close
تبلیغات در اینترنت
خرید هاست
نوشته ها ی شخصی ما در معلم بورس - 5

دکپسول یک جهش بزرگ


سلام روزبخیر


-کانال ما در تلگرامapsahm@
-شیفت صبح ورود به سامانه های بورسی بی نهایت پر بازدید هست وگاها .....اگر سامانه موقتا هنک هم بکند طبیعی است
-خاذین 3145 ریال کشف روند فنی توسط ما در محدوده 2200ریال سناریو هنوز ادامه دارد امروز 98/03/20
-غچین
 کشف روند فنی توسط ما در محدوده 16000ریال سناریو هنوز ادامه دارد امروز 98/03/20
-با اوان همچنان سهامداری میکنیم امروز 98/03/20
-با شاملا تا فینال ماجرا وبعد فینال همچنان سهامداری میکنیم امروز98/03/20
-ختوقا ثابت کرد برداشتهای ما از پتانسیل نهفته سهم دقیق وفنی بوده است الان بعد از رشد خیره کننده بیشترین صف خرید را در گروه خودرویی دارد
-دریک سال گذشته تمرکز فنی ما در کشف روند در کف نمادهای خوساز-خریخت-خزر-خبهمن-ختوقا-خاذین.....که بدون ریسک همراه بود ثابت کرد زمان های وروددقیق بوده است
-ما نظاره گر هم باشیم ختوقا هدف های بالاتری را در سر دارد
-

زمان افزایش سرمایه و مجمع 10 شرکت مشخص شد / لغو سه مجمع

زمان مجمع فوق العاده و سالانه 10 شرکت بورسی و فرابورسی به همراه لغو مجمع سه شرکت اعلام شد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، در پی اتمام سال مالی منتهی به اسفند گذشته، شرکت های سرمايه گذاري و توسعه صنايع سيمان، سرمایه گذاری گروه صنعتی ملی، شیشه قزوین، خودکفائی آزادگان، سرمایه گذاری توکا فولاد، تهران دارو و سولیران، زمان برگزاری مجمع سالانه را اعلام کردند.

همچنین سرمایه گذاری اعتلاء البرز برای تصمیم گیری درخصوص افزایش سرمایه، بیمه سینا جهت تطابق اساسنامه با نمونه سازمان بورس و سرمایه گذاری توسعه و عمران اردبیل برای تصمیم گیری درخصوص شمولیت مفاد ماده 141 قانون تجارت به مجمع فوق العاده می روند.

در این میان،مجمع سالانه سه شرکت داروئی البرز بالک، تولید دارو و لوازم خانگی پارس که به ترتیب قرار بود 20، 21 و 28 خرداد ماه برگزار شود، لغو و تصمیم گیری در خصوص دستور جلسات به مجامع بعدی که تاریخ آن متعاقباً اعلام می شود، موکول شد.

بنابراین گزارش،سرمایه گذاری اعتلا البرز با دریافت مجوز افزایش سرمایه 33 درصدی، سرمایه فعلی را از 60 به 80 میلیارد تومان می رساند. تامین مالی "اعتلا" از محل مطالبات سهامداران و آورده نقدی با هدف اصلاح ساختار مالی و جلوگیری از خروج نقدینگی صورت می گیرد.

سرمایه گذاری اعتلاء البرز(مجمع فوق العاده): ساعت 14 روز چهارشنبه 29 خرداد در ساختمان جدید دانشکده داروسازی

بیمه سینا(مجمع فوق العاده): ساعت 10 روز چهارشنبه 29 خرداد در محل شرکت

سیدکو: ساعت 10 روز چهارشنبه 29 خرداد در هتل بزرگ ارم

سرمایه گذاری گروه صنعتی ملی: ساعت 15 روز چهارشنبه 29 خرداد در محل قانونی شرکت

شیشه قزوین: ساعت 11 روز شنبه یک تیر در باشگاه بانک سپه

خودکفائی آزادگان: ساعت 9 روز پنج شنبه 13 تیر در میدان قدس،خ باهنر،روبروی کلانتری 123،خ فیضیه ،مجتمع باهنر

سرمایه گذاری توکا فولاد: ساعت 10 روز چهارشنبه 29 خرداد در مجموعه نقش جهان اصفهان

سولیران: ساعت 10 روز چهارشنبه 29 خرداد در محل شرکت

تهران دارو: ساعت 11 روز سه شنبه 4 تیر در محل قانوني شرکت

سرمایه گذاری توسعه و عمران اردبیل(مجمع فوق العاده نوبت دوم): ساعت 9 روز چهارشنبه 29 خرداد در دفتر مرکزی شرکت

انتهای پیام


-تکمبا در تلاش برای ثبت مقاومت 2000ریال
-شاخص کل الان در محدوده 232هزار واحد ممکن است در اینده اصلاح قیمت محدودی پیش رو باشد ولی هدف 250هزار واحد یحتمل اتفاق خواهد افتاد
-ارام ترین گروه ها فلزات اساسی وکانه های فلزی
-زشریف -دکپسول متوقف وهمچنان زیرذره بین ناظر
-ختوقا ممنوع متوقف با 42میلیون صف خریدیکی از پر بازدید ترین های بازار
-تجربه های گذشته ما می گفت سبهان گنج زیر خاک است زمان کشف روند29000ریال قبل از مجمع سالیانه وافزایش سرمایه
-روزهای اینده یک فاز استراحت بسیار کوتاه در بورس خواهیم داشت این فاز استراحت واصلاح قیمت میتواند فرصت ورود باشد
-دبالک 3200ریال یک سهم ریزشی اماتورها می فروختند حرفه ای ها می خریدند کشف روند توسط ما در محدوده 3200 ریال سناریو هنوز ادامه دار امروز98/03/20
-تا فردا خدا نگه دار
-ادامه مطلب ...
[ دوشنبه 20 خرداد 1398 ] [ 7:0 ] [ حامد ]

اوان در حال بررسی


سلام روزبخیر


-کانال ما در تلگرامapsahm@
-صف خرید سنگین در نماد دسبحا تا این لحظه
-در باور اکثریت نمی گنجید خاذین به مرز مقاومت 3000ریال نزدیک بشود الان 2996ریال ما  این غیر ممکن ها را بخوبی تشخیص می دهیم
-سبهان قلدر ومحکم......سناریو ادامه ار
-غچین گنجشک روزی ها زیر 20000ریال فروختند الان غچین25253ریال
-شاملا 40000ریالی امروز نیم نگاهی به 48000ریال انداخت
-ختوقا ما رشد سهم را باور داشتیم ولی اکثریت نه الان تا این لحظه 41 میلیون صف خریددر 2607ریال مقاومت سال 1397محدوده 2400ریال بودمقاومت جدید اگر بتواند اگر........3000ریال است بورس سنگ وشیشه است هر روز به رنگی وفرمی همه چیز شناور است
-موج خرید مکزیکی در گروه خودرویی تا این لحظه
-ولشرق الان 2300ریال بسیار عالی
-شاخص کل تا محدوده 230 هزار فاصله کمی دارد.......بورس به تنهایی با ترامپ در حال جنگ تجاری است
-هنوز زود است به وقتش جماعت با اوان همراه خواهد شد شب دراز وقلندر بیدار
-یک افت ناگهانی 10 درصدی را در بیمه ما در اینده رصد کنید الان قیمت 2191 ریال امروز 98/03/19
-البرز یکی از گزینه های مدام تکراری ما در محدوده 1000ریال بود الان 1610ریال
-

صف خرید برای سهام ۷۸ شرکت بورسی و فرابورسی و صف فروش ۸ شرکت

در برابر صف تشکیل فروش ۸ شرکت، سهام ۷۸ شرکت بورسی و فرابورسی هم در مرحله پیش گشایش بازار با صف خرید روبرو شده اند.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، در دومین روز هفته و در برابر صف تشکیل فروش برای شرکت های چون ریل سیر پرداز، حمل و نقل پتروشیمی ،  لیزینگ‌ خودرو غدیر، پتروشیمی فجر ، تجارت الکترونیک پارسیان ، تامین ماسه ریخته گری ، تجهیزنیروی‌ زنگان‌ و فرابورس ، سهام 78 شرکت بورسی و فرابورسی هم در مرحله پیش گشایش بازار با صف خرید روبرو شده اند.


-در گروه خودرویی صف خرید خودرو وصف خرید ختوقا از بقیه پر رنگ تر است
-

مشخصات کلی شرکت جدید و آماده عرضه ۱۰ درصدی در فرابورس

یک شرکت ۱۰۰ میلیارد تومانی در حوزه خدمات فنی و مهندسی در بازار دوم فرابورس درج شد تا پس از معرفی توسط مدیران، آماده عرضه اولیه ۱۰ درصدی باشد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، شرکت جنرال مکانیک پس از احراز شرایط پذیرش از ۱۸ خرداد ماه با نماد "رنیک" به عنوان صد و یازدهمین شرکت در بازار دوم  فرابورس و در گروه خدمات فنی و مهندسی و زیر گروه فعالیت های ساختمانی و مشاوره فنی مرتبط درج شد تا پس از معرفی مدیران،آماده عرضه 10 درصدی سهام باشد.

طبق بررسی های بورس پرس، شرکت جنرال مکانیک در تاریخ ۲۲ فروردین سال ۳۳ به صورت سهامی خاص تأسیس شده و در اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی تهران به ثبت رسیده و در همان تاریخ شروع به فعالیت کرده است و تجربه ای بالغ بر ۶ دهه فعالیت پیوسته عمرانی در داخل و دو دهه در عرصه بین المللی را دارا است.

سرمایه اولیه شرکت ۱۴ میلیون تومان بوده که طی ۱۱ مرحله افزایش سرمایه به ۱۰۰ میلیارد تومان رسیده است.۴۸.۹ درصد سهام این شرکت با ۱۲۰۵ نیروی انسانی به بنیاد مستضعفان و ۵۱ درصد آن به شرکت پایا سامان پارس تعلق دارد.

موضوع فعالیت اصلی به رشته های ساختمان، آب، حمل و نقل، تاسیسات و تجهیزات، نیرو، نفت و گاز و فعالیت های فرعی شامل مشارکت و پروژه های مرتبط با موضوع فعالیت می شود.مرکز اصلی شرکت تهران و کارگاه ها در تهران، ورامین، لنگرود، قم، دهلران، ایلام، چالوس، انزلی، قصر شیرین، میبد و امارات متحده عربی واقع است.

انتهای پیام


-پردیس 11میلیون صف خریداین نماد در محدوده 1100ریال کشف روند شده بود
-بازار سرمايه

امسال روند فروش و سودآوری شرکت ها مناسب ارزیابی می شود و در مقایسه با سال های گذشته از کیفیت بسیار مناسبی برخوردار است. لذا، استراتژی نگهداری سهام در فصل مجامع به سهامداران توصیه می شود.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه(سنا)، کوروش شمس، مدرس دانشگاه و کارشناس بازار سرمایه با توجه به نزدیکی به زمان برگزاری مجامع ابراز داشت: میزان فروش و سودآوری شرکت ها با سال های گذشته بسیار متفاوت است به این دلیل که شرکت ها عملکرد خوبی داشته اند و اگر به کدال مراجعه کنیم عملکرد اردیبهشت اکثر شرکت های بزرگ هم مثبت منتشر شده است.  در واقع شرکت ها عملکرد مناسبی در فروش داشته اند لذا بهتر است سهامداران استراتژی تثبیت را در پرتفوی خود داشته باشند.

وی در این خصوص ادامه داد: بازار ما در شرایط حاضر بسیار وابسته به شرایط اقتصاد سیاسی است اما اگر بخواهیم مباحث سیاسی را در نظر نگیریم هم اکنون دو اتفاق بزرگ در کشور در حال رقم خوردن است. یکی عملیات بازار باز است که نرخ بهره را تحت تاثیر قرار می دهد و نکته بعدی، ایجاد بازار متشکل ارزی است که نرخ ارز را سامان می دهد . پس دو عامل نرخ ارز و نرخ بهره که تاثیر زیادی بر بازار سرمایه دارند از جانب بانک مرکزی سامان دهی می شوند و میتوان در انتظار نتایج مثبت آن در بازار سرمایه بود.

شمس با اشاره به نوسانات نرخ دلار نیمایی و نرخ فزاینده آن نسبت به سال گذشته، ابراز داشت: با توجه به این که اکثر شرکت های حاضر در بازار سرمایه، شرکت های صادرات محور هستند، با افزایش نرخ برابری دلار، امکان سودآوری بیشتری نصیب این شرکت ها می شود. از طرف دیگر، شرکت های کوچک نیز، با توجه به این که فروش داخلی دارند و فضای رقابتی برای آنها ایجاد شده است می توانند سوددهی مناسبی را کسب کنند. در این میان برای شرکت های دارویی، شوینده، غذایی بحث ارز ۴۲۰۰ و تبدیل به ارز نیمایی اتفاق می افتد به همین دلیل این شرکت ها دستخوش تغییرات مثبت می شوند و چشم انداز کلی بازار مثبت خواهد بود.

وی در خصوص ریسک های وارد بر بازار سرمایه بیان داشت: به نظر می رسد شرایط سیاسی دیگر التهابات گذشته را ندارد و سرمایه گذاران باید بیشتر بر مباحث اقتصادی تمرکز کنند. آنچه تحریم و محدودیت سیاسی نامگذاری می شد دیگر وجود ندارد و از این به بعد شرایط به سوی گشایش پیش می رود.

این مدرس دانشگاه در خصوص بازار محصولات کامودیتی بیان داشت:  قیمت محصولات کامودیتی در جهان تحت تأثیر جنگ های تعرفه ای میان چین و آمریکا قرار داشته و روند قیمتی آن بر بازار سرمایه ما نیز اثرگذار بوده است .به نظر می رسد با این اوضاع، چشم انداز تثبیت در انتظار بازارکامودیتی و محصولات این بازار باشد. در بازار سرمایه ما دو عامل قیمت جهانی و نرخ ارز، بر قیمت سهام شرکت های کامودیتی محور تأثیرگذار است اما با توجه به افزایش نرخ نیمایی، سودآوری شرکت ها تحت تأثیر نوسان قیمت های کامودیتی قرار نمی گیرد و به این ترتیب با رشد قیمتی همراه خواهد بود.


-در گروه کانه های فلزی کروی پر تحرک ترین سهم ومعادن کم تحرک ترین سهم تا این لحظه
-ساعت 11/35 تا فردا خدا نگه دار
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-


ادامه مطلب ...
[ یکشنبه 19 خرداد 1398 ] [ 7:0 ] [ حامد ]

بورس بعد ماه رمضان


سلام روزبخیر


-کانال ما در تلگرامapsahm@
-دبالک کشف روندتوسط ما در محدوده 3200ریال امروز با صدرصد رشد در محدوده 6477ریال ایستاده است....بقیه سناریو.....با اهل فن مشورت کنیدامروز 98/03/18
-سبهان هرچه از قبل داریم نمی فروشیم تو کاهو بازار خریده ایم الان هم خریداریم امروز 98/03/18
-خاذین 20 درصد کمتر خریدار خواهیم بودکشف روند توسط ما در محدوده2200ریال امروز 98/03/18
-شاملا 40000ریال خریداریم کشف روند توسط ما در 40000ریالالان 45000ریال امروز 98/03/18
-غچین کشف روند توسط ما در 16000ریال الان24051ریال ولی در 20000ریال باز هم خریداریم
-ایران به عقب بر نخواهد گشت زمانی که کشور پر بود از موسسه های مالی  سودهای کاذب .....فقط یک راه پیش روی ایران است تولید تولید تولید....لیدر تولید بورس بورس بورس
-اگر سهمی در سبد تان قرمز شد وچند روزی نزول کرد خوشحال باشید ودر انتهای نزول بخرید هر سهمی بود بود ولی زیان ده نباشد
,وآذر در محدوده 6000ریال بود ما با رنگ زرد نشان دادیم الان در محدوده 8000ریال است مقداری هم از این سهم داریم ولی با مخاطرات ریسک همراه است

-ختوقا امروز 98/03/18در 2484ریال صف خرید تا این لحظه ما یک سال قبل این سهم را کشف روند کردیم

دوبار از محدوده 1400ریال تا محدوده 2400ریال صعود کرددو سیر صعودی متفاوت در زمانهای متفاوت وحق تقدم هایی که کلا مجانی افتاد

جمع بزنید ببینید دوبار صعود وحق تقدم مجانی چقدر میشود


-الان ختوقا 22 میلیون صف خرید دارد تا این لحظه
-شاملا الان 46700ریال در 40000ریال کشف روند شد
-خاذین نیم نگاهی به 3000ریال دارد وما نیم نگاهی به خاذین 2500ریالی
-هوش بورسی نیاز به کانال 50هزار ممبر ندارد چرچیل هم فکر نمیکرد اینجا ما خاذین را در 2200ریال روند صعودی را قبل از شروع کشف کنیم......دقیقا موفقیت زمانی بوقوع می پیودد سهام دار تنهایی یک روند را قبل از رشد تشخیص دهد این بهترین تجربه است
-

شایعه دریافت مالیات از سپرده‌های ریالی و ارزی تکذیب شد

دستیار ویژه رئیس سازمان مالیاتی شایعه اخذ مالیات از سپرده‌های ریالی و ارزی را همزمان با ابلاغ بخشنامه مالیات سکه از اساس رد کرد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، قاسم پناهی در پاسخ به این سوال که آیا دولت بنا دارد از سپرده‌های ارزی و ریالی نیز مالیات دریافت کند به تسنیم گفت: سپرده‌های ریالی و ارزی طبق قانون از پرداخت مالیات معاف هستند. دولت و سازمان مالیاتی هیچ برنامه‌ای برای اخذ مالیات از سپرده‌های ارزی و ریالی ندارند و دریافت این نوع مالیات غیرقانونی است.

وی درباره برنامه این سازمان برای اخذ مالیات از خریداران ارز هم توضیح داد: برای این موضوع شیوه نامه مشخص ارزی تدوین و ابلاغ شده است. برخی افراد ارز را برای مصرف شخصی و برخی دیگر برای امور تجاری خریداری کرده‌اند.

انتهای پیام


-اوان امروز 98/03/18 سهم متعادل ولی مثبت در حال رصد
-خاذین تسلیم نمیشود
-کلیت بازار صعودی است مردم از بانکها وسپرده گذاری نا امید شده وبه بورس پناه اورده اند
-تا فردا خدا نگه دار
-باستناد تحلیل ونظرات هیچ کانال وسایتی خرید فروش نکنید خرید فقط با مستندات کدال من قبل از خرید همیشه کدال را چک میکنم
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-


ادامه مطلب ...
[ شنبه 18 خرداد 1398 ] [ 7:0 ] [ حامد ]