close
تبلیغات در اینترنت
عرضه اولیه ای در راه است
loading...

نوشته ها ی شخصی ما در معلم بورس

سلام روزبخیر-کانال ما در تلگرامapsahm@-بازار بورس بازار پیچیده وفوق سری است به ظاهر ساده ولی به لحاظ فنی بسیار پیچیده است-ناظر الان پله به پله درtsetmc قیمت ولشرق را کاهش میدهد اول سود مجمع 350ریالی را از قیمت اصلی کم کرده است الان 1995ریال وروزهای اینده اعمال قیمت افزایش سرمایه خواهد بود....-هسته معاملات متاسفانه گهگاه قطع میشود ولی راه حلی دارد باید درست بشود-از بین ۶۴۳ شرکت‌ بورسی و فرابورسی بررسی شد:بهترین و بدترین سهام مشخص شدند/ از سود ۲۶۸۲ تا زیان ۶۳ درصدی + جدولبازدهی فروردین و میان دوره…

سلام روزبخیر


-کانال ما در تلگرامapsahm@
-بازار بورس بازار پیچیده وفوق سری است به ظاهر ساده ولی به لحاظ فنی بسیار پیچیده است
-ناظر الان پله به پله درtsetmc قیمت ولشرق را کاهش میدهد اول سود مجمع 350ریالی را از قیمت اصلی کم کرده است الان 1995ریال وروزهای اینده اعمال قیمت افزایش سرمایه خواهد بود....
-هسته معاملات متاسفانه گهگاه قطع میشود ولی راه حلی دارد باید درست بشود
-
از بین ۶۴۳ شرکت‌ بورسی و فرابورسی بررسی شد:

بهترین و بدترین سهام مشخص شدند/ از سود ۲۶۸۲ تا زیان ۶۳ درصدی + جدول

بازدهی فروردین و میان دوره های سهام‌ ۶۴۳ شرکت‌ بورسی و فرابورسی با سود ۲۶۸۲ تا زیان ۶۳ درصدی و مشخص شدن بهترین و بدترین سهام همراه شد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، در پی اتمام نخستین ماه سال جاری برخی شرکت های دارای سال مالی منتهی به اسفند، شرکت پردازش اطلاعات مالی مبنا بازدهی عملکرد ۶۴۳ شرکت بورسی و فرابورسی از ۴۴ صنعت را برای فروردین و میان دوره های 3، 6 و 12 ماهه بررسی کرد.

عملکرد ۱۲ ماهه

در ۱۲ ماه سال گذشته ، ۵۶۱ شرکت بازدهی بیش از ۲۰ درصد ( سود یکساله بدون ریسک) و ۳۲۱ شرکت بازدهی بیش از ۱۰۰ درصد داشتند. همچنین  بازدهی ۹۵ درصد از سهام و شامل ۶۱۲ شرکت ، مثبت بود و شرکت های ویتانا با ۲۶۸۲ درصد، قند ارومیه با ۹۱۵ درصد و فارسیت اهواز با ۹۰۹ درصد بیشترین بازدهی را به نام خود کردند.

سرمایه گذاری دانایان پارس هم با منفی ۶۳ درصد ، بیشترین زیان را داشت.

صنایع عمده فروشی، استخراج زغال سنگ و محصولات چوبی نیز با بیش از ۲۰۰ درصد، بیشترین بازدهی و صنعت محصولات چرمی با ۱۶ درصد بازدهی، ضعیف ترین عملکرد را داشتند .

عملکرد ۶ ماهه

در ۶ ماهه هم ۴۲۱ شرکت بازدهی بیش از ۱۰ درصد ( سود ۶ ماهه بدون ریسک) و ۵۴ شرکت بازدهی بیش از ۱۰۰ درصد داشتند. حدود ۸۲ درصد شرکت ها و شامل ۵۱۶ سهم، بازدهی مثبت ثبت کردند .

بعد از شرکت های دشت مرغاب و درخشان تهران، شرکت پارس سرام با ۲۹۲ درصد بیشترین بازدهی مثبت در بین ۶۳۱ شرکت را داشته است.

از بین ۶۱۹ شرکت فعال، حدود ۹۱ درصد شرکت ها(۵۶۲) بازده مثبت و سرمایه گذاری دانایان پارس با بازدهی منفی ۶۳ درصد کمترین بازدهی را داشته است.

شرکت های دشت مرغاب با ۳۲۸ درصد، سموم علف کش با ۳۲۲ درصد، سیمان تهران با ۲۸۸ درصد، بیشترین بازدهی مثبت در بین ۶۱۹ شرکت داشته اند. صنعت استخراج سایر معادن، سیمان آهک گچ و خرده فروشی به ترتیب بیشترین بازدهی را داشته و صنعت پیمانکاری صنعتی با منفی ۱۳ درصد ضعیف ترین عملکرد را داشته است.

عملکرد فروردین ماه

در فروردین ماه هم از بین ۵۹۵ شرکت حاضر ، حدود ۹۵ درصد شرکت  شامل ۵۶۴ و ۴۲ صنعت از ۴۴ صنعت بازار سرمایه دارای بازدهی مثبت بودند و صنعت سیمان با بازدهی ۴۷ درصد بهترین عملکرد را داشت.

سرمایه گذاری دانایان پارس با زیان ۶۳ درصدی ضعیف ترین عملکرد و سرمایه گذاری فنی و مهندسی مشانیر و بیمه تجارت نو با ۲۲۱ و ۱۷۰ درصد بازدهی مثبت، بهترین عملکرد را داشتند.

جدول کامل بازدهی ۶۴۳ سهم

انتهای پیام


-کل بازار بورس نیاز به اصلاح قیمت محدود دارد تا تنفسی بکند ولی به هر صورت ممکن با اهرم بورس پول نباید سمت طلا وارز برود از نظر عقلانی هم صحیح است ولی جانب احتیاط وانجام ریسک های بالا در بورس باید پرهیز شود
-خریخت 850ریالی الان 1125ریال در سقف هنوز صف خریدانتخاب ما بموقع ودر زمان خاص خودش دقیق بود
-رشد خبهمن  طی ماه گذشته عالی بود البته اگر دوباره اصلاح قیمت بکند عالی تر خواهد شد
-پر ریسک ولی امرو.ز هم نماد وپارس تا این لحظه مثبت خورده است
-چند روز است بسویچ را رصد کرده ایم عرضه نیست امروز 98/02/03
-در چکاب روزانه متوجه شدیم بموتو هم تا این لحظه عرضه نیست امروز
98/02/03
-بازار پایه کم رونق سعی کنید با بازار پایه کار نکنید محدودیتهایی دارد وشاید در اینده محدودیتها بیشتر شود
-حریل الان 1650ریال حمایت همان حمایت سابق 1400ریال
-این سهم ها را امروز رصد کنید پتایر-پکرمان- پلاسک -پکویر-پاسا-پدرخش-پسهند
امروز
98/02/03

-وقت می خواهد وتجسس وبعد تصمیم به خرید با اهدافی خاص بعضی مواقع وقت هست وبعضی مواقع وقت برای مطلب نویسی نیست
-بیش از95 درصد تفکر سهامداران خرد بازار تفکر نوسانی کوتاه مدت است.....همین عادت گنجشک روزی سودهای بالای 30 الی 50 درصد را از دست میدهد

-الان تا اخرتیر ماه از ابزار مالی مورد اشاره زیرمیشود در بورس سود کسب کردامروز98/02/03

1-سهامی که در مجمع سود بالا تقسیم می کنند

2- همین سهام بعد مجمع زمانی که باز گشایی میشود

3-در اکسل باید ثبت ونمادها را کنترل بکنید


-
بعد از افزایش سرمایه ۲۰۳ درصدی:

بانک صادرات برای امروز آماده بازگشت به تابلو بورس شد/ قیمت تئوریک

بانک صادرات بعد از افزایش سرمایه ۲۰۳ درصدی و غیبت حدود ۳۵ روزه ، امروز بدون محدودیت نوسان قیمت آماده بازگشت به تابلو معاملات شد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، در حالی بانک صادرات از 20 اسفند سال گذشته به دلیل برگزاری مجمع فوق العاده با توقف نماد روبرو بود که امروز بعد از حدود 35 روز آماده بازگشت به تابلو معاملات شد.

در این میان مدیریت عملیات بازار شرکت بورس تهران با صدور پیامی اعلام کرد: بانک صادرات ایران (وبصادر) پس از برگزاری مجمع عمومی فوق العاده مبنی بر افزایش سرمایه ، بدون محدودیت نوسان قیمت با استفاده از مکانیزم حراج آماده انجام معامله است.

براساس این گزارش ، "وبصادر" در روزهای پایانی سال گذشته ، سرمایه بیش از ۷. ۵ هزار میلیارد تومانی را با حدود ۲۰۳ درصد افزایش به بیش از ۷. ۱۱ هزار میلیارد تومان رسانده و قیمت تئوریک هر سهم آن ۳۹۱ ریال است اما با توجه به جو منفی امروز بازار ، باید منتظر ماند و دید با چه قیمتی مورد معامله قرار می گیرد.

انتهای پیام


-الان ساعت 11/50 دقیقه تا فردا خدا نگه دار
-

سلام روزبخیر


-کانال ما در تلگرامapsahm@
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
ارسال نظر برای این مطلب

88888
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
درباره ما
کانال ما در تلگرامapsahm@ این سایت محل یاد داشتهای شخصی ما می باشد. سلب مسئولیت برای هر گونه خرید وفروش سهم با مشاوران مجوز دار بورسی وکارگزاران خبره بورسی تماس بگیرید با تقلید از هیچ سایت ویا وبلاگ ویا کانال تلگرامی سهم خرید وفروش نکنید بهترین راهکار جلوگیری از ضرر خرید پله اول یکصد هزار تومان می باشد بخش نظرات سایت بسته است بخش عضو گیری واطلاعات کاربری نیز تعطیل است.
نام کاربری :
رمز عبور :
  • آرشیو
  • 1398
  • کدهای اختصاصی