close
تبلیغات در اینترنت
خرید هاست
نوشته ها ی شخصی ما در معلم بورس - 6

| |

نوشته ها ی شخصی ما در معلم بورس

کانال ما در تلگرام apsahm@با مستندات کدال سهم ها را رصد وخریداری کنید


دپارس کانون توجه

سلام روز بخیر


-کانال ما در تلگرامapsahm@
-شسپا.........سناریوی ادامه دار
-دپارس تشخیص ما درست بودالبته امروز عرضه خواهد داشت شناسایی سود می کنندعده ای
-ددام تشخیص ما درست بود خوب رشد کردالبته امروز عرضه خواهد داشت بازدهی 50 درصدی در کمترین زمان شناسایی سود می کنند عده ای
-ذوب جایزه ای که فعلا ازاد نشده است
-لوتوس پر قدرت می تازد
-به هیچ وجه در تقلید از کانال وسایتها سهم خرید وفروش نکنید
-وتجارت رشد پیش خور شده
-خاذین 4361 ریال امروز محدوده 2700ریال تیر خلاص بر گردن اماتور ها با افت 1750ریالی تا این لحظه
-خاذین الان زیر 2600ریال در حال تخلیه حباب
--در خرید وفروش به نظرات شخصی من اهمیت ندهید ممکن است برداشت های من اشتباه باشد
-نماد خودرو صف خرید منتظر افزایش سرمایه از تجدئید ارزیابی دارایی ها
-ددام فریب می دهد از محدوده 10000ریال مدام فریب می دهد خسته می کند نزول می کند وبعد رشد میکند مقاومت در مقابل چنین سهمی زره پوش فکری قوی می خواهددوباره صف خرید موقت ولی باز عرضه میشود اعصاب را خرد می کند وباز صف خرید میشود
-نماد دارو چند روز قبل هم اشاره کردیم صف خرید پایدار می گوید سناریوی تغییر قیمتی در پیش است تعداد بیش از 500 سهم فعال بعضی مواقع میتوانیم رشد را قبل از شروع تشخیص بدهیم ولی نمیتوان شش گوشه بازار را همیشه تست کرد
-فقط یک نگاه کافیست حضور در افزایش سرمایه اپرداز از نظر ما تایید نمی گردد حضور بعد افزایش شاید تایید گردد
- در کانال های 40 هزار ممبر غیرمستقیم می گویند کور باشید تقلید کنید ما می گوییم بینا باشید استاد ما باشید
-نوسان گیران لاستیک دوست گرد پاسا جمع شده اند
-حجم مبنا لوتوس 2 میلیون سهم است ولی عرضه محدود ولی روزهای اینده عرضه بیشترمنجر به رشد بیشتر خواهد شد
-
یک کارشناس بازار سرمایه اعلام کرد:

احتمال اجرای ساز و کار مالی اروپا از امروز و توجه بازار به تک سهم ها

یک تحلیلگر با بررسی آخرین وضعیت گروه های بزرگ و احتمال اجرای ساز و کار مالی اروپا از امروز اعلام کرد به دلیل بی تفاوتی بازار به گزارش های کدال و پیروی از شایعات باید شاهد برتری تک سهم ها بود.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، علی حاجی کرم تحلیل گر مشارو سرمایه گذاری ابن سینا مدبر (اماکو) درباره شرایط دیروز (بازار که با ریزش 1679 واحدی شاخص بار دیگر موجب نگرانی فعالان شد) و پیش بینی امروز اعلام کرد: انتشار خبر افزایش سرمایه 485 درصدی بانک تجارت از محل تجدید ارزیابی ها، جو مثبتی را برای گروه بانکی به وجود آورد. پیش تر شاهد انتشار این شایعاتی در این خصوص بودیم، شایعاتی که رشد قیمت سهم را به همراه داشت و در نهایت نیز به واقعیت تبدیل اما باعث افت قیمت و عرضه های سنگین شد.

این حرکت بازار در نوع خود جالب است زیرا این خبر همان خبری بود که بازار به دنبال آن بود اما مشخص نیست چرا با انتشار رسمی افزایش سرمایه ، بهای سهام "وتجارت" افت کاهش یافت. به نظر می رسد شایعات بیش از اخبار مورد توجه اهالی بازار قرار می گیرد و اطلاعات پیش خور می شود. به طوری که سهام شرکت ها با شایعات افزایش اما با انتشار اخبار ، روند صعودی پایان می یابد.

علاوه بر بانکی ها، خودرویی ها نیز از این خبر منتفع شدند. به طوری که ایران خودرو که چندی پیش به دلیل گزارش 9 ماهه ضعیف با افت قیمت رو به رو شده بود، با انتشار خبرهای تایید نشده ای در خصوص افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی ها دوباره رشد قیمتی را تجربه کرد و به واسطه افزایش سرمایه بانک تجارت، این گروه نیز مورد استقبال اهالی بازار قرار گرفت.

در این میان، آنچه برای شرکت ها مهم است بحث عملیاتی و سودآوری از محل تولید و فروش است وگرنه به روز کردن ارزش دارایی ها، هزینه استهلاک شرکت ها را به شدت افزایش می دهد و اگر شرکت ها از لحاظ عملیاتی وضعیت مناسبی نداشته باشند، با افزایش زیاندهی روبرو می شوند .

گروه های پتروپالایشی، فولادی و معدنی نیز معاملات جذابی نداشتند که شاید یکی از علت های آن، گزارش های ماهانه این شرکت ها باشد. به عنوان مثال "زاگرس" در گزارش ماهانه حدود 230 هزار تن متانول به فروش رساند که افت قابل توجهی نسبت به ماه قبل را نشان می دهد.البته در آنسو شرکت هایی مانند "شسپا" نیز وجود داشتند که گزارش های قابل قبولی را ارائه کردند.

به نظر می رسد عدم توجه بازار به این گروه ها، فراتر از گزارش های ماهانه است زیرا اولا گزارش ها آنچنان ضعیف نبود و ثانیا چندی پیش گزارش های فصلی منتشر شد. گزارش هایی که شرکت های پالایشی در آن خوش درخشیدند اما بازار استقبالی نکرد و با افت قیمت رو به رو شدند. باید توجه داشت که گزارش های مثبت در یک سو و چشم انداز سودآوری شرکت ها در سال آتی در سوی دیگر قرار دارد و ممکن است شرکتی با گزارش مناسب در دوره های جاری به دلیل چشم انداز مثبت با عدم استقبال سهامداران رو به رو شود.

در کل آنچه که در معاملات این روزهای بازار مشهود است، این بوده که شرکت های بزرگ تا حدودی در حاشیه قرار گرفته اند و گروه های کوچک تر مانند سیمانی و غذایی بوده اند که مورد توجه اهالی بازار قرار گرفته اند.

جدا از گزارش شرکت ها، به نظر می رسد عوامل سیاسی نیز در ساماندهی به وضعیت بازار نقش به سزایی داشته باشد. به طوری که شاهد عدم تصمیم گیری از سوی مجمع تشخیص مصلحت نظام در خصوص پیوستن به FATF بودیم. شاید اگر این موضوع مورد تایید قرار می گرفت مقداری خاطر سرمایه گذاران در خصوص عوامل سیاسی آسوده تر می شد.

همچنین طبق وعده اروپا از امروز باید ساز و کار مالی اتحادیه اروپا به ریاست آلمان اجرا شود و نهایی شدن آن می تواند نشانه مثبتی باشد در خصوص گسترش روابط میان ایران و اروپا.

فارغ از مسائل سیاسی، بنابر اعلام مدیرعامل بورس تهران با حذف سودهای روزشمار ، سرمایه ها بیشتر به سمت بازار سرمایه سوق داده و اثر آن در تولید دیده می شود. عضو کمیسیون تلفیق مجلس اعلام کرد دستگاه‌های اجرایی، قوای سه‌گانه، وزارت‌خانه‌ها، سازمان‌ها و مؤسسات، دانشگاه‌ها، شرکت‌های دولتی، نهادهای عمومی غیردولتی و بنیادها و نهادهای انقلاب مجاز به دریافت سود از حساب‌های بانکی (حساب جاری، پشتیبان، سپرده‌گذاری کوتاه و بلندمدت) مفتوح در بانک‌های دولتی و غیردولتی نیستند.

با این اخبار می توان نتیجه گرفت به احتمال زیاد بخشی از نقدینگی حاصل از این موارد به سمت بازار سرمایه سرازیر خواهد شد که می تواند موجب رشد و رونق بازار شود. موردی که بازار این روزها به شدت نیاز دارد.

مرکز پژوهش های مجلس هم اعلام کرد تا پایان سال جاری رشد اقتصادی منفی ۲.۶ تا منفی ۵.۵ درصد خواهد بود. کوچکتر شدن اقتصاد در داخل و محدود شدن از خارج از یک سو می تواند آثار بدی را شرکت ها بگذارد و به دنبال آن شاهد بروز مشکلات دیگری باشیم.با توجه به برآیند مثبت گزارش های منتشر شده از سوی شرکت ها به نظر می رسد بازار برای رشد نیاز به اخبار مثبت سیاسی نیز دارد.

با این همه و با توجه به بی تفاوتی بازار به گزارش های کدال و اخبار منتشره و پیروی از شایعات به نظر می رسد در بازار امروز باید شاهد برتری تک سهم ها بود .

انتهای پیام


--

مپنا برنده مناقصه ۱.۱ هزار میلیاردی شد/ افزایش قیمت ۶۲.۵ درصدی یک محصول

مپنا و تجارت الکترونیک پارسیان از رویدادی مهم خبر دادند که مربوط به برنده شدن در مناقصه ۱.۱ هزار میلیارد تومانی و افزایش ۶۲.۵ درصدی قیمت محصول است.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، در ادامه افشای اطلاعات با اهمیت شرکت ها در کدال، مپنا و تجارت الکترونیک پارسیان از رویدادی مهم و مربوط به برنده شدن در مناقصه 1.1 هزار میلیارد تومانی و افزایش 62.5 درصدی قیمت محصول خبر دادند.

براساس این گزارش، شرکت نفت مناطق مرکزی ایران، گروه مپنا را از میان شرکتهای ایرانی E&P به عنوان برنده مناقصه طرح توسعه میدان دانان معرفی کرده است.

این پروژه به صورت 12 بسته کاری تحت الارضی (حفاری)، سطح الارضی و مطالعات ژئوفیزیک تعریف شده که مدت انجام هر بسته حدود 6 الی 7 ماه و کل زمان پروژه 24 ماه است.

در این رویداد مبلغ قرارداد هزار و 189 میلیارد تومان و با ضمانت بانکی 59.4 میلیارد تومان اعلام شده است.

همچنین شرکت تجارت الکترونیک پارسیان کیش با بیان دریافت مجوز تغییر بیش از 10 درصد در نرخ فروش محصولات یا ارائه خدمات ، اعلام کرد قیمت رول کاغذ حرارتی با رشد حدود 62.5 درصدی از 690 تومان به هزار و 121 تومان افزایش یافته است.

انتهای پیام -ساعت 11/30 تا فردا خدا نگه دار
-
-

-
ادامه مطلب
+ نوشته شده در دوشنبه 08 بهمن 1397 ساعت 7:0 توسط حامد | | تعداد بازدید : 21

لوتوس امد

سلام روز بخیر


-کانال ما در تلگرامapsahm@
-ددام با 30 درصد رشد مواجه شد وتا این لحظه صف خرید داردکشف روند توسط ما در محدوده 10500ریال بود
-زدشت احتمالا قصد عبور از مقاومت 3000ریال را دارد فردا حجم معاملات بالا خواهد بود
-ذوب هنوز جایزه ها ازاد نشده است ولی زمان کمی برای ازادی جایزه ها مانده است
-بسیار گفتیم زمان خرید ذوب محدوده 700الی900ریال قبل افزایش وبهترین زمان خروج محدوده 3500ریال بود بعدش وقت تلف کردن واسترس خوردن بود می بینید که برداشت ما درست بوده است
-ما توصیه به خرید ویا فروش ویا ماندن در هیچ سهمی را نمی کنیم اینجا صرفا نظرات خود را منتشر می کنیم نمادهایی را هم که تشخیص میدهیم نیازی به هواداری وحمایت افراد وکانالها نمی بینیم ما بدنبال روند طبیعی صعود هستیم
-وتجارت 1797ریال چند روز ی است در حال رشد است
-دپارس مجاز محفوظ در حال باز گشایی تحرکی در پیش است
-نماد دارو تحرکی در پییش است
-دپارس حدود 240هزار سهم عرضه شد فرصت خرید داد نوش جان انهایی که موفق به خرید شدند
-الان شش ماه است بیش از ده  بار در کف های متفاوت مدام حریل را در حمایت شناسایی میکنیم الان 1315ریال صف خرید ممکن است اصلاح قیمت کند باید منتظر باشید
-خاذین صف فروش نزول از محدوده 4361ریال کانال حامی میگفت تا 7000ریال رشد می کند الان2733ریال صف فروش نزول میانگین 1600ریال
-گروه مسکن مثبت وبعضا صف خرید
-خکار قطعه ساز صف خرید تا این لحظه قطعه ساز ها مجوز افزایش قیمت گرفتند تا این لحظه
-دکیمی ها با استقبال روبروست تا این لحظه
-
سرپرست عملیات بورس تهران به بورس پرس اعلام کرد:

توضیح درباره اقدام به خرید بیش از ۱۲۲ هزار سهم "لوتوس" توسط یک شخص حقیقی

سرپرست عملیات بازار بورس تهران درباره اقدام به خرید بیش از ۱۲۲ هزار سهم تامین سرمایه لوتوس پارسیان توسط یک شخص حقیقی و احتمال ابطال معاملات امروز این سهم توضیح داد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، در پی عرضه اولیه 10 درصد سهام تامین سرمایه لوتوس پارسیان که چهارشنبه گذشته با کشف قیمت 205 تومانی هر سهم انجام شد ، امروز این شرکت با صف خرید چند ده میلیونی ، توجهات بیش از 360 هزار نفر خریدار روز اول و دیگران را خود جلب کرد.

در این میان، اقدام به خرید بیش از 122 هزار سهم "لوتوس" توسط یک شخص حقیقی ، موجب اعتراض و گلایه فعالان و بازتاب در فضای مجازی شد و برخی به تکرار ظهور ژن های خوب معترض شدند.

در این رابطه مهدی پارچینی به بورس پرس گفت : بررسی الگوریتم ارسال سفارش ها در حال انجام است تا از صحت معاملات این شرکت اطمینان حاصل شود . اما با توجه به دسته سفارش های 100 هزار سهمی این شرکت، بروز چنین اتفاقاتی طبیعی است.

وی در برابر این سئوال که آیا احتمال ابطال معاملات امروز "لوتوس " وجود دارد یا خیر ؟ گفت: چنین احتمالی بعید به نظر می رسد. اگر دسته سفارش کمتر بود ، احتمال بروز تخلف وجود داشت اما به دلیل حجم قابل توجه دسته سفارش، چنین رویدادی عادی است.

انتهای پیام


-بکاب با تقاضا روبروست ولی باید دقیق تست ورصد شود
-بشهاب
با تقاضا روبروست ولی باید دقیق تست ورصد شود
-فسرب
با تقاضا روبروست ولی باید دقیق تست ورصد شود

-فایرا


با تقاضا روبروست ولی باید دقیق تست ورصد شود


-

بدبینی نماینده مجلس به عدم تعهدات خودروسازان تا ۴ سال آینده

سخنگوی کمیسیون اصل ۹۰ مجلس گفت: خودروسازان با تولید فعلی تا ۴ سال آینده نیز نمی‌توانند به تعهدات عمل کنند چرا که بدون توجه به توانایی و ظرفیت، تعهدات بسیاری ایجاد کردند.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، بهرام پارسایی با انتقاد از تصدی‌گری دولت در صنعت خودروسازی به خانه ملت گفت: تعرفه گذاری واردات خودرو توسط دولت نه تنها منفعتی ندارد بلکه به ضرر مصرف کننده نیز تمام می‌شود. از آنجایی که دولت در شرکت‌های خودروسازی سهامدار است در تعرفه گذاری‌ها فقط به دنبال کسب سود است.

وی افزود: شرکت‌های خودورسازی توانایی تولید خودروهای هیبریدی را ندارند. بنابراین نباید با بهانه حمایت از تولید ملی از واردات این خودورها جلوگیری کرد. از سوی دیگر براساس قانون هوای پاک باید از این خودروها حمایت شود در حالیکه نه تنها هیچ حمایتی از خودورهای هیبریدی صورت نمی‌گیرد بلکه تعرفه واردات آن که در سال گذشته 4 درصد بود در سال جاری به 25 تا 65 درصد افزایش پیدا کرد.

این نماینده مجلس با بیان اینکه به زعم خودروسازان واردات خودرو هیچ لطمه‌ای به صنعت خودروسازی داخلی نمی‌زند، ادامه داد: خودروسازان با تولید فعلی تا 4 سال آینده نیز نمی‌توانند به تعهدات عمل کنند چرا که بدون توجه به توانایی تعهدات بسیاری ایجاد کردند.

پارسایی در پاسخ به اینکه آیا طرح موضوعاتی مانند افزایش قیمت خودروهای پیش‌فروش بهانه‌ای برای سرگرم کردن مردم است، گفت: دو حالت وجود دارد. نخست آنکه خودروسازان توان تولید دارند و به منظور افزایش قیمت‌ها در بازار، خودرو پیش‌فروش شده را تحویل نمی‌دهند که در این صورت تخلف انجام داده اند. دوم آنکه خودروساز بدون توجه به توان اقدام به پیش‌فروش کرده باشد که در این صورت نیز تخلف انجام داده است. چرا که براساس ماده 4 یکی از آیین‌نامه‌های دولت، صدور مجوز پیش‌فروش مستلزم آن است که خودروساز یا قطعات موردنیاز را در انبار شرکت یا گمرک داشته یا اسناد حمل و گشایش اعتبار موجود باشد.

وی تاکید کرد: اگر خودروسازان در پیش‎فروش‌ها شرایط مذکور را رعایت می‌کردند تحریم مانعی برای تحویل خودورهای پیش‌فروش نبود.

پارسایی با بیان اینکه خودروسازی صنعتی رها شده است، گفت: مقاومت خودروسازان در برابر حکم دیوان عدالت اداری مبنی بر برگشت به تعرفه سال گذشته نشان‌دهنده نفوذ آنان است.

وی ادامه داد: خودروسازان حدود 20 هزار میلیارد تومان به قطعه‌سازان بدهکار هستند از سوی دیگر 10 هزار میلیارد تومان زیان انباشته دارند و بالغ بر 25 هزار میلیارد تومان بابت خودورهای پیش‌فروش شده به مردم بدهکار هستند. براساس گزارش بانک مرکزی نیز قریب به 30 هزار میلیارد تومان بدهی بانکی دارند.

پارسایی با بیان اینکه صنعت خودروسازی را نمی‌توان با هیچ کمک و حمایتی از بحران نجات داد، گفت: ایجاد بازار انحصاری اشتباه است و هیچ توجیه منطقی برای حمایت‌های عجیب و غریب از خودروسازی وجود ندارد مگر آنکه منافعی در آن وجود داشته باشد.

انتهای پیام
-تا دوشنبه خدا نگه دار فردا محل کار نیستیم کار اداری داریم
-
ادامه مطلب
+ نوشته شده در شنبه 06 بهمن 1397 ساعت 9:9 توسط حامد | | تعداد بازدید : 12

گروه سیمان پر معامله

سلام روز بخیر


-کانال ما در تلگرامapsahm@
- ذوب به روزهای اخر ازاد سازی جایزها نزدیک شده است احتمالا هفته اینده جایره ها ازاد میشود
-زدشت ایا میتواند از مقاومت 3000ریال عبور کند هفته اینده روزهای مهمی برای زدشت است
-ختوقا مخل اعصاب شکست دهنده اماتورها سهام دار حرفه ای کسی است که بتواند ختوقا را شکست دهد
-ددام برای اماتورها دام وبرای حرفه ای ها طعمه شکار
-وتجارت  الان 1753ریال پر ریسک با سهام دارانی ریسک پذیر جای ما ترسو ها نیست ما جرات ورود به هیچ بانکی را نداریم از زمانی که خاوری رفت کانادا ما دور بانکی ها را خط قرمز کشیدیم
-گروه خودرو مثبت خوشبختانه شوک منفی صورت های مالی را دفع کرده است وفعلا ارامش وسبزی در گروه مشاهده میشود
-متاسفانه تعلیق ها توقف های مکرر بخش عمده ای نقدینگی را از بورس عقب زد کاری هم نمیشود کرد
-تداوم تعلیق وانصار ادامه دارد بازنده این سناریو فقط سهام دار خرد است.....انقدر سهم را متوقف نگه میدارند تا سهام دار خرد موقع باز گشایی به نصف قیمت هم راضی بشود بفروشد وبعد سهم دوبله رشد می کند
-ده درصد نزول گروه بیمه یعنی سیگنال خرید
-ده درصد نزول حریل یعنی خرید
-کاوه نه تست فنی شد جهت حضور در افزایش سرمایه از نظر من مناسب نیست شاید بعد افزایش در تستی دوباره اجازه ورود بدهد
-کاوه بازی گردان بازی ساز حراست حفاظت نگهبان حقوقی  ناظر وووووو داردجایی برای مانور  نیست تعداد سهام  فعلی نماد یکی از موارد تست است
--خوبه خودرویی ها سبز به استقبال 22 بهمن میروند
-
توسط یک کارگزاری بررسی شد:

تحلیلی از شرکت آماده عرضه اولیه امروز و قیمت گذاری سهام

همزمان با عرضه اولیه امروز ۱۰ درصد از سهام تامین سرمایه لوتوس در بورس تهران ، آخرین اطلاعات و وضعیت این شرکت ۵۰۰ میلیارد تومانی از سوی یک کارگزاری بررسی و تحلیل شد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، طبق اعلام قبلی امروز چهارشنبه 10 درصد از سهام تامین سرمایه لوتوس در بازار دوم معاملات بورس تهران عرضه اولیه می شود تا پانزدهمین شرکت جدید سال هم به جمع دیگر شرکت ها بپوندد.

در این عرضه 500 میلیون سهم با محدوده قیمتی 195 تا 205 تومانی هر سهم و با سهمیه هر فرد حقیقی و حقوقی حداکثر 2000 سهم و با نقدینگی 415 هزار تومانی روانه میز فروش می شود.

در ترکیب سهامداری این تامین سرمایه ، گروه مالی بانک پارسیان، بانک پارسیان، شرکت مخابرات، سرمایه گذاری تدبیر و سرمایه گذاری سایپا حضور دارند که به جز گروه مالی هر کدام به ترتیب متعهد عرضه 5.5، 1.5، 1.5 و 1.5 درصد سهام هستند.


--
پیغام های ناظر بازار
اطلاعيه عرضه اوليه سهام شرکت تامين سرمايه لوتوس پارسيان - (لوتوس) 97/11/3 10:34
به اطلاع کليه فعالان محترم بازار سرمايه مي رساند، امروز چهارشنبه مورخ03/11/1397 تعداد 500ميليون سهم معادل 10 درصد از سهام شرکت تامين سرمايه لوتوس پارسيان( لوتوس) به عنوان پانصدوبيست و نهمين شرکت پذيرفته شده براي اولين بار پس از پذيرش و درج نام شرکت در فهرست شرکت‌هاي پذيرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران در بخش فعاليت هاي جنبي واسطه گري هاي مالي و گروه فعاليت هاي جنبي واسطه گري هاي مالي به جز تامين وجوه بيمه و بازنشستگي و طبقه فعاليت هاي جنبي واسطه گري هاي مالي طبقه بندي نشده در جاي ديگر در فهرست نرخ‌هاي بازار دوم و در نماد لوتوس به شيوه ثبت سفارش جهت کشف قيمت عرضه خواهد شد. توجه به موارد زير ضروريست: 1- دوره ثبت سفارش از ساعت 11:00 الي 13:00 مي باشد. امكان اصلاح و يا حذف سفارش در اين مدت امكانپذير مي باشد. 2- سهميه در نظر گرفته شده براي هر كد حقيقي و حقوقي حداكثر 000ر2 سهم مي باشد. هر كد معاملاتي تنها مجاز به ارسال يك سفاش مي باشد. 3-ورود سفارش صرفاً با کد معاملاتي و در دوره زماني اعلام شده و به قيمت محدود در دامنه قيمتي تعيين شده ( كف قيمت 950ر1 و سقف قيمت 050ر2ريال مي باشد) ، جهت ثبت سفارش امکانپذير مي باشد و ورود سفارش بصورت گروهي مجاز نمي باشد. کليه مشتريان بر خط نيز مي توانند با توجه به شرايط ذکر شده فوق نسبت به ورود سفارش اقدام نمايند. 4- پس از اتمام دوره ثبت سفارش، کشف قيمت با توجه به وضعيت سفارشات ثبت شده در دوره ثبت سفارش و مطابق با مفاد مندرج در ماده 17 دستورالعمل پذيره نويسي و عرضه اوليه اوراق بهادار در بورس اوراق بهادار تهران و فرا بورس ايران مصوب 14/10/1395 خواهد بود. جهت كسب اطلاعات بيشتر به اطلاعيه شماره 53330/181 مورخ 1397/10/30 مديريت عمليات بازار منتشره در سايت شركت بورس اوراق بهادار تهران مراجعه نمايند. مديريت عمليات بازار شركت بورس اوراق بهادار تهران

-
-
پیغام های ناظر بازار
بسيار مهم - توقف برخي نمادها جهت انتقال از تابلو پايه ج به تابلو پايه ب 97/11/3 09:56
کارگزاران محترم عضو فرابورس ايران، به اطلاع مي رساند؛ پيرو اطلاعيه شماره 97/2/92240 مورخ 1397/10/30 و اصلاحيه شماره 97/2/92526 مورخ 1397/11/02 اين شركت، نماد معاملاتي شركت هاي آذريت(ساذري1)، ايران خودرو ديزل (خاور1)، بيمه كارآفرين (وآفري1)، توليد سموم علف كش (شسم1)، سرمايه گذاري صنعت پتروشيمي ساختمان خليج فارس (وپسا1)، سرمايه گذاري نيروگاهي ايران (وسنا1)، سرمايه گذاري ساختماني نظام مهندسي ايران (ثنظام1)، سيمان باقران (سباقر1)، سيمان لارستان (سلار1)و كشت و صنعت آبشيرين (آبين1) جهت انتقال به تابلو پايه ب بازار پايه در پايان معاملات روز شنبه مورخ 1397/11/06 متوقف مي گردند. مدير عمليات بازار فرابورس ايران

-سخت است تفکر نوسان گیری را کشتن وتفکر کوتاه مدت کار کردن را کشتن ولی ما این کار را کرده ایم
-خمهر 50درصد رشد و50 درصد نزول میانگین.....
-شاخه به شاخه کار کردن خوب نیست فقط سهم را بچسب ....رها کن هرچه اوراق هست چون یک دفعه نرخ دلار هر پنج سال تغییر می کند وهرچه سود اوراق هست صفر صفر میشود
-خموتور -خدیزل.......البته باید کف اینها را خودتان پیدا کنید اگر کف را پیداکنیدمیتوانید نوسان بگیریدبی زحمت به سودی نخواهید رسید
-زدشت شنبه پر معامله خواهد بود وهمچنین روزهای بعد
-خکار صف خرید تا این لحظه
-جواد عزیزم همان بهتر که در ددام نباشی ده درصد صعود می کند تشکر نمیکنی ده درصد نزول میکند فحش میدهی همان بهتر که در ددام نباشی.....برو توی ان سهم های خودرویی شاید چند ریالی سیو کنی
-ای ناظر ای عشق من به توقف هایت به تعلیق های مکررت عادت کردیم اصلا پول در اوردن زیر ضربات خرد کننده مزه اش بیشتر است
-هرگز با یک سهم رند چند میلیاردی رفیق نشو.... فقط دریک صورت ان هم تغییر بزرگ مثبت در کدال دیدی بسمت سهم میلیاردی برو
-در جریان باشید محل کار ما مستقل وهیچ شخص حقیقی وحقوقی ویا کارگزاری با ما ارتباط سهامی وغیر ندارد وما علیرغم واگذاری وجوه میلیاردی جهت خرید وفروش سهام از هیچکس قبول دارنشده ایم وبه احترام شما هدف مان ترویج فرهنگ سهام داری است موفق باشد شنبه در خدمت دوستان خواهیم بود
-امیدوارم بدانید ندیده دوستتان دارم
-
-
ادامه مطلب
+ نوشته شده در چهارشنبه 03 بهمن 1397 ساعت 7:0 توسط حامد | | تعداد بازدید : 33

مطالب قبلی

صفحات وبلاگ

منوی اصلی

درباره ی ما


کانال ما در تلگرامapsahm@ این سایت محل یاد اشتهای شخصی ما ومحل گفتگوی بورسی اقوام و دوستان است. سلب مسئولیت برای هر گونه خرید وفروش سهم با مشاوران مجوز دار بورسی وکارگزاران خبره بورسی تماس بگیرید با تقلید از هیچ سایت ویا وبلاگ ویا کانال تلگرامی سهم خرید وفروش نکنید بهترین راهکار جلوگیری از ضرر خرید پله اول یکصد هزار تومان می باشد بخش نظرات سایت بسته است بخش عضو گیری واطلاعات کاربری نیز تعطیل است.

آرشیو

پیوند ها

لینک ها

امکانات

کانال ما در تلگرامapsahm@ این سایت محل یاد اشتهای شخصی ما ومحل گفتگوی بورسی اقوام و دوستان است. سلب مسئولیت برای هر گونه خرید وفروش سهم با مشاوران مجوز دار بورسی وکارگزاران خبره بورسی تماس بگیرید با تقلید از هیچ سایت ویا وبلاگ ویا کانال تلگرامی سهم خرید وفروش نکنید بهترین راهکار جلوگیری از ضرر خرید پله اول یکصد هزار تومان می باشد بخش عضو گیری واطلاعات کاربری نیز تعطیل است.

کلیه ی حقوق مادی و معنوی سایت bourseclasor محفوظ می باشد.