستری شفاف برای معامله فراهم کرده و اینکه قیمت کالایی در جریان معامله افزایش یا کاهش می‌یابد به بورس مربوط نیست.

اکبری با تأکید بر اینکه بورس کاشف قیمت در تلاقی عرضه و تقاضا است نه تعیین‌کننده قیمت، افزود: فولاد مبارکه نیز با اعتقاد به شفافیت بورس کالا چه در تالار بورس و چه به صورت ثبت معاملات به‌صورت مچینگ با قیمت کشف شده در بورس و مستقیم از کارخانه، محصول را به مشتریانی که مصرف‌کننده واقعی بوده و دارای خطوط تولید هستند، عرضه می‌کند و برای تداوم چرخه و رونق تولید در فولاد مبارکه و صنایع پایین‌دستی و ممانعت از بروز مشکل برای خریداران باید نظام عرضه مستقیم در تالار بورس و سیستم مچینگ مثل 15 سال گذشته تاکنون همچنان ادامه یابد.

وی افزود: حضور در بورس کالا شفافیت و کشف قیمت منصفانه را در فضای رقابتی در پی دارد و حضور در این بازار شفاف به دلیل کشف قیمت‌های واقعی یک مزیت برای دو طرف معامله محسوب می‌شود. به عبارت بهتر، جامع‌ترین و شفاف‌ترین روش و بستر معاملاتی نه تنها در ایران بلکه در دنیا بورس‌ها هستند به طوری که کشورهای توسعه یافته و پیشرفته صنعتی نیز همچنان بر ساختار بورس و توسعه آن تأکید دارند.

انتهای پیام


-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-

سلام روزبخیر


-کانال ما در تلگرامapsahm@
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
ارسال نظر برای این مطلب

88888
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
درباره ما
کانال ما در تلگرامapsahm@ این سایت محل یاد داشتهای شخصی ما می باشد. سلب مسئولیت برای هر گونه خرید وفروش سهم با مشاوران مجوز دار بورسی وکارگزاران خبره بورسی تماس بگیرید با تقلید از هیچ سایت ویا وبلاگ ویا کانال تلگرامی سهم خرید وفروش نکنید بهترین راهکار جلوگیری از ضرر خرید پله اول یکصد هزار تومان می باشد بخش نظرات سایت بسته است بخش عضو گیری واطلاعات کاربری نیز تعطیل است.
نام کاربری :
رمز عبور :
  • آرشیو
  • 1398
  • کدهای اختصاصی