close
تبلیغات در اینترنت
خرید هاست
نوشته ها ی شخصی ما در معلم بورس - 5

| |

نوشته ها ی شخصی ما در معلم بورس

کانال ما در تلگرام apsahm@با مستندات کدال سهم ها را رصد وخریداری کنید


وتوصا رفت


سلام روز بخیر


-کانال ما در تلگرامapsahm@
-ذات بازار بورس نوسان گیر کوتاه مدت است والان برگرد لوتوس جمع شده است صف نشینی عادت خرید عده ای خاص
-لوتوس عرضه ها افزایشی ودر حال تسلیم شدن تا این لحظه
-هیجان کاذب را میتوان در خریدها وفروشهای لوتوس مشاهده کرد
-خاذین 2335 ریال 2000ریال افت..... توهم 7000ریال توهمی که سال های قبل اقای ایکس دیگری با لجاجت می گفت وبانک 10000ریال لجاجتی که با توهم میگفت ذوب 7000ریال معمولا گرداب سازی بخشی از ذهنیت بیمار انسانها هست.
-ذوب الان 1320ریال روز باز گشایی گفتیم1-از پایین به بالا باز کنید برعکس از بالا به پایین باز کردند دست بالا باز کردند.......فعلا نظارت
-ختوقا بعد افزایش امروز باز میشود ایا فروشندگان حاضرند در قیمت صفر تابلو بفروشند
-خاذین همچنان ازار میدهد 2333ریال صف فروش
-

توضیح هلدینگ چند رشته ای و شرکت فرابورسی منجر به کاهش قیمت و توقف نماد شد

توضیحات سرمایه گذاری امید و گردشگری کارگزاران پارس درباره اصل و خسارت تاخیر تادیه سود سهام صندوق بازنشستگی کارکنان بانک های ملی و مزایده فروش ، منجر به کاهش قیمت و توقف نماد شد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، سرمایه گذاری امید و گردشگری کارگزاران پارس درخصوص اصل و خسارت تاخیر تادیه نسبت به سود سهام صندوق کارکنان بانک های ملی و ادغام شده و مزایده فروش یک واحد آپارتمان توضیح دادند و با کاهش ۲.۲ درصدی قیمت و توقف نماد روبرو شدند.

بر این اساس،حسنعلی قنبری مدیرعامل "و امید" پیرو نامه ۲۹ دی ماه درباره اصل و خسارت تاخیر تادیه نسبت به سود سهام سالهای ۹۴ و ۹۵ مورد مطالبه صندوق بازنشستگی کارکنان بانک های ملی( دارنده ۱۶.۶ درصد سهم این شرکت) اعلام کرد: اصل مطالبات صندوق شامل سود سهام سال های ۹۴ و ۹۵ در قالب تهاتر یا واگذاری ترکیبی از سهام شرکت‌های فولاد مبارکه و گسترش نفت و گاز پارسیان تسویه و اطلاعات در کدال منتشر شد.

درخصوص محاسبه و تعیین وجه قطعی خسارات تاخیر تادیه نیز صندوق بازنشستگی این بانک طی درخواستی مبلغ آن را موکول به صدور رای هیات داوری بورس درباره دعوی بانک سپه کرده است.

بنابراین گزارش،دعوی بانک سپه بابت مطالبات اصل سود سهام سنوات ۹۲ تا ۹۵ و خسارات تاخیر تادیه تا زمان پرداخت سود متعلقه در مرحله رسیدگی در هیات داوری بورس بوده که بعد از صدور رای قطعی درخصوص چگونگی تسویه بدهی، مبلغ خسارت تاخیر تادیه سود سهام سنواتی و آثار مالی آن بر سود پیش بینی شده سال مالی منتهی به دی ۹۷ متعاقباً اطلاع رسانی خواهد شد.

همچنین شرکت گردشگری کارگزاران پارس از برگزاری مزایده فروش یک واحد آپارتمان ۱۱۸ متری واقع در مشهد، بزرگراه شهید کلانتری، حد فاصل میدان جمهوری و جهاد مجتمع های توریستی و رفاهی آبادگران با قیمت پایه ۱۷۰ میلیون تومان طبق گزارش کارشناس رسمی خبر داد.

در شرایط پرداخت ۱۰۰ درصد بهای معامله همزمان با تنظیم مبایعه نامه و تحویل واحد دریافت خواهد شدو آخرین مهلت برای تصمیم پیشنهادات حداکثر تا پایان وقت اداری روز چهارشنبه مورخ ۱۷ بهمن است. ضمانت نامه شرکت در مزایده مبلغ ۵ میلیون تومان است که باید به صورت ضمانت نامه بانکی، چک تضمین بانکی یا رسید پرداخت نقدی واریزی به شماره حساب ۰۲۰۰۱۲۱۹۰۰۰۰۵ نزد بانک ملی به نام شرکت باشد.

انتهای پیام


-لوتوس سرانجام تسلیم شد تا این لحظه
-ما ددام را در محدوده 10500ریال کشف روند کردیم تا محدوده 16000ریال رشد کرد الان هم چند روز است متعادل است.....خود سهام دار باید بفهمدوبداند چکار کندما صرفا یک نظر دهنده هستیم ودیدبان نمادهای مورد استقبال بازار
-سهامدار خرد را اگر بحال خودش بگذاری فحش نخواهی شنید ولی اگر راهنمایی کنی اگر سود کند که هیچ اگر ضرر کند حتما فحش خواهی شنید پس به حال خود بگذارش
-گروه بانک گروه خودرویی هر دو قرمزاصلاح قیمت واماده رشد برای ایام 22 بهمن
-نقدینگی سرگردان بلعیده شده شاخص کل 5000واحدش اضافی است شاید هم دوتا 5000واحد
-ددام عین 22 بهمن مقاوم است
-

برنامه جدید سازمان مالیاتی برای خریداران بیش از یک خودرو

یک مقام مسئول در سازمان مالیاتی برای جلوگیری از سودجویی دلالان از قراردادن مشخصات خریداران طرح های پیش فروش دراختیار وزارت اقتصاد خبر داد تا متقاضیان بیش از یک خودرو مشمول پرداخت مالیات شوند.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، یک مقام مسئول در سازمان مالیاتی درخصوص توافق به عمل آمده میان وزارت صنعت و خودروسازان مبنی بر تحویل خودروها با قیمت قبل برای موعد اول شهریور تا 30 دی ماه به تسنیم گفت: اجرای ماده 4 آیین نامه اجرایی قانون حمایت در تحویل خودروهای ثبت نامی به مردم با قیمت‌های گذشته باعث می‌شود خریداران به دلیل تفاوت قیمت خودروهای ثبت نامی و بازار آزاد، سود قابل توجهی را کسب کنند.

وی افزود: در این میان کسانی هستند که بیش از یک خودرو ثبت نام کرده و به نوعی مصرف کننده نهایی نیستند و با هدف کسب سود و درآمد در طرح های فروش اینترنتی شرکت کرده اند.

این مقام مسئول ادامه داد: طبق این توافق فهرست، مشخصات و کدملی خریدارانی که در طرح های پیش فروش شهریور تا دی ماه خودروسازان شرکت کرده اند، از سوی وزارت صمت در اختیار وزارت اقتصاد قرار می‌گیرد تا براساس آن، خریدارانی که بیش از یک دستگاه خودرو خریداری کرده‌اند مشمول پرداخت مالیات از محل کسب درآمد از این محل شوند.

وی گفت: نابسامانی ماه‌های اخیر بازار خودرو، باعث شده تا عده ای سودجو روی این موج سوار شده و برای کسب درآمدهای کاذب به خرید و فروش خودرو روی  آورند. این اقدام در نگاه نخست یک ناهنجاری اقتصادی به شمار می‌آید که باید برای آن چاره ای اندیشیده شود اما تا آن زمان، سازمان امور مالیاتی به این حوزه ورود کرده و از فعالان آن مالیات دریافت خواهد کرد. البته دیگر اطلاعات مالی این افراد نیز بررسی می شود تا در صورت انجام اقدامات مشابه، ملزم به پرداخت مالیات شوند.

انتهای پیام


-ساعت 12/15دقیقه تا فردا خدا نگه دار
-
یک کارگزاری اعلام کرد:

پیش بینی وضعیت این هفته ۸ گروه بزرگ بورس و تمایل به نمادهای کوچکتر

یک کارگزاری با تکیه بر آخرین رویدادهای موثر بر بازار سهام ، وضعیت ۸ گروه بزرگ و ادامه تمایل به گروه ها و نمادهای کوچکتر را پیش بینی کرد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، درحالی بازار سهام وارد روزهای دهه فجر و انتظار فعالان به بهبود وضعیت شده که کارگزاری آبان برای این هفته پیش بینی و اعلام کرد بازار در هفته گذشته علیرغم بهبود متغیرهای تاثیر گذار، وضعیت جالبی را پشت سر نگذاشت و افت در گروه ها و نمادهای بزرگ را تجربه کرد.

به نظر می رسد بهبود وضعیت قیمت ها در بازارهای جهانی و چشم انداز کاهشی شاخص دلار در کنار امید به کاهش تنش های تجاری بتواند در میان مدت ثبات را به بازار برگرداند. از طرفی خبر راه اندازی کانال جدید تجاری ایران و اروپا نیز می تواند تا حدودی بدبینی به اوضاع سیاسی را متعادل کند.

در بازار احتمالا همچنان رونق گروه های کوچک مانند سیمانی ها و انبوه سازها ادامه داشته باشد و جذابیت اخبار افزایش سرمایه به دلیل کمبود نقدینگی در پایان سال نیز بتواند تک سهم های متاثر را در کانون توجه قرار دهد.

اما در صنایع بزرگ، همچنان گروه فرآورده های نفتی و خصوصا شرکت های پالایشگاهی وضعیت مناسبی برای سرمایه گذاری دارند و تاثیر پذیری کمتر این نمادها از تحریم ها در صورت ثبات در بازار نفت، می تواند بهبود وضعیت معاملات را در پی داشته باشد.

در گروه فلزات اساسی، رشد ادامه دار قیمت فلز روی این گروه را نیز جذاب کرده و تک نمادهای کوچکتر در این گروه فلزی مقصد احتمالی ورود نقدینگی خواهند بود. هرچند گزارش های منتشر شده تا حدودی اثر پذیری نمادها از تحریم را در این گروه مشخص کرده که همین موضوع به تردید سرمایه گذاران دامن زده است.

در گروه محصولات شیمیایی نیز وضعیتی مشابه پیش بینی می شود و کاهش فروش در گزارش های دی ماه همچنان بی رمقی معاملات در نمادهای بزرگ را به دنبال داشته است. در این گروه نیز اقبال به نمادهای کوچکتر با احتمال بیشتری روبرو است هرچند در وضعیت کلی گروه بهبود معاملات پیش بینی می شود.

در گروه معدنی رشد قابل توجه قیمت های جهانی می تواند به مرور باعث رشد قیمت های داخلی نمادها شود و این مورد در کنار ثبت آمار مناسب فروش در نمادهای بزرگ، می تواند این گروه را به گزینه ای جذاب برای نقدینگی های کم ریسک بدل کند.

در گروه بانکی که پس از انتشار رسمی خبر افزایش سرمایه بانک تجارت شاهد خروج نسبی نقدینگی بودیم، شرایط نموداری تا حدودی پرریسک شده و به نظر می رسد نمادهای همراه با رشد کمتر و ظرفیت افزایش سرمایه های مشابه می توانند معاملات بهتری داشته باشند.

در خودرویی ها نیز به نظر می رسد پیشتازی "خودرو" همچنان ادامه داشته باشد و وضعیت گروه نیز بسته به نوسانات نمادهای بزرگ متغیر خواهد بود.

به صورت کلی بازار در نبود نقدینگی موثر ، تمایل به گروه ها و نمادهای کوچکتر پیدا کرده که این موضوع همچنان می تواند در هفته پیش رو نیز ادامه داشته باشد.

انتهای پیام


-

ادامه مطلب
+ نوشته شده در شنبه 13 بهمن 1397 ساعت 7:0 توسط حامد | | تعداد بازدید : 18

شیر یا خطی وارد هیچ سهمی نشوید

سلام روز بخیر


-کانال ما در تلگرامapsahm@
-دپارس اگر امروز مثبت بخورد بیش از 20 درصد رشد را ثبت کرده است کشف روند خود جوش مستقل بدون حمایت وهوادارتلگرامی
-ددام50 درصد رشد
کشف روند خود جوش مستقل بدون حمایت وهوادارتلگرامی......
-دپارس تا همین جا خوب عملکرده است
-یکی از تجربه ما ده سال با نمادهای دارویی سروکار داشته ایم معمولا بعلت شناخت قبلی فکر بازیگران دارویی را بهتر تشخیص میدهیم.....شما هم مطمئن باشید استاد ما هستبید ودر اینده قطعا براین نوع بازی ها مسلط خواهید شد.
-دیوار اجری لوتوس اگر تا ساعت 12/30 نریخت شنبه حتما فرو خواهد ریخت
-اگر توجه کرده باشید مانورهای ما بیشتر با نمادهای کناره بازار است چو.ن نمادهای رند بعلت خطای خرید اماتورهاکلا مشکل ایجاد می کنند
-موج نقدینگی در گروه انبوه سازی فعال است وچند سهم نیز صف خرید است
-وتوصا هم تقسیم سود دارد وهم مجمع افزایش فکر میکنم ته این قصه مقداری سود مشاهده میشود
-داستان حق تقدم دپارس پیچیده وفنی است.
-جگر شیر دارند در بازار ج عده ای قصد خرید شفارا دارندکلا با بازار ج کارنکنید تحت هیچ عنوان
-فباهنر همچنان می تازد
-
از مازاد تجدید ارزیابی دارایی ها اعلام شد:

برنامه افزایش سرمایه ۱۹۸۶ درصدی شرکت اخراجی با رشد ۵۰ درصدی در دو روز

یک شرکت اخراج شده از بورس که با حضور در بازار پایه فرابورس طی دو روز کاری با جهش ۵۰ درصدی قیمت روبرو شده ، برنامه افزایش سرمایه ۱۹۸۶ درصدی از مازاد تجدید ارزیابی دارایی ها داد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، پتروشیمی فارابی که بعد از 17 سال حضور از فهرست شرکت های پذیرفته شده در بورس تهران حذف و اخیرا" به بازار پایه ج فرابورس منتقل شده ، برنامه افزایش سرمایه 1986 درصدی داد.

این شرکت که بعد از بازگشایی نماد در اول بهمن با جهش 50 درصدی طی دو روز کاری از 60 به 900 تومان رسیده ، در نظر دارد سرمایه اسمی 15 میلیارد تومانی را از مازاد تجدید ارزیابی دارایی ها به 313 میلیارد تومان برساند .

انتهای پیام
 


-بالبر همچنان پر تقاضا تا این لحظه

-اقای حقوقی ذوب دیروز من گفتم باز گشایی ذوب از پایین به بالا خوب است ولی شما از بالا به پایین باز کردید

دیروز گفتم 20 درصد نوسان منفی ومثبت دارد التهاب درون سهم را درست دیدم الان 1372ریال


-فرض سه سهم فملی فولاد فخوز......در اینده افزایش سرمایه ای داشته باشند فخوز مناسب حضور در افزایش هست البته زمان وقیمت خرید باید دقیق چک شود
-


خوش بینی همتی درباره آینده بازار ارز و توصیه به مردم

رئیس بانک مرکزی در واکنش به نوسانات اخیر ارزی گفت:عوامل اقتصادی و توانایی مداخله بانک مرکزی، نرخ‌های فعلی را ماندگار نمی‌داند. به مردم توصیه می‌کنم دارایی خود را در معرض ریسک بازار ارز قرار ندهند.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، عبدالناصر همتی در اینستاگرام اعلام کرد: این روزها متاسفانه برخی افراد و صاحب‌منصبان و بعضا ذی‌نفعان به تریبونی که دسترسی پیدا می‌کنند با بی‌توجهی به جنگ تبلغیاتی و روانی دشمنان، آینده‌ای منفی را برای اقتصاد به تصویر می‌کشند. دلالان و نوسان‌گیران هم سوار بر این‌گونه القائات و بزرگ‌نمایی‌ها، بحث‌هایی مانند تأثیر رد یا قبول پالرمو و SPV و سایر بهانه‌ها کسب‌وکار را با فروش ارزهایی که گران خریده‌اند، رونق می‌دهند.

عوامل اقتصادی و توانایی مداخله بانک مرکزی، نرخ‌هایی که امروز توسط فرصت‌جویان و در فضاهای مجازی مطرح می‌شود را ماندگار نمی‌داند. به مردم توصیه می‌کنم دارایی خود را در معرض ریسک بازار ارز قرار ندهند.

بانک مرکزی همچنان که تا به حال نیز نشان داده است در موقع مقتضی تدابیر پیش‌بینی‌شده را عملیاتی خواهد کرد. زمان و نوع مداخله را بانک مرکزی تعیین می‌کند نه فضاسازی دلالان و فرصت‌جویان.

انتهای پیام


-خاذین 2436ریال مقایسه کنید مدتی قبل تاسقف 4361ریال صعود کرده بود ..... حواستان جمع باشد در تله تلگرام فلان وفلان کانالها گیر نیفتید
--تا شنبه خدا نگه دار
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
ادامه مطلب
+ نوشته شده در چهارشنبه 10 بهمن 1397 ساعت 7:0 توسط حامد | | تعداد بازدید : 17

نماد خودرو پربازدید

سلام روز بخیر


-کانال ما در تلگرامapsahm@
-جایزه های ذوب ازاد شده صف فروش دیر یاز زود جمع خواهد شد ودهه فجر ذوب مثبت خواهد شدساعت الان ده دقیقه به 9صبح
-یعنی ذوب در کف است با ده درصد حد ضررکار ما دیده بانی است وتشخیص روندها
-وقت خرید ذوب است با ده درصد حد ضررشاید هم 20 درصد حد ضرر
-ذوب متوقف شد ولی باز گشایی میشود

-ذوب شفاف سازی افشای اطلاعات با اهمیت


بخشودگي قسمتي از هزينه هاي مالي شركت بابت خسارت تاخير به مبلغ 917 ميليارد ريال. شايان يادآوري است شركت در حال مذاكره با ساير بانكها جهت دريافت بخشودگي است كه پس از قطعي شدن و اعمال در حسابهاي شركت به اطلاع سهامداران محترم خواهد رسيد.


-دپارس قبل از عرضه در 6351 ریال تشخیص روند ما دقیق بود حدود 240هزار سهم عرضه شد وتا محدوده 7500ریال صعود کرد
-ددام 50 درصد رشد تشخیص روند ما محدوده 10500ریال بود الان محدوده 16000ریال معامله میشود
- در زمان مناسب صبح قبل از ساعت 9 در مورد ذوب نظریه فنی دادم روند را گفیم
-در هر 20 مورد افزایش سرمایه فقط یک مورد مثل سقاین از رشد سهم حمایت می کند تا حق تقدم ها هم حمایت شوند کاری که در دپارس اتفاق افتادسهم رشد کرد
-فلسفه بورس ان چیزی نیست که کانال های نوسان ساز می گویند اگر عمق روند ها را بشناسید اصلا سمت ان کانال ها نمی روید مگر ددام نیازبه حمایت داشت مسلما نه خودش رشد کرد
-رمپنا بدون محدودیت نوسان اماده باز گشایی
-

زمان پرداخت کمک مالی دولت به شرکت هایی خودرویی اعلام شد

نماینده ویژه وزیر صنعت در کمیته خودرو از زمان تامین بخشی از نقدینگی اعلامی دولت به خودروسازان از طریق بانک های عامل با اولویت استفاده قطعه سازان جهت افزایش تولید خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس به نقل از تسنیم، صادق نجفی با اشاره به بازدید از معاونت فروش سایپا گفت: با دسته بندی مشکلات مشتریان شرکت‌ های سایپا، پارس خودرو، زامیاد و سایپا سیتروئن به نحو مطلوب این موضوع دنبال می شود و امید می رود هرچه سریعتر مسائل موجود برطرف شود.

وی با توجه به فراخوانی که از سوی دو خودروساز بزرگ انجام و ستادی که به منظور پاسخگویی تشکیل شد،افزود: در این جلسات رضایت بخش زیادی از مشتریان کسب شد و به دنبال این هستیم تا بتوانیم در قالب تعامل خودروسازان با بقیه مشتریان، رضایت حداکثری را جلب کنیم.

نجفی تاکید کرد: به دنبال تحقق رضایت مشتریان، نیاز به افزایش تولید در خودروسازان وجود دارد که برای انجام این امر باید هرچه زودتر تامین نقدینگی صورت پذیرد. با پیگیری های انجام شده از طریق شخص وزیر صنعت و رئیس بانک مرکزی، تا انتهای هفته جاری از طریق بانک های عامل بخشی از مبلغ اعلام شده به خودروسازان با اولویت استفاده قطعه سازان و تامین زنجیره تامین جهت افزایش تولید انجام خواهد شد.

انتهای پیام


--

توضیح سایپا و ذوب آهن منجر به توقف نماد شد

سایپا هم مانند ایران خودرو در مورد محاسبه قیمت محصولات پیش فروش شده توضیح داد و با توقف نماد روبرو شد. ذوب آهن با اعلام بخشودگی بخشی از هزینه های مالی، موقتا" از تابلو فرابورس غایب شد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، در جریان معاملات امروز بازار سهام که با رشد گروه های پتروپالایشی ، معدنی ، بانکی و خودرویی و... روند صعودی شاخص همراه شده ، نماد ایران خودرو بعد از شفاف سازی عصر دیروز در مورد به محاسبه قیمت محصولات پیش فروش شده، متوقف شد و سایپا هم با توضیحاتی مشابه ، موقتا" از تابلو بورس خارج شد.

"خساپا" هم مانند ایران خودرو اعلام کرد طبق تصمیمات ابلاغی وزارت صنعت، کلیه تعهدات شرکت تا 30 دی سال جاری با قیمت های قبلی و عدم اعمال هیچگونه افزایشی خواهد بود.

ذوب آهن نیز از بخشودگی قسمتی از هزینه های مالی شرکت بابت خسارت تاخیر به مبلغ 91.7 میلیارد تومان خبر داد و با توقف نماد در فرابورس روبرو شد .

این شرکت اعلام کرد در حال مذاکره با سایر بان کها جهت دریافت بخشودگی بوده که پس از قطعی شدن و اعمال در حساب ها به اطلاع سهامداران خواهد رسید.

انتهای پیام


-نماد دارو همچنان صف  خرید
-فباهنر حجم معاملات سنگین وپر ریسک
-ذوب از حالا به بعد 20 درصد حد ضرر و20 درصد حد سود دارد
-حراج قیمتی در ذوب متعادل است البته اگر حقوقی سهم منصف باشد وعرضه نکند
-خریداروفروشنده ذوب دو گروه هیجان ساز هستندمعمولا ما در این وضعیت هیجانی خود را قرار نمیدهیم یعنی  کیسه بوکس اماتورها نمیشویم
--ذوب الان دوروی متفاوت یک سکه هست 20 درصد زیان 20درصد سود
-روند صبح ذوب 5 منفی بهتر بود از پایین سهم جمع میشد خریدار بیشتری داشت
-ذوب را رها کنید بروید بقیه نمادهای بازار را رصد کنید نظر ما درست است هر سهمی از پایین به بالا باز شود بهتر است تمایل حقوقی ذوب از بالا به پایین بود امروز برا همین اطلاعیه را در کدال منتشر کرد
-دخالت حقوقی ذوب با انتشار گزارش در کدال روند طبیعی قیمت گشایش را بر هم زد
-وتجارت الان 1811ریال این هم وصل به افزایش سرمایه است البته زمان بر وپر عرضه رشدی که قبلا پیش خور شده است
-خریدار وفروشنده ذوب باید هر دو تشنج ان را تحمل کنند در مقابل ددام .دپارس. تلیسه شدوص.ختوقا.خوساز.فبیرا.زگلدشت.دامین.....ودهها سهم دیگر سود خوبی به سهامدارانش دادند وتشنجی هم در کار نبود
-ذوب امروز 100 ریال بالا وپایین شده عوضش چهار تا رگ قلب منقبض شده برادر من قلب تو متعلق به همسر وفرزندان وپدر ومادرت هم هست
-سهم اماتور پسند هر سهمی باشد پدر ادم را در می اوردمخ را تعطیل می کند تجربه من بسیار بالاست همه جوانب بازار را می بینم امان از مکانی که پر از اماتور باشد فحش وتشنج ودعوا
--اگر صبح گفتیم ذوب 20 نوسان منفی 20 نوسان مثبت درست گفتیم امروز حقوقی وناظر عین دو تا داداش ذوب را مهار کردند وسهامداران کیسه بوکس بودند ومدام مشت می خوردند ظرفیت پر لیوان 8 درصدی میانگین سهم بالا وپایین شد
-لوتوس روزهای اینده عرضه بیشتر ویحتمل سهم به مقاومت 2500ریال خواهد رسید البته اگر حقوقی عرضه نکند
-امروز هرچه بود  روز ذوب بود ذوبی جدید یا حرکات معاملاتی جدید واندیشه ای جدید وفراموش شدن افزایش سرمایه
-
مدیرعامل:

"شبندر" محصول جدید و مورد نیاز شرکت های پتروپالایشی را تولید کرد

مدیرعامل پالایشگاه بندرعباس از تولید اسیدکلریدریک موردنیاز شرکت های پتروپالایشی و مورد استفاده در بخش‌های اصلی تولید بنزین یورو ۵ خبر داد که برای نخستین بار رخ داده است.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، هاشم نامور از تولید اسیدکلریدریک مورد نیاز صنایع پتروپالایشی خبر داد که برای اولین بار توسط پالایشگاه بندرعباس با ظرفیت تولید روزانه ۵۰۰ کیلو رخ داده است.

وی با بیان اینکه دستیابی به این محصول طی سه هفته با همت گروه ۵۰ نفره متخصصان انجام شد، افزود: این محصول در بخش ایزومرسازی که یکی از بخش‌های اصلی تولید بنزین با استاندارد یورو ۵ است استفاده شده و علاوه بر قطع وابستگی به خارج، موجب صرفه جویی اقتصادی و تسریع در اجرای فرآیند‌های پالایشگاهی می‌شود.

به گفته مدیر پروژه تولید اسید کلریدریک "شبندر" ، کشور‌های چین و هند تنها تولیدکننده این محصول موردنیاز پالایشگا‌های آسیایی هستند و پیش از این مقرر بود به منظور آماده سازی بخش ایزومر سازی واحد ایزومریزاسیون، ۱۰ تن اسید کلریدریک به ارزش ۴۰۰ هزار یورو از خارج فراهم شود.

انتهای پیام


-فباهنر پر ریسک تا این لحظه صف خرید خ.ود را حفظ کرده است
-حاساصف فروش شبیه خاذین وخمهر معمولا سهمهایی که با حمایت کانال های پر بازدید رشد می کنند دچار صف فروش نا گهانی میشوند
-الان ساعت 12/15 دقیقه برداشت صحیح من از ذوب مشخص میشودسهام داران اماتور امروز حسابی مشت ولگد خوردندمعمولا این گونه سهام بعد از تکمیل افزایش سرمایه بخواهند رشد کنند باید کدال را کنترل کرد وخبر موثر تاثیر گذار تاییده شده را ملاک قرار دادشیر یا خطی وارد هیچ سهمی نشوید
-لوتوس الان پایانی 2266 ریال چهارشنبه وشنبه روز پر کار وشنبه حجم سنگین معاملات در لوتوس
-ساعت 12/25 تا فردا خدا نگه دار

-
-
ادامه مطلب
+ نوشته شده در سه شنبه 09 بهمن 1397 ساعت 7:0 توسط حامد | | تعداد بازدید : 24

مطالب قبلی

صفحات وبلاگ

منوی اصلی

درباره ی ما


کانال ما در تلگرامapsahm@ این سایت محل یاد اشتهای شخصی ما ومحل گفتگوی بورسی اقوام و دوستان است. سلب مسئولیت برای هر گونه خرید وفروش سهم با مشاوران مجوز دار بورسی وکارگزاران خبره بورسی تماس بگیرید با تقلید از هیچ سایت ویا وبلاگ ویا کانال تلگرامی سهم خرید وفروش نکنید بهترین راهکار جلوگیری از ضرر خرید پله اول یکصد هزار تومان می باشد بخش نظرات سایت بسته است بخش عضو گیری واطلاعات کاربری نیز تعطیل است.

آرشیو

پیوند ها

لینک ها

امکانات

کانال ما در تلگرامapsahm@ این سایت محل یاد اشتهای شخصی ما ومحل گفتگوی بورسی اقوام و دوستان است. سلب مسئولیت برای هر گونه خرید وفروش سهم با مشاوران مجوز دار بورسی وکارگزاران خبره بورسی تماس بگیرید با تقلید از هیچ سایت ویا وبلاگ ویا کانال تلگرامی سهم خرید وفروش نکنید بهترین راهکار جلوگیری از ضرر خرید پله اول یکصد هزار تومان می باشد بخش عضو گیری واطلاعات کاربری نیز تعطیل است.

کلیه ی حقوق مادی و معنوی سایت bourseclasor محفوظ می باشد.