close
تبلیغات در اینترنت
خرید هاست
نوشته ها ی شخصی ما در معلم بورس - 6

| |

نوشته ها ی شخصی ما در معلم بورس

کانال ما در تلگرام apsahm@با مستندات کدال سهم ها را رصد وخریداری کنید


امروز عرضه اولیه

سلام روز بخیر


-کانال ما در تلگرامapsahm@

-تعجب نمیکنیم فبیرا رشد خواهد کرد ولی روزی که 2140درصد سهام جایزه ازاد شودفبیرا چقدر نزول خواهد کرد؟
- این چه معمایی است ختوقا به محدوده 1500ریال نزول نمی کند؟اصلا سهم بد بدرد نخور اعصاب خرد کن.....شما این معما را حل کنید؟
-وخارزم قبلا حمایت اول 800ریال بود الان قیمت972 ریال.....ذهن تا این لحظه از نگاه روانی اجازه خرید نمی دهد
-فولاد وقتی امد پایین حکشتی هم امد پایین هر دو هنوز در وضعیت اصلاح قیمت
-شبصیر امروز باز میشود یحتمل
-کگهر موجی که همان شنبه ارام گرفته بود امروز دوشنبه است
-جلوی شتاب ورود نقدینگی به بورس گرفته شد حال به هر علتی خودتان بدنبال علت بگردید
-مادیرا در حال عرضه
-صد کانال  تلگرامی 40 هزار بازدید کننده هم نمیتواند جلوی اصلاح قیمت را بگیرد باید صبور بود چون هنوز اصلاح قیمت ادامه دارد
-صبح مطلبی در مورد وخارزم گفتم صحیح بود الان مقدار محدودی عرضه در منفی داردوتوشه وقتی الان زیر 3000ریال است یکی از نشانه های عقب گرد بازار است
-واتی حمایت زیر 1600ریال است ممکن است بالاتر حمایت شود
-بهترین توصیه نگاه به بازار تا خاتمه اصلاح قیمت است
-البرز الان 1053ریال افت البرزنیز یکی از نشانه های عقب نشینی بازار است حمایت اول 900ریال
-گروه کانه های فلزی بدون ذکر نام سهمی چند صف عرضه داردتا این لحظه هنوز صف های فروش جمع نشده است
-وقتی شاخص عقب نشینی میکندونوسان گیران کوتاه مدت کار می خرند ومیفروشند جشن کارگزاران است
-اولین حمایت شاخص کا 150 هزار واحد است ممکن است در 160هزار واحد حمایت بشود
-نماد های دکوثر دامین نیز شبیه شاخص کل عمل می کنند هر دو در حال اصلاح قیمت دکوثر الان 1570ریال اصلاح قیمت ادامه دارد
-خونسردی کارمندان کارگزاری ها را در مقابل عصبانیت سهامداران دیده ایدفحش هم بدهید اصلا ناراحت نمیشوند چون مهم امار معاملات بالا برایشان مهم است
-کگهر هم یاتاقان سوزاند همان خروج شنبه کم استرس بود
-خمحرکه صف خرید تا این لحظه با یک گل که بهار نمیشود
-با روند نمیشود جنگیدباید صبر کرد تا گشایشی بزرگ در بازار مشاهده شود
-الان 15 دقیقه است انلاین باز نمیشود زنگ زدن واشکال را هم گفتن فایده ای ندارد تنها رمز پیروزی بازار وارد شدن به سهمی در چهارالی پنج پله است
-
توصیه مدیرعامل بورس تهران به سهامداران در گفتگو با بورس نیوز‎:‎
مردم برای ورود به بازار سرمایه به‌صورت غیرمستقیم اقدام کنند تا اسیر هیجانات کاذب این بازار نشوند. بیش از 130 صندوق ‏آمادگی دارند تا این مهم را برای سهامداران حقیقی انجام دهند‎.‎

به گزارش بورس نیوز، با آغاز شروع فصل پاییز، بورس با نوسانات بسیاری روبه‌رو شد. درحالی‌که بازارهای سرمایه ایی همانند مسکن، ارز، طلا، سکه و خودرو به حالت اشباع رسیده بودند، بازار سرمایه اصلی یعنی بورس با ورود و خروج سرمایه روبه‌رو شد. نوسان شاخص‌ها روزانه تفاوت می‌کرد. یک روز قرمز و فردای آن روز مثبت و سبزمی شد و این نوسانات فعالان این بازار راکمی نگران کرد و برخی تصمیمات هیجانی در مهر و آبان از سوی سهامداران گرفته شد.

 علی صحرایی مدیرعامل بورس اوراق بهادار تهران فعالان بازار سرمایه را از رفتارهای هیجانی بر حذر نی دارد. وی در گفتگو با خبرنگار بورس نیوز ضمن تأکید بر پرهیز مردم از هیجان‌زده شدن گفت: افت‌وخیز جزو ذات بازار است اما کاری که از دست ما برمی‌آید کنترل برخی اتفاقات باعرضه‌های مناسب است.

 صحرایی ادامه داد: در شهریورماه رشد بازار رفتارهای هیجانی را در پی داشت و ما توانستیم این مهم را باعرضه‌های به‌موقع، کنترل کرده و عطش موجود در بازار را کاهش دهیم.

 مدیرعامل بورس تهران تأکید کرد: سهامداران در این روزها نیز نباید از برخی افت‌وخیزها نگران شوند. به دلیل همین اتفاقات است که بارها توصیه کرده‌ایم که به‌صورت مستقیم به بازار ورود نکنند و از افراد کاردانی که در صندوق‌ها و مجموعه‌های خبره وجود دارند بهره ببرند.

 وی افزود: شرکت‌های فعال در بازار سرمایه که وظیفه خریدوفروش سهام را بر عهده‌دارند همیشه در حال رصد بازار و تحلیل هستند بنابراین می‌توانند برای مردم سبدی متنوع را خریداری کرده و حواسشان به سود و زیان ایشان نیز باشد.

 صحرایی اظهار داشت: به جد توصیه می‌کنم تنها با سرمایه مازاد خود وارد بازار سرمایه شوند و ملزومات و ضروریات زندگی خود مانند خانه و دارایی‌های فیزیکی را برای این اقدام، به پول تبدیل نکنند.


-تا فردا خدا نگه دار
-
-
-
-
ادامه مطلب
+ نوشته شده در دوشنبه 05 آذر 1397 ساعت 7:0 توسط حامد | | تعداد بازدید : 21

زمگسا کانون توجه

سلام روز بخیر


-کانال ما در تلگرامapsahm@
-خزامیا بعلت تغییر نرخ قیمت خودرو متوقف است سایر خودرویی ها تا این لحظه مقداری صف خرید دارند
-خساپا تا این لحظه 72 میلیون صف خرید خود را حفظ کرده است معادله خودرویی ها هنوز کامل حل نشده مبهم
-صف خساپا عرضه شد
-فولاد 66 میلیون صف فروش سنگین تا این لحظه
-گروه فلزات اساسی بقول افغانیها بیخ کل قرمز
-تا پیکو صف فروش سنگین در گروه محصولات شیمیاییتا این لحظه
-صف های فروش سنگین در گروه فراورده های نفتی تا این لحظه38میلیون شپنا 20 میلیون شبندرتا این لحظه

-ما خوشحال هستیم امسال بشدت هیجان را کنترل وبه هیچ وجه در سقف وارد هیچ سهمی در هیچ صنعتی نشدیم.....این حرف من درس عبرت است وتجربه ما اسیر رفتار بازار نیستیم به سودهای کم ریسک بدون استرس

قانع واز توهم نوسان سازی دوری میکنیم


-گروه کانه های فلزی نیز قرمزودر بعضی از نمادها صف فروش ومعادن کگل کچاد کروی تا این لحظه
-وبشهر حجم معاملات مشکوک دقیق بررسی کنید
-فبیرا در حال باز گشایی ......سکوت هم میکنیم چه نیازی به تبلیغ یک سهم باید بدون هوادار روی پای خودش بایستد
-اما در جریان باشید وقتی سهام جایزه فبیرا ازاد شود افت قابل توجه در پیش است بورس هزاران وضعیت قیمت لحظه ای دارد
-بازار وضعیت احتیاط در خرید را دارد فردا اگر عرضه اولیه باشد جذاب خواهد بودهرچند عرضه اولیه اندک باشد
-

قیمت نفت ۸ درصد کاهش پیدا کرد + علت

با وجود مذاکرات انجام شده برای کاهش تولید نفت اوپک،قیمت‌ها تا نزدیک به ۸ درصد کاهش پیدا کرد و به پایین‌ترین سطح در بیش از یک سال اخیر رسید.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس به نقل از رویترز، در پایان معاملات روز پیش،با وجود مذاکرات تولیدکنندگان بزرگ جهان برای کاهش تولیدات اما با تشدید نگرانی‌ها در مورد اشباع بازار، قیمت‌ نفت تا نزدیک به ۸ درصد سقوط کرد و با ثبت هفتمین هفته افت پیاپی به پایین‌ترین سطح در بیش از یک سال اخیر رسید.

تولید نفت خام با پیشتازی تولیدکنندگان آمریکایی، بسیار سریع‌تر از تقاضا رشد کرده و انتظار می‌رود سازمان کشورهای صادرکننده سوخت اوپک، برای جلوگیری از به وجود آمدن شرایط اشباع در بازارهای جهانی نفت، مانند آنچه در سال ۲۰۱۵ اتفاق افتاد، تصمیم بگیرد تولید نفت را کاهش دهد اما این تا به حال کمک چندانی برای بالا بردن قیمت‌ نفت نکرده و قیمت‌ها بیش از ۲۰ درصد در ماه نوامبر افت کرده‌اند و انتظار می‌رود بدترین عملکرد ماهانه از اواخر ۲۰۱۴ تا کنون را ثبت کنند.

جنگ تجاری بین دو اقتصاد برتر و دو مصرف‌کننده برتر جهان، به بازارهای نفت فشار مضاعفی وارد کرده است. قیمت پیش‌خرید هر بشکه نفت خام برنت دریای شمال، ۶.۱ درصد سقوط کرد و در قیمت ۵۸.۸۰ دلار بسته شد. در طول جلسه معاملاتی شب گشته قیمت شاخص برنت تا ۵۸.۴۱ دلار هم پایین آمد که پایین‌ترین قیمت آن از اکتبر ۲۰۱۷ تا کنون است.

قیمت پیش‌خرید هر بشکه نفت خام نیمه‌سنگین تگزاس ، ۷.۷ درصد سقوط کرد و به ۵۰.۴۲ دلار رسید که پایین‌ترین قیمت آن از اکتبر ۲۰۱۷ تا کنون است. در معاملات پس از بسته شدن بازارهای اصلی، قیمت‌ها به سقوط سنگین ادامه دادند. این هفته قیمت برنت ۱۱.۳ درصد سقوط و دابلیوتی‌ای  ۱۰.۸ درصد از قیمت را از دست داد. این بزرگترین افت هفتگی قیمت نفت از ژانویه ۲۰۱۶ تا کنون است.

ترس و وحشت سرمایه‌گذاران نفت از کاهش تقاضای نفت، پس از آن تشدید شد که چین اعلام کرد با وجود اشباع بازار سوخت، کمترین میزان بنزین در بیش از یک سال اخیر را صادر کرده است. میزان ذخایر بنزین در انبارهای سوخت منطقه آسیا جهش کرده است. ذخایر سنگاپور که مرکز پالایشگاه‌های منطقه آسیا است، به بالاترین سطح در ۳ ماه اخیر رسید. ذخایر ژاپن در هفته گذشته رشد داشته و میزان ذخایر نفت آمریکا هم حدود ۷ درصد نسبت سال گذشته جهش داشته ، تولید نفت خام جهان هم سال جاری افزایش یافته است.

انتهای پیام


-
رئیس اتحادیه تلفن همراه:

توزیع گوشی های توقیفی از هفته آینده آغاز می شود

رئیس اتحادیه لوازم صوتی تصویری تهران گفت: گوشی های تلفن همراهی که توسط مقام های قضایی توقیف شده بودند، از هفته آینده برای رفع نیاز بازار توزیع می شود.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، ابراهیم درستی درخصوص گوشی‌های تلفن همراه توقیف شده از سوی مقامات قضایی به ایرنا گفت: رایزنی های انجام شده با مقام های قضایی سبب شد در این زمینه تصمیم های جدیدی اتخاذ شود. از هفته آینده این گوشی ها وارد بازار می شود و از طریق فروشگاه های معتبر دارای مجوز صنفی توزیع خواهد شد.

وی افزود: پرداخت ارز نیمایی به وارد کنندگان گوشی های تلفن همراه می تواند وضعیت بازار گوشی تلفن همراه را سامان داده و قیمت ها را کاهش دهد.

بر اساس این گزارش، بازار ایران سالانه حدود 2 میلیون دستگاه گوشی تلفن همراه نو نیاز دارد که بخش عمده آن از طریق واردات تامین می شود.

انتهای پیام


-بازار امروز دو رو داشت روی مثبت به خودرویی ها وروی منفی به فلزات اساسی ومحصولات شیمیایی ونفتی وکانه های فلزی....
-هنوز زود است برای فلزات اساسی حمایت اعلام شود ثبات وتثبیت در این گروه مهم است فقط باید روند را دنبال کرد
-زمگسا حجم معاملات مشکوک ولی عرضه هم بالا وصف خرید در حال کاهش
-واقعا ختوقا 1500ریال خریداریم ولی افت نمی کند
-

لایحه اصلاحی واگذاری سهام عدالت به مجلس رفت

رئیس کمیسیون حمایت از تولید ملی از ارسال لایحه اصلاح شده دولت به مجلس درباره واگذاری سهام عدالت خبر داد و گفت: این لایحه پیش از اتمام سال جاری، برای بررسی به صحن علنی ارائه شود.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، حمیدرضا فولادگر با بیان اینکه دولت برای اصلاح ساختار سهام عدالت لایحه‌ای را به مجلس ارائه کرد به تسنیم گفت: این لایحه در کمیسیون حمایت از تولید ملی در حال بررسی است.

وی افزود: دولت کفالت 50 میلیون سهام عدالت را بر عهده دارد و در لایحه‌ای واگذاری سهام عدالت به دارندگان صندوق‌های مشترک سرمایه‌گذاری را پیش بینی کرده است. ایراداتی در لایحه دولت و وضع موجود سهام عدالت وجود دارد، جلسات متعدد کارشناسی برای بررسی لایحه دولت در کمیسیون برگزار شد و در حال بررسی است. تلاش می کنیم لایحه اصلاح ساختار سهام عدالت پیش از اتمام سال جاری، برای بررسی به صحن علنی مجلس ارائه شود.

انتهای پیام


-تا دوشنبه خدا نگه دار
-

ادامه مطلب
+ نوشته شده در شنبه 03 آذر 1397 ساعت 7:0 توسط حامد | | تعداد بازدید : 19

بیمه نوین

سلام روز بخیر


-کانال ما در تلگرامapsahm@
-شرکت توليدات پتروشيمي قائد بصير - نماد: شبصير موضوع: ضرورت برگزاری کنفرانس اطلاع رسانی علت توقف
-کگهر نوسان 20 درصد علت توقف
-گروه خودرو دوباره سبز سبز بعلت افزایش قطعی قیمت خودرو علت تاخیر در اجرای قیمت خودرو کش وقوس های اداری است
-سرانجام گروه خودرویی از این پیچ تاریخی عبور خواهد کرد
-گروه فلزات اساسی بدون ذوب کم توجه خواهد بود بازگشایی ذوب هم زمان بر خواهد بود
-زمگساحجم تقاضای مشکوک تا این لحظه
-مرقام حجم معاملات مشکوک وحجم تقاضای مشکوک تا این لحظه
-شوینده روزهای قبل رشد کرد وامروز هم مثبت خورده است چکاب سهم 12/25دقیقه
-مداران رشد ادامه دار از مقاو.مت 4000ریال عبور کرده است الان4202 ریال کشف روند توسط ما در محدوده 3600و3700ریال بود اینجا اعلام کردیم
-کگهر مجاز ودر حال معامله است
-
پیغام های ناظر بازار
عرضه اوليه سهام به روش ثبت سفارش در نماد (ماديرا1) 97/8/30 09:31
كارگزاران محترم عضو فرابورس ايران، به اطلاع مي رساند؛ پيرو اطلاعيه شماره 1340/الف/97 مورخ 1397/08/29 اين شرکت، روز دوشنبه مورخ 1397/09/05 تعداد 120،000،000 سهم از سهام شرکت صنايع ماشين هاي اداري ايران (سهامي عام) براي اولين بار پس از پذيرش در بازار دوم فرابورس ايران در نماد (ماديرا1) به روش ثبت سفارش، عرضه مي گردد. براي اطلاع از جزئيات بيشتر مي توانيد به اطلاعيه مذكور واقع در وب سايت رسمي شركت فرابورس ايران مراجعه فرمائيد. مدير عمليات بازار و اعضا فرابورس ايران

-واتی یکی دو روز بود حجم معاملات مشکوک بود ولی یقین حاصل نشدالان ناگهانی صف خرید است حتما خبری پشت سهم است تا این لحظه صف خرید دارد
-درگروه بانک یک مثلث سه نمادی شکل گرفته وبملت وبصادر وتجارت وتعداد کثیری سهام دار نوسان گیر انجا نوسان می گیرند این شرایط بعلت بالا بودن حجم معاملات روزانه ادامه دارد
-

سهم تازه وارد امروز مشمول توقف نماد نوسان ۲۰ درصدی نشد

امروز شرکت سنگ آهن گهر زمین مشمول توقف نماد به دلیل نوسان بیش از ۲۰ درصدی نشده و سهام این شرکت تازه وارد همچنان قابل معامله است.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، بعد از عرضه اولیه 5 درصد سهام شرکت سنگ آهن گهر زمین، قیمت هر سهم این شرکت تازه وارد با رشد بیش از 20 درصدی از 680 به 826 تومان امروز رسید و طبق دستورالعمل مربوط به توقف نمادها بعد از نوسان بیش از 20 درصدی در 5 روز کاری ، باید این شرکت هم متوقف می شد .

در این رابطه ، مدیر عملیات بازار و اعضا فرابورس ابتدا ساعت 9:01 دقیقه با صدور پیامی مبنی بر توقف نماد خبر داد اما ساعت 9:14 دقیقه در پیغامی جدید اعلام کرد: با در نظر گرفتن مصوبه هیات مدیره سازمان بورس و اوراق بهادار مبنی بر اینکه اگر نوسان قیمت سهام تا 10 روز کاری پس از روز عرضه اولیه افزایشی باشد توقف موضوع نوسان قیمت بیش از 20 درصد اعمال نخواهد شد، لذا نماد معاملاتی شرکت سنگ آهن گهر زمین (کگهر1)امروز چهارشنبه مورخ 1397.08.30 آماده انجام معامله است.

براساس این گزارش، سهام دهمین شرکت جدید بازار در سال جاری امروز هم با صف خرید سنگین و بیش از 168 میلیون سهمی روبرو بوده و تاکنون بیش از 2.1 میلیون سهم آن توسط 1079 حقیقی و یک حقوقی به فروش رسیده و توسط 159 حقیقی و دو حقوقی خریداری شده است.

انتهای پیام 


-ذوب رفته مرخصی کگهر باید جای خالی حجم بالای معاملات را در فرا بورس پر کند تا ذوب به چرخه معاملات برگردد
-یک شنبه 4 اذر بورس تعطیل و5 اذر عرضه اولیه داریم

-حجم معاملات خودرویی ها افزایش پیدا کرده وهمه نمادهای این گروه مثبت هستند
-
تمامی صنایع از بخشنامه‌های دولتی که تاکنون بالاجبار صادر شده بود متضرر شدند اما واقعیت آن است که این سطح مداخله دولتی‌ها در بازار غیرمنطقی بود.
بهادر احرامیان مدیرعامل فولاد آلیاژی یزد در گفت‌وگو با خبرنگار بورس‌نیوز با اشاره به تجدیدنظر دولتی‌ها در سیاست‌گذاری محصولات فولادی اظهارکرد: آزادسازی قیمت‌گذاری در راستای افزایش سطح معاملات باید توسط وزارت صمت رقم زده شود بنابراین باید سیستم و سیاست مداخله در بازار از جمله بازارفولاد مورد ارزیابی قرار بگیرد.

وی ادامه داد: وزارت صمت در راستای حفظ بازار به‌دنبال نظرخواهی از تشکل‌ها از جمله فولادی‌ها بوده که جزئیات این نشست با ستاد تنظیم بازار در بخشنامه‌ای منتشر خواهد شد.

عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی تهران درباره اینکه آیا تعدد بخشنامه‌ها نقطه آغازی مجدد برای صنایع کشور به شمار نمی‌آید، افزود: تمامی صنایع از بخشنامه‌های دولتی که تاکنون بالاجبار صادر شده بود متضرر شدند اما واقعیت آن است که این سطح مداخله دولتی‌ها در بازار غیرمنطقی بود.

احرامیان تاکید کرد: زمانی که برنامه‌ریزی برای تولید فولاد کشور با هدف صادرات طرح‌ریزی شده و مازاد عرضه در کشور دو برابر میزان درخواست فولاد بوده اما دخالت‌های تعزیراتی در بازار، حاشیه فولاد را افزایش داد.

وی اضافه کرد: نرخ دلار از ابتدای سال‌جاری، بیش از 150 درصد رشد را تجربه کرده اما افزایش قیمت‌ محصولات فولادی حداکثر‌ حدود 80درصد بوده اما فولادسازان بر این باورند که بدون مداخلات دولت نیز افزایش قیمت این محصولات به پای افزایش قیمت ارز نمی‌رسید.


-وبشهر صف خرید سنگین تا این لحظه
-صف خرید مستحکم در زمگسا تا این لحظه
-کهمدا حجم معاملات مشکوک تا این لحظه
-سبز نشان دادن سهم یعنی حساسیت روی این گونه سهم ها بیش از سایر سهم ها است
-چدن با تقاضا روبروست تا این لحظه
-
پورابراهیمی:

دولت مجاز به افزایش حقوق کارمندان در ۳ ماه آخر سال است

رییس کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به منابع ۶۰ هزار میلیارد تومانی گفت: دولت می‌تواند حقوق‌ کارمندان را در سه ماه آخر سال افزایش دهد. کما این‌که برای سال آینده هم برنامه پیشنهادی دارد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، محمدرضا پورابراهیمی به ایسنا گفت: یکی از آثار و پیامدهای منفی شرایط ارزی موجود افزایش سطح عمومی قیمت‌ها و کاهش قدرت خرید است . اتفاقی که در چند دهه گذشته بارها تکرار شده است. در چنین شرایطی دولت با شوک ارزی مواجه می‌شود و لذا در گام اول باید آثار منفی ناشی از شوک ارزی را کنترل کند.

وی ادامه داد: دولت باید با انجام اقداماتی در کنار تجهیز بانک مرکزی سیاست‌های ارزی را طوری پیش ببرد که قیمت ارز در بازار غیررسمی عجیب و قریب نباشد، چون قیمت ارز در کوتاه مدت بر روی نرخ کالاها اثر می‌گذارد. دولت برای رسیدن به این هدف باید بسته‌های حمایتی را برای خانوارهایی که با زندگی سخت مواجه شده و قدرت خریدآنها کاهش یافته در نظر گیرد.

این نماینده مجلس افزود: دولت اعداد و ارقامی را از محل مابه‌التفاوت نرخ ارز شناسایی کرده که بسته‌های حمایتی را از محل این اعتبارات بدهد، امیدواریم هرچه سریع‌تر عملیاتی شود. 

پورابراهیمی اقدام دیگر دولت را در میان‌مدت و افزایش دستمزد و حقوق دانست و اعلام کرد: گزارشی در کمیسیون اقتصادی درباره‌ مابه‌التفاوت ریالی نرخ ارز به عنوان درآمدهای دولت در حال تهیه است. امسال براساس بودجه ، دولت ۱۰ میلیارد دلار مازاد بر تعهدات داشت که در آن زمان نرخ دلار ۴۲۰۰ تومان بود. ولی میانگین دلار ۱۰ هزار تومان است. یعنی۶۰ هزار میلیارد تومان برای دولت ایجاد شده و متناسب با همین رقم می‌تواند افزایش حقوق در سه ماه آخر سال داشته باشد. 

وی گفت: دولت برای افزایش حقوق در سال جاری می‌تواند در حوزه اختیارات خود عمل کند، ولی برای سال آینده باید تمامی این موارد را در بودجه قید کند البته که دولت برنامه پیشنهادی خود را برای سال آینده آماده کرده، که امیدواریم تصویب شود. 

انتهای پیام-ساعت 12/20 دقیقه تا شنبه خدا نگه دار
ادامه مطلب
+ نوشته شده در چهارشنبه 30 آبان 1397 ساعت 7:0 توسط حامد | | تعداد بازدید : 26

مطالب قبلی

صفحات وبلاگ

منوی اصلی

درباره ی ما


کانال ما در تلگرامapsahm@ این سایت محل یاد اشتهای شخصی ما ومحل گفتگوی بورسی اقوام و دوستان است. سلب مسئولیت برای هر گونه خرید وفروش سهم با مشاوران مجوز دار بورسی وکارگزاران خبره بورسی تماس بگیرید با تقلید از هیچ سایت ویا وبلاگ ویا کانال تلگرامی سهم خرید وفروش نکنید بهترین راهکار جلوگیری از ضرر خرید پله اول یکصد هزار تومان می باشد بخش نظرات سایت بسته است بخش عضو گیری واطلاعات کاربری نیز تعطیل است.

آرشیو

پیوند ها

لینک ها

امکانات

کانال ما در تلگرامapsahm@ این سایت محل یاد اشتهای شخصی ما ومحل گفتگوی بورسی اقوام و دوستان است. سلب مسئولیت برای هر گونه خرید وفروش سهم با مشاوران مجوز دار بورسی وکارگزاران خبره بورسی تماس بگیرید با تقلید از هیچ سایت ویا وبلاگ ویا کانال تلگرامی سهم خرید وفروش نکنید بهترین راهکار جلوگیری از ضرر خرید پله اول یکصد هزار تومان می باشد بخش عضو گیری واطلاعات کاربری نیز تعطیل است.

کلیه ی حقوق مادی و معنوی سایت bourseclasor محفوظ می باشد.