close
تبلیغات در اینترنت
خرید هاست
نوشته ها ی شخصی ما در معلم بورس - 8

ارز در ارامش

سلام روزبخیر


-کانال ما در تلگرامapsahm@
-دبالک -عچین تا این لحظه تسلیم نشدند وهمچنان با تقاضا روبرو هستند
-غچین عرضه شد تا این لحظه معمولا یک بار صف خرید عرضه میشود ولی کنترل نهایی ساعت 12/30 دقیقه وضعیت سهم را برای روز بعد مشخص خواهد کردتا این لحظه دوباره با تقاضا روبروست
-در گروه لیزینگ ولغدر چند رو.ز است پرتقاضا ظاهر میشود
-

ایتالیا برای همکاری با قطعه سازان ایرانی اعلام آمادگی کرد/ پیشنهاد تهاتری

هیأت ایرانی در نمایشگاه قطعات و تجهیزات جانبی خودروی ایتالیا از توسعه روابط قطعه سازان دو کشور و پیشنهاد تهیه تهاتری محصولات تولیدی و نیازهای متقابل خبر دادند.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، نمایشگاه دوسالانه قطعات و تجهیزات جانبی خودرو با حضور۳۲ کشور و بیش از ۱۵۰۰شرکت کوچک و متوسط در زمینه تولید قطعات و خدمات پس از فروش خودرو در بلونیای ایتالیا آغاز به کار کرد.

در این رویداد بین‌المللی، هیأت ایرانی به سرپرستی محسن صالحی‌نیا معاون وزیر صنعت در دیدارهای مختلفی با نمایندگان دولت محلی امیلیا رومانیا رئیس انجمن قطعه سازان ایتالیا و رئیس نمایشگاه اتوپروموتک شرکت کرد که مهم‌ترین دستاورد آن، توسعه روابط قطعه سازان دو کشور بود و در این زمینه پیشنهاد شد قطعه سازان دو طرف، محصولات تولیدی و نیازهای متقابل را به‌صورت تهاتری تهیه کنند.

انتهای پیام


-خاذین یک حد ضرر 20 درصدی در نظر بگیرید یعنی برای هر نماد خودرویی در ورود چنین حد ضرری را تعیین کنید بعد تستی بمنظور دیده بانی 1000 سهم بخرید امروز 87/03/04
-کمرجان دوبار است باز گشایی میشود ولی در مجاز محفوظ معاملات بعلت  درسقف بودن قیمت توسط ناظر ابطال میشود
-کمرجان مجاز شد ولی در قیمت محدودتعیین شده 5مثبت 6813ریال
-کمرجان در کف باز گشایی وتا این لحظه صف خرید دارد امروز 98/03/04
-خریداران قبل از افزایش در کمرجان به سود رسیده اند اگر صبور باشند
-یک سودی در بلند مدت در خاذین دیده میشود
-غچین حقوقی عرضه کرد ولی با سرعت خرید شد
-

شرایط فروش فوری دو محصول پژو ایران خودرو برای امروز

ایران خودرو در راستای تنظیم قیمت خودروها در بازار، طرح فروش فوری دو محصول پژو را از ساعت ۱۰ صبح امروز با موعد تحویل ۳۰ روزه آغاز می‌کند.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، ایران خودرو در راستای تنظیم قیمت خودروها در بازار، طرح فروش فوری دو پژو 405 و 206 تیپ 2 را از ساعت 10 صبح شنبه چهارم خرداد با موعد تحویل 30 روزه آغاز می کند. امکان ثبت نام تا تکمیل ظرفیت فعال خواهد بود.


-ساعت 11/20 دقیقه جهت انجام امورات اداری تا فردا صبح خدا نگه دار
-
-
-
-ادامه مطلب ...
[ شنبه 04 خرداد 1398 ] [ 7:0 ] [ حامد ]

غچین کانون توجه

سلام روزبخیر


-کانال ما در تلگرامapsahm@
-غچین برنده سهامداران بلند مدت تا این لحظه صف خرید
-دبالک برنده سهامداران بلند مدت تا این لحظه صف خرید
-کمرجان می اید
-

ظریف شرط ایران برای پذیرش پیشنهاد مذاکره ترامپ را اعلام کرد

وزیر امور خارجه شرط پذیرش پیشنهاد ترامپ برای مذاکره با ایران را نشان دادن احترام از سوی آمریکا بصورت عمل به تعهدات برجامی اعلام کرد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، محمد جواد ظریف به شبکه CNN گفت: ایران با دونالد ترامپ مذاکره نخواهد کرد، مگر اینکه آمریکا با احترام از طریق تعهدات ذیل برجام بتواند تهران را متقاعد به مذاکره کند.

وی ضمن انتقاد نسبت به اقدام آمریکا در ارسال ناوگروه آبراهام لینکلن به همراه بمب‌افکن به خلیج فارس افزود: داشتن همه این تجهیزات نظامی در یک منطقه کوچک به خودی خود مستعد وقوع حوادث و مستلزم احتیاط فراوان است و آمریکا بازی بسیار بسیار خطرناکی را انجام می‌دهد.

این عضو کابینه با تقبیح اقدام واشنگتن در خروج از برجام و اعمال تحریم‌ها علیه ایران تاکید کرد: با حسن نیت کار کردیم. اما حاضر به مذاکره با افرادی که پیمان خود را شکسته‌اند و به تعهدات‌ عمل نمی‌کنند نیستیم.ایران در مقابل تهدیدات تسلیم نخواهد شد و هرگز با زور و از سر اجبار مذاکره نمی‌کند. شما نمی‌‌توانید تهدید کنید و انتظار همکاری داشته باشید. راه انجام این کار از دریچه احترام می‌گذرد، نه از طریق توسل به تهدید.

ظریف گفت: اگر تنش‌ها تشدید شود، عواقب دردناکی خواهد داشت.ایران علاقه مند به تشدید تنش‌‌ها نیست. در عوض، خواستار پایان فوری جنگ اقتصادی است که توسط آمریکا علیه ایران اعمال می‌شود،تحریم ها شهروندان را از نیازهای معیشتی محروم کرده است.همه آنچه که می خواهیم به فروش رساندن نفت‌ است و آمریکا در نقش غارتگری است که مردم را از خرید نفت ایران محروم می‌کند.تحریم‌های سخت آمریکا که به اقتصاد ایران آسیب زده،مصداق تروریسم علیه شهروندان است.

انتهای پیام


-اصلاح قیمت بترانس را هر روز رصد کنید
-ممکن است بالبر هم اصلاح قیمت بکند فعلا با تقاضای محدود روبروست
-والبر حمایت 2200ریال مقاومت 3000ریال الان 2498ریال امروز 98/03/01
-صف خرید سنگین تا این لحظه در نماد ولغدر
-این چهار نماد قندی را رصد کنیدقثابت-قمرو-قشکر قنیشا
-مفاخر در رصد دیده بان
-تپمپی- لسرما در رصد دیده بان
-حپترو با مقداری تقاضا روبروست تا این لحظه
-حتوکا نیز مثل روزهای قبل هنوز با تقاضا روبروست
-کمرجان باز گشایی میشود در کف خوب است در سقف نه امروز 98/03/01
-

سایپا ۱۱۰۰ میلیارد تومان به شرکت های بیمه بدهکار و بحران زا شده است

انجمن شرکت های بیمه‌ اعلام کرد: سایپا با ۱۱۰۰ میلیارد تومان بزرگترین بدهکار به شرکت های بیمه است و به یک بحران جدی در این صنعت تبدیل شده است.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس به نقل از ایرنا، انجمن شرکت های بیمه‌ اعلام کرد: در آخرین جلسه شورای عمومی بر توافقات قبلی اعضا در خصوص نحوه وصول مطالبات از سایپا به عنوان بزرگترین بدهکار بیمه ای تاکید شد.

محمد علیپور دبیرکل این انجمن هم گزارشی از روند اجرای تخفیف 2.5 درصد توسط شرکت های عضو و آخرین اقدامات صورت پذیرفته در خصوص وصول مطالبات از سایپا ارائه کرد .

غلامرضا سلیمانی رئیس کل بیمه مرکزی نیز با تاکید به اینکه انجمن باید سازوکاری طراحی کند تا شرکت‌های بیمه بتوانند مطالبات معوقه را وصول کنند، گفت: موضوع بدهی های معوقه، خسران جدی در صنعت بیمه است و شرکت هایی که با بدهکاران بزرگ صنعت پای میز قرارداد می نشینند به این بحران دامن می زنند.

براساس این گزارش، سایپا برای رفع این مشکل از شرکت های بیمه درخواست کرده بود با ایجاد سازوکاری، خودروهای این شرکت را بیمه شخص ثالث کنند تا پس از اخذ هزینه حق بیمه نامه شخص ثالث از خریداران، پول آن را به بیمه ها بپردازد.

با وجود اینکه سایپا به اخذ کامل حق بیمه از خریداران خودرو اقدام کرده و شرکت های بیمه نیز بیمه نامه‌های شخص ثالث را صادر کرده‌اند اما این خودروساز از پرداخت پول حق بیمه شخص ثالث دریافتی از خریداران به شرکت های بیمه خودداری می‌کند.

بدهی 1100 میلیارد تومانی سایپا سررسیده شده و بخش قابل توجهی از مطالبات بیمه ها از این شرکت هنوز به مرحله سررسید نرسیده است.

انتهای پیام


-

پاسخ معاون فولادمبارکه به منتقدین : بورس جامع‌ترین بستر معاملاتی است

معاون فروش و بازاریابی فولاد مبارکه در پاسخ به برخی منتقدین گفت: بورس محل تلاقی عرضه و تقاضا بوده و نه تنها عامل گرانی قیمت کالاها نیست بلکه جامع‌ترین بستر معاملاتی در ایران و دنیا است.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، محمود اکبری در خصوص طرح برخی انتقادات نسبت به احتمال رشد قیمت یک کالا پس از عرضه در بورس به تسنیم گفت: این انتقاد منطقی به نظر نمی‌رسد چرا که بورس عامل گرانی نیست و محل تلاقی عرضه و تقاضای تولیدکنندگان و مصرف‌کنندگان است. بورس شرایط و قیمت معامله را تحمیل نمی‌کند بلکه شرایط اثرگذار بر قیمت تحت تأثیر عوامل خارج از بورس است.

وی افزود: عواملی همچون نرخ تورم، نرخ تعادلی بین ارزهای خارجی و ریال، بهره بانکی، میزان نقدینگی موجود در جامعه، نوع نگاه بخش صنعت و واحدهای اقتصادی به آینده صنعت و اقتصاد، پیش‌بینی نرخ تورم و شاخص‌های اقتصادی از جمله نرخ رشد یا کاهش سرمایه‌گذاری و استهلاک سرمایه، هزینه حمل و نقل و نیز هزینه مواد اولیه و انرژی و . . . در تعیین قیمت یک کالا اثر دارند و این موارد ارتباطی به بورس کالا ندارند.

این مقام مسئول ادامه داد:بورس کالا بستری شفاف برای معامله فراهم کرده و اینکه قیمت کالایی در جریان معامله افزایش یا کاهش می‌یابد به بورس مربوط نیست.

اکبری با تأکید بر اینکه بورس کاشف قیمت در تلاقی عرضه و تقاضا است نه تعیین‌کننده قیمت، افزود: فولاد مبارکه نیز با اعتقاد به شفافیت بورس کالا چه در تالار بورس و چه به صورت ثبت معاملات به‌صورت مچینگ با قیمت کشف شده در بورس و مستقیم از کارخانه، محصول را به مشتریانی که مصرف‌کننده واقعی بوده و دارای خطوط تولید هستند، عرضه می‌کند و برای تداوم چرخه و رونق تولید در فولاد مبارکه و صنایع پایین‌دستی و ممانعت از بروز مشکل برای خریداران باید نظام عرضه مستقیم در تالار بورس و سیستم مچینگ مثل 15 سال گذشته تاکنون همچنان ادامه یابد.

وی افزود: حضور در بورس کالا شفافیت و کشف قیمت منصفانه را در فضای رقابتی در پی دارد و حضور در این بازار شفاف به دلیل کشف قیمت‌های واقعی یک مزیت برای دو طرف معامله محسوب می‌شود. به عبارت بهتر، جامع‌ترین و شفاف‌ترین روش و بستر معاملاتی نه تنها در ایران بلکه در دنیا بورس‌ها هستند به طوری که کشورهای توسعه یافته و پیشرفته صنعتی نیز همچنان بر ساختار بورس و توسعه آن تأکید دارند.

انتهای پیام


-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-


ادامه مطلب ...
[ چهارشنبه 01 خرداد 1398 ] [ 7:0 ] [ حامد ]

بورس سلام خرداد

سلام روزبخیر


-کانال ما در تلگرامapsahm@
-سلام حال دبالک 320 تومانی چطور است؟؟؟؟؟ الان چند است؟؟؟؟؟؟ بلند مدت چه خواهد شد؟؟؟؟
-کشف روند بموقع دبالک در محدوده3200ریال توسط ما
-سلام حال غچین چطور است؟؟؟؟؟
-سلام حال وآذر چطور است؟؟؟؟ الان 7300ریال
-سلام حال شاملا چطور است؟؟؟؟؟
-سلام از کمرجان چه خبر؟؟؟؟
-سلام سبهان کجا رفته؟؟؟؟؟
-سلام ختوقا الان چند است؟؟؟ میگویند 2069 ریال کشف روند 1400ریالی توسط دیده بان ما یادتان هست
-سلام از خبهمن 100 تومانی چه خبر؟؟؟؟ الان 1590ریال
-رمز موفیقت 1-سهام رند حتی المقدور نه2-بازار پایه نه3- همراه شدن با اماتورها نه4-تقلید از کانال های تلگرام نه....
-خانه ات اباد ختوقا 212 تومان....
شاملا الان 44443ریال میانگین ده درصد رشد کرده است

-
درباره نوسان قیمت و نتیجه مزایده:

توضیح دو بانک منجر به رشد قیمت سهم و توقف نماد شد

پست بانک و بانک گردشگری درخصوص نوسان قیمت سهام و نتیجه برگزاری مزایده،دست به شفاف سازی زدند و با رشد قیمت و توقف نماد روبرو شدند.

به گزارش پایگاه خبری بورس پر س،پست بانک و بانک گردشگری درخصوص نوسان قیمت سهام و نتیجه برگزاری مزایده،دست به شفاف سازی زدند که "وپست" با رشد 3 درصدی قیمت و "وگردش" با توقف نماد روبرو شد.

بر این اساس، "وپست" درخصوص رعایت ماده ۱۷ مکرر دستورالعمل اجرایی نحوه انجام معاملات در بورس تهران اعلام کرد: از تاریخ گزارشگری قبلی(صورت های مالی و گزارش تفسیری مدیریت دوره ۳، ۶، ۹ و ۱۲ ماهه منتهی به آذر ۹۷) تا مقطع فعلی تغییر با اهمیت در وضعیت مالی و عملکرد شرکت رخ نداده است.

لذا به نظر می‌رسد نوسان قیمت سهام در روز های معاملاتی اخیر ناشی از عرضه و تقاضای بازار صورت پذیرفته است. بدیهی است در صورت وقوع هر گونه رویداد با اهمیت، مراتب طبق مفاد ماده ۱۳ دستورالعمل اجرایی افشای اطلاعات شرکت های ثبت شده نزد سازمان افشا می‌شود.

همچنین "وگردش" که در نظر دارد در راستای رعایت قانون رفع موانع تولید رقابت پذیر و ارتقاء نظام مالی مصوب سال ۹۴، نسبت به واگذاری تا سقف ۷۹ درصد از سهام شرکت اقتصادی نگین گردشگری ایرانیان با رعایت تمامی تشریفات و ضوابط و مقررات سازمان بورس و فرابورس اقدام کند،میسر به انجام این واگذاری در سال ۹۷ نشد اما فروش سهام این شرکت در سال جاری در دستور کار هیات مدیره قرار دارد که اطلاعات تکمیلی و شرایط فروش پس از طی مراحل داخلی و اخذ مصوبات مربوطه، متعاقباً از طریق کدال و روزنامه های قانونی به اطلاعات سهامداران و سرمایه‌گذاران خواهد رسید.

انتهای پیام


-

واکنش همتی به روند نزولی بازار ارز/ دلار 40 و 50 هزار تومانی رویا است

رئیس بانک مرکزی با بیان اینکه مردم نباید وارد بازار ارز شوند، درباره روند نزولی روزهای اخیر بازار ارز اعلام نظر کرد و گفت: دلار 40 و 50 هزار تومانی رویایی است که محقق نمی شود.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، عبدالناصر همتی با بیان اینکه سال 98 حدود 18.7 میلیارد دلار ارز صادراتی بازگشته است به خانه ملت گفت: طی دو ماه گذشته نیز روند بازگشت ارز صادراتی مناسب بوده و مولفه ایی به نام واردات در برابر صادرات به این بخش اضافه شده که طبق آن صادرکنندگان می‌توانند ارز را برای وارداتی که ثبت سفارش شده اختصاص دهند.

وی افزود: قله مقاومت را رد کرده‌ایم اما هنوز تلاش دشمنان شکست خورده ادامه دارد. این فشارها نمی‌تواند تأثیری داشته باشد چرا که دشمنان زمانی از دلار 40 و 50 هزار تومانی سخن می‌گفتند اما این اظهارات رویایی بیش نبود و طی ماه‌های آینده ثبات بیشتری حاکم خواهد شد.

این مقام مسئول با تأکید بر اینکه بسیاری از نوسانات بازار ارز سیاسی است، ادامه داد: مردم نباید وارد این بازار شوند چرا که ممکن است متضرر شوند. ظرف این دو هفته قیمت ارز حدود 2 هزار تومان کاهش یافته است. بنابراین توصیه می‌شود مردم با توجه به متغیرهای سیاسی تأثیرگذار در بازار ارز وارد آن نشوند.

به گفته همتی ذخایر کافی ارزی وجود دارد و بانک مرکزی هر زمانی اراده کند وارد بازار می‌شود کما اینکه گاهی وارد این بازار شده و نتیجه را تغییر داده است.

وی با بیان اینکه حدود 6 میلیارد دلار ارز در دو ماه ابتدایی سال جاری برای کالاها تأمین شده، افزود: حدود 3 میلیارد دلار از این ارز به کالاهای اساسی و دارو اختصاص یافته که این کالاها اعم از برنج، روغن، نهاده‌های دامی، دارو و تجهیزات پزشکی بوده و بانک مرکزی پول آن را پرداخت کرده است.

همتی ادامه داد: بانک مرکزی این توان را دارد که ظرف دو ماه 6 میلیارد دلار ارز تأمین کند و اگر صادرکنندگان در این بخش به دولت کمک کنند می‌توان با سرعت بیشتری دوران تحریم‌ها را پشت سر گذاشت .

انتهای پیام


-نماد کالا نیز مجوز افزایش سرمایه گرفت ولی رشد سهم از قبل پیش خور شده بودمنظور هر افزایش سرمایه ای مناسب ورود نیست با دقت باید بررسی شود بقول معروف محاسبه خواب پول را باید کرد
-شاخص کل 3324 واحد رشد وارزش معاملات روزانه تا این لحظه بالای 900میلیارد تومان.....بسیار عالی......اگر همین وضعیت وگردش مالی سه سال بر بورس حاکم باشد....ریال بورسی از دلار ترامپ پیشی خواهد گرفت.....ریال بورسی یعنی ریال شما صدرصد در چرخه بورس در گردش باشد
-بیمه کوثر بیمه دانا صف خرید دارند
-نماد زشریف در حال عرضه است
-دونماد ساختمانی ثامان -ثعمرا نیز صف خرید دارند
-وخارزم پس از کش وقوس های ماه گذشته الان 1294ریال وحدود 74میلیون صف خری دارد
-تمحرکه -تپمپی-لسرما تا این لحظه صف  خرید دارند
-سال قبل محدوده 3000ریال چند سری وتوشه را در محدوده بالای 3000ریال کنترل کردیم ولی بعلت گستردگی تعداد نمادهای بورسی وقت ادامه کنترل سهم را پیدا نکردیم الان 5311 ریال
-حتوکا با رشد طلایی ماه قبل هنوز مقداری صف خرید دارد......حریل همچنان متوقف است
-سپاها -ساربیل ستران -سدور تا این لحظه صف خرید دارند
-نماد وآذر امروز بیشترین 7331وکمترین6634ریال یک نوسان 697 ریالی......در دو کفه ترازو فروشنده بازنده خریدار برنده....
-بکاب تعداد سهام شرکت 24/100میلیون تا این لحظه با تقاضا روبروست
-
-
-


ادامه مطلب ...
[ سه شنبه 31 ارديبهشت 1398 ] [ 7:0 ] [ حامد ]