close
تبلیغات در اینترنت
نوشته ها ی شخصی ما در معلم بورس - 5
loading...

نوشته ها ی شخصی ما در معلم بورس

کانال ما در تلگرام apsahm@با مستندات کدال سهم ها را رصد وخریداری کنید


سلام روزبخیر


-کانال ما در تلگرامapsahm@
-خاذین سعی وتثبیت در محدوده 2200ریال افت ده درصدی میتواند فرصت خرید تستی صد هزار تومان باشد
-ختوقا لمس مقاومت 5000ریال الان 5007ریال اخرین کشف روند توسط ما در محدوده 1400ریال
-سخزر 3700 ریالی الان در محدوده 5300ریال یک رشد عالی وبی نظیر
-ثفارس امروز هم مثبت خورد
-خاذین امروز هم مثبت خورد
-خبهمن الان 1905ریال همان سهمی که در محدوده 900ریال کشف روند شد وگفته شد خبهمن ذوبی دیگر است 19 تومان هم سود تقسیم کرده است
-فنوال صف خرید سنگین حجم صف خرید مشکوک
-فباهنر -فسرب نیز صف خرید دارند
-کاسپین 16282ریال تا این لحظه صف خریدکشف روند قبل از افزایش سرمایه وکشف روند دوم بعد از افزایش سرمایه
-نماد دارو حجم معاملات مشکوک
-
در بازار دوم معاملات فرابورس :

بزرگترین شرکت پخش دارو هم در نوبت عرضه اولیه ایستاد/ مشخصات کلی

بزرگترین شرکت پخش دارویی با سرمایه ۶۰ میلیارد تومانی در بازار دوم معاملات فرابورس درج نماد شد و در نوبت عرضه اولیه ۱۰ درصدی سهام ایستاد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، شرکت توزیع داروپخش بعد احراز کلیه شرایط پذیرش از دیروز سوم شهریور در گروه مواد و محصولات دارویی به عنوان صد و هجدهمین شرکت در بازار دوم فرابورس درج شد تا پس از معرفی مدیران، آماده عرضه اولیه ۱۰ درصدی سهام باشد.

طبق بررسی‌های بورس پرس، "دتوزیع" به عنوان بزرگترین شرکت پخش دارویی از نظر سهم بازار ، ۲۸ اسفند سال ۷۵ در اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی تهران به ثبت رسید. این شرکت در حال حاضر زیرمجموعه شرکت داروپخش و وابسته به سرمایه گذاری تامین اجتماعی است. مرکز اصلی شرکت در تهران و مجموعاً دارای ۲۰ مرکز توزیع سراسری است.

موضوع فعالیت

موضوع فعالیت اصلی شرکت طبق ماده دو اساسنامه شامل تهیه و تدارک انواع دارو و مواد دارویی و شیمیایی، تجهیزات پزشکی، فراورده های بیولوژیک، محصولات آرایشی و بهداشتی، لوازم درمانی، مواد غذایی و اقلام مشابه از داخل و خارج و توزیع و فروش سراسری آنها می شود.

این شرکت با در اختیار داشتن مجموعه ای متشکل از حدود ۲۰۰ دستگاه حمل و نقل، هزار نفر نیروی انسانی مستقر در ستاد و مراکز استان ها، سیستم های پیشرفته و زنجیره سرد و مجهزترین انبارهای نگهداری دارو، زنجیره گسترده‌ای از توزیع دارو و مکمل های دارویی را در اختیار دارد.

سرمایه شرکت در بدو تاسیس ۵۰ میلیون تومان بوده که طی چند مرحله به ۶۰ میلیارد تومان رسیده است. فروش شرکت در سال ۹۷ بالغ بر سه هزار میلیارد تومان و سود خالص آن بیش از ۷۷ میلیارد تومان بوده است.


-خموتور فقط با 5 درصد مثبت بازگشایی شد والان صف خرید کشف روند توسط ما در محدوده 5800ریال قبل از افزایش سرمایه
-سخزر شروع رشد از محدوده 3700ریال تشخیص کف سهم توسط ما الان صف خرید5306ریال هنوز مقدار حق تقدم استفاده نشده معلوم نیست ولی در قیمت بالایی فروخته خواهد شد
-بنیرو مجاز محفوظ ولی تا این لحظه تقاضا بالا
-خموتور صف خرید تا این لحظه 10 میلیون
-شاخص کل 4134واحد مثبت ودر محدوده 273 هزار واحد قرار دارد
-ثشاهد تا این لحظه 23 میلیون صف خرید دارد
-رجز خواندن کار راحتی است  به عمل کار براید ثفارس قبل از افزایش سرمایه در محدوده 2300 ریال خواب بود من اینجا می گفتم وهمه شما نگاه میکردید وبی اعتنا بودید الان 22/5 میلیون صف خریدامروز 98/06/04
-
وزیر اقتصاد :

بورس ۱۴۰ درصد رشد کرده و محل مناسب نقدیندگی‌ سرگردان و خرد مردم است

وزیر اقتصاد با اشاره به رشد۱۴۰ درصدی شاخص و دعوت از بخش خصوصی برای بنگاهداری گفت: باید نقدیندگی‌ سرگردان و خرد مردم را به بورس و پذیره نویسی هدایت کرد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، فرهاد دژپسند که در برنامه شب گذشته "تیتر امشب" شبکه خبر حضور داشت، گفت: ایران دارای ظرفیت‌های زیاد انسانی، مالی و فیزیکی بوده که باید برای بهبود وضعیت اقتصادی مردم استفاده شوند. از سوی دیگر حجم نقدینگی بسیار زیاد و منجر به تشدید تحریک تقاضا شده اما باید از فرصت استفاده و برای رونق تولید و سرمایه گذاری و در نهایت افزایش صادرات غیر نفتی استفاده شود.

وی افزود: در این میان نیاز فعلی ایران ایجاد بنگاه‌های بزرگی نظیر پالایشگاه، صنایع معدنی و پتروشیمی بوده و جا دارد ضمن فراهم کردن زمینه حضور بخش‌ خصوصی توانمند در عرصه بنگاهداری ، نقدیندگی‌ سرگردان و خرد مردم را به بورس و پذیره نویسی هدایت کرد.

دژپسند ادامه داد: خوشبختانه مردم بورس را ماُمنی جهت حفظ ارزش دارایی‌ها می‌بینند و شاخص بازار سهام طی یک سال گذشته ۱۴۰ درصد رشد کرده و نشان می‌دهد این ظرفیت جواب داده است.

انتهای پیام


-

شرکت بورسی درباره دستگیری ۱۴ کارمند توضیح داد / راهکار پیشگیری

شرکت بورسی درباره وقوع فساد اقتصادی و دستگیری ۱۴ نفر از کارکنان واکنش نشان داد و راهکار مناسبی برای پیشگیری از این گونه فسادهای اقتصادی اعلام کرد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، ‌پتروشیمی شیراز در پی انتشار وقوع فساد اقتصادی در این شرکت بورسی و دستگیری 14 نفر از کارکنان و دلالان کود شیمیایی در مرودشت‌ طی اطلاعیه ای اعلام کرد: شناسایی و کشف شبکه فساد اقتصادی در منطقه به درخواست و هماهنگی کامل این شرکت و دستور مقام قضایی و توسط سربازان گمنام امام زمان انجام پذیرفته است.

باند کشف شده با اخلال و فساد در توزیع انواع کودهای شیمیایی بصورت گسترده فعالیت داشته و شامل افراد متعددی از بخش‌های مختلف فعال در حوزه توزیع کودهای کشاورزی منطقه و 6 نفر از کارکنان رده پایین پتروشیمی شیراز بوده که اقدام به سرقت از این شرکت کرده‌اند‌.کودهای مکشوفه تنها متعلق به پتروشیمی شیراز نبوده و کودهای تولیدی مربوط به سایر شرکت‌های تولید‌کننده نیز بوده است‌.

پتروشیمی شیراز درخواست رسیدگی کامل به موضوع سرقت مذکور جهت احقاق حقوق و همچنین برخورد قاطع با عاملین این فساد اقتصادی از هر طبقه را دارد. به عنوان راهکار مناسب جهت مبارزه با این گونه فسادهای اقتصادی و پیشگیری باید از طریق حذف ظرفیت های فساد اقدام شود که درخصوص کودهای شیمیایی تکلیف پتروشیمی‌ها به فروش کود اوره یارانه‌ای با قیمت 6125 ریال در هرکیلو در مقابل قیمت واقعی بورسی این کالا که در محدوده 20000 ریال در هر کیلوگرم است همواره این جذابیت را در افراد خاطی جهت  اینگونه سوء‌استفاده ایجاد می‌کند و راهکار مؤثر، تمکین وزارت جهاد کشاورزی به رأی دیوان عدالت اداری در خصوص خرید کود اوره با قیمت ارائه شده در بورس است.

انتهای پیام


-ساعت 12/20 دقیقه تا فردا خدا نگه دار
-
-
-
-
-
-
-
-

سلام روزبخیر


-کانال ما در تلگرامapsahm@
-شاخص کل 270899واحد ثبت شد
-خاذین از مقاومت 2200ریال عبور کرد
-ختوقا الان 4817ریال یک رشد بی نظیر طی ماههای گذشته
-سخزر اشاره های یک ماهه ما دقیقا صحیح بود5089ریال تا این لحظه صف خرید98/05/01قیمت سهم بوده 3875ریال الان بالای 5000ریال با تقاضا روبروست
-صف خرید در فنوال
-اصلاح قیمتی که ملاحظه میکنید یک جابجایی منطقی  واستراحت کوتاه مدت است
-وقتی چشم بسته با نگاه کوتاه مدت  با امواج اماتوری میخرید باید تحمل این نوع ریزش ها واصلاحات قیمتی را که خودتان انتخاب کرده اید داشته باشید
-نزول های هیجانی میتواند فرصت خرید باشد گروه لیزینگ را چک کنید
-بیمه ملت بیمه البرز حجم معاملات مشکوک
-کاسپین صف خرید امروز 98/06/03هر نزول میتواند فرصت خرید باشد
-سخزر در حال تثبیت مقاومت 5000ریال حمایت اول 4500ریال ....در جریان باشید این سهم مقداری نا مشخص حق تقدم یک ماه دارد که در اینده پذیره نویسی خواهد شدبعیبد بنظر می رسد در قیمت پایین فروخته شود
-
برای ۵ ماهه اول سال :

بازدهی۵۸۶ شرکت مشخص شد / معرفی عالی ترین سهم با سود۱۳۲۰ درصدی

با اتمام ۵ ماهه اول سال و در برابر رشد 49 درصدی شاخص، بازدهی سهام ۵۸۶ شرکت بورسی و فرابورسی مشخص و عالی ترین سهام با سود حداکثر ۱۳۲۰ درصدی معرفی شدند .

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، شاخص بورس طی 5 ماه اول سال جاری با رشد 49 درصدی به 62 هزار و 127 واحد رسید اما در این میان شرکت های بورسی و فرابورسی با شرایط متفاوتی از منظر بازدهی روبرو بودند. به طوری که در رویدادی کم سابقه حداقل طی سال های اخیر ، سهام 586 شرکت دارای بازدهی مثبت بود و فقط 10 شرکت به بازدهی منفی رسیدند.

براساس این گزارش، درحالی بازدهی سهام شرکت ها از تجمیع سه متغیر تفاوت قیمت هرسهم ، سود سالانه و افزایش سرمایه به دست می آید که سرمایه گذاری فنی مهندسی مشانیر با سرمایه 2 میلیارد تومانی و حاضر در بازار پایه فرابورس با بازدهی خیره کننده 1320 درصدی در صدر همه شرکت ها طی این مدت ایستاد.

6 شرکت با بازدهی تا 409 درصدی در زمره بهترین های بازار طی 5 ماه سال جاری قرار گرفتند که شامل شرکت های رنگین، الیاف مصنوعی، سرمایه گذاری ساختمانی نظام مهندسی، سرمایه گذاری توسعه و عمران کرمان، لوازم خانگی پارس و فارسیت اهواز و با بازدهی به ترتیب 703، 639، 508، 485، 428 و 409 درصدی هستند که در پله های دوم تا هفتم قرار گرفته اند.

همچنین از بین بازدهی کمتر از 400 تا 200 درصدی ، 8 شرکت از جمله بانک دی، تاید واتر خاورمیانه و قند ثابت خراسان به ترتیب با بازدهی 200، 228 و 380 درصدی کارنامه درخشانی را به جا گذاشتند.

در دسته بازدهی 200 تا 100 درصدی نیز 129 شرکت جای گرفته اند که بانک پارسیان، پست بانک و ایران خودرو دیزل به ترتیب با بازدهی 107، 107 و 147 درصدی در شمار این گروه محسوب می شوند.

در این میان ، 409 شرکت دارای بازدهی کمتر از 100 تا 0.34 درصدی بودند که شرکت های بزرگی همانند ذوب آهن با 6 درصد، بانک صادرات با 9 درصد، ملی مس و تاپیکو با 21 درصد، فولاد مبارکه با 23 درصد، بانک گردشگری و شهر با 26 درصد، سایپا با 36 درصد، بانک ملت با 48 درصد، ایران خودرو با 75 درصد و فولاد افزا سپاهان با 99 درصد بازدهی در این طبقه بندی قرار دارند.

فهرست 24 شرکت با بازدهی عالی

گزارش بررسی بازدهی همه شرکت های حاضر در تابلو های معاملاتی بورس و فرابورس در 5 ماه سال جاری از طریق این لینک قابل دریافت و مشاهده است.

انتهای پیام


-در روز بازگشایی ثفارس ساکت بودیم چون قبل از افزایش سرمایه در محدوده 2300ریال کشف روند کردیم الان بالای 2200ریال همین لحظه معامله میشود نه برادر ما با یقه باز هوار هوار راه نمی اندازیم .......قیمت پایانی حق تقدم وخود سهم را الان ساعت 12/32 دقیقه چک کنید و.......
-توصیه من این است دنباله رو کانال های تلگرامی ونوسان های کوتاه مدت نباشید قطعا روندهای واقعی بلند مدت با انتخاب اگاهانه هم سود بیشتری دارد وهم خیروبرکت بیشتری دارند
- هکر ها چیزی نمانده  بود سایت واکانت وکانالم را هک کنند......اگر تمام مسیر های تماس با من قطع است دهها دلایل خاص خودش را دارد من بی نهایت همه شما را دوست دارم قول میدهم فی امان الله در حد توان مطلب وقت ازاد داشتم بنویسم......رفته بودم حرم امام رضا همه شما را دعا کردم.تا فردا خدا نگه دار
-
-

سلام روزبخیر


-کانال ما در تلگرامapsahm@
-ختوقا تلاش برای تثبیت مقاومت 4500ریال الان4588ریال
-سبهان شروع رشد از محدوده 15000ریال  الان 18460ریال هدف اول 20000ریال
-گروه فلزات اساسی فعلا استراحت تا این لحظه
-دامین در تفکر فتح قله 10000ریال الان 8922ریال
-حریل در تفکر فتح قله 3000ریال الان2861ریال حمایت اول 2500ریال......این سهم را ما در محدوده 1300ریالو1200ریال سال قبل کشف روند کرده بودیم
-ولساپا الان 1540 ریال فرض نزول به محدوده 1400و1300 ریال میتواند مبنای خرید تستی 100هزارتومان باشد امروز 98/06/02
-سبهان تا این لحظه ریزشی در کار نیست هدف فتح قله 20000ریال
-سخزر جایزه در سبد شما الان4855ریال صف خرید.....شروع رشد مجدد از محدوده 3700ریال کشف روند توسط ما قبل از افزایش سرمایه
-خاذین تلاش برای فتح مقاومت 2200ریال هدف خسته کننده بلند مدت 2500ریال امروز 98/06/02
-دیشب حرم امام رضا بودیم برای موفقیت همه عزیزان دعا کردیم
-کاسپین هم جایزه درسبد ماندگاری اجباری والان صف خریدتا این لحظه
-خاذین به مقاومت بالای 2200ریال صعود کرد..... بعد از افزایش در محدوده 1700ریال کشف روند شدوتا این لحظه 500ریال رشد را ثبت کرد....بازی هنوز ادامه دارد
-سخزر حق تقدم های یک ماهه را به بالاترین قیمت خواهد فروخت شانس سراغ کل سهم امده
-شاخص کل تا 270 هزار واحد فقط یک قدم دیگر باقی مانده است
-ختوقا ارام ارام 5000ریال را نگاه میکند
-صبح ولساپا متعادل بود بالا بارنگ سبز نشان دادم تا این لحظه 66 میلیون هم معامله شد الان صف خرید 104 میلیونی دارد این تشخیص ها اتفاقی وشانسی نیست تجربه 12سال رویت بازار است
-بیمه البرز یکی از بیمه ای هایی که ما در ده سال گذشته دهها بار در کفهای متفاوت تشخیص روند واعلام کردیم الان در 2352ریال 111میلیون صف خرید دارد پردیس -حریل نیز دهها بار در کف زیر 1300ریال کشف روند میشد....این تازه به دوران رسیده ها که با تبلیغات مدعی رشد سهم هستند  در بازار پر از نقدینگی شیر شده اند وگرنه همین دامین را ما دهها بار در محدوده 1500ریال کشف روند میکردیم والبر را در محدوده 2000ریال تشخیص میدادیم..... بیش از 300 سهم را ما بموقع کشف روند کرده ایم در عرض یک سال.....بقیه سهم ها را فرصت نداشتیم کشف روند کنیم
-شاید امروز شاخص کل 270هزار واحد را لمس کند ولی دیریازود لمس خواهد کرد امروز نشد فردا فردا نشد پس فردا
-
نماینده مجلس :

حذف چهار صفر برای بورس و شرکت ها هزینه دارد / احتمال مخالفت مجلس

سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به تحمیل هزینه حذف چهار صفر برای دولت، ، بورس و شرکت ها ، پیش بینی کرد این لایحه تصویب نخواهد شد .

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، حسن حسینی شاهرودی با اشاره به تقدیم لایحه اصلاح قانون پولی و بانکی توسط دولت به مجلس به ایسنا گفت: با این لایحه مخالفم. چون شرایط اقتصادی چنین کاری را ایجاب نمی‌کند و در اولویت قرار ندارد. این لایحه باید در شرایط توام با آرامش و ثبات اقتصادی اجرایی شود نه در شرایطی که دچار چالش اقتصادی هستیم. پس اجرای آن هیچ کدام از شاخصه‌های اقتصادی را تغییر نخواهد داد.

وی درباره بار مالی این لایحه هم توضیح داد: با اجرای این لایحه نه تنها باید در اسکناس‌ها تغییر ایجاد کرد که تمامی دفاتر محاسبات، سخت افزارها و نرم افزارها متاثر از آن است. لذا این تغییرات قطعا بار مالی به همراه خواهد داشت و شاید بار مالی آن بیشتر از بار مالی چاپ اسکناس باشد.

این نماینده مجلس توضیح داد: چاپ اسکناس ۱۰۰، ۲۰۰ و ۵۰۰ تومانی نداریم و معمولا رقمی کمتر از اسکناس هزار تومانی در بازار پیدا و استفاده نمی‌شود. حال می‌خواهند هزار تومان را یک تومان کنند. پس فرقی ندارد روی آن یک تومان یا ۱۰ هزار ریال بنویسند. اینها همه نشان می‌دهد تغییر ریال به عدد تنها هزینه بر خواهد بود.

حسینی شاهرودی با بیان اینکه پذیرفتن این بار مالی در صورت تغییر در شاخصه‌های اقتصادی توجیه پذیر است، گفت: از آن جا که این لایحه هیچ کدام از شاخصه‌های اقتصادی را تغییر نخواهد نداد تنها باعث تحمیل هزینه و وقت برای مسئولان دولتی، مجلس و فعالان اقتصادی، شرکت‌ها، بورس و حوزه‌های مختلف می‌شود که با عدد و رقم ریالی سروکار دارند. نتیجه آن است که اجرای این لایحه ، اولویت دار نیست و تنها چالش روانی ایجاد می‌کند.

وی ادامه داد: شاید از منظر طراحان این بُعد از لایحه خوب است که با ایجاد یک پوشش روانی باعث می‌شود مردم مشکلات دیگر اقتصادی همچون افزایش تورم ، مضیقه معیشتی و وجود مفاسد اقتصادی را از یاد ببرند ولی از بُعد دیگر ، ثمره‌ای در حوزه اقتصادی ندارد. پیش بینی می شود مجلس به این لایحه رای نمی‌دهد. اگر دولت توجیهات قوی داشته باشد شرایط فرق خواهد کرد که هنوز توجیهی ارائه نشده است.

انتهای پیام


شاخص کل الان 269960واحد یحتمل تا لحظاتی دیگر 270هزار واحد را لمس خواهد کرد
-صفهای خرید در گروه سیمان......
-
رئیس کل دادگستری استان اصفهان از بازداشت مدیرعامل کارخانه تولید قند نقش جهان اصفهان خبر داد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
 به نقل از روابط عمومی دادگستری کل استان اصفهان، محمد رضا حبیبی رئیس کل دادگستری استان با اعلام این خبر بیان داشت: با تلاش و اقدام سریع و بموقع سربازان گمنام امام زمان (عج) مدیرعامل کارخانه قند نقش جهان اصفهان و دو تن از همکاران وی که به طور گسترده اقدام به عرضه و توزیع خارج از شبکه شکر می‌نمودند، شناسایی شده و با صدور قرار قانونی توسط بازپرس رسیدگی کننده بازداشت و روانه زندان شدند.

وی افزود: بر اساس تحقیقات اولیه بعمل آمده مشخص گردیده که این افراد در چند ماه ابتدایی سال جاری بیش از ۴۷۰۰ تن شکر را با قیمت بالغ بر ۱۶۰۰ تومان بیش از قیمت مصوب با سندسازی و بهره گیری از دلالان عرضه نموده و در مجموع مبلغی بیش از ۷۶ میلیارد ریال به جیب زده اند.

عالی‌ترین مقام قوه قضاییه در استان اصفهان یکی از علل و عوامل افزایش قیمت شکر و بحران در بازار در چند ماه اخیر را اقداماتی از این دست دانست و خاطرنشان کرد: در بازرسی بعمل آمده مقدار حدود ۱۰۰۰ تن شکر آماده توزیع خارج از شبکه نیز از انبار این متهمان کشف و ضبط گردیده است.

جبیبی تصریح کرد: متهمان این پرونده در حال حاضر در بازداشت موقت به سر برده و پرونده آن‌ها در شعبه ویژه رسیدگی به جرایم اقتصادی دادسرای عمومی و انقلاب اصفهان در حال رسیدگی است و پس از تکمیل تحقیقات در آینده نزدیک در دادگاه صالح محاکمه خواهند شد.

رئیس کل دادگستری استان اصفهان در پایان به مخلان نظام اقتصادی و امنیت هشدار داد: دستگاه قضایی با جدیت و با بهره گیری از تمامی ظرفیت‌ها و همکاری ضابطان برخورد قاطع با مخلان در نظام اقتصادی و نظم و امنیت جامعه را در دستور کار دارد و اشد مجازات‌های قانونی را برای ایشان اعمال خواهد کرد.

-
-
-
-
-
-
-

تعداد صفحات : 19

درباره ما
کانال ما در تلگرامapsahm@ این سایت محل یاد داشتهای شخصی ما می باشد. سلب مسئولیت برای هر گونه خرید وفروش سهم با مشاوران مجوز دار بورسی وکارگزاران خبره بورسی تماس بگیرید با تقلید از هیچ سایت ویا وبلاگ ویا کانال تلگرامی سهم خرید وفروش نکنید بهترین راهکار جلوگیری از ضرر خرید پله اول یکصد هزار تومان می باشد بخش نظرات سایت بسته است بخش عضو گیری واطلاعات کاربری نیز تعطیل است.
نام کاربری :
رمز عبور :
  • آرشیو
  • 1398
  • کدهای اختصاصی