close
تبلیغات در اینترنت
نوشته ها ی شخصی ما در معلم بورس - 9
loading...

نوشته ها ی شخصی ما در معلم بورس

کانال ما در تلگرام apsahm@با مستندات کدال سهم ها را رصد وخریداری کنید


سلام روزبخیر


-کانال ما در تلگرامapsahm@
-در کانال خطرات ومخاطرات ریسک های ولراز را گفتیم.... امروز مقداری جهت تست هم خریدیم 98/04/24وگفتیم ممکن است سودی داشته باشد.
-سبهان با جبر وزور قیمت کنترل میشود ولی دایمی نیست ومحکوم به رشد خواهد بود
-مقایسه قیمت سنیر با سبهان.....فراموش نشود
-انچه در بازار سرمایه می بینید راه برای فعالیت دلار-طلا-دلالی خودرو-دلالی ملک......دلالی سپرده های بانکی مسدود است فقط یک راه باز است جاده هموار بورس با ریسک های خاص خودش
-

احتمال خبری خوش برای برخی شرکت های بورسی با افزایش قیمت محصول

جلسه تعیین فرمول جدید قیمت کنسانتره و گندله آهن امروز در محل وزارت صنعت برگزار می شود و احتمال می رود ضرایب قیمتی افزایش می یابد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس به نقل از کامودیتی، امروز جلسه تعیین فرمول جدید قیمت کنسانتره و گندله آهن در محل وزارت صنعت برگزار می شود و احتمالا ضرایب قیمتی به میزان مثبت ۲ درصد افزایش می یابد.

بنابراین گزارش،ضرایب قیمت در  ایران برای کنسانتره و گندله ۱۳و ۲۱.۵ درصد قیمت شمش فولاد خوزستان بوده که اختلاف فاحش با قیمت های جهانی دارد.

انتهای پیام


-شاملا کشف روند 40000ریال الان 60000ریال یحتمل با همین محدوده قیمتی مجمع میرود
-شاخص کل هدف 260هزار واحد با هدف مهار نقدینگی کشور
-بانک دی رشد همچنان مستمر ولی کو جرات خرید هرکه می خرد اطلاعات کافی از وضعیت مالی بانک دارد
-حفارس 121 میلیون صف خرید تا این لحظه
-بازار بورس چسبیده به سقف حرکت می کند

-سایت اصلی لیزینگ رازی

http://www.razileasing.ir/home


-گروه دارویی گروه غذایی وچند گروه را چک کردم بورس چسبیده به سقف حرکت می کند
-بازار بورس مثل موج دریاحرکت می کند فعلا موجهای صعودی مشاهده نمیشود
-
قائم مقام ارشد گروه خبر داد :

برنامه ایران خودرو و زیرمجموعه ها برای افزایش سرمایه از تجدید ارزیابی دارایی

قائم مقام ارشد ایران خودرو از برنامه خروج از ماده ۱۴۱ قانون تجارت و اصلاح ساختار مالی این شرکت و زیرمجموعه ها با استفاده از افزایش سرمایه از محل تحدید ارزیابی دارایی ها خبر داد .

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، عباس ملکی طهرانی گفت: شرکت ایران خودرو با استفاده از قانون مصوب ۹۸ مجلس در حمایت از تولید داخلی نسبت به تجدید ارزیابی دارایی‌ها پس از تایید دستگاه‌های ذی‌ربط و طی مراحل قانونی، اقدام و ارزش دارایی‌ها را بروز خواهد کرد. منابع جدید مالی حاصل از این تجدیدارزیابی پس از طی مراحل قانونی به حساب افزایش سرمایه شرکت منظور خواهد شد.

وی افزود: استفاده از ابزار تجدید ارزیابی در شرکت های تابعه گروه ایران خودرو در صورت تصویب هیئت مدیره هر شرکت، منجر به اصلاح ساختار مالی شرکت‌ها نیز خواهد شد .

به گفته ملکی طهرانی، اصلاح ساختار مالی گروه از طریق تسهیل در دسترسی به منابع مالی جدید بخشی از مشکلات نقدینگی در تامین و تدارک مواد اولیه و افزایش تولید را حل می‌کند که به نوبه خود به افزایش عرضه خودرو و کنترل قیمت های بازار خواهد انجامید.

براساس این گزارش، در قسمتی از گزارش تفسیر مدیریتی "خودرو" در مورد افزایش سرمایه آمده است: هیات مدیره شرکت در نظر دارد از ابزار تجدید ارزیابی دارایی ها جهت اصلاح ساختار مالی استفاده کند. همچنین در شرکت های تابعه ایران خودرو، هر شکت به صورت جداگانه در خصوص استفاده از این ابزار برای اصلاح ساختار مالی ، تصمیم خواهد گرفت.

انتهای پیام


-ساعت 12/10 دقیقه تا فردا خدا نگه دار
-
-

سلام روزبخیر


-کانال ما در تلگرامapsahm@
-دبا لک 6125 ریال سهم کوچک پر پتانسیل ماجرا جو پر بازده
-خاذین -سبهان- کاسپین - شاملا......ده درصد نزول دوباره خریداریم امروز 98/04/23
-شاخص کل  الان251845واحد......عجب جراتی  هدف 260هزار واحد در سر دارد
-

رئیس هیات مدیره هلدینگ رایزکو گفت: ادغام دو شرکت بزرگ خودروسازی کشور دیر یا زود باید عملی و انجام شود.

  • به گزارش TsePress حمیدرضا صمدی با بیان این مطلب گفت: موضوع ادغام در دنیای خودروسازی حل شده است چرا که تیراژهای کمتر از دو، سه و حتی شش میلیون هم دیگر عدد تولید نیست.
  • وی با بیان اینکه تولید با تیراژ پایین در شرایط امروز، جوابگوی رقابت پذیری در بازار و از توجیه اقتصادی برخوردار نیست، اظهار داشت: به طور حتم در آینده ای نزدیک و براساس سیاستهای کلان کشور شاهد ادغام ایران خودرو و سایپا خواهیم بود.گام اول ادغام ایران خودرو و سایپا برداشته شده است
  • صمدی اضافه کرد: دو شرکت بزرگ خودروسازی کشور با تولید "پژو۲۰۰۸" و "سیتروئن سی۳" که از پلت فرم مشترک پژو-سیتروئن بهره می برد در عمل یک گام در راستای ادغام برداشتند.رئیس هیات مدیره هلدینگ رایزکو در پایان از ارائه هرگونه پیشنهاد در شرایط فعلی برای تحقق ادغام دو شرکت ایران خودرو و سایپا اجتناب کرد.

-بانک دی 3125ریال صف خرید تا این لحظه
-سنیر نماد کشف روند شده توسط ما در شش ماه گذشته الان تا این لحظه صف خرید در29011ریال......سبهان نیزمهلت حق تمام بشود رشدی در پیش داردامروز 98/04/23
-غاذر صف خرید تا این لحظه
-شاخص کل با قدرت نمادهای رند بالا میرود....بنظر من رشدها ونزول هایی هزاری خوب نیست فرض سه صفر شاخص کل را حذف کنند اعداد بهتر رصد خواهند شد وتاثیر کمتری در ریزش مشهود خواهد بود
-واحصا شناور تعریف شده ای ندارد معیارهای انتخاب سهم بسیار مهم است شناور این سهم غیر متعارف است چک بکنید موجه میشوید

-از صبح ما چکار میکردیم؟؟؟؟؟

از اول سال حدود33 مورد مجوز افزایش سرمایه صادر شده است

14مورد ورود قرمز بوده است

و19 مورد ورود سبز بوده است

تشخیص تفکیک همه این موارد به لحاظ فنی سخت وزمان بر است

منظور قرمز بوده یعنی از دیدگاه شخصی من شرایط ورود به سهم احراز نشده است


-
با اعلام نرخ دلار و یورو و محل مصرف توسط بانک مرکزی:

رویداد مهم بانک های بورسی : ابهام نرخ تسعیر ارز و صورت های مالی ۹۷ رفع شد

در رویدادی مهم برای بانک های حاضر در بورس ، بانک مرکزی نرخ تسعیر دلار و یورو و محل مصرف آن را ابلاغ کرد تا امکان تهیه صورت های مالی ۹۷ فراهم شود.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس درحالی موضوع نرخ تسعیر ارز دارایی بانک های حاضر در بورس مانند ملت و تجارت و ... به یکی از ابهامات مهم سرمایه گذاران تبدیل شده که بانک مرکزی در 22 خرداد اقدام به مشخص کردن نرخ و نحوه تسعیر اقلام پولی دارایی‌ها و بدهی‌های ارزی بانک‌های برای سال 97 کرده که شامل 8500 تومان برای یورو و 7500 تومان برای دلار است.

برای سایر ارزها هم بر مبنای نرخ برابری پایان سال خواهد بود.

این نرخ ها برای تهیه صورت های مالی بوده و سود ناشی از تسعیر دارایی‌ها و بدهی‌ها قابل تقسیم میان سهامداران نیست و باید با مجوز بانک مرکزی به افزایش سرمایه تبدیل شود .

براساس این گزارش، به این ترتیب با توجه به اتمام سال مالی اسفند گذشته اکثر بانک ها ، باید منتظر اعلام نهایی درآمد حاصل از نرخ تسعیر ارز بانک ها در صورت های مالی حسابرسی شده و همچین میزان افزایش سرمایه از سود بود.

در این میان، بانک ملت 27 خرداد سال جاری اعلام کرده بود گزارش عملکرد 12 ماهه سال گذشته این بانک با نرخ تسعیر دلار 7500 تومانی آماده خواهد شد.

انتهای پیام


-
-

سلام روزبخیر


-کانال ما در تلگرامapsahm@
-پنج ماه پیش سنیر حتی یک نفر هم طرفدار نداشت وحتی یک نفر به توضیحات ما اهمیت نمیدادکشف روند کردیم وبازدهی بیش از صدرصد داد..... الان با صطلاح اساتید بازار سراغ سنیر رفته اندتو خود این حدیث مفصل بخوان
-خاذین کمترین روزهای قبل 2459ریال الان 2650ریال....ساختن کف معتبر قبل از افزایش سرمایه امروز 98/04/22
-دبالک -دبالکح هردو صف خرید......جای تعجب ندارد چون شرکت کوچکی است
-ختوقا پس از اصلاح قیمت قابل توجه مجددا تا این لحظه 17 میلیون صف خرید
-اکثر سهم های مطرح شده توسط ما در یکسال وشش ماه گذشته الان کانون توجه بازار است
-بعنوان تست سهم 1000سهم خاذین 100 سهم شاملا 100 سهم کاسپین 100 سهم سبهان 100 سهم شسپارا امروزبخرید با هدف میان مدت وبلند مدت ومنتظر نتیجه وتشخیص و.......باشید امروز 98/04/22
-گروه دارویی در حال اصلاح قیمتتا این لحظه
-شاخص کحل در محدوده 250هزار واحد دور خودش می چرخد برای صعود لازم است یکی دوبار اصلاح قیممت محدوده 5000واحدی انجام بدهد وصد البته برای صعود به محدوده 260 هزار شوک اساسی لازم است ایا این شوک مثبت به شاخص وارد خواهد شد یا خیر
-گروه فلزات اساسی هم در حال اصلاح قیمت است.......چند روز پیش گفتم بورس چسبیده به سقف حرکت می کند
-حق تقدم دفارا بالاترین قیمت 14850 ریال....1-قیمت فعلی سهم2-سود تقسیمی 4-قیمت فعلی حق تقدم 14850ریال را با هم جمع بزنید وزمان دقیق کشف روند را قبل از افزایش مد نظر داشته باشید
-
پیغام های ناظر بازار
اطلاعيه عرضه اوليه سهام شرکت پتروشيمي نوري- ( نوري) 98/4/22 09:37
به اطلاع کليه فعالان محترم بازار سرمايه مي رساند، در روز شنبه مورخ 22/04/1398 تعداد 300 ميليون سهم معادل 10 درصد از سهام شرکت پتروشيمي نوري( نوري) به عنوان پانصدو بيست و چهارمين شرکت پذيرفته شده براي اولين بار پس از پذيرش و درج نام شرکت در فهرست شرکت‌هاي پذيرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران در بخش محصولات شيميايي ، گروه توليد مواد شيميايي پايه و طبقه توليد مواد شيميايي پايه به جز كود در فهرست نرخ‌هاي بازار دوم و در نماد نوري به شيوه ثبت سفارش جهت کشف قيمت عرضه خواهد شد. توجه به موارد زير ضروريست: 1- دوره ثبت سفارش از ساعت 10:00 الي 12:30 مي باشد. امكان اصلاح و يا حذف سفارش در اين مدت امكانپذير مي باشد. 2- سهميه در نظر گرفته شده براي هر كد حقيقي و حقوقي حداكثر 1000 سهم مي باشد. هر كد معاملاتي تنها مجاز به ارسال يك سفارش مي باشد. 3-ورود سفارش صرفاً با کد معاملاتي و در دوره زماني اعلام شده و به قيمت محدود در دامنه قيمتي تعيي شده (كف قيمت 500ر29 و سقف قيمت 250ر31ريال مي باشد) ، جهت ثبت سفارش امکانپذير مي باشد و ورود سفارش بصورت گروهي مجاز نمي باشد. کليه مشتريان بر خط نيز مي توانند با توجه به شرايط ذکر شده فوق نسبت به ورود سفارش اقدام نمايند. 4- پس از اتمام دوره ثبت سفارش، کشف قيمت با توجه به وضعيت سفارشات ثبت شده در دوره ثبت سفارش و مطابق با مفاد مندرج در ماده 17 دستورالعمل پذيره نويسي و عرضه اوليه اوراق بهادار در بورس اوراق بهادار تهران و فرا بورس ايران مصوب 14/10/1395خواهد بود. جهت كسب اطلاعات بيشتر به اطلاعيه شماره 62259/181 مورخ 1398/04/17 مديريت عمليات بازار منتشره در سايت شركت بورس اوراق بهادار تهران مراجعه نمايند. مديريت عمليات بازار شركت بورس اوراق بهادار تهران

-گروه انبوه سازی هم در فاز استراحت
- خریدهای متفرقه از سهام کناره خوب است اما سناریو اصلی تجمیع نقدینگی وخرید در یک شوک نزولی از سهم های پر پتانسیل
-وگستر تا این لحظه با 21 میلیون صف خرید......مواجه است
-غچین  از محدوده 16000ریال کشف روند کردیم الان در محدوده 59000ریال
-بانک دی به کجا میرود خلاصه کلام به قله 3000ریال میرو.د الان2979ریال
-کل بورس ایران درگیر خرید نوری است عرضه اولیه ای قوی وپر طرفدار.......
-
یک کارگزاری اعلام کرد :

عوامل پشتیبانی روزهای آینده بورس و پیش بینی ۸ صنعت و چند سهم

یک کارگزاری با بررسی دلایل رفتار نوسانی بازار در هفته گذشته، عوامل پشتیبانی روزهای آینده را اعلام و وضعیت ۸ صنعت و چند سهم را پیش بینی کرد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، کارگزاری آبان درباره شرایط روزهای قبل و آینده بورس اعلام رکد بازار در هفته گذشته شروعی منفی داشت و مشابه با روند هفته های قبل در روزهای میانی هفته با بهبود روند روبرو شد و با احتیاط هفته را به پایان رساند. افت قیمت های جهانی در کنار افزایش تنش های سیاسی و البته رشد مناسب اخیر و تمایل به شناسایی بخشی از سود در کنار تامین بخشی از نقدینگی سنگین عرضه اولیه نماد نوری از دلایل رفتار نوسانی بازار در هفته گذشته بود.

در بازارهای جهانی، تاکید اعضای بانک مرکزی آمریکا بر ضعف روند اقتصادی، سرمایه گذاران را تا حد زیادی امیدوار به آغاز روند کاهش نرخ بهره و پایان روند صعودی شاخص دلار کرده است. همین موضوع بهبود روند فلزات اساسی را در پی داشت و البته افت ذخایر استراتژیک امریکا در کنار توقف بخشی از تولیدات نفت در این کشور، رشد قیمت نفت را در پی داشت.

این موضوع می تواند از قیمت های سهام در بازار داخل پشتیبانی کند و البته آرامش در فضای سیاسی نیز احتمال آغاز منفی بازار فردا را کاهش خواهد داد.

در گروه های بزرگ بازار به استقبال گزارش های سه ماهه خواهیم رفت و باید دید گزارش ها تاچه حد انتظارات فعالان را برآورده خواهد کرد. در گروه های کوچ کتر که تاکنون رشد های سنگینی را تجربه کرده اند وضعیت این گزارش ها حایز اهمیت خواهد بود و به نظر می رسد در صورت ضعف در روند سودآوری می توان انتظار تعدیل نسبی قیمت ها در برخی از نمادها و گروه ها را داشت.

اما در گروه های دیگر، خودرویی ها که مجامع حساسی را پیش رو دارند، چهارشنبه با اقبال مواجه شدند و باید دید این بار نیز می توانند سقف های جدیدی را ثبت کنند و یا با نزدیکی به مجامع ، جو احتیاط مجددا به این گروه باز می گردد. "وپاسار" از دیگر گزینه های همچنان جذاب گروه است.

در گروه بانک به نظر می رسد نمادهای "وتجارت و وبصادر" همچنان روندی نوسانی دارند و همچنان در  معاملات این دو نماد نباید انتظار حرکات هیجانی داشت و دیگر نمادها همچون "دی، وپست و وملل" می تواند نوسانات صعودی خود را حفظ کنند.  در بازار پایه درحالی"وگردش" متوقف است که می توان انتظار رشد  در "سمایه" پر حاشیه را داشت. هرچند ریسک این نمادها تا حدودی بالاتر از بقیه گروه خواهد بود.

در گروه قند و شکر که از روند نزولی بازار استقبال می کنند به نظر می رسد روند صعودی با شیبی کمتر ادامه داشته باشد. در محصولات غذایی و دارویی و انبوسازی و سیمانی و بیمه و عرضه برق نیز همچنان به نظر می رسد تک نمادها مورد توجه باشند و نمی توان انتظار رشد یکپارچه نمادها را داشت.  

به صورت کلی بازار در هفته پیش رو با توقف نمادهای بزرگ و کم حجمی احتمالی روبرو خواهد بود و از منظر نموداری، شاخص کل با عکس العمل به خط روند صعودی میان مدت توانسته خود را در روند صعودی حفظ کند و با تکمیل الگوی اصلاحی در تایم فریم های پایین تر مستعد ادامه حرکت صعودی خواهد بود.

حرکت شاخص می تواند تا حدودی کندتر از بدنه اصلی رشد اخیر باشد و همین موضوع احتمال عکس العمل به سطوح مقاومتی کوتاه و بلند مدت را بیشتر کرده و نوسانات بیشتری را به بازار تحمیل خواهد کرد.

انتهای پیام


-
-

تعداد صفحات : 13

درباره ما
کانال ما در تلگرامapsahm@ این سایت محل یاد داشتهای شخصی ما می باشد. سلب مسئولیت برای هر گونه خرید وفروش سهم با مشاوران مجوز دار بورسی وکارگزاران خبره بورسی تماس بگیرید با تقلید از هیچ سایت ویا وبلاگ ویا کانال تلگرامی سهم خرید وفروش نکنید بهترین راهکار جلوگیری از ضرر خرید پله اول یکصد هزار تومان می باشد بخش نظرات سایت بسته است بخش عضو گیری واطلاعات کاربری نیز تعطیل است.
نام کاربری :
رمز عبور :
  • آرشیو
  • 1398
  • کدهای اختصاصی