close
تبلیغات در اینترنت
خرید هاست
نوشته ها ی شخصی ما در معلم بورس - 9

| |

نوشته ها ی شخصی ما در معلم بورس

کانال ما در تلگرام apsahm@با مستندات کدال سهم ها را رصد وخریداری کنید


بازار بورس نیازمند ارامش واصلاح قیمت

سلام روز بخیر


-کانال ما در تلگرامapsahm@
-گروه خودرویی سرصبح سبز میزند مهم این است اخر وقت اداری بورس هم سبز بماند
--شاخص کل 983واحد مثبت تا این لحظه ولی بازار کاملا تحت احتیاط به نماد ها می نگرد

-خساپا دوباره 1300ریال را لمس کرد اگر لیدر رشد کند بقیه را بدنبال خود می کشد....
-ارزش روزانه معاملات در حال کم شدن است ......نباید این همه سخت گیری در تعلیق نمادها وغیره ایجاد میشد  تعلیق های مکرر منجر به خروج سرمایه از بورس میشود
-
بورس پرس خبر می دهد:

فهرست 22 بانک بورسی و فرابورسی مشمول فعالیت سوئیفت یا قطع دسترسی

فهرست 22 بانک بورسی و فرابورسی مشمول فعالیت سوئیفت یا قطع دسترسی به همراه 15 بانک دیگر دولتی مشخص شد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، در پی اعمال دور دوم تحریم های آمریکا از 13 آبان ، برخی بانک های ایرانی مشمول قطع دسترسی به سوئیفت شدند و برخی دیگر نیز همچنان و تا تصمیم بعدی ، می توانند از این شبکه جهانی مبادلات مالی استفاده کنند.

بررسی ها نشان می دهد 11 بانک پاسارگاد، خاورمیانه، ایران زمین، کارآفرین، اقتصاد نوین، سرمایه، گردشگری، سامان، شهر، حکمت ایرانیان، رسالت به همراه بانک های کشاورزی، مسکن، توسعه تعاون، کفالت بانک، بانک همکاری های منطقه ای اسلامی، قرض الحسنه مهر ایران و کیش اینترنشنال بانک  قادر به استفاده از سوئیفت هستند.

اما بانک مرکزی و بانک های تجارت،صادرات، سینا، پارسیان، انصار، ملت، آینده، پست بانک، دی، قوامین ، مهر اقتصاد ، سپه، ملی، توسعه صادرات، صنعت و معدن، ایران و ونزوئلا، EIH ، میربیزنس بانک روسیه و بانک کارگشایی آماده قطع دسترسی به سوئیفت شده اند.

انتهای پیام


-البرز الان 1148ریال حمایت اول 1000ریال حمایت دوم 900ریال
-وخارزم الان 1080 ریال حمایت اول 900ریال
-شاراک حمایت اول 4200ریال حمایت دوم4000ریال مقاومت اول 4800مقاومت دوم 5500ریال
-ولساپا فعلا بازی کوتاه مدت حمایت 1300ومقاومت 1400ریال را بازی میکند
-خساپا صف خرید شد الان داشتم به بنده خدایی میگفتم خساپا باید چند بار متوالی در 1300ریال تثبیت بشود
-صبح گفتم
اگر لیدر رشد کند بقیه را بدنبال خود می کشد....خساپا
-حجم خرید در گروه خودرو بشدت افزایش یافته تا این لحظه
-خبهمن 1098ریال تا مرز صف خرید پیش رفته است
-حجم معاملات خساپا تا این لحظه 200میلیونصف خرید هم تا این لحظه 77 میلیون
-
پیغام های ناظر بازار
تعليق نماد معاملاتي (وملل1) 97/8/21 12:01
كارگزاران محترم عضو فرابورس ايران، به اطلاع مي‌رساند؛ مطابق با اطلاعيه منتشره در تارنماي كدال، به علت عدم رعايت معيارهاي پذيرش يا الزامات افشا توسط شركت اعتباري ملل ، نماد معاملاتي (وملل1) تعليق شد. مديريت عمليات بازار و اعضا فرابورس ايران

-تعلیق با زمان نامشخص در وملل منظور خود نماد نیست مد نظر ما نوع تعلیق است زمان نامشخص
-صف خرید خساپا بالای 90 میلیون وصف خرذید خبهمن بالای 9 میلیون
-
جهانگیری:

ارزش سهام عدالت 550 درصد بیشتر شد/ طرح آزادسازی در مجلس

معاون اول رئیس جمهور از ارائه طرح آزادسازی سهام عدالت به مجلس جهت امکان فروش خبر داد و گفت: قیمت سهام دو میلیونی سهام‌عدالت با رشد 550 درصدی به حدود ۱۳میلیون تومان رسیده است.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس ، اسحاق جهانگیری در مراسم معرفی شریعتمداری به عنوان وزیران جدید کار گفت: انتقادات نسبت به پرداخت سود سهام عدالت بود که در نامه ای به رییس جمهور اعلام کردم بهتر است سود سالانه شرکت ها جمع و به سهامداران برسد .

وی ادامه داد: بر همین اساس طرحی به مجلس ارایه شده مبنی بر اینکه بعد از پرداخت مبلغ سهام، مردم قادر به فروش سهام باشند که قیمت آن با 550 درصد افزایش از 2 به حدود 13میلیون تومان رسیده است.

انتهای پیام


-
وزیر جدید وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی:

انتشار نام ۱۲۰۰ عضو هیات مدیره در بورس کافی نیست/ شفافیت معاملات سهام

وزیر جدید وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی انتشار اسامی۱۲۰۰ عضو هیأت مدیره شرکت زیرمجموعه در کدال را کافی ندانست و از شفاف شدن خرید و فروش‌ سهام شرکت های تابعه خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس به نقل از فارس، محمد شریعتمداری در مراسم معرفی به عنواو وزیر جدید وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به انتشار اسامی اعضای هیأت مدیره بنگاه‌های زیرمجموعه وزارت کار به عنوان نخستین گام جهت شفافیت گفت: در گام بعدی تمام خرید و فروش‌های این مجموعه‌ها را به صورت شفاف منتشر خواهیم کرد تا اگر درست هزینه شده، مورد تأیید مردم قرار گیرد و در غیر این صورت برای مردم شفاف شود.

وی با اشاره به اینکه به سرمایه‌های اجتماعی در سال‌های گذشته لطمه خورده، افزود: هر چه بگوییم همه تلاش را کرده‌ایم برای مردم قابل قبول نیست. چرا که احساس وجود صلاح در نظام اداری در میان مردم کم شده و باید این موضوع ترمیم شود. هر چه بگوییم با فساد مبارزه کرده‌ایم و مبارزه می‌کنیم، اما مردم این احساس را نداشته باشند که مبارزه‌ای با فساد صورت می‌گیرد، درست نیست.

این عضو کابینه گفت: انتشار اسامی 1200 نفر از اعضای هیأت مدیره بنگاه‌های زیرمجموعه وزارت کار بر اساس مطالبه عمومی انجام شد. هر چند گفته می‌شود این شرکت‌ها در بورس فعال هستند و اسامی هیأت مدیره‌ها در کدال وجود دارد اما مطالبه اجتماعی این بود که شفاف‌سازی در این زمینه صورت گیرد.

شریعتمداری تأکید کرد: در گام بعد هر کسی از این مجموعه خرید و فروشی انجام می‌دهد به مردم گفته می‌شود. منطقی است یکی دو کالا به دلیل ملاحظات امنیتی اعلام نشود اما در بقیه موارد به صورت شفاف در سایت قرار خواهد گرفت.

شریعتمداری ضمن انتقاد از جهانگیری برای ارتباط کم دولت با نخبگان و نهادهای اجتماعی گفت: در وزارت کار تلاش می‌کنیم تا ارتباط با نخبگان، نهادهای اجتماعی، استادان دانشگاه و نمایندگان مجلس را مستحکم کنیم.درست است که دولت دیکته می‌نویسد و هیچ دیکته‌ای بدون غلط نیست، اما وقتی این ارتباط قطع می‌شود مورد حمایت قلم‌ها قرار نمی‌گیریم.

انتهای پیام


-
-
ادامه مطلب
+ نوشته شده در دوشنبه 21 آبان 1397 ساعت 7:0 توسط حامد | | تعداد بازدید : 46

ذوب به مجمع افزایش می رود

سلام صبح بخیر


-کانال ما در تلگرامapsahm@
-بورس امسال پر انرژی شده بود عده ای نا اگاه در رسانه ها حباب حباب راه انداختند ونصف ان نقدینگی روزانه 1400 میلیارد تومان معامله عقب نشینی کرد امیدواریم حمایتها ی جدید از طرف مسولان شروع شود ونقدینگی سر از طلا وارز در نیاورد دوباره
-گروه خودرو میل به استراحت دارد تا این لحظه ساعتی بعد معلوم نیست
-شاخص کل تا این لحظه با 846واحد عقب نشینی میل به استراحت داردساعاتی بعد معلوم نیست چه شود
-ذوب تا این لحظه جذب کرده است فعلا عقب نشینی در ذوب مشهود نیست این نماد اخر ماه احتمالا مجمع افزایش را برگزار خواهد کرد
-گروه فراورده های نفتی موقتا قرمز است در راس شبندرتا این لحظه
-ادامه مطلب نویسی از ساعت 10/10 دقیقه

-دیروز پست قبلی این مطلب را زدم دقت بی نهایت الان شاخص منفی شب در کانال هم فی الاشاره....


دور خود چرخیدن شاخص درجا زدن شاخص شاید یکی دو روزی مثبت باشد ولی در میان مدت عقب نشینی خواهد کرد


-اینقد ر سیگنال سیگنال رتاه نیندازید اول شناخت بازار....
-بیمه کوثر از محدوده زیر 1600ریال شروع به رشد کرده و.تا محدوده 2800ریال مثبت خورده است دوباره تا 2000ریال اصلاح قیمت کرده الان در محدوده بالای2300ریال مثقبت معامله میشود
-در گروه سرمایه گذاری سدبیر موقتا صف خرید تا این لحظه
-
برای عملکرد ۶ ماهه اعلام شد:

افزایش ۱۲۸ درصدی سود شرکت تازه وارد و دارای صف خرید سنگین

شرکت تازه وارد بازار سهام و دارای صف خرید سنگین با انتشار صورت های مالی ۶ ماهه از افزایش ۱۲۸ درصدی سود نسبت به مدت مشابه سال قبل خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، شرکت پتروشیمی قائدبصیر که سه شنبه هفته گذشته با عرضه اولیه 10 درصد سهام در فرابورس و کشف قیمت 850 تومانی وارد بازار سهام شده و دیروز دارای صف خرید بیش از 74 میلیون سهمی بود، صورت های مالی نیمه نخست سال جاری را منتشر کرد.

بر این اساس، "شبصیر" به ازای هر سهم 685 ریال سود محقق کرده که نسبت به مدت مشابه سال قبل 128 درصد رشد داشته که عمدتا بخاطر افزایش 32 درصدی فروش و شناسایی 860.9 میلیون تومان سایر درآمدهای غیرعملیاتی است.

این شرکت 33 میلیارد تومانی براساس عملکرد 6 ماهه سال جاری مبلغ 22.6 میلیارد تومان سود خالص محقق کرده است.

بنابراین گزارش،80 درصد سهام این شرکت فرابورسی متعلق به گروه توسعه انرژی تدبیر و 20 درصد آن به بنیاد 15 خرداد تعلق دارد.


-بانک ملت بیشترین حجم معامله وبعد ذوب نیز حجم بالای خرید وفروش را رقم زده است
-ذوب مثل اتشفشا ن همیشه فعال است خاموش نمیشود وبه عبارتی پدر بزرگ فرابورس است....
-نماد بکام تا این لحظه با تقاضای سنگین روبروست
-حجم معاملات ختوقا بعلت افزایش سرمایه اینده سهم کم است.......اگر طبق برنامه پیش برود سود سازی در بلند مدت بهتر از نماد ذوب خواهد بود
-
مدیرکل اقتصادی و تجاری وزارت صنعت:

لاستیک 1.2 میلیون خودرو سنگین تامین شد/ یک میلیون لاستیک وارداتی

مدیرکل اقتصادی و تجاری وزارت صنعت گفت: دولت تمهیدات لازم برای تامین نیاز لاستیک 1.2 دستگاه خودروی سنگین را فراهم کرده است.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، محمدرضا کلامی در برنامه گفتگوی ویژه خبری شب گذشته گفت: دولت اقدام به تامین لاستیک مورد نیاز 1.2 میلیون خودروی سنگین کرده که از این تعداد 400 هزار دستگاه باری و 51 هزار دستگاه مسافربری است. 

وی ادامه داد: خودروهای سنگین سالانه به 4 میلیون و 800 هزار حلقه لاستیک نیاز دارند که از این رقم یک میلیون حلقه در داخل تولید و بقیه وارد می شوند.
 
این مدیر با اشاره به افزایش نرخ ارز وارداتی لاستیک از 3 هزار و 300 تومان به 4 هزار و 200 تومان و اثر آن در افزایش قیمت لاستیک خودروهای سنگین افزود: مهرسال  گذشته 150 میلیون دلار برای واردات 1.5 میلیون حلقه لاستیک ثبت سفارش و 300 هزار حلقه لاستیک توزیع شد.
 
کلامی با بیان اینکه در مجموع 320 میلیون دلار برای واردات لاستیک خودروهای سنگین ثبت سفارش صورت گرفته ، ادامه داد: با تخصیص ارز مورد نیاز در آبان و آذر، یک میلیون حلقه لاستیک برای خودروهای سنگین وارد کشور می شود.
 
انتهای پیام

-

برنامه وزیر اقتصاد برای عمیق تر شدن بورس و جایگزینی بازارسرمایه و پول

وزیر جدید اقتصاد با اعلام برنامه های خروج از شرایط فعلی و انتظار کاهش قیمت کالاها، خدمات و ارز، افزایش مالیات و قیمت بنزین را تکذیب کرد و از عمیق تر شدن بورس و جایگزینی بازار سرمایه و پول خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس،فرهاد دژپسند دربرنامه نگاه یک شبکه اول سیما با بیان اینکه بیشتر تحریم های چند جانبه پشت سر گذاشته شده و تحریم های ظالمانه فعلی جای نگرانی ندارد، درباره برنامه های دولت و وزارت اقتصاد گفت: تحریم ها می خواهد مردم از دولت بریده و ناامیدی ایجاد کرده و ورودی های کشور را مسدود کند. به این خاطر تحریم نفتی و مشتقات آن جدی گرفته می شود.

برنامه های وزیر جدید برای خروج از شرایط فعلی

وی ادامه داد: برای خروج از شرایط فعلی، باید بعد از تامین منابع و ایجاد آسایش به داشته ها توجه و بهره وری را حداکثر ساخته و از ظرفیت های خالی استفاده و دارایی های دولت را اهرمی کنیم . در این میان محاسبه ای دقیق از دارایی های دولت تهیه  شده که حدود هفت هزار، هزار میلیارد تومان اعم از مستغلات و اماکن است.

این مقام مسئول افزود: از این رقم 20 درصد معادل حدود 1.44 هزار میلیارد تومان برای ایجاد اهرم محرک اقتصادی کافی بوده و می تواند به گونه های مختلفی وارد اقتصاد شود، یا به فروش برسد یا نیازمندی های برخی شرکت ها به املاک تامین شود. ازسوی دیگر واگذاری شرکت های دولتی از دیگر اقدامات موثر در ایجاد تحرک اقتصادی خواهد بود. البته در راستای کوچک سازی دولت، بحران های بیکاری ایجاد نخواهد شد بلکه هدف تنوع بخشی به نیروی کار توسط آموزش های فنی و حرفه ای آن هم درجهت افزایش سود و منافع شرکت های خصوصی سازی شده واقعی خواهد بود.

تورم به خوبی کنترل شده و قیمت کالا و خدمات ارزانتر می شود!

دژپسند درخصوص دلایل افزایش تورم و عوامل وابسته هم توضیح داد: گاهی اوقات بدلیل افزایش نرخ ارز و مشکل تامین مواد اولیه، تورم ناشی از فشار هزینه حاصل می شود. برخی مواقع بی اعتمادی به آینده می تواند انتظارات را بالا ببرد که تقاضا افزایش می یابد و در نهایت تورم افزایش خواهد یافت. در دولت آقای روحانی، تورم به خوبی کنترل شده که ناشی از کنترل انتظارات است. یعنی بعنوان خریدار امید داشته ام که در آینده کالا و خدمات ارزانتر خواهد شد و یا اطمینان داشته ام که گران تر نمی شود. پس شتابی برای خرید نیست. اگر این احساس دوباره احیاء شود می تواند به شرایط اقتصادی کمک بسیار کند ولی دشمن نمی خواهد چنین اتفاقی رخ دهد.

بازار سرمایه باید جایگزین بازار پول شود

وی در بخش دیگری از انتظار برای کاهش قیمت ارز خبر داد و به بازارهای مالی اشاره و بازهم از بورس حمایت کرد و گفت: بازار پول نباید این همه نقش داشته باشد بلکه باید بازار سرمایه جایگزین آن شود. چرا که طی 2 سال اخیر بازارسرمایه با توجه به شرایط، سر پا مانده و باید عمق ان را افزایش داد و نرخ سود باید متناسب با تورم یک رقمی باشد.

وی با اعلام اینکه اصلاح نظام بانکی را از هفته پیش آغاز شده افزود: در میان مدیران بانک ها این علاقه وجود دارد و هر بانکی برنامه مشخصی دهد تا بعد از پایش، اجرایی شود. در این میان بانک ها به دلیل مطالبات سنگین دچار مشکل هستند. بدهی 110 هزار میلیارد تومانی 8 نفر بررسی می شود و می توان ادعای بدهی دولت که بانک ها مطرح می کنند تا زمان حسابرسی پذیرفت.

تکذیب افزایش مالیات و قیمت بنزین

دژپسند با تاکید براینکه در این شرایط افزایش مالیات توجیهی ندارد و این موضوع مطرح نیست و بهتر است درباره کاهش آن مطالعه شود، افزود: سهم 7 درصدی مالیات در اقتصاد باید به 10 درصد برسد و مالیات بر عایدی سرمایه باید وضع شود اما نرخ مالیات نباید تولید را کور کند و سرمایه ها را فراری دهد.

وی افزایش قیمت حامل های انرژی بویژه بنزین را رد کرد و گفت:برخی مراکز پژوهشی بسته هایی ارائه داده اند که در دست بررسی بوده و تاکنون هیچ تصمیمی گرفته نشده است. بنزین یکی از اصلی ترین بخش های هدر رفت منابع ملی است و این موضوع مورد توجه بسیاری از کارشناسان قرار دارد. تعیین قیمت سوخت، فرآیندی را طی می کند تا نرخ عادلانه ای داشته باشد.

به گفته دژپسند، بسته های حمایتی نیز با رعایت شئون مردم تا پایان آبان اجرایی می شود.

انتهای پیام


-
با هدف حمایت از صنایع میان دستی پتروشیمی:

صادرات یک محصول سودده ترین زیر مجموعه "فارس " متوقف شد

هلدینگ پتروشیمی خلیج فارس با هدف حمایت از صنایع میان دستی صادرات محصول سودده ترین زیر مجموعه را تا اطلاع ثانوی ممنوع کرد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس ، انجمن صنفی صنعت پتروشیمی اعلام کرد همزمان با پیشی گرفتن تقاضا از عرضه محصول پتروشیمی استایرن منومر در صنایع میان دستی پتروشیمی، هلدینگ پتروشیمی خلیج فارس صادرات این محصول را تا اطلاع ثانوی متوقف کرد.

با بهره برداری از طرح های جدید مصرف کننده خوراک استایرن منومر در صنایع میان دستی و بالادستی صنعت پتروشیمی همچون پتروشیمی تخت جمشید پارس و انتخاب و واحدهای قدیمی تری همچون پتروشیمی تبریز و قائدبصیر و راه اندازی تعدادی از طرح‌های میان دستی با مقیاس کوچک و متوسط تولیدکننده محصولات پلی استایرنی، صادرات خوراک استایرن منومر فعلا از سوی "فارس" ممنوع اعلام شده است.
 
در شرایط فعلی پتروشیمی پارس (سودده ترین زیر مجموعه هلدینگ پتروشیمی خلیج فارس ) با تولید سالانه حدود 600 هزار تن استایرن منومر بزرگترین تولید کننده این خوراک کلیدی واحدهای تولیدکننده محصولات پلی استایرنی در صنایع پتروشیمی کشور است. اکنون تقاضا برای این محصول پتروشیمی در صنایع بالا و میان دستی پتروشیمی از مرز 800 هزار تن در سال گذشت، حتی امکان واردات این محصول هم قوت گرفته است.
 
علاوه بر این بخش خصوصی تاکنون پیشنهادهایی برای احداث طرح های تولیدکننده محصول استایرن منومر را به وزارت نفت ارائه کرده تا با استفاده از ظرفیت مازاد اتیلن و بنزن زمینه تولید این خوراک استراتژیک در صنعت پتروشیمی فراهم شود.

-صدها بار گفته ایم باز هم میگوییم تقلیدی نخرید نوشته های ما بر اسا س تحلیل های بلند مدت است وصرفا دیده بانی .ونوشته شخصی است سایتی که میتواند سی قسمت فعال داشته باشد همه را تعطیل کرده ایم باز هم در نلگرام سوال پیچ می کنید ....لطف کنید با تصمیم شخصی خرید وفروش کنید.... ودست از خرید تقلیدی بردارید وشخصیت مستقل معاملاتی داشته باشید اگر نبود ایراد گیری های نوسانی وکوتاه مدت شما الان ما همین جا شاهد دهها نویسنده فعال بورسی بودیم ولی انقدر اذیت کردید که تمام روزنه ها بسته شد اجازه بدهید همین یک صفحه محض اطلاع رسانی فعال باشدبما چه مربوط شما چه می خرید وچه میفروشید.....اقایی در ذوب بیش از دویست میلیون تومان سود برد ما در 70 تومان اشاره کرده بودیم یک پول پیتزا هم تعارف ما نکرد مبارک خانواده اش خوشحال هم شدیم....فرض کنید من از دنیا رفتم روحم دارد اینجا مطلب می نویسد
-تا فردا خدا نگه دار
-مدران الان 3900ریال در محدوده زیر3500ریال اشاره کردیم یکی سود برده بموقع خرید ه ویکی نگاه کرده است ما هم عادت نداریم مدام سهم رشد کرده را به رخ بکشیم
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
ادامه مطلب
+ نوشته شده در یکشنبه 20 آبان 1397 ساعت 7:0 توسط حامد | | تعداد بازدید : 43

شبصیر

سلام روز بخیر


-کانال ما در تلگرامapsahm@-

زمان تعیین تکلیف افزایش قیمت خودرو در مجلس

عضو کمیسیون صنایع مجلس گفت: بعد از اتمام تعطیلات مجلس، این کمیسیون با برگزاری جلسه ای نظرات موافقان و مخالفان افزایش قیمت خودرو را بررسی و در نهایت به جمع بندی خواهد رسید.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، سعید باستانی با اشاره به درخواست خودروسازان برای افزایش قیمت ها، به تسنیم گفت: افزایش قیمت مواد اولیه و نوسانات نرخ ارز عاملی شده که این درخواست مطرح شود.

وی ادامه: در طول چند ماه اخیر قرار بود کمیسیون صنایع مجلس به صورت جدی موضوع افزایش قیمت خودرو را بررسی کند، با تأخیرهای متعدد قرار شده موضوع افزایش قیمت خودرو در اولین جلسه کمیسیون صنایع مجلس با حضور وزیر صنعت بررسی شود.

سعید باستانی تصریح کرد: هفته آینده تعطیلات مجلس به اتمام می رسد و با برگزاری جلسه، نظرات موافقان و مخالفان افزایش قیمت خودرو را بررسی می کنیم و در نهایت به جمع بندی خواهیم رسید.

انتهای پیام


-حجم سنگین معاملات در وتجارت -وبصادر تا این لحظه
-لکما پر ریسک با طرفداران خاص خود الان2498ریال
-خساپا 67میلیون تقاضالیدرخودروییها وقتی صف خرید میشود کل گروه را بدنبال خود می کشد
-در گروه کانه های فلزی کاما برترین است....افت ناگهانی سهم فرض 2000ریال با حمایت طرفداران خاص خود روبرو خواهد شد
-کدما هم موقتا صف خرید است البته وقت نکردیم سهم را تست کنیم
-ختوقا زیر 1500ریال یادش بخیر همان موقع تا 2390ریال رشد کرد الان منتظر مجوز افزایش سرمایه است
-فعال ترین گروه خودرویی است گروه مخصوص نوسان گیرها تا این لحظه
-حجم معاملات بترانس بالاست تا این لحظه در مثبت
-بررسی قلرست.....الان 6340ریال حمایت اول 5500ریال مقاومت اول 7000ریال
-بررسی شتوکا.....شتوکا افزایش سرمایه ای زمان بر پیش رو داردفعلا افتی مشاهده نمیشود....کلا در شش ماهه اینده تغییرات قیممتی بخاطر افزایش سرمایه احتمالی خواهد داشت .وچند مقطع ورود وخروج در زمان خاص خود
-

برنامه افزایش سرمایه ۱۲۳۸ درصدی شرکت فرابورسی از تجدید ارزیابی دارایی

شرکت کابل سازی ایران برنامه افزایش سرمایه ۱۲۳۸ درصدی از محل تجدید ارزیابی دارایی ها را اعلام کرد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس،شرکت کوچک کابل سازی ایران که با سرمایه 3.7 میلیارد تومانی در بازار پایه ج فرابورس حضور دارد،برنامه افزایش سرمایه 1238 درصدی را از محل تجدید ارزیابی دارایی ها اعلام کرد.

بر این اساس،"بایکا" در نظر دارد بنا به پیشنهاد هیات مدیره سرمایه فعلی را به 50.5 میلیارد تومان برساند.

این تامین مالی در صورت موافقت سازمان بورس جهت خروج از شمول ماده 141 قانون تجارت اعمال خواهد شد.

بنابراین گزارش، شرکت سپهر کابل ایرانیان با 38.6 درصد در ترکیب سهامداری این شرکت که در گروه ماشین آلات و دستگاه های برقی درج شده به حساب می آید.

انتهای پیام
-وتوکا تا این لحظه صف خرید
-گروه فراورده های نفتی تا این لحظه منفی
-دور خود چرخیدن شاخص درجا زدن شاخص شاید یکی دو روزی مثبت باشد ولی در میان مدت عقب نشینی خواهد کرد
-گروه سرمایه گذاری ها تا این لحظه منفی
-سپنتا .....الان نماد فپنتا با تقاضا روبروست
-کسعدی صف خرید تا این لحظه ما در چرخش های دیده بانی بیش از 500 نماد با مواردی مواجه میشویم اینجا مطرح میکنیم
-
آگهی دعوت به مجمع عمومی فوق العاده شرکت سهامي ذوب آهن اصفهان - نماد: ذوب

موضوع: آگهی دعوت به مجمع عمومی فوق العاده  


الف- زمان و محل برگزاری مجمع عمومی :
از کلیه سهامداران ، وکیل یا قائم مقام قانونی صاحب سهم و همچنین نماینده یا نمایندگان اشخاص حقوقی دعوت میگردد تا در جلسه مجمع عمومی این شرکت که در ساعت 11:30 روز پنج شنبه مورخ 1397/09/01 درمحل اصفهان - کيلومتر 45 جاده اصفهان شهرکرد تالار آهن برگزار میگردد حضور بهم رسانند.

ب– دستور جلسه :  

-علت صف خرید ذوب مشخص شدن تاریخ مجمع افزایش
-صف توریل هنوز پابرجاست
-
-
-
-
-
-
-
-
-
ادامه مطلب
+ نوشته شده در شنبه 19 آبان 1397 ساعت 7:0 توسط حامد | | تعداد بازدید : 32

مطالب قبلی

صفحات وبلاگ

منوی اصلی

درباره ی ما


کانال ما در تلگرامapsahm@ این سایت محل یاد اشتهای شخصی ما ومحل گفتگوی بورسی اقوام و دوستان است. سلب مسئولیت برای هر گونه خرید وفروش سهم با مشاوران مجوز دار بورسی وکارگزاران خبره بورسی تماس بگیرید با تقلید از هیچ سایت ویا وبلاگ ویا کانال تلگرامی سهم خرید وفروش نکنید بهترین راهکار جلوگیری از ضرر خرید پله اول یکصد هزار تومان می باشد بخش نظرات سایت بسته است بخش عضو گیری واطلاعات کاربری نیز تعطیل است.

آرشیو

پیوند ها

لینک ها

امکانات

کانال ما در تلگرامapsahm@ این سایت محل یاد اشتهای شخصی ما ومحل گفتگوی بورسی اقوام و دوستان است. سلب مسئولیت برای هر گونه خرید وفروش سهم با مشاوران مجوز دار بورسی وکارگزاران خبره بورسی تماس بگیرید با تقلید از هیچ سایت ویا وبلاگ ویا کانال تلگرامی سهم خرید وفروش نکنید بهترین راهکار جلوگیری از ضرر خرید پله اول یکصد هزار تومان می باشد بخش عضو گیری واطلاعات کاربری نیز تعطیل است.

کلیه ی حقوق مادی و معنوی سایت bourseclasor محفوظ می باشد.