close
تبلیغات در اینترنت
خرید هاست
نوشته ها ی شخصی ما در معلم بورس - 9

| |

نوشته ها ی شخصی ما در معلم بورس

کانال ما در تلگرام apsahm@با مستندات کدال سهم ها را رصد وخریداری کنید


زدشت عرضه شد

سلام روز بخیر


-apsahm@
-زگلدشت کشف روند توسط ما محدوده 3700ریال الان 6350ریال
-حفارس همچنان پر تقاضاتا این لحظه
-
یک کارشناس بازار سرمایه اعلام کرد:

اثر عوامل داخلی و خارجی در برهه حساس بورس / پیش بینی امروز چند گروه

یک کارشناس با بررسی آخرین مسائل داخلی و جهانی، احتیاط سرمایه گذاران، اتفاقات مهم پیش رو و نزدیکی به گزارش های فصلی، اعلام کرد بازار سهام در برهه مهم و حساسی قرار دارد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، محیا معصومی تحلیلگر مشاور سرمایه گذاری ابن سینا مدبر درباره وضعیت دیروز بازار و پیش بینی امروز اعلام کرد: طبق گزارش منتشر شده در کدال محصولات اصلی سایپا شامل خانواده پراید و تیبا مجوز افزایش نرخ 30 درصدی و طبقه متوسط محصولات نظیر ساینا، کوئیک و آریو مجوز افزایش 50 درصدی نرخ را به ثبت رساندند. سایر محصولات گران‌قیمت سایپا که سهم کمی از سبد فروش این شرکت را دربر می‌گیرند نیز مجوز افزایش نرخ بین 60 تا 87 درصد گرفته‌اند.

با این اتفاق نماد "خساپا" بعد از بازگشایی به قیمت 1453 ریالی رسید و با وجود رشد قیمت تا محدوده 149 تومان با فشار عرضه ها نتوانست از محدوده مقاومتی 150 تومان عبور کند.

به گفته سروش مدیرعامل سایپا، این شرکت بالغ بر هزار میلیارد تومان املاک مازاد دارد که تا پایان سال بخشی از آن و بخشی از شرکت های مازاد را به بخش خصوصی واگذار خواهد کرد.

در خبر دیگری به گفته رئیس سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان برای بهبود وضعیت تولید در دو خودروساز بزرگ ۱۵ هزار میلیارد تومان به عنوان سرمایه در گردشگر به آنان پرداخت خواهد شد. خودروهای بالای ۴۵ میلیون تومان نیز مشمول قیمت گذاری نمی‌شوند و شرکت های عرضه کننده باید قیمت نهایی مصرف کنندگان را اعلام کنند.

فولادمبارکه نیز با ارائه گزارش 6 ماهه حسابرسی شده و اعلام تعدیل مثبت 11 درصدی با اقبال مناسبی مواجه شد. بررسی تکنیکی این نماد نشان می دهد بزودی احتمال خروج سهم از روند نزولی و شروع حرکت رشدی وجود دارد.

با نزیک شدن به موعد گزارشهای 9 ماهه به نظر می رسد بورس بازان ، احتیاط را چاشنی معاملات کرده اند و با وجود احتمال گزارش های قابل قبول 9 ماهه فشار عرضه ها در نمادهای بنیادی بیشتر است.

در گروه بانکی نیز تمایل به افزایش قیمت ها در ساعات پایانی دیروز جالب توجه بود و  پس از چند روز عقب نشینی و استراحت کوتاه این گروه ، به نظر با موج صعودی دیگری در راه  است. در این میان محدودیت های جدید بانک مرکزی بر تراکنش ها اعلام شده که طبق آن به شرکت‌های پرداخت الکترونیکی اعلام شده پرداخت هایی که توسط موبایل صورت می گیرد باید سیمکارت و صاحب کارت بانکی یکی باشد و مغایرت نداشته باشد.

بررسی ها نشان می دهد اعمال محدودیت سقف برای تراکنش های بانکی مبتنی بر کارت در پایانه های فروشگاهی سبب شده تا در ماه های آبان و آذر نزدیک به 617 هزار میلیارد ریال از ارزش تراکنش ها با وجود افزایش تعداد کم شود. اجرای محدودیت هایی از این دست سبب کنترل نقدینگی خواهد شد.

اما درجریان معاملات دیروز نیز همچنان ارزش معاملات کم و جو احتیاطی بر بازار حاکم بود. آمریکا اعلام کرده پس از وضع تحریم‌های تازه علیه ایران،‌ دیگر در پی آن نیست که معافیت‌های بیشتری به خریداران نفت این کشور اعطاء کند. این خبر نشان می دهد آمریکا قرار است موضع گیری های سختتری را علیه ایران اتخاذ کند.

این موضوع می تواند بار دیگر سبب افزایش قیمت نفت شود. کلودیو دسکالزی، مدیرعامل انی بزرگ‌ترین شرکت نفتی ایتالیا و محمد الرمحی وزیر نفت و گاز عمان نیز پیش‌بینی کردند روند کنونی رشد قیمت نفت دوام خواهد داشت و احتمال رشد قیمت تا 70 دلار وجود دارد.

در بازارهای موازی دلار تا نزدیکی مرز 11900 هزار تومان پیش روی کرد که البته با عقب نشینی سطوح قیمتی دوباره به میانه کانال 11 هزارتومانی بازگشت. نمودار تکنیکی قیمت دلار نشان می دهد تا قیمت 11900 تومان مقاومتی وجود ندارد و در صورت شکست این محدوده تا قیمت 13350 تومان نمودار مقاومت سختی نخواهد داشت. اگرچه که به گفته همتی رییس بانک مرکزی با سیاست های کنترلی این بانک احتمال افزایش نرخ دلار تا آخر سال وجود ندارد.

افزایش نرخ دلار می تواند از لحاظ روانی جو مثبتی را برای بازار سرمایه ایجاد کند اگرچه که معیار محاسبات نرخ دلار نیمایی خواهد بود. طبق گزارش های منتشر شده از دفتر توسعه  صنایع پایین دستی پتروشیمی، قیمت پایه محصولات پتروشیمی بر اساس میانگین قیمت معاملاتی نرخ ارز در سامانه نیما یعنی 8 هزار و 990 تومان تعیین شده که نسبت به هفته گذشته 244 تومان افزایش یافته است.

در بازارهای جهانی اما وضعیت شاخص ها بهبود یافته شاخص سهم S&P500 برای سومین هفته متوالی صعودی است و عملکرد هفته قبل برترین رکورد از سال 2016 است ! کامودیتی ها صدرنشین سودآوری طی چندروز ابتدای 2019 هستند که از جمله دلایل آن میتوان به تغییر سیاست فدرال رزرو در رشد نرخ بهره، کاهش تنش های تجاری چین و امریکا اشاره کرد.

مذاکرات این دو کشور حدود دو ماه دیگر تا حصول نتیجه فاصله دارد که در صورت ایجاد توافق مثبت، شاهد افزایش قیمت کامودیتی ها خواهیم بود. اگرچه آمریکا سیاست های سختگیرانه ای را علیه ایران در خصوص تحریم ها اعلام  کرده اما بررسی ها نشان می دهد این سیاست ها تاکنون آنچنان برای صادرات کشور دردساز نبوده است. برای مثال بررسی آمار صادرات مس در آذر ماه از رشد 196 درصدی صادرات این فلز خبر می دهد که نشانه مثبتی از پیشرفت تجار و پیدا کردن راهکار برای ادامه صادرات است.

هچنین صادرات محصولات کشاورزی و صنایع غذایی رکوردی بی سابقه به جای گذاشت و معادل ۱۴.۳ درصد ارزش صادرات غیر نفتی شد.

در این میان تعطیلی دولت ترامپ به هفته چهارم کشیده شده که طولانی ترین تعطیلی دولت آمریکا محسوب می شود. شرکت رتبه بندی فیچ آمریکا را تهدید کرده در صورت ادامه تعطیلی ، رتبه اعتباری این اقتصاد بزرگ کاهش خواهد یافت. طبق پیش بینی موسسه رتبه سنجی s & p اگر تعطیلی این دولت تا دو هفته دیگر به طول بینجامد این امر تضعیف کننده ایندکس دلار و محرک طلا است.

گلدمن ساکس پیش بینی های خوش بینانه ای برای طلا دارد و تحلیلگران بانکی پیش بینی قیمت طلا را برای ۱۲ ماه آینده به ۱۴۲۵ دلار در هر اونس افزایش دادند. قیمتی که در بیش از ۵ سال گذشته بی سابقه است.

به گفته این تحلیلگران، افزایش تنش‌های ژئوپلیتیک باعث خرید بیشتر بانک های مرکزی شده و ترس از رکود به تقویت تقاضا از طرف سرمایه گذارانی که به دنبال سرمایه های تدافعی بوده اند، کمک کرده و این به نفع طلا است. حتی سرمایه های مبادله شده با شمش طلا هم افزایش یافته و به بالاترین حد از ماه مه رسیده است.

هفته آینده موعد اعلام گزارش های اقتضادی چین است. در چند وقت اخیر رشد اقتصادی چین روند آرامی را در پیش گرفته همین امر بر بازار فلزات تاثیر منفی داشته و باعث کاهش قیمت شده بود. حال نتیجه گزارش های این هفته می تواند دورنمای قیمت فلزات را مشخص کند.

رویداد مهم دیگر سخنرانی رئیس بانک مرکزی آمریکا در جمع اعضای کمیته اقتصادی مشترک مجلس نمایندگان و سنا است. موضع گیری امروز رئیس فدرال رزرو می تواند روند حرکتی شاخص دلار و به دنبال آن قیمت فلزات را تحث تأثیر قرار دهد.

با این همه و با توجه به عوامل فوق و اتفاقات مهمی که در هفته آتی در بازارهای جهانی پیش رو است و همچینن نزدیکی به موعد گزارش های فصلی، بازار سهام در برهه مهم و حساسی قرار دارد.

احتیاط فعالان بازار در چند روز گذشته و در آستانه ارائه گزارش های فصلی شرکت ها سبب شده تا عقب نشینی سطوح قیمتی در نمادهای بنیادی بازار را شاهد باشیم. نزدیکی شاخص به مقاومت سقف کانال نزولی نیز از سوی دیگر سبب افزایش فشار فروش شده است. بنابراین برای روزهای پیش رو با توجه به تأثیر پذیری سهام وابسته به بازارهای جهانی باید منتظر بازگشایی و روند قیمت ها باشیم.

بالطبع تغییر قیمت ها و رخدادهای مهم در دو کشور آمریکا و چین و تأثیر آن بر بازارهای جهانی سهام وابسته را تحت تأثیر قرار خواهد داد. در گروه خودرویی با توجه به افزایش نرخ محصولات همچنان تب معاملات بالا خواهد بود و برای امروز نیز انتظار معاملات مثبت رابخصوص در قطعه سازها داریم. گروه بانکی نیز به نظر می رسد پس از استراحتی کوتاه خود را مجددا برای صعود دیگری آماده می کند.

انتهای پیام
-فایرا تا این لحظه 20 میلیون صف خرید روزهای قبل هم اطلاع رسانی کردیم
-روزرهای قبل دشیمی را اطلاع رسانی کردیم امروز هم تا این لحظه با تقاضا روبرو شد
-

طی روزهای اخیر بازار سرمایه به یک آرامش نسبی رسیده است. اکنون باید منتظر ماند تا گزارش های 9 ماهه شرکت ها منتشر شود و احتمالا با انتشار این گزارش ها می توانیم شاهد رشد نسبی قیمت ها در بسیاری از شرکت ها و ورود موج جدید تقاضا باشیم.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا) و به نقل از عصر مالی، علی اسلامی بیدگلی؛ رئیس هیات مدیره شرکت مشاور سرمایه‌گذاری آرمان آتی، ضمن بیان مطلب فوق و پیش بینی روند بازار تا پایان سال، گفت: بخش عمده‌ای از عملکرد بازار ما متأثر از قیمت جهانی کامودیتی ها و نرخ ارز است که هردو  متغیر مستقل محسوب می شوند. طبیعتاً در شرایط بین المللی پیش رو، موضوع جنگ تجاری، نوسان قیمت نفت و مسایلی از این دست پیش‌بینی روند بازار بسیار سخت است و باید با سناریوهای مختلف تصمیم گیری کنیم.

وی ادامه داد:  با فرض ثبات قیمت ارز و قیمت محصولات اساسی در بازارهای جهانی به نظر می رسد تا پایان سال  بازار سرمایه رشد بیشتری نسبت به بازار پول و سایر بازار ها داشته باشد.

این تحلیل گر بازار سرمایه افزود: مهمترین ریسک پیش روی بازار سرمایه موضوع تحریم ها بود. معمولا تاثیرپذیری بورس از ریسک های سیستماتیک قبل از وقوع آن رخداد مشاهده می شود. اگر به روند معاملات قبل از 13 آبان و انتخابات میان دوره ای آمریکا توجه کنیم، می بینیم با نزدیک شدن به تاریخ مد نظر، بازار عکس العمل خاصی به این موضوع نشان نداد، زیرا پیش از این اتفاقات بورس به این رخدادها واکنش نشان داد و اکنون از فضای مهمترین ریسک تاثیر گذار بر بازار سرمایه عبور کرده ایم.

اسلامی با بیان اینکه خوشبختانه بازار ارز و سکه در هفته های اخیر از نوسان خیلی محدودی برخوردار بود گفت: با طرح موضوع حذف سود روز شمار بانک ها نیز باید انتظار داشته باشیم بخش دیگری از سرمایه های سرگردان به بخش مولد و بازار سرمایه وارد شود.

وی ادامه داد: یکی دیگر از دلایل رشد بازار پیش‌بینی گزارشات ۹ ماهه است و احتمالا برخلاف انتظار ها روند   مثبتی از عملکرد شرکت ها نشان می دهد؛ بنابراین در یک فرض محتمل رشد بالاتری از بازار پول تا پایان سال خواهیم داشت.

رئیس هیات مدیره شرکت مشاور سرمایه‌گذاری آرمان آتی افزود: البته اگر قیمت محصولات جهانی یا قیمت‌ ارز تغییر مهمی داشته باشد این پیش‌بینی می تواند دچار تغییر شود. با این حال کماکان صنایع معدنی، فلزی و پتروشیمی می‌توانند صنایع لیدر بازار باشند. گروه بانک‌ نیز می‌تواند با رفع برخی از محدودیت ها تا روزهای پایانی سال صنعت نسبتاً پیشرو بازار باشد. ضمن آنکه قیمت های جدید خودرو هم تعیین شده و اگر برخی محدودیت های وارداتی و گمرکی هم مرتفع شود به نظر می رسد می تواند صنعت بعدی باشد.

وی در پایان تاکید کرد: نباید در ماه های آتی انتظار رشد های هیجانی داشته باشیم. اما این چشم انداز محتمل است که بازدهی بازار سرمایه  از دیگر بازارهای پیشی بگیرد و همچنان امن ترین محل سرمایه گذاری کشور باشد
-موج هیجان خرید بعد بانکی امروز روی وسینا با صف خرید86مییلیون سهمی متمرکز است
-ددام روزهای قبل کشف روند شد ورشد کرده است عرضه الان تا این لحظه محدود است سهم تحت نظر
-من عادت به دادن هیچ نوع سیگنالی بعلت فحش شنیدن ندارم ولی حساسیتها وبرداشتهای بورسی ام را منعکس می کنم
-خودرو -خاور در حال باز گشایی
-ذوب خسته است ذوب باید جایزه هایش قابل معامله شود اصلاح قیمتش تمام شود بعد بتواند در کدال سود سازی کند تا قدرت رشد داشته باشد

-نیم خط طلایی

هر سهمی که به افزایش سرمایه می رود در بلند مدت با مشت ولگد پذیرایی خواهد شد


-بساما بیمه سامان صف خرید تا این لحظه
-بیمه میهن هم صف خرید ولی عرضه بالاست
-پسهند-پتایر اصلاح قیمت احتمالی مد نظر باشد در اینده
-

افزایش سرمایه از سود انباشته منجر به صف خرید شرکت بورسی شد

اولین شرکت جدید سال جاری از برنامه افزایش سرمایه ۶۶ درصدی از سود انباشته داد و با صف خرید و رشد قیمت سهام روبرو شد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، شرکت پرداخت الکترونیک سامان کیش که اولین شرکت جدید و عرضه اولیه سال جاری به شمار می رود، از برنامه افزایش سرمایه 66 درصدی خبر داد و  امروز با رشد 5 درصدی قیمت و صف خرید روبرو شد.

به این ترتیب ، "سپ" در صورت طی مراحل قانونی و مجوز سازمان بورس می تواند سرمایه 180 میلیارد تومانی را محل سود انباشته به 300 میلیارد تومان برساند تا قادر به افزایش ظرفیت و توسعه زیرساخت های مخابراتی و فنی و افزایش دستگاه های کارت خوان و کاهش استفاده از تسهیلات بانکی باشد.

انتهای پیام


-
-

ادامه مطلب
+ نوشته شده در دوشنبه 24 دي 1397 ساعت 7:0 توسط حامد | | تعداد بازدید : 34

تعلیق نماد خودرو


سلام روز بخیر


-کانال ما در تلگرامapsahm@
-خساپا-خودرو-خزامیا -متوقف گروه خودرو مثبت ولی بی لیدرتا این لحظه
-خپارس -خگستر صف خرید تا این لحظه
--تلیسه تحلیلم جواب داد واز محدوده 3700 ریال رشد کرد الان 4740ریال موقتا صف خرید
-شدوص8200ریال روزهای قبل الان در محدوده 9100ریال این هم تحلیلم جواب داد تحلیلهایی بدون کانال 40 هزار بازدید
-ددام اذیت خواهد کرد اذیت خواهد کرد ولی روزی سود خوبی خواهد ددام جای بازی بزرگان وصبوران است جای عجولان نیست
-خساپا امروز باز گشایی میشود
-بانک دی امروز هم 5 مثبت خورد وتا این لحظه صف خریداست
-خپارس 32 میلیون صف خرید
-ختوقا دیروز کمترین بوده 1768ریال امروز بیشترین 1894 ریال یعنی 126ریال رشددیروز گفتم زیر پوست سهم خبری پنهان است

-در تنهایی بعضی مواقع این شعر را باخود می خوانم زمانی که نقدینگی انباشته دارم.

دوست دارم مرگ بازار را ببینم این تخیل ذهن اکثر انهاییاست که نقدینگی در حساب دارند ودر سقف نمی خرند


- چند بانو از اقوام نزدیک باندی بورسی تشکیل می دهند وبه تصور اینکه یک روز در بورس قهرمان وثروتمند خواهند شد خط انلاین می گیرند یکی از انها در محدوده 41000ریال در سقف غمهرا تک سهم میشود غمهرا الان در محدوده 33000ریال است.....یک نگاه فنی کافی بود این اشتباه را مرتکب نشوند یک نگاه بدون هیجانی
-یکی از دوستان در مورد نماد داوه ونماد وامید پرسیده بود
-داوه پیشنهاد افزایش سرمایه 37 درصدی از سودانباشته داردمراحل افزایش سرمایه وثبت محضری به بعد عید کشیده خواهد شدلذا کم ریسک ارزیابی می گردد رتبه نقد شوندگی اش خوب است نوسان گیران وبازی گران فعالی دارد......ممکن است بعد از این رشدبا اصلاح قیمت مواجه شود
-وامیددر گروه چند رشته ای صنعتی قرار دارد وجز گزینه هتی بلند مدت وحضور اماتور ها های نوسان گیر در حد صفر است گرچه نماد رند است ولی شبیه سهم کناره عمل میکند رشد ونزولش با مستندات کدا ل است فرض فلان کانال تلگرامی نمیتواند با فرا خوان به این سهم شتاب ذوب اهنی بدهد بهترین روش کار با وامید چک دقیق اطلاعیه های ان است هم گروهش وبانک وصندوق وغدیر هم همین رفتار مشابه را دارند
-

رئیس سازمان حمایت تولید کنندگان و مصرف کنندگان گفت: ۱۵ هزار میلیارد تومان به عنوان سرمایه در گردشگر به دو خودروساز پرداخت می‌شود.


به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، رئیس سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان در برنامه گفتگوی ویژه خبری شبکه دو سیما گفت: برای بهبود وضعیت تولید در دو خودروساز بزرگ کشور ۱۵ هزار میلیارد تومان به عنوان سرمایه در گردشگر به آنان پرداخت خواهد شد.

عباس تابش افزود: افزایش قیمت خودرو در شرکت های تولید کننده با هدف افزایش تولید در جهت تعادل عرضه و تقاضا، کاهش قیمت در بازار، کمک به مصرف کنندگان خودرو و اشتغال در صنعت خودروسازی در نظر گرفته شده است.

وی گفت: خودروهای بالای 45 میلیون تومان مشمول قیمت‌گذاری نمی شوند و شرکت‌های عرضه کننده باید قیمت نهایی مصرف کنندگان را اعلام کنند.

تابش افزود: تا 31 مرداد امسال هیچ خودرویی مشمول افزایش قیمت نمی‌شود و همه قراردادهای فروش از جمله فروش فوری 30 روزه و قطعی تا این تاریخ باید به قیمت منعقد در قراردادها تحویل شود.

رئیس سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان گفت: بر اساس مصوبه ستاد تنظیم بازار، خودروسازان حق ندارند بیش از 20 درصد تولیداتشان را به فروش نقدی اختصاص دهند و 80 درصد باید به معوقات اختصاص یابد. 

تابش با بیان اینکه ایران خودرو و سایپا 300 هزار معوقه دارند افزود: دو خودروساز بزرگ کشور تعهد 930 هزار دستگاه خودرو را دارند و فروش سال 98 هم در این تعداد وجود دارد.

مدیرعامل ایران خودرو هم در این برنامه گفت: از خرداد سال جاری به بعد ایران خودرو خودروی معوق ندارد. 

هاشم یکه زارع افزود: بر اساس مصوبه ستاد تنظیم بازار از اول شهریور تا آخر دی سال جاری قراردادهای فروش ایران خودرو با افزایش 30 درصد خواهد بود. 

وی گفت: هر چه در قراردادهای فروش قیمت قطعی ثبت شده باشد خودروها بدون حتی یک ریال افزایش به مصرف کنندگان تحویل می‌شوند. 

یکه زارع افزود: قراردادهای فروش پژو پارس تا دو ماه دیگر اجرایی می‌شود. 

وی با طرح این سؤال که چرا باید 10 هزار میلیارد تومان پول مشتری و مصرف کننده به جیب دلالان برود؟ گفت: اگر زودتر برای افزایش قیمت خودرو تصمیم‌گیری می‌کردند ما هم زودتر به تعهداتمان عمل می‌کردیم.

یکه زارع با بیان اینکه ایران خودرو در سال 93 هزار و 600 میلیارد تومان اموال مازاد خود را فروخت، افزود: هم اکنون بیش از 200 تا 300 میلیارد تومان ملک در ایران خودرو برای فروش وجود ندارد. 

وی گفت: در پی آنیم تا شرکت های قطعه ساز را با شرایط خوب به بخش خصوصی واگذار کنیم. 
یکه زارع افزود: مجموع اعضای هیأت مدیره شرکت‌های ایران خودرو 232 نفر است که سعی در کاهش آنان داریم. 

وی با تأکید بر لزوم کمک به قطعه سازان کشور گفت: 95 درصد از کمک های نقدی به ایران خودرو به قطعه سازان پرداخت می‌شود.

یکه زارع افزود: تا پایان اردیبهشت 98 شاهد ایجاد توازن در قیمت تولیدات کارخانه و بازار خودرو خواهیم بود.

مدیرعامل سایپا هم در این برنامه گفت: آنچه باعث وقفه در تولید و عرضه خودرو شد محدودیت‌هایی بود که پیش آمد. 

محمدرضا سروش افزود: تأمین نشدن ارز و قطعات مورد نیاز سازندگان موجب شد تا شرکت نتواند به تعهداتش عمل کند.

وی گفت: قیمت زمان تحویل مبنای محاسبه در قراردادهای ما با مشتریان است. 

سروش افزود: بخش عمده تعهداتمان را تا پایان امسال تحویل می‌دهیم و بخش دیگر تا اردیبهشت سال آینده تحویل خواهد شد. 

وی گفت: کاهش سرمایه در گردش باعث بروز مشکلات عدیده در سایپا شده است. 

سروش افزود: سایپا بالغ بر هزار میلیارد تومان املاک مازاد دارد که تا پایان امسال بخشی از آن و بخشی از شرکت‌های مازاد را به بخش خصوصی واگذار خواهد کرد. 

وی گفت: فروش فوری خودروهای سایپا از یکشنبه 23 دی آغاز خواهد شد.

یک عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس هم در ارتباط تلفنی با این برنامه گفت: باید قبول کنیم ما هنوز خودروساز کامل نشده ایم و همچنان مونتاژکار خوبی هستیم. 

محمد عزیزی افزود: هزینه های بنگاه داری در کشور بسیار بالاست و پیش فروش خودرو کاری عادی برای تأمین مالی خودروسازان بوده است.

انتهای پیام/ب


-

آغاز پیش فروش ۷ محصول پر طرفدار ایران خودرو از فردا

معاون مدیر عامل در بازاریابی و فروش ایران خودرو از شروع پیش فروش ۷ محصول پر طرفدار از فردا و با زمان تحویل مرداد ماه ۹۸ به بعد خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، مصطفی خان کرمی با بیان اینکه طرح پیش فروش زمستانی ایران خودرو با هدف پاسخگویی به نیاز و تقاضای بازار به خودروهای پرتیراژ صورت می گیرد گفت: پژو 405 GLX و SLX، پژو پارس دوگانه سوز، سمند ال‌ایکس 7EF پایه گاز سوز و بنزینی، پژو 206 تیپ 2 و تیپ 5 برای ثبت نام و پیش فروش آماده ارایه شده است.

وی ادامه داد: پیش فروش این محصولات ایران خودرو از ساعت 10 صبح فردا دوشنبه صرفا از طریق سایت فروش اینترنتی ایران خودرو به نشانی esale.ikco.ir و یا مراجعه به نمایندگی های مجاز سراسر کشور آغاز می شود.

به گفته خان کرمی ، شروع تحویل خودروهای این طرح از مرداد ماه 98 به بعد خواهد بود.

انتهای پیام

 


-افق بلند مدت خودرویی تقریبا از تاریکی در امده حجم خرید های این گروه بالاست نمیدانم کدام یکی ولی در کف یک خودروییدر سبد داشته باشید بد نیست
-شدوص مقاومت 9000ریال را حفظ کرده است
-حپارسا حجم معاملات عجیب وغریب
-حپترو نیز با استقبال روبروست
-دشیمی صف خرید تا این لحظه
-من یک نفر سرپرست یک خانواده یعنی واقعا درگیر دهها مشکلات خارج از بورس هستم....اصلا فرصت اینکه در سایت در تلگرام جواب کسی را بدهم ندارم دوسال است مسول مستقیم مادر از کار افتاده ام هستم ولی صبور وبا حوصله مادر مشرف به موت....ولی تحت هر شرایطی ارامش من همین سه ساعتی هست که اینجا چند خط درست وغلط مطلب می نویسم
-دیران هم صف خرید شاید در اینده دوباره اصلاح کرد
-شدوص را در 8200 ریال می خواستنددوده خواران بخورند ولی اینجا اعلام کردیم الان 9192ریال

-این نیم خط را در محل کارگزاری در محل کار بنویسید ونصب کنید

سهمی که به افزایش سرمایه میرود مشت ولگدفراوانی خواهد خوردیعنی سهام دار ان سهم وهر سهمی باید تحمل کتک خوردن را داشته باشد


-

روش محاسبه سود سپرده کوتاه مدت بانک ملت تغییر می کند/ زمان اجرا

بانک ملت اعلام کرد طبق بخشنامه بانک مرکزی ، نحوه محاسبه سود سپرده های سرمایه گذاری کوتاه مدت عادی از اول بهمن ماه تغییر می کند.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، بانک ملت اعلام کرد نحوه محاسبه سود سپرده های سرمایه گذاری کوتاه مدت عادی از اول بهمن ماه تغییر می کند.

این بانک اعلام کرد: بر اساس بخشنامه اداره کل مطالعات و مقررات بانکی بانک مرکزی از اول بهمن ، نحوه محاسبه سود سپرده های سرمایه گذاری کوتاه مدت عادی از "کمترین مانده طی روز"  به "کمترین مانده طی ماه" تغییرخواهد یافت.

سایر شرایط و ضوابط ناظر بر حساب های یاد شده از قبیل نرخ سود تغییری نخواهد داشت.


-بساما صف خرید وحجم معاملات مشکوک ویا همان حجم معاملات عجیب وغریب
-ساعت 11/20 دقیقه تا فردا خدا نگه دار
-
-
-
ادامه مطلب
+ نوشته شده در یکشنبه 23 دي 1397 ساعت 7:0 توسط حامد | | تعداد بازدید : 23

شدوص پرحدیث


سلام روز بخیر


-کانال ما در تلگرامapsahm@
-دشمنان ذوب صبح در کانال ها ثبت محضری را درج کردند.....یک نصیحت در بورس دوست یا دشمن ویا عاشق هیچ سهمی نباشید به تنوعی از سبد اهمیت دهید
-فایرا 36 میلیون صف خرید هفته قبل چند بار اطلاع رسانی شد
-شدوص 8200 ریالی ما الان 8780ریال هم قیمت خورد عرض کرده ام قبلا روند مثبت نیازی به کانال 40 هزار بازدید وتبلیغات ندارد این مطلب من صرفا دیده بانی بازار بود
-خوساز ما فعلا خاموش است
-فبیرای ما فعلا خاموش است البته روندش نزولی خواهد بودما پشت سر سهم خودمان هم بد می گوییم
-انقدر تفکر بورسی ات را ارتقا بده ومغرور نشو تا دنباله رو در بورس نباشی سفته باز ونوسان گیر کوتاه مدت نباشی میشه ولی کسب تجربه زمان می خواهد
-ددام همچنان منتظر اصلاح قیمت هستیم
-قدیمی ها ما را میشناسند تازه واردها هم خواهند شناخت ماهیت کاری ما شناخت روند ها است در همه صنایع بصورت چرخشی
-حکشتی حجم معاملات مشکوک نظارت کنید
-حپارسا حجم معاملات مشکوک نظارت کنید
-حریل الان 1270 ریال 100 الی 150ریال کمتر را مدنظر داشته باشید این سناریو دهها بار درسال تکرار میشود
-

افزایش سرمایه ۱۱۵، ۲۶۶ و ۴۹ درصدی سه شرکت از تجدید ارزیابی و مطالبات

۳ شرکت بورسی و فرابورسی سیمان خوزستان، نوسازی و ساختمان تهران و لوازم خانگی پارس برنامه افزایش سرمایه ۱۱۵، ۲۶۶ و ۴۹ درصدی را اعلام کردند.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، سیمان خوزستان، نوسازی و ساختمان تهران و لوازم خانگی پارس برنامه افزایش سرمایه 115، 266 و 49 درصدی را اعلام کردند.

براین اساس،سیمان خوزستان جهت جبران مخارج سرمایه ای انجام شده درطرح احداث آسیاب سیمان العماره در عراق درصدد است سرمایه فعلی را از 65 به 140 میلیارد تومان برساند.

تامین مالی "سخوز" در صورت موافقت سازمان بورس از محل مطالبات سهامداران و آورده نقدی اعمال خواهد شد.سیمان فارس و خوزستان سهامدار 44.8 درصدی این شرکت سیمانی به حساب می آید.

همچنین شرکت نوسازی و ساختمان تهران بنا به پیشنهاد هیات مدیره درنظر دارد به سرمایه فعلی 199.3 میلیارد تومان بیفزاید.تامین مالی "ثنوسا" 75 میلیارد تومانی از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی ها و به منظور اصلاح ساختار مالی صورت می پذیرد.

شرکت سرمایه گذاری ساختمان ایران مالک 52.1 درصد سهام این شرکت که در بازار دوم معاملات بورس درج شده،محسوب می شود.

شرکت 30 میلیارد تومانی لوازم خانگی پارس نیز درصدد است از دو محل اندوخته و تجدید ارزیابی دارایی ها، سرمایه را به 44.8 میلیارد تومان برساند. هدف "لخانه" از این اقدام ، خروج از شمولیت ماده 141 قانون تجارت و اصلاح ساختار مالی است.

"شستا" سهامدار عمده این شرکت فرابورسی با 97.8 درصد است.


-توجه داشته باشید اکثر افزایش سرمایه ها پیشخورمیشوند قبل از ورود دقت لازم تکنیکی بعمل اید وبا اهل فن مشورت کنید
-بیمه ما 2230ریال محدوده 1900ریال رصد شدفرض را بر نزول بگذارید هر احتمالی ممکن است ولی رصد کنید
-بیمه کوثر همچنان با صف خرید روبروست تا این لحظه
-زبینا در سقف رشد را ادامه میدهد البته در این مرحله افراد تازه وارد ممکن است دچار خرید اشتباه بشوندصرفا نظارت کنید
-حپترو معاملات کم حجم ولی سهم کانون توجه
-تکمبا در حال عبور از مقاومت1000ریال
-بانک دی صف خرید سنگین تا این لحظه
-حضور در نمادهای بانکی برای اماتور ها بسیار پر ریسک است فقط افراد مطلع میتوانند روندهای مثبت را رصد کنند
-عرض کردم بیشتر افزایش سرمایه ها ی موثر برقیمت مثبت پیش خور میشوند ولی از ده افزایش سرمایه ممکن است دو سهمی هنوز سود اور باشند اگر وارد چنین مواردی میشوید صبر کنید بعد عید خارج شوید یعنی عجله به فروش نکنید
-بله شدوص پر حدیث امروز از بهترین های بورس بود
-

قیمت جدید 16 محصول سایپا اعلام شد/ با افزایش 30 تا 87 درصدی

شرکت سايپا قیمت جدید 16 محصول را با افزایش 30 تا 87 درصدی و طبق مجوز سازمان حمايت منتشر کرد و با توقف نماد روبرو شد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، در جریان معاملات امروز بورس ، شرکت سايپا قیمت جدید 16 محصول را با افزایش 30 تا 87 درصدی و طبق مجوز سازمان حمايت منتشر کرد و با توقف نماد روبرو شد.

"خساپا" اعلام کرد: به دليل متنوع بودن محصولات نرخ ميانگين قبلي فروش محصولات و همچنين نرخ هاي جديد فروش محصولات به صورت ميانگين محاسبه و در اطلاعيه ثبت شده ، ولی صورت ريز نرخ هاي جديد فروش محصولات به پيوست اعلام شده است . در خصوص خودروهايي كه مشمول قيمت گذاري سازمان حمايت هستند، افزايش قيمت ها براي خودروهاي تعهد شده از اول شهریور الی 30 آذر 97 اعمال مي شود و براي تعهدات بعدي براساس 5 درصد كمتر از قيمت حاشيه بازار منظور خواهد شد كه متعاقباً فهرست قيمتي آن ارائه خواهد شد.

در خصوص خودروهايي كه مشمول قيمت گذاري نيستند ، افزايش قيمت براساس 5 درصد كمتر از قيمت حاشيه بازار از اول شهریور 97 اعمال خواهد شد .

فهرست قیمت های جدید به شرح زیر است:

انتهای پیام


-صف فروش ذوب نتیجه نگهداری تقلیدی ونتیجه نگاه هیجانی به یک سهم هر سهمی صعودی دارد ونزولی سهم همیشه با شما رفیق نیست وقتی میگوییم قبل افزایش بالای 3500ریال بهترین زمان خروج بوده الان برداشت صحیح ما مشخص میشودتعصب کور چقدر تا چه حد؟؟؟
-
پیغام های ناظر بازار
تعليق نماد معاملاتي (خودرو1) 97/10/22 12:15
به اطلاع فعالين محترم بازار مي رساند؛ طبق اطلاعيه منتشره در تارنماي كدال به نشاني codal.ir جهت بررسي وضعيت اطلاعاتي ناشر، نماد معاملاتي شركت ايران‌ خودرو (خودرو1) حداكثر تا تاريخ 1397/11/03 تعليق شد. مديريت عمليات بازار شركت بورس اوراق بهادار تهران

- حدود ده روز تعلیق.... از این نوع تعلیق ها در بسیاری از نمادها خواهید دیدباید صبور باشیدوفرهنگ سهام داری منطقی را یاد بگیرید
-منظورم خرید این سهم نیست زیر پوست ختوقا یک رازی دیده میشود
-تا فردا خدا نگه داراگر خیری از مطالبم دیدی وجهی محترمانه به رفتگر محله خود بدهید ممنون
-
ادامه مطلب
+ نوشته شده در شنبه 22 دي 1397 ساعت 7:0 توسط حامد | | تعداد بازدید : 20

مطالب قبلی

صفحات وبلاگ

منوی اصلی

درباره ی ما


کانال ما در تلگرامapsahm@ این سایت محل یاد اشتهای شخصی ما ومحل گفتگوی بورسی اقوام و دوستان است. سلب مسئولیت برای هر گونه خرید وفروش سهم با مشاوران مجوز دار بورسی وکارگزاران خبره بورسی تماس بگیرید با تقلید از هیچ سایت ویا وبلاگ ویا کانال تلگرامی سهم خرید وفروش نکنید بهترین راهکار جلوگیری از ضرر خرید پله اول یکصد هزار تومان می باشد بخش نظرات سایت بسته است بخش عضو گیری واطلاعات کاربری نیز تعطیل است.

آرشیو

پیوند ها

لینک ها

امکانات

کانال ما در تلگرامapsahm@ این سایت محل یاد اشتهای شخصی ما ومحل گفتگوی بورسی اقوام و دوستان است. سلب مسئولیت برای هر گونه خرید وفروش سهم با مشاوران مجوز دار بورسی وکارگزاران خبره بورسی تماس بگیرید با تقلید از هیچ سایت ویا وبلاگ ویا کانال تلگرامی سهم خرید وفروش نکنید بهترین راهکار جلوگیری از ضرر خرید پله اول یکصد هزار تومان می باشد بخش عضو گیری واطلاعات کاربری نیز تعطیل است.

کلیه ی حقوق مادی و معنوی سایت bourseclasor محفوظ می باشد.