close
تبلیغات در اینترنت
تاصیکو
loading...

نوشته ها ی شخصی ما در معلم بورس

سلام روزبخیر-کانال ما در تلگرامapsahm@-دیروز دبالک تا محدوده 3700ریال صعود کرد.....موقتا به محدوده3400ریال ریزش کرد ولی الان3648ریال است تا این لحظه-کگاز سهامدارنی که جایزه در پرتفو دارند حاضر بودند در محدوده 5000ریال بفروشند ولی جایزه ها قابل معامله نبود الان کگاز6246ریال وصف خرید تا این لحظه-شاخص کل صبح210 هزار واحد را لمس کرد-خبهمن1474ریال و41 میلیون صف خرید.......تجربه بالای من گفته بود روزی خبهمن ذوبی دیگر خواهد بود-صف خرید خبهمن سنگین تر شدتا این لحظه-وایران صف خرذید سنگین تا این لحظه-ولبهمن…

سلام روزبخیر


-کانال ما در تلگرامapsahm@
-دیروز دبالک تا محدوده 3700ریال صعود کرد.....موقتا به محدوده3400ریال ریزش کرد ولی الان3648ریال است تا این لحظه
-کگاز سهامدارنی که جایزه در پرتفو دارند حاضر بودند در محدوده 5000ریال بفروشند ولی جایزه ها قابل معامله نبود الان کگاز6246ریال وصف خرید تا این لحظه
-شاخص کل صبح210 هزار واحد را لمس کرد
-خبهمن1474ریال و41 میلیون صف خرید.......تجربه بالای من گفته بود روزی خبهمن ذوبی دیگر خواهد بود
-صف خرید خبهمن سنگین تر شدتا این لحظه
-وایران صف خرذید سنگین تا این لحظه
-ولبهمن نیز صف خرید تااین لحظه
-گروه دارویی همچنان نماد دارو صف خرید سنگین داردتا این لحظه
-
پیغام های ناظر بازار
اطلاعيه عرضه اوليه سهام شرکت سرمايه گذاري صدرتامين ( تاصيكو) 98/2/9 09:32
به اطلاع کليه فعالان محترم بازار سرمايه مي رساند ، امروز دوشنبه مورخ09/02/1398 تعداد دو ميليارد سهم معادل 10 درصد از سهام شرکت سرمايه گذاري صدرتامين ( تاصيكو)به عنوان پانصدو سي و دومين شرکت پذيرفته شده براي اولين بار پس از پذيرش و درج نام شرکت در فهرست شرکت‌هاي پذيرفته شده در بورس اوراق بهادارتهران در بخش استخراج كانه هاي فلزي و گروه و طبقه استخراج ساير كانه هاي فلزي در فهرست نرخ‌هاي بازار دوم و در نماد تاصيكو به شيوه ثبت سفارش جهت کشف قيمت عرضه خواهد شد. توجه به موارد زير ضروريست: 1- دوره ثبت سفارش از ساعت 10:00 الي 12:30 مي باشد. امكان اصلاح و يا حذف سفارش در اين مدت امكانپذير مي باشد. 2- سهميه در نظر گرفته شده براي هر كد حقيقي و حقوقي حداكثر 000ر7 سهم مي باشد. هر كد معاملاتي تنها مجاز به ارسال يك سفارش مي باشد. 3-ورود سفارش صرفاً با کد معاملاتي و در دوره زماني اعلام شده و به قيمت محدود در دامنه قيمتي تعيين شده ( كف قيمت 0502 و سقف قيمت 200ر2 ريال مي باشد) ، جهت ثبت سفارش امکانپذير مي باشد و ورود سفارش بصورت گروهي مجاز نمي باشد. کليه مشتريان بر خط نيز مي توانند با توجه به شرايط ذکر شده فوق نسبت به ورود سفارش اقدام نمايند. 4- پس از اتمام دوره ثبت سفارش، کشف قيمت با توجه به وضعيت سفارشات ثبت شده در دوره ثبت سفارش و مطابق با مفاد مندرج در ماده 17 دستورالعمل پذيره نويسي و عرضه اوليه اوراق بهادار در بورس اوراق بهادار تهران و فرا بورس ايران مصوب 14/10/1395 خواهد بود. جهت كسب اطلاعات بيشتر به اطلاعيه شماره 57855/181 مورخ 1398/02/04 مديريت عمليات بازار منتشره در سايت شركت بورس اوراق بهادار تهران مراجعه نمايند. مديريت عمليات بازار شركت بورس اوراق بهادار تهران

-سهم کم حاشیه البرز 1000ریالی الان 1375ریال صف خرید......بدون حتی یک مورد خطا سال قبل وامسال تمام پیشی بینی های ما در مورد نمادها صحیح بوده است......
-بیمه دانا بیمه دی هم صف خرید تا این لحظه
-غچین غایب بزرگ بازار.... ماندگاری اجباری در بلند مدت سود هنگفت اجباری
-محدودیتهای قانونی بازار پایه را در اینده مد نظر داشته باشید
-پاسا تا این لحظه صف خرید سنگین..... پدرخش تشخیص بموقع ما سال گذشته در کف محدوده 3000ریال الان در محدوده 26000ریال
-

برنامه افزایش سرمایه ۱۰۰ درصدی شرکت فرابورسی از دو محل

گروه سرمایه گذاری میراث فرهنگی و گردشگری ایران،پیشنهاد افزایش سرمایه ۱۰۰ درصدی از دو محل سود انباشته و مطالبات سهامداران داد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، گروه سرمایه گذاری میراث فرهنگی و گردشگری ایران که با سرمایه 300 میلیارد تومانی در بازار اول معاملات فرابورس درج شده و طی معاملات دو روز گذشته با رشد 7.8 درصدی قیمت روبرو بوده از برنامه افزایش سرمایه 100 درصدی خبر داد.

بر این اساس، "سمگا" در نظر دارد سرمایه فعلی را از 300 به 600 میلیارد تومان برساند. تامین مالی این شرکت از دو محل مطالبات سهامداران و آورده نقدی و سود انباشته با هدف مشارکت در افزایش سرمایه شرکت های فرعی و وابسته و اصلاح ساختار مالی، اعمال خواهد شد.

بنابراین گزارش، شرکت اقتصادی نگین گردشگری ایرانیان با 8.8 درصد و فراز عمران آریانا با 6.8 درصد در ترکیب سهامداری این شرکت بورسی حضور دارند.

انتهای پیام


-سنگین ترین صف خودرویی در نماد خبهمن متمرکز است البته نماد خودرو هم صف خرید سنگینی داردتا این لحظه
-ولساپا نیز صف خرید سنگین تشکیل داده تا این لحظه
-شاخص کل تا این لحظه4468واحد......پیامی به تحریم کنندگان ایران قدرت نمایی بورس در این برهه حساس.....باید از ده سال پیش بورس رها سازی فضایی میشد واین همه بانک وموسسه مالی بیهوده تشکیل نمیشد
-بیش از 500 نماد فعال بورس بسان 500 جنگجووشمشیر زن نمودار شاخص کل را صعودی کرده اند
-شاخص کل تا این لحظه 5414واحد رشد را به ثبت رسانده است
-

ذوب آهن با حل دو تکلیف خوش خبر شد/ برگشت دو زمین ۶۲.۹ و ۲۱.۲ هزار متری

ذوب آهن با اعلام رویدادی مثبت از صدور رای قطعی و رفع دو تکلیف خبر داد که طی آن ۶۲ هزار و ۹۴۶ متر زمین چادگان و ۲۱ هزار و ۲۰۰ متر زمین اصفهان به این شرکت برگشت داده شد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، در جریان معاملات امروز بازار سهام ، نماد ذوب آهن به دلیل اعلام رویداد مهم برای یک ساعت بسته شد که مربوط به صدور دو رای قطعی به نفع این شرکت 6.1 هزار میلیارد تومانی بود.

براساس این گزارش، رای اول "ذوب" مربوط به بطال نظریه هیات حل اختلاف اداره ثبت اسناد و املاک فریدن در خصوص مالکیت شرکت آب منطقه ای اصفهان نسبت به بخشی از اراضی شهرستان چادگان و رای دوم خلع ید از 22 پلاک مفروز مجزا شده از پلاک 53 اصلی بخش 9 ثبت اصفهان و مطالبه اجرت المثل و قلع و قمع مستحدثات است.

رای 62 هزار و 946 متر زمین چادگان

شرکت آب منطقه ای اصفهان در سال 90 نسبت به مالکیت شرکت ذوب آهن اصفهان در خصوص بخشی از اراضی پلاک شماره 64.1 شهرستان چادگان اعتراض کرد که به موجب رای اصلاحی هیات حل اختلاف فریدن، 62،949 متر مربع از این اراضی از مالکیت ذوب آهن خارج شد که شرکت نسبت به این رای اعتراض و پس از پیگیری های مکرر ، رای نهایی دادگاه مبنی بر برگشت مالکیت اراضی مذکور به ذوب آهن اصفهان صادر شد.

این موضوع یکی از بندهای گزارش حسابرس مستقل برای عملکرد سال مالی 96 (بند 17 - قسمت الف) بوده و با صدور این رای یکی از تکالیف مجمع مبنی بر حل موضوع رفع مشکلات نقل و انتقال اسناد مالکیت شرکت انجام شده است.

رای مربوط به 21 هزار و 200 متر زمین در اصفهان

خانم نسرین احسانی در 22 فروردین 91 نسبت به 21،200 متر مربع از زمین های متعلق به شرکت ذوب آهن اصفهان واقع در بلوار شفق اصفهان ادعای مالکیت کردکه بر اساس رای نهایی دادگاه ، ادعای وی رد و رای به نفع شرکت ذوب آهن اصفهان صادر شده  است.

این موضوع یکی از بندهای گزارش حسابرس مستقل برای عملکرد سال مالی 96 (بند 17 قسمت الف) بوده است و با صدور این رای یکی از تکالیف مجمع مبنی بر حل موضوع رفع مشکلات نقل و انتقال اسناد مالکیت شرکت انجام شده است.

انتهای پیام


-تا فردا خدا نگه دار
-
-
-
-
-
-
-

سلام روزبخیر


-کانال ما در تلگرامapsahm@
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
ارسال نظر برای این مطلب

88888
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
درباره ما
کانال ما در تلگرامapsahm@ این سایت محل یاد داشتهای شخصی ما می باشد. سلب مسئولیت برای هر گونه خرید وفروش سهم با مشاوران مجوز دار بورسی وکارگزاران خبره بورسی تماس بگیرید با تقلید از هیچ سایت ویا وبلاگ ویا کانال تلگرامی سهم خرید وفروش نکنید بهترین راهکار جلوگیری از ضرر خرید پله اول یکصد هزار تومان می باشد بخش نظرات سایت بسته است بخش عضو گیری واطلاعات کاربری نیز تعطیل است.
نام کاربری :
رمز عبور :
  • آرشیو
  • 1398
  • کدهای اختصاصی