close
تبلیغات در اینترنت
خرید هاست
نوشته ها ی شخصی ما در معلم بورس - 8

| |

نوشته ها ی شخصی ما در معلم بورس

کانال ما در تلگرام apsahm@با مستندات کدال سهم ها را رصد وخریداری کنید


بورس خداحافظ دی ماه

سلام روز بخیر


-کانال ما در تلگرامapsahm@
-امروز هم ددام تا این لحظه مثبت خورد........؟؟؟؟؟؟؟
-ماحاضریم 200 ریال نزول ختوقا را ببینیم نگاه در پله های کمتر یعنی سود بیشتر
-خوساز حالا حالا ها بسته است ولی ....بس ماجراها دارد
-نماد خزر موقتا متوقف شدرصد کنید
-خزامیا هم اگر اصلاح قیمت کند جذاب تر میشود
-خشن ترین رفتار معاملاتی را دامین داشت در محدوده 1500ریال وقتی همه را از قطار پیاده کرد سرگاز را گرفت دوبار به بالای 3000ریال صعود کرد تشخیص روندها کار سخت وصبر می خواهد
-ما وقتی می گوییم دیده بانی یعنی تفسیر روند سهم وکشف قیمت لقمه اماده در بورس وجود ندارد......چرا یک جایی هست کانال هایی که شما از انها تقلید می کنید انجا سهم گروهی هست ولی اینجا هیچ سهمی بر سهم دیگر برتری ندارد ولی کشف روند ها واقعی است
-
نماینده مجلس مطرح کرد:

هشدار به استیضاح وزیر صنعت در صورت عدم ساماندهی بازار خودرو

عضو هیأت رئیسه کمیسیون اصل ۹۰ مجلس با انتقاد از عدم نظارت سازمان ها بر پیش فروش‌ خودروها گفت: اگر وزیر صنعت به موضوع پیش فروش‌ها، قیمت و وضعیت بازار خودرو ورود نکند، استیضاح وی کلید می‌خورد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس،امیر خجسته با تاکید بر اینکه افزایش قیمت محصولات پیش فروش شده غیرقانونی است به خانه ملت گفت: به علت عدم شفافیت در قراردادهای پیش فروش شده آسیب بسیاری به مردم تحمیل شد.برخی خودروسازان نه تنها اموال مردم را به غارت می‌برند بلکه با رفتار گستاخانه به خریداران بی‌احترامی نیز می‌کنند.

وی با انتقاد از مصوبه تنظیم بازار مبنی بر نحوه قیمت‌گذاری محصولات پیش فروش شده،افزود: خودروسازان باید به تعهدات عمل کنند آنها نمی‌توانند محصولات پیش فروش شده پیش از شهریور را به قیمت قبلی و پس از شهریور را با قیمت‌های جدید به مردم تحویل دهند.نباید سیاست قیمت گذاری خودرو 5 درصد کمتر از قیمت بازار اجرا شود چراکه نرخ بازار توسط دلالان و افرادی که می توانند به راحتی سوءاستفاده کنند مشخص می شود.

این نماینده مجلس پیشنهاد داد: قیمت خودرو باید حداکثر 5 تا 10 درصد بیشتر از قیمت تمام شده مشخص شود.اگر خریداران پیش از افزایش نرخ دلار در پیش فروش ثبت نام کردند باید براساس قیمت‌های قبلی خودرو به آنها تحویل داده شود. پیش از افزایش قیمت دلار 270 هزار نفر متقاضی دریافت بودند.
در حالی که این شرکت‌ها به تعهدات قبلی عمل نکرده اند چگونه می‌توانند مجدد خودرو پیش فروش کنند.

خجسته ادامه داد: نمایندگان شرکت‌‌های خودروسازی با حضور در صداوسیما از بی اطلاعی مردم و نمایندگان مجلس سخن می گوید چراکه آنها از احتکار خودرو و مکان انبار آنها اطلاع دارند. زمانی که نرخ دلار افزایش پیدا کرد بلافاصله انبارها و قطعات را خالی کرده و در سایر مکان‌ها احتکار کردند.در صورتی که شرکت‌ها از نبود قطعات گله‌مندند چگونه می‌توانند خودرو را با افزایش قیمت به بازار عرضه ‌کنند.در پیش‌فروش هایی که در حال انجام است شفافیت وجود ندارد چراکه نوع خودرو، زمان تحویل، قیمت و... مشخص نیست.

وی با بیان اینکه پیش فروش مجدد به رغم عمل نشدن به تعهدات قبلی ظلم بزرگی در حق مردم است،گفت: هیچ نهاد و سازمانی به این پیش فروش‌ها نظارت نمی‌کند.در صورتی که موضوع پیش فروش‌ها، قیمت و وضعیت بازار خودرو به درستی ساماندهی نشود و وزیر صنعت به این موضوع ورود نکند، استیضاح رحمانی کلید می‌خورد.

انتهای پیام


-صد بار گفتیمبا خرید تقلیدی شاید چند بار شکست نخورید ولی یک بار بشدت شکست خواهید خورد ما پیروزی را در خرید مستقل می بینیم ادامه مطلب نویسی ساعت 10/30دقیقه
-اصلاح قیمت گروه بیمه را رصد کنید یحتمل در این  نزول تدریجی نقاط نفوذی خواهند داشت
-

زمان جلسه معارفه شرکت آماده عرضه اولیه مشخص شد / اطلاعات جدید

زمان جلسه معارفه شرکت تامین سرمایه لوتوس پارسیان مشخص شد تا این شرکت ۵۰۰ میلیارد تومانی حاضر در بورس تهران ، آماده عرضه اولیه ۱۰ درصدی سهام شود.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، پیرو پذیرش تأمین سرمایه لوتوس پارسیان در 17 شهریور ماه، این شرکت 8 دی ماه به عنوان پانصد و بیست و نهمین شرکت در بخش فعالیتهای جنبی واسطهگریهای مالی و در بازار دوم معاملات بورس تهران درج نماد شد.

بر همین اساس، مقرر شده مدیران "لوتوس" ساعت 15 سه شنبه 2 بهمن با برگزاری جلسه ایی در هتل بزرگ ارم اقدام به معرفی آخرین وضعیت مالی و عملکردی کنند تا این شرکت 500 میلیارد تومانی آماده عرضه اولیه 10 درصدی سهام باشد.

همچنین این شرکت اقدام به انتشار اطلاعات جدید و مربوط به عملکرد ماهانه آذر ، آبان ،مهر ،شهریور ، مرداد ، تیر، خرداد ،اردیبشهت  و فروردین  سال جاری کرد.

طبق بررسی های بورس پرس،موضوع فعالیت اصلی این شرکت که که از آبان 90 تاسیس شده و دارای 73 نفر نیروی انسانی است شامل پذیره‌نویسی، تعهد پذیره نویسی و تعهد خرید اوراق بهادار در عرضه های ثانویه در حد امکانات مالی یا از طریق تشکیل سندیکا با سایر نهادهای مشابه است.

در ترکیب سهامداری این تامین سرمایه گروه مالی بانک پارسیان، بانک پارسیان، شرکت مخابرات، سرمایه گذاری تدبیر و سرمایه گذاری سایپا حضور دارند که به جز گروه مالی هر کدام به ترتیب متعهد عرضه 5.5، 1.5، 1.5 و 1.5 درصد سهام هستند.

برنامه آتی افزایش سرمایه و اهداف

شرکت در نظر دارد سرمایه را از مبلغ 500 به 600 میلیارد تومان افزایش دهد. در همین راستا گزارش توجیهی در 5 اردیبهشت سال جاری بر مبنای افزایش سرمایه از 400 به 600 میلیارد تومان طی دو مرحله از محل مطالبات و آورده نقدی تهیه و حسابرسی شده است. مرحله اول افزایش سرمایه از 400 به 500 میلیارد تومان در 12 شهریور سال 97 به ثبت رسیده است.

اهداف شرکت از افزایش سرمایه شامل افزایش کفایت سرمایه و ظرفیت کسب و کار، جلوگیری از خروج نقدینگی، کسب و حفظ جایگاه مطلوب در میان شرکت های تامین سرمایه و تامین مالی پروژه‌های کلان اقتصادی است. همچنین کلیه وجوه حاصل از افزایش سرمایه در فعالیت عملیاتی شرکت جهت دستیابی به اهداف اشاره شده صرف می‌شود.

بنابراین گزارش،از بین 9 شرکت تامین سرمایه فعال بازارسرمایه، تامین سرمایه امید از 29 آذر سال گذشته به عنوان نخستین شرکت این صنعت وارد بورس شده و تامین سرمایه نوین هم با درج نماد در اواخر آبان سال جاری آماده عرضه اولیه سهام است.

انتهای پیام


-حریل الان 1288ریالدر محدوده های 1100ریال چند بار کشف روندشده است
-حآسا همچنان صف خرید روز های قبل اشاره شده است
-حسینا هم با استقبال روبروست
-حجم معاملات در حتوکا هم بالاست
-شانس بیاورید روزهای اینده گروه حمل ونقل موقتا اصلاح قیمت کند فرصتهای خرید خواهد بود توضیح واضح...... من مسیر ها را نشان میدهم ولی خریدها وفروش ها  تصمیم شخصی خودتان است سود بکنی هیچی راه خود را کشیده ای رفته ای ضرر بکنی دنبال مقصریخواهی گشت پس با همت وتشخیص خود بخر
-تمرکز حواس وشاخه به شاخه نپریدن رمز موفقیت در بورس
-کپارس -سغرب الان تست فنی کردیم با توجه به زمان افزایش سرمایه ومیزان افزایش سرمایه ورود را مناسب نمیدانیم فرض مقداری هم سود اور باشد ویا نباشد
-واتی روزهای قبل هم روند رشد اطلاع رسانی شد خوب شاید مثل دفعات قبل اصلاح کرد
-

ارزیابی امید قائمی از سهام بانکی و پیش بینی روند دو ماه آینده بازار

مدیرعامل سرمایه گذاری اهداف ضمن ارزیابی صنعت بانکی در سایه اقدام موثر سازمان بورس و بانک مرکزی، وضعیت دو ماه آینده بازار را باتوجه به تحولات اقتصاد جهانی پیش بینی کرد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، مصطفی امید قائمی درباره وضعیت دو ماه آینده بازار را باتوجه به تحولات اقتصاد جهانی به سنا گفت: بی شک متغیری مانند قیمت نفت و تغییرات مثبت قیمتی در این محصول تاثیر مستقیمی بر بازارها خواهد داشت. در این میان بازار سرمایه نیز از این قاعده مستثنی نیست به ویژه اینکه بخش مهمی از شرکت های بورسی نفتی، پتروشیمی و صنایع وابسته به نفت هستند.

وی با اشاره به امیدهای ایجاد شده در پی صعود نفت پس از ریزش های قیمتی و همچنین ثبات نسبی نرخ ارز گفت: این امیدها پیش بینی سرمایه گذاران را نسبت به بازار مثبت کرده و موجب شده تا منابع سرمایه گذاران به سمت بازار سرمایه سوق پیدا کند. این امیدها در مجموع از افزایش سود شرکت ها به دلایل مختلفی همچون افزایش قیمت نفت و تعیین تکلیف نرخ تسعیر ارز در برخی صنایع ناشی شده است.

این کارشناس بازار سرمایه حضور پررنگ حقیقی ها نسبت به حقوقی ها در بازار هفته گذشته را اتفاقی مثبت خواند و افزود: وجود اخباری مثبت در برخی صنایع سبب اقبال سهامداران حقیقی به بازار شده که از این جمله می توان از تشکیل صف های خرید در صنایع بانکی، کالایی و خودرویی نام برد.اقدامات بانک مرکزی در ایجاد جو مثبت در صنایعی مانند صنایع بانکی موثر ارزیابی می شود. اتفاق خوبی که با همکاری بانک مرکزی و سازمان بورس افتاد این بود که سهام برخی بانک ها که برای طولانی مدت متوقف بوده با دستورالعملی بازگشایی و نسبت به برگزاری مجامع آنها نیز اقدام شد.

امید قائمی ادامه داد: تسعیر دارایی های ارزی بانک ها نیز یکی دیگر از مباحثی بود که به سرعت به آن رسیدگی شد. پیش بینی می شود دارایی های ارزی بانک ها با این اقدام، تسعیر  شود تا بتوانند از این محل افزایش سرمایه های خوبی داشته باشند. این اخبار در نهایت به رونق سهام بانکی ها در بورس منجر شده که می تواند به عنوان یک گروه مهم بورسی بر کل بازار نیز تاثیر مثبتی بگذارد.ماه شمار شدن سود بانکی نیز عامل ایجاد رونق در بورس شده، اجرای سیاست های این چنینی در جذب منابع بانکی، سبب کاهش جذابیت سرمایه گذاری در بانک ها و سوق سرمایه در کوتاه مدت به سمت بازار سرمایه خواهد شد.

وی درخصوص دستورالعمل ارزی پتروشیمی ها و تاثیر آن بر سودآوری آنها گفت: شرکت های پتروشیمی به نسبت ارزی که بتوانند در بازار آزاد بفروشند می توانند انتظار سودآوری از فعالیت های صادراتی را داشته باشند.

تحولات بازارهای جهانی و اثر بر بازار سرمایه

مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری اهداف درخصوص روند فعلی مسائل اقتصاد جهانی و اثر آن بر بازار سرمایه ایران گفت: بعد از جنگ تجاری آمریکا و چین، اکنون جنگ تجاری بین اتحادیه اروپا به وجود آمده است. البته درباره جنگ تجاری بین آمریکا و چین به دلیل جلساتی که انجام شده و در حال پیگیری است خوش بینی هایی وجود دارد. توافق این دو قدرت اقتصادی باعث خواهد شد تا قیمت کامودیتی ها و محصولات پایه در دنیا افزایش پیدا کند و به تبع آن بر بازار سرمایه ایران نیز تاثیر بگذارد.

امید قائمی روند آتی بازار سرمایه را به عوامل مختلفی نسبت داد و گفت: شکل گیری روندها در بازارهای جهانی و در بازار سرمایه به میزان زیادی به تغییرات قیمت نفت وابسته است. همچنین تغییرات قیمتی سایر کامودیتی ها نیز بازار را تحت تاثیر قرار خواهد داد. از سویی در حال حاضر مسائل سیاسی به شدت بر تحولات اقتصادی سایه انداخته است. بر این اساس هر گونه توافق سیاسی بین قدرت های درگیر در جنگ های تجاری به خصوص توافق بین آمریکا و چین می تواند روند قیمت کامودیتی ها را در جهان افزایشی کند.در حالی که اگر این توافق حاصل نشود، روند افزایشی قیمت محصولات پایه و کامودیتی ها نیز متوقف خواهد شد.

وی افزود: با وجود انتظارها برای ایجاد توافقات بین المللی در جنگ های تجاری،محصولات پایه از رشد باز مانده اند و دیر یا زود قیمت آنها از اعداد فعلی تجاوز خواهد کرد و به سمت افزایشی شدن پیش خواهد رفت و به تبع آن نیز رونق را در بازارها شاهد خواهیم بود.

امید قائمی درخصوص تأثیر گزارش های ۹ ماهه بر تصمیم گیری سهامداران گفت: اکنون فعالان بازار سرمایه برای تصمیم سازی ها در انتظار گزارش عملکرد ۹ ماهه شرکت ها هستند که به نظر می رسد حاوی اطلاعات مطلوب و امیدبخشی باشند و تحلیل ها و حرکت های بازار را برای سه ماهه پایان سال ۹۷ شکل دهند و رونق را برای پایان سال در پی داشته باشند.

انتهای پیام


-تا فردا خدا نگه دار
-
-
ادامه مطلب
+ نوشته شده در شنبه 29 دي 1397 ساعت 7:0 توسط حامد | | تعداد بازدید : 19

فولاد سه شنبه محکم ظاهر شد

سلام روز بخیر


-کانال ما در تلگرامapsahm@
-بیمه میهن تا این لحظه 30 میلیون صف خرید تحرک در گروه بیمه زیاد شده است
-بیمه دی تا این لحظه 6 میلیون صف خرید
-ددام سر صبح دوباره 5 مثبت خورد محدوده 10800 ریال کشف روند شد الان 12890ریال
-شگل
پیشنهادافزایش سرمایه از مبلغ 500,000,000,000 ریال به مبلغ 1,000,000,000,000 ریال از محل سود انباشته
-خمهر صف فروش سنگین عده ای ان بالا خالی کردند وطبق معمول اماتورها در تله افتادند18میلیون صف فروش در 2737ریال......در 3129ریال حدود 64 میلیون سهم فروخته شده است......در 97/10/24
-حجم معاملات عجیب وغریب در حآسا تا این لحظه نماد باآی با کلاه نوشته میشود
-ددام سرب داغ کرد انهایی که محدوده 10000ریال نخریدند هنوز نقره داغش مانده است ولش کن بی خیال قبول کن از سهم جاماندی
-
در گفت وگوی بورس پرس با یک مسئول بانکی :

شایعه مهم تسعیر ارز بانک ها تایید شد / نرخ تسعیر و زمان انتشار صورت های مالی

یک مقام مسئول بانکی شایعه مهم موافقت بانک مرکزی با اعمال تسعیر ارز بانک ها با دلار نیمایی را تایید کرد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، در پی انتشار زمزمه هایی مبنی بر موافقت بانک مرکزی با اعمال تعسیر ارز بانک ها و انتشار اعداد و ارقامی از محاسبات و پیش بینی سود ، یک مقام مسئول به بورس پرس گفت: در جریان جلسه ایی که اخیرا" بین رئیس کل بانک مرکزی و مدیران عامل بانک ها برگزار شد، همتی به طور شفاهی با اعمال تسعیر ارز بانک ها موافقت کرد.

وی ادامه داد: بنابراین بانک های مشمول اصل 44 و حاضر در بورس و... در حال محاسبه اعداد و ارقام درصورت های مالی هستند که باید به تایید کمیته حسابرسی هر بانک برسد تا در اولین فرصت نهایی و منتشر شود.

وی در برابر این سئوال که آیا نرخ تسعیر ارز مشخص شده و چه زمانی اطلاعات مربوط به این رویداد مهم منتشر خواهد شد؟ به بورس پرس گفت: نرخ تسعیر طبق قیمت دلار در سامانه نیما و به احتمال زیاد 8400 تومان خواهد بود و با توجه به مهلت انتشار اطلاعات تا پایان ماه جاری، انتظار می رود بانک ها تا آخر دی یا اوایل بهمن رسما" این موضوع مهم را اطلاع رسانی کنند.

انتهای پیام 


-گروه بانک پرحجم ترین معاملات تا این لحظه

-قاروم


گزارش توجیهی هیئت مدیرة به منظور پیشنهادافزایش سرمایه از مبلغ 16,243,440,000 ریال به مبلغ 359,000,000,000 ریال از محل سایر اندوخته ها ،مازاد تجدید ارزیابی دارایی ها


-
پیغام های ناظر بازار
توقف نماد معاملاتي (قاروم1) 97/10/26 10:08
کارگزاران محترم عضو فرابورس ايران، به اطلاع مي رساند؛ نماد معاملاتي شركت قند اروميه (قاروم1) باتوجه به ابهام در اطلاعات ارسال شده از سوي ناشر متوقف شد. مدير عمليات بازار فرابورس ايران

-عرض کردم هر سهمی بخواهد افزایش سرمایه بدهد نفسش گرفته خواهد شدقاروم.......
-گروه خودرو اصلاح قیمت میشود تا ایام دهه فجر 22 بهمن یک موج صعودی را تجربه کند
- 

در مقطع فعلی شاهد انتشار صورت های مالی ۹ ماهه از سوی شرکت ها هستیم؛ گزارش هایی که در تعیین مسیر پیش روی بورس کمک شایانی خواهند کرد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، پیش از انتشار گزارش های فصلی، بررسی گزارش های ماهانه شرکت ها نشان می دهد که آزاد سازی نرخ ارز در اواخر تابستان از یک سو و آزاد سازی نرخ فروش محصولات پتروشیمی, فولادی و پالایشی در بورس کالا در همین بازه زمانی از سوی دیگر -علیرغم افت بازارهای جهانی- رشد چشمگیری را در فروش سه ماهه سوم سال جاری این شرکت ها به خصوص آبان و آذر رقم زده است و از این رو انتظار می رود در این گروه ها شاهد گزارش های ۹ ماهه بهتری نسبت به سایر صنایع باشیم.

در سوی دیگر و در بازارهای جهانی جنگ تجاری چین و آمریکا به همراه افزایش نرخ بهره توسط فدرال رزرو افت قیمت های فلزات پایه را به همراه داشت و در خصوص نفت علاوه بر موارد فوق، مازاد عرضه منجر به افت شدید قیمت این طلای سیاه  طی ماه های  گذشته شد، حالا با توجه به تصمیم کشورهای اوپک و نوپک مبنی بر کاهش تولید نفت و همچنین فروکش کردن جنگ تجاری می توان با یک تاخیر زمانی شاهد بهبود وضعیت بازارهای جهانی شد، زیرا همان طور که واردات و صادرات چین در ماه دسامبر به دلیل جنگ تجاری افت قابل ملاحظه ای را ثبت کرد و بازارهای جهانی را تحت تاثیر قرار داد، قطعا توافق این دو کشور در ماه های آتی به بهبود وضع کامودیتی ها کمک خواهد کرد و از آنجایی که در بازار ما بسیاری از شرکت ها از تحولات بازارهای جهانی تاثیر می گیرند از این رو انتظار می رود گروه های پتروپالایشی، معدنی و فولادی از جمله گروه هایی باشند که در ماه های آتی نیز همچنان مورد توجه سرمایه گذاران قرار گیرند.

 اما گروه دیگری که این روزها کم و بیش مورد توجه بازار قرار داشت گروه خودرویی بود؛ گروهی که در نهایت توانست مجوز رشد ۳۰ درصدی در قیمت محصولات خود را در روزهای گذشته از مراجع مربوط اخذ کند. با توجه به دیر اعلام شدن این افزایش قیمت به نظر نمی رسد در این گروه شاهد بهبود وضعیت سودآوری در سال جاری باشیم. هر چند علاوه بر رشد بهای تمام شده، هزینه مالی بالا از جمله مواردی است که شرکت های خودرو ساز را با مشکلات جدی رو به رو کرده است. در سوی دیگر و در گروه بانکی زمزمه های افزایش سرمایه، تسعیر دارایی های ارزی آنها با نرخ نیمایی و همچنین کاهش سود سپرده ها و ماه شمار کردن آن به جای روز شمار، از جمله مواردی است که باعث شده است اهالی بازار این روزها به آن روی خوش نشان دهند زیرا با کمک این موارد می توان به بهبود ساختار مالی و خروج آنها از زیان دهی امیدوار بود.

بررسی شاخص کل در فرمت روزانه نشان می دهد که شاخص در آستانه انتشار گزارش های ۹ ماهه در محدوده های فعلی از حمایت خوبی برخوردار است و احتمالا در چند روز آینده در محدوده های فعلی در نوسان خواهد بود. با وجود خبرهای مثبت تاثیر گذار بر بازار از جمله راه اندازی کانال spv ، کاهش ریسک در بازاهای جهانی به دلیل مذاکرات مطلوب اخیر چین و آمریکا، انتظار برای گزارش های مطلوب همچون گزارش ۹ ماهه فولاد- که امید به انتشار گزارش های مطلوب را دیگر شرکت ها را نیز افزایش می دهد ،  تسعیر ارز نمادهای بانکی، ثبات در بازارهای موازی و کاهش سفته بازی در آنها پیش بینی ها از بازگشت قیمت نفت به ۷۰ دلار، تسعیر ارز پالایشی ها با دلار نیمایی همگی نشان می دهد که شاخص پتانسیل صعود قدرتمندی دارد و توجیهی برای ریزش بیشتر شاخص در مقطع زمانی فعلی وجود ندارد.

پیش بینی ها نشان می دهد که طی یک سال  آتی، شاهد رسیدن شاخص به کانال ۲۵۰ هزار واحد خواهیم بود. از دیدگاه تکنیکالی نیز خطوط حمایت استاتیکی از کندل های  فعلی حمایت می کنند. درصورت خروج کندل ها از محدوده فعلی شاهد رشد قیمت تا محدوده ۲۵۰ هزار واحد خواهیم بود ؛ رشدی که پیش بینی می شود در یک سال آینده محقق شود.

* تهیه و تنظیم : علی حاجی کرم و محیا معصومی

 شرکت مشاور سرمایه گذاری ابن سینا مدبر


-واتی صف خرید سهام داران واتی باید صبر کنند در مواقع نزولی بخرند وصبور باشند چنین سودهایی نصیب شان میشود واتی سهم کوتاه مدت نیست ولی باید در حمایت وقیمت اصلاح شده خرید کرد
-ساعت 12/22 دقیقه تا شنبه خدا نگه دار
-
-


ادامه مطلب
+ نوشته شده در چهارشنبه 26 دي 1397 ساعت 7:0 توسط حامد | | تعداد بازدید : 31

دی ماه بورس متعادل

سلام روز بخیر


-کانال ما در تلگرامapsahm@
-در این کاهو بازار ددام عالی بود از محدوده 10845 ریال تا 12399ریال فعلا رشد کرده است همچنان منتظر اصلاح قیمت سهم هستیم ولی بعید بنظر میرسد نزول کندقطعاهیچ لقمه راحتی در بورس وجود ندارد
-هر روز یک نماد بانکی موج خرذید دارد تا این لحظه وپارس صف خرید فعلا البته عرضه هم بالاست رشد پیش خور شده
-نماد فولاد مجددا از مقاومت 5000ریال عبور کرد
-فملی یک روایتی حمایت 2700و2600و2500 ریال ویک روایتی مقاومت 3000و3300و3600 ریال
-ددام در حال خشک شدن البته با سشوار نه با پول سهامدارانی با تفکر بلند مدت
-بیمه سامان بساماچند روز قبل هم اطلاع رسانی کردیم همچنان صف خرید تا این لحظه
-نگویید نگفته بودیم البرز محدوده 1000ریال الان 1140ریال تا این لحظه
-
از محل تجدید ارزیابی دارایی ها :

گرانترین سهم برنامه افزایش سرمایه ۹۰۰۰ درصدی داد/رکورد بی سابقه و مورد عجیب

گران ترین شرکت بازار برنامه افزایش سرمایه بیش از ۹ هزار درصدی از موارد عجیب و مربوط به تجدید ارزیابی دارایی ها داد که در بازار سرمایه ایران ، رقمی بی سابقه است.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، شرکت قند شیرین خراسان که با سرمایه 5 میلیارد تومانی در بازار دوم معاملات بورس حضور دارد و با قیمت بیش از 9017 تومانی هر سهم ، گران ترین شرکت بازار بشمار می رود، آماده ثبت رکورد تازه ایی در تاریخ بازار سرمایه ایران شده است .

به این ترتیب ، "قشرین" در حالی از 29 آذر سال جاری با توقف نماد روبرو بوده که از برنامه افزایش سرمایه 9 هزار و 32 درصدی از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی ها و موارد عجیبی چون طبقات ساختمان ، جاده ها ، وسائط نقلیه ، اثاثیه، منصوبات ، باغات و اشجار، فضای سبز، چاه ها و تاسیسات آبرسانی خبر داده که تاکنون چنین درصدی در بازار سهام بی سابقه و ثبت نشده است .

این شرکت قصد دارد در صورت طی مراحل قانونی و کسب مجوز سازمان بورس ، سرمایه اسمی را از 5 به بیش 456 میلیارد تومان برساند تا قادر به اصلاح ساختار مالی و خروج از ماده141 قانون تجارت باشد.

براساس این گزارش، تاکنون شرکت مخابراتی ایران رکورد دار افزایش سرمایه است که بعد از اخراج از بورس ، مهر 92 به بازار معاملات توافقی پایه فرابورس منتقل شده و تیر 94 اقدام به اعمال افزایش سرمایه 2183 درصدی ( از 6.1 به 140 میلیارد تومان) کرده است.


-ذوب کاهش هیجان وتخلیه قیمت هنوز جایزه ها قابل معامله نشده است
-
برترین تقاضا
نمادقیمتحجمارزشتعداد
شبريز 16,093
4.518 M
72.706 B
123
چكارن 23,486
2.831 M
66.485 B
394
وسينا 1,160
55.227 M
64.064 B
639
وپارس 1,244
28.347 M
35.264 B
426





كاوه 3,927
5.224 M
20.513 B
207





شكربن 14,567
1.267 M
18.454 B
149










خفنر 4,594
2.658 M
12.211 B
65
وپترو 2,234
5.375 M
12.007 B
120










چفيبر 2,236
3.884 M
8.684 B
143
كفرا 12,832 597,130
7.662 B
26





قشكر 3,206
2.178 M
6.982 B
101
ثامان 1,720
3.988 M
6.859 B
136
خزر 1,569
4.117 M
6.460 B
98

-
نائب رئیس کمیسیون پول‌وبازارسرمایه اتاق تهران در گفت‌وگو با بورس‌نیوز مطرح کرد:
خودرویی‌ها در شرایط نامناسبی قرار گرفته‌اند که سرمنشا آن به بورس ارتباط ندارد اما رئیس سازمان باید در راستای مشکلات سهامداران این گروه پیگیری‌های بیشتری را در دستور کار قرار می‌داد.

به گزارش بورس‌نیوز، عباس آرگون عضو کمیسیون پول و بازارسرمایه اتاق بازرگانی تهران، درخصوص آنکه انتقادی از عملکرد رئیس سازمان بورس مطرح شده که گروه خودرویی‌ها در بازار به واسطه مدیریت متضرر شده است، اظهارکرد: خودرو جزو صنایع مهم اقتصاد بوده اما متاسفانه این صنعت فشار فراوانی را تحمل می‌کند و در مقابل نمی‌تواند با افزایش هزینه‌ها پاسخگوی نیاز خود باشد.

وی ادامه داد: با شرایط موجود خودرویی‌ها، بیشتر سهامداران متضرر می‌شوند چراکه بهای تمام شده خودرو از قبیل دستمزد و سایر اقلام آن با رشد قیمت مواجه شده اما تمام این هزینه‌ها در بازار آزاد فروخته می‌شود و عملنا سهامدار از این انتفاع بی‌بهره می‌ماند.

کارشناس بازارسرمایه افزود: مقصر این رویه سازمان بورس نیست اما رئیس این سازمان می‌توانست با پیگیری‌هایی بیشتری را به نفع بازار و سهامدار در دستور کار خود قرار دهد.

عضو کمیسیون پول و بازارسرمایه اتاق بازرگانی تهران خاطرنشان کرد: بخش عمده ای از سهامداران بازارسرمایه، در گروه خودرویی‌ها بوده و نباید مسئولان بورس نسبت به وضعیت شرکت‌های حاضر در بورس بی‌تفاوت باشند.

-گروه دارو مثبت دامین -دیران صف خرید تا این لحظه
-وگستر صف خرید تا این لحظه
-خمهر تا این لحظه 10 میلیون صف فروش عده ای سود کرده وعده ای اماتور در سقف خریده اند ودر حال ضرر
-

مجمع سالانه و عادی بطور فوق العاده بانک دی و ۱۳ شرکت

بانک دی به همراه ۱۳ شرکت بورسی و فرابورسی زمان برگزاری مجمع سالانه و عادی بطور فوق العاده را اعلام کردند.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس،شرکت های سرمایه گذاری استان اردبیل، قند شیرین خراسان، سیمان لار سبزوار، عمران و توسعه فارس، سرمایه گذاری صنایع ایران، سرمایه گذاری کارکنان صنعت برق در منطقه زنجان و قزوین، نئوپان 22 بهمن و سرمایه گذاری ساختمانی نظام مهندسی ایران با به اتمام رسیدن دوره مالی منتهی به شهریور و کاغذ پارس جهت پایان دوره منتهی به آبان،زمان برگزاری مجمع سلانه را اعلام کردند.

همچنین بانک دی و شیشه قزوین برای تصویب صورت های مالی منتهی به اسفند گذشته و شرکت های مواد ویژه لیا، قند بیستون و پگاه گلستان جهت انتخاب اعضای هیات‌ مدیره به مجمع عادی بطور فوق العاده می روند.(شیشه قزوین انتخاب اعضای هیات‌ مدیره را نیز در دستور جلسه دارد)

در این میان،مجمع سالانه آزمایش که قرار بود 29 دی برگزار شود، لغو و تصمیم گیری درخصوص دستور جلسات به مجامع بعدی که تاریخ آن متعاقباً اعلام می شود، موکول شد.

بانک دی(مجمع عادی بطور فوق العاده): ساعت 14 روز یکشنبه 30 دی در هتل المپیک

مواد ویژه لیا(مجمع عادی بطور فوق العاده نوبت دوم): ساعت 8 روز دوشنبه 29 بهمن در اداره کل تعاون قزوین

قند بیستون(مجمع عادی بطور فوق العاده): ساعت 15 روز سه شنبه 2 بهمن در انجمن صنفی کارخانه‌های قند و شکر

شیشه قزوین(دو مجمع عادی بطور فوق العاده): ساعت 15 و 17 روز چهارشنبه 3 بهمن در خ بهشتی،روبرو خ قنبرزاده،نرسیده به خ مفتح،تالار همایش هامی پارسه

پگاه گلستان(مجمع عادی بطور فوق العاده): ساعت 15 روز چهارشنبه 3 بهمن در محل شرکت

کاغذ پارس: ساعت 15 روز چهارشنبه 3 بهمن در سینما تئاتر کانون پرورشی کودکان

سرمایه گذاری استان اردبیل: ساعت 10 روز شنبه 29 دی در محل شرکت

قند شیرین خراسان: ساعت 15 روز یکشنبه 30 دی در میدان فاطمی،خ شهید گمنام،پلاک14

سیمان لار سبزوار: ساعت 11 روز یکشنبه 30 دی در مجتمع فرهنگی هنری اسرار سبزوار

عمران و توسعه فارس: ساعت 14:30 روز یکشنبه 30 دی در شیراز، خ اردیبهشت، برج الکترونیک

سرمایه گذاری صنایع ایران: ساعت 15 روز یکشنبه 30 دی درمحل شرکت

سرمایه گذاری کارکنان صنعت برق در زنجان و قزوین: ساعت 14 روز یکشنبه 30 دی در شرکت برق منطقه ای زنجان

نئوپان 22 بهمن: ساعت 10:30 روز یکشنبه 30 دی در خ مطهری، خ میر عماد، خ سیزده (شهید جنتی)پلاک 40

سرمایه گذاری ساختمانی نظام مهندسی ایران: ساعت 10 روز یکشنبه 30 دی در مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد

انتهای پیام


-ددام چند روز است مستقل وبدون اتکا به اماتورها وکانال ها اما دردست حرفه ای ها خوب رشد کرد....از حالا به بعد علامت سوال؟؟؟؟؟؟برو زحمت بکش تحقیق کن واز کسی تقلید نکن ....سال 1385 در تالار های بورس مردم از دنباله رو ها متنفر بودند
-تا فردا خدا نگه دار
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-



ادامه مطلب
+ نوشته شده در سه شنبه 25 دي 1397 ساعت 7:0 توسط حامد | | تعداد بازدید : 23

مطالب قبلی

صفحات وبلاگ

منوی اصلی

درباره ی ما


کانال ما در تلگرامapsahm@ این سایت محل یاد اشتهای شخصی ما ومحل گفتگوی بورسی اقوام و دوستان است. سلب مسئولیت برای هر گونه خرید وفروش سهم با مشاوران مجوز دار بورسی وکارگزاران خبره بورسی تماس بگیرید با تقلید از هیچ سایت ویا وبلاگ ویا کانال تلگرامی سهم خرید وفروش نکنید بهترین راهکار جلوگیری از ضرر خرید پله اول یکصد هزار تومان می باشد بخش نظرات سایت بسته است بخش عضو گیری واطلاعات کاربری نیز تعطیل است.

آرشیو

پیوند ها

لینک ها

امکانات

کانال ما در تلگرامapsahm@ این سایت محل یاد اشتهای شخصی ما ومحل گفتگوی بورسی اقوام و دوستان است. سلب مسئولیت برای هر گونه خرید وفروش سهم با مشاوران مجوز دار بورسی وکارگزاران خبره بورسی تماس بگیرید با تقلید از هیچ سایت ویا وبلاگ ویا کانال تلگرامی سهم خرید وفروش نکنید بهترین راهکار جلوگیری از ضرر خرید پله اول یکصد هزار تومان می باشد بخش عضو گیری واطلاعات کاربری نیز تعطیل است.

کلیه ی حقوق مادی و معنوی سایت bourseclasor محفوظ می باشد.