close
تبلیغات در اینترنت
بورس سلام خرداد
loading...

نوشته ها ی شخصی ما در معلم بورس

سلام روزبخیر-کانال ما در تلگرامapsahm@-سلام حال دبالک 320 تومانی چطور است؟؟؟؟؟ الان چند است؟؟؟؟؟؟ بلند مدت چه خواهد شد؟؟؟؟-کشف روند بموقع دبالک در محدوده3200ریال توسط ما-سلام حال غچین چطور است؟؟؟؟؟-سلام حال وآذر چطور است؟؟؟؟ الان 7300ریال-سلام حال شاملا چطور است؟؟؟؟؟-سلام از کمرجان چه خبر؟؟؟؟-سلام سبهان کجا رفته؟؟؟؟؟-سلام ختوقا الان چند است؟؟؟ میگویند 2069 ریال کشف روند 1400ریالی توسط دیده بان ما یادتان هست-سلام از خبهمن 100 تومانی چه خبر؟؟؟؟ الان 1590ریال-رمز موفیقت 1-سهام رند حتی المقدور نه2-بازار…

سلام روزبخیر


-کانال ما در تلگرامapsahm@
-سلام حال دبالک 320 تومانی چطور است؟؟؟؟؟ الان چند است؟؟؟؟؟؟ بلند مدت چه خواهد شد؟؟؟؟
-کشف روند بموقع دبالک در محدوده3200ریال توسط ما
-سلام حال غچین چطور است؟؟؟؟؟
-سلام حال وآذر چطور است؟؟؟؟ الان 7300ریال
-سلام حال شاملا چطور است؟؟؟؟؟
-سلام از کمرجان چه خبر؟؟؟؟
-سلام سبهان کجا رفته؟؟؟؟؟
-سلام ختوقا الان چند است؟؟؟ میگویند 2069 ریال کشف روند 1400ریالی توسط دیده بان ما یادتان هست
-سلام از خبهمن 100 تومانی چه خبر؟؟؟؟ الان 1590ریال
-رمز موفیقت 1-سهام رند حتی المقدور نه2-بازار پایه نه3- همراه شدن با اماتورها نه4-تقلید از کانال های تلگرام نه....
-خانه ات اباد ختوقا 212 تومان....
شاملا الان 44443ریال میانگین ده درصد رشد کرده است

-
درباره نوسان قیمت و نتیجه مزایده:

توضیح دو بانک منجر به رشد قیمت سهم و توقف نماد شد

پست بانک و بانک گردشگری درخصوص نوسان قیمت سهام و نتیجه برگزاری مزایده،دست به شفاف سازی زدند و با رشد قیمت و توقف نماد روبرو شدند.

به گزارش پایگاه خبری بورس پر س،پست بانک و بانک گردشگری درخصوص نوسان قیمت سهام و نتیجه برگزاری مزایده،دست به شفاف سازی زدند که "وپست" با رشد 3 درصدی قیمت و "وگردش" با توقف نماد روبرو شد.

بر این اساس، "وپست" درخصوص رعایت ماده ۱۷ مکرر دستورالعمل اجرایی نحوه انجام معاملات در بورس تهران اعلام کرد: از تاریخ گزارشگری قبلی(صورت های مالی و گزارش تفسیری مدیریت دوره ۳، ۶، ۹ و ۱۲ ماهه منتهی به آذر ۹۷) تا مقطع فعلی تغییر با اهمیت در وضعیت مالی و عملکرد شرکت رخ نداده است.

لذا به نظر می‌رسد نوسان قیمت سهام در روز های معاملاتی اخیر ناشی از عرضه و تقاضای بازار صورت پذیرفته است. بدیهی است در صورت وقوع هر گونه رویداد با اهمیت، مراتب طبق مفاد ماده ۱۳ دستورالعمل اجرایی افشای اطلاعات شرکت های ثبت شده نزد سازمان افشا می‌شود.

همچنین "وگردش" که در نظر دارد در راستای رعایت قانون رفع موانع تولید رقابت پذیر و ارتقاء نظام مالی مصوب سال ۹۴، نسبت به واگذاری تا سقف ۷۹ درصد از سهام شرکت اقتصادی نگین گردشگری ایرانیان با رعایت تمامی تشریفات و ضوابط و مقررات سازمان بورس و فرابورس اقدام کند،میسر به انجام این واگذاری در سال ۹۷ نشد اما فروش سهام این شرکت در سال جاری در دستور کار هیات مدیره قرار دارد که اطلاعات تکمیلی و شرایط فروش پس از طی مراحل داخلی و اخذ مصوبات مربوطه، متعاقباً از طریق کدال و روزنامه های قانونی به اطلاعات سهامداران و سرمایه‌گذاران خواهد رسید.

انتهای پیام


-

واکنش همتی به روند نزولی بازار ارز/ دلار 40 و 50 هزار تومانی رویا است

رئیس بانک مرکزی با بیان اینکه مردم نباید وارد بازار ارز شوند، درباره روند نزولی روزهای اخیر بازار ارز اعلام نظر کرد و گفت: دلار 40 و 50 هزار تومانی رویایی است که محقق نمی شود.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، عبدالناصر همتی با بیان اینکه سال 98 حدود 18.7 میلیارد دلار ارز صادراتی بازگشته است به خانه ملت گفت: طی دو ماه گذشته نیز روند بازگشت ارز صادراتی مناسب بوده و مولفه ایی به نام واردات در برابر صادرات به این بخش اضافه شده که طبق آن صادرکنندگان می‌توانند ارز را برای وارداتی که ثبت سفارش شده اختصاص دهند.

وی افزود: قله مقاومت را رد کرده‌ایم اما هنوز تلاش دشمنان شکست خورده ادامه دارد. این فشارها نمی‌تواند تأثیری داشته باشد چرا که دشمنان زمانی از دلار 40 و 50 هزار تومانی سخن می‌گفتند اما این اظهارات رویایی بیش نبود و طی ماه‌های آینده ثبات بیشتری حاکم خواهد شد.

این مقام مسئول با تأکید بر اینکه بسیاری از نوسانات بازار ارز سیاسی است، ادامه داد: مردم نباید وارد این بازار شوند چرا که ممکن است متضرر شوند. ظرف این دو هفته قیمت ارز حدود 2 هزار تومان کاهش یافته است. بنابراین توصیه می‌شود مردم با توجه به متغیرهای سیاسی تأثیرگذار در بازار ارز وارد آن نشوند.

به گفته همتی ذخایر کافی ارزی وجود دارد و بانک مرکزی هر زمانی اراده کند وارد بازار می‌شود کما اینکه گاهی وارد این بازار شده و نتیجه را تغییر داده است.

وی با بیان اینکه حدود 6 میلیارد دلار ارز در دو ماه ابتدایی سال جاری برای کالاها تأمین شده، افزود: حدود 3 میلیارد دلار از این ارز به کالاهای اساسی و دارو اختصاص یافته که این کالاها اعم از برنج، روغن، نهاده‌های دامی، دارو و تجهیزات پزشکی بوده و بانک مرکزی پول آن را پرداخت کرده است.

همتی ادامه داد: بانک مرکزی این توان را دارد که ظرف دو ماه 6 میلیارد دلار ارز تأمین کند و اگر صادرکنندگان در این بخش به دولت کمک کنند می‌توان با سرعت بیشتری دوران تحریم‌ها را پشت سر گذاشت .

انتهای پیام


-نماد کالا نیز مجوز افزایش سرمایه گرفت ولی رشد سهم از قبل پیش خور شده بودمنظور هر افزایش سرمایه ای مناسب ورود نیست با دقت باید بررسی شود بقول معروف محاسبه خواب پول را باید کرد
-شاخص کل 3324 واحد رشد وارزش معاملات روزانه تا این لحظه بالای 900میلیارد تومان.....بسیار عالی......اگر همین وضعیت وگردش مالی سه سال بر بورس حاکم باشد....ریال بورسی از دلار ترامپ پیشی خواهد گرفت.....ریال بورسی یعنی ریال شما صدرصد در چرخه بورس در گردش باشد
-بیمه کوثر بیمه دانا صف خرید دارند
-نماد زشریف در حال عرضه است
-دونماد ساختمانی ثامان -ثعمرا نیز صف خرید دارند
-وخارزم پس از کش وقوس های ماه گذشته الان 1294ریال وحدود 74میلیون صف خری دارد
-تمحرکه -تپمپی-لسرما تا این لحظه صف  خرید دارند
-سال قبل محدوده 3000ریال چند سری وتوشه را در محدوده بالای 3000ریال کنترل کردیم ولی بعلت گستردگی تعداد نمادهای بورسی وقت ادامه کنترل سهم را پیدا نکردیم الان 5311 ریال
-حتوکا با رشد طلایی ماه قبل هنوز مقداری صف خرید دارد......حریل همچنان متوقف است
-سپاها -ساربیل ستران -سدور تا این لحظه صف خرید دارند
-نماد وآذر امروز بیشترین 7331وکمترین6634ریال یک نوسان 697 ریالی......در دو کفه ترازو فروشنده بازنده خریدار برنده....
-بکاب تعداد سهام شرکت 24/100میلیون تا این لحظه با تقاضا روبروست
-
-
-

سلام روزبخیر


-کانال ما در تلگرامapsahm@
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
ارسال نظر برای این مطلب

88888
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
درباره ما
کانال ما در تلگرامapsahm@ این سایت محل یاد داشتهای شخصی ما می باشد. سلب مسئولیت برای هر گونه خرید وفروش سهم با مشاوران مجوز دار بورسی وکارگزاران خبره بورسی تماس بگیرید با تقلید از هیچ سایت ویا وبلاگ ویا کانال تلگرامی سهم خرید وفروش نکنید بهترین راهکار جلوگیری از ضرر خرید پله اول یکصد هزار تومان می باشد بخش نظرات سایت بسته است بخش عضو گیری واطلاعات کاربری نیز تعطیل است.
نام کاربری :
رمز عبور :
  • آرشیو
  • 1398
  • کدهای اختصاصی