close
تبلیغات در اینترنت
خرید هاست
نوشته ها ی شخصی ما در معلم بورس - 4

| |

نوشته ها ی شخصی ما در معلم بورس

کانال ما در تلگرام apsahm@با مستندات کدال سهم ها را رصد وخریداری کنید


بورس میانه دی ماه


سلام روز بخیر


-کانال ما در تلگرامapsahm@
-زبینا تا این لحظه صف خرید خودرا حفظ کرده است البته اصلاح قیمت روزهای اینده طبیعی است
-ذوب بعلت ثبت محضری وازاد سازی جایزه هادر اینده همچنان با رنگ قرمز سازگار است تا این لحظه
-قیمت خاذین محدوده 4300ریال بود عابدی میگفت 7000ریال میشود الان3415ریال 885ریال نزول کرده......
-خموتور محدوده 4000ریال بود به بنده خدایی گفتم حمایت او.ل را 3000ریال بگذار ولی باز هم نخرید تست کنید الان خموتور3421 ریال
-فبیرا طی همین روزها نهایتا دو هفته اینده باز میشود ولی اول ازاد سازی جایزه ها انجام میشود وبعد باز میشود فقط نظارت تا سهم کف واقعی خود را پیدا کند

-نماد خودرو الان 2891ریال خساپا1431 ریال فعالیت این دونماد تا این لحظه بالاست
-گروه خودرو. صبح با احتیاط شروع کرد ولی کم کم رنگ سبز به خود گرفته تا این لحظه

-خوساز گفتیم تستی فرض 100 هزار تومان فرض کنید جنبه فنی واموزشی دارد معمولا در این نوع ورود با حجم کف با تلاش شخصی خودتان

کف در اینده پیدا میشود


-گروه فلزات اساسی فعلا قصد استراحت دارد
-در گروه بانک تا این لحظه وبصادربا 119 میلیون معامله وبالای میانگین 4 درصد مثبت است
- نمره قبولی در بورس یعنی از چند نزول فرض 30 الی 40 هزار واحدی شاخص کل جان سالم بدرببریدفرض شاخص کل 199 هزار واحد اواخر تابستان وشاخص محدوده 161 هزار واحد فعلی
-هر وقت سودی را هم کسب کردید تقاضای وجه بزنید چند روزی از بازار فاصله بگیرید
-بعضی اوقات اگر مطلب نمی نویسم درگیر کاری بورسی هستم ولی در وقت ازاد حتما نکات لازم را اینجا خواهم نوشت
-ذوب صف فروش الان یک ماه است اخطار فنی میدهم عزیز من هر سهمی یک صعودی دارد ویک نزولی در مقاطع فنی مختلف
-روز قبل در کانال در مورد حجم معاملات مشکوک خودرو توضیح دادم  موقتا 16 میلیون صف خرید دارد ممکن با عملی شدن افزایش سرمایه مواجه شود در هر صورت کنترل کنید کار ما دیده بانی است توصیه به خرید وفروش هیچ سهمی نمکنیم
-غمینو با امروز سه جلسه هست حجم معاملات مشکوک است علت را بررسی کنید
-بیمه ما حجم معاملات مشکوک است یعنی چند روز است مشکوک است لذا اصلاح قیمت سهم مد نظر باشد الان چسبیده به سقف حرکت می کند
-حجم معاملات گروه بیمه بالاست تا این لحظه
-

افزایش سرمایه ۸۰ درصدی از سود انباشته منجر به صف خرید شد

یک شرکت غذایی فرابورسی از برنامه افزایش سرمایه ۸۰ درصدی از محل جذاب سود انباشته خبر داد و با رشد قیمت و صف خرید مواجه شد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس،صنایع غذائی مینو شرق که با سرمایه اسمی 10 میلیارد تومانی در بازار دوم معاملات فرابورس حضور دارد از برنامه افزایش سرمایه 80 درصدی خبر داد و با رشد 5 درصدی و صف خرید روبرو شد.

"غمینو" درصدد است از محل سود انباشته و به منظور  اصلاح ساختار مالی با هدف بهبود سرمایه در گردش، کاهش هزینه های تامین مالی و تقویت جریان سودآوری، 8 میلیارد تومان به سرمایه فعلی بیفزاید.

بنابراین گزارش،شرکت پارس گستر مینو با 39.3 درصد و شرکت مینو با 23.5 درصد در ترکیب سهامداری این شرکت که در گروه محصولات غذایی و آشامیدنی به جز قند و شکر درج شده،حضور دارند.

انتهای پیام


-خاذین در لیست نمادهای شتاب نوسان بالا80 تومان صعود کند80تومان  شاید بیشتر هم نزول می کندفعلا نزولی است تا این لحظه
-از خودت بپرس در کجای بورس قرار داری تقلید کننده ای یا مستقل؟
-تا فرداخدا نگه دار
--
-
ادامه مطلب
+ نوشته شده در شنبه 15 دي 1397 ساعت 7:0 توسط حامد | | تعداد بازدید : 19

وپاسار امد

سلام روز بخیر


-کانال ما در تلگرامapsahm@
-افرین به تلیسه الان دوباره مقاومت 4200ریال را دوباره لمس کرد تا این لحظه حمایت اول 3500مقاومت اول 4500ریال بلند مدت احتمال رسیدن به مقاومت 5000ریال
-ذوب در وضعیت انتظار جهت ثبت محضری وازاد سازی جایزه ها

-خوساز


صدور مجوز افزایش سرمایه شرکت محورسازان ايران خودرو - نماد: خوساز

موضوع: صدور مجوز افزایش سرمایه 
تاریخ: 1397/10/02
کد: DPM-IOP-97A-069
در اجرای قانون بازار اوراق بهادار جمهوری اسلامی ایران (مصوب آذرماه 1384)، تقاضای افزایش سرمایه و انتشار سهام جدید شرکت محورسازان ايران خودرو  (سهامی عام) در این سازمان مورد بررسی قرار گرفت. بر اساس رسیدگی انجام شده، مواردی حاکی از مغایرت با قوانین و مقرّرات مربوط در انتشار سهام ملاحظه نگردیده و افزایش سرمایه با مشخّصات زیر و با رعایت قوانین و مقرّرات مربوطه، از نظر این سازمان بلامانع می‌باشد.
سرمایه فعلی:   250,000,000,000   ریال
تعداد سهام قابل انتشار:   869,876,222 سهم
ارزش اسمی هر سهم:   1,000  ریال
مبلغ افزایش سرمایه: 869,876,222,000  ریال
منبع تأمین افزایش سرمایه:

  • 869,876,222,000  ریال از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی‌ها-احتمالا فقط امروز برای خرید فرصت باقیست برای خرید خوساز
-تلیسه را نگاه کنید حقوقی تا این لحظه 449810سهم را خرید ای حقوقی ناقلا
-تمرین بکنید در بورس در هیچ سهمی ضرر نکنید مسا.وی است با سود مستمراین بزرگترین تمرین است
-خساپا همچنان پر معامله ترین سهم گروه خودرویی وپر تقاضا ترین در محدوده 1400ریال
-یکی از تخصص های من کشف خطای قیمتی کانال ها است بعضا خطا های بزرگی دارند ما اینجا سر 50 ریال حساسیت بخرج میدهیم فلان کانال تا 85 تومان نزول در فلان سهم دچارذ خطا میشود
-

واردات ۴۷ قلم کالا آزاد شد/ حق ورودی ۵ تا ۵۵ درصد + فهرست

گمرک از رفع ممنوعیت ثبت‌سفارش و واردات ۴۷ ردیف تعرفه با حق ورودی ۵ تا ۵۵ درصد خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس،گمرک از رفع ممنوعیت ثبت‌سفارش و واردات ۴۷ ردیف تعرفه خبر داد که شامل ۱۵ ردیف تعرفه مربوط به اداره‌کل خودرو و نیرو‌ محرکه، ۱۳ ردیف تعرفه مربوط به اداره کل امور معادن و صنایع معدنی، ۱۲ ردیف تعرفه مربوط به اداره کل برق و الکترونیک، ۴ ردیف تعرفه مربوط به اداره کل نساجی و پوشاک، ۲ ردیف تعرفه مربوط به اداره کل فلزات و لوازم خانگی و یک ردیف تعرفه مربوط به وزارت کشاورزی است.

حقوق ورودی کالاهایی که مشمول رفع ممنوعیت شده‌اند نیز از ۵ تا ۵۵ درصد است. ۱۶ ردیف تعرفه با حقوق ورودی ۵ درصد می‌توانند ثبت‌سفارش شوند که برخی از آنها شامل سنگ مس، کنسانتره مس، کنسانتره سرب سولفیدی، سنگ قلع و کنسانتره آن، کنسانتره کروم، انباره‌های برقی، باتری‌ها و قوه‌ها هستند. 

همچنین ۴ ردیف تعرفه نیز با حقوق گمرکی ۱۵ درصد اجازه ثبت‌سفارش را دریافت کرده‌اند که شاسی موتور برای اتوبوس‌ها، زمان‌سنج عملیات زنگ‌دار و شاسی موتور برای مینی‌بوس‌ها از جمله این کالاها است.

 یازده ردیف تعرفه نیز با حقوق گمرکی ۲۰ درصد می‌توانند ثبت‌سفارش شوند. پوشاک، متفرعات پوشاک، پای‌پوش و پوشش سر، کشنده‌های جاده‌ای برای نیمه‌تریلرها و شاسی موتوردار برای کامیون و کامیونت از جمله کالاهایی است که براساس این فهرست می‌توانند با حقوق ورودی ۲۰ درصد وارد شوند.

حقوق گمرکی برای سه ردیف تعرفه‌ای هم ۲۶ درصد است. علاوه بر این، ۳ ردیف تعرفه‌ای موجود در فهرست منتشر شده دارای حقوق ورودی ۳۲ درصد هستند که دستگاه تهویه مطبوع جدا از هم، چرم دوباره ساخته شده براساس چرم یا الیاف چرم، به شکل صفحه، ورق یا نوار حتی به‌صورت رول و شاسی موتوردار برای سواری و وانت را شامل می‌شود. 

حقوق ورودی ۴۰ درصد نیز برای ۳ ردیف تعرفه‌ای تعیین شده که شیر خشک صنعتی یکی از آنها است. حقوق ورودی ۵۵ درصدی نیز برای ۷ کالا در نظر گرفته شده که پوست‌های نرم بدلی و اشیای ساخته شده از آنها، بادزن‌های رومیزی، زمینی، دیواری، سقفی، هواکش‌های پشت بام یا پنجره، توام شده با موتور برقی به قدرت حداکثر ۱۲۵ وات، فلورسنت روشنایی خطی دو کلاهک، ساعت ثبت‌کننده زمان؛ ساعت ضبط‌کننده زمان و کنتور گاز از جمله آنها است.

البته ۱۰ ردیف تعرفه موجود با عنوان سایر، ثبت و تنها به اداره کل مرتبط با آنها اشاره شده است.در مقابل برخی دیگر از ردیف‌های تعرفه‌ای، عناوینی به‌عنوان نوع کالا ثبت شده که چندان مفهوم نیست وجود دارد به‌عنوان مثال کار نشده یا ناهمواری گرفته شده با حقوق ورودی ۵ درصد مربوط به اداره کل امور معادن و صنایع معدنی اجازه ثبت‌سفارش دریافت کرده است. دارای بیش از ۵۵ درصد ولی مساوی یا کمتر از ۹۰ درصد وزنی سیلیسیوم با حقوق ورودی ۲۰ درصد و مربوط به اداره کل معادن و صنایع معدنی نیز اجازه ثبت‌سفارش دارد. تنها با موتور پیستونی درون سوز تراکمی-احتراقی با حقوق ورودی ۲۶ درصد مربوط به اداره کل خودرو و نیرومحرکه نیز به همین ترتیب می‌تواند ثبت‌سفارش شود.

انتهای پیام


-چند مطلبی در کانال نوشتم
-گروه خودرو بهشت نوسانگیران کوتاه مدت کار الان مثبت
-فبیرا پس از ازاد سازی جایزه ها بازگشایی خواهد شدزمان نامعلوم
-خموتور الان 3450 ریال این سهم در محدوده 4000ریال بود به دوستی گفتم حمایت اول 3000ریال تعجب کرد ان موقع سهم 4030ریال بود.....والان هنوز کف معتبر نامشخص است......
-دامین 1500ریالی سبد سال قبل ما الان در محدوده بالای 3000ریال صف خرید عادت همه سهم ها است وقتی سهامدار خرد را خسته کردند شروع به رشد می کنند
-یک برداشتی در مورد خوساز در کانال نوشتم یک سود حداقلی پیش بینی کردم همین
-
767 ، 295 و 71 درصد:

مجوز افزایش سرمایه ۳ شرکت از تجدید ارزیابی و آورده منجر به صف خرید شد

مجوز افزایش سرمایه 767 ، 295 و 71 درصدی داروسازی زاگرس فارمد پارس و دوده صنعتی پارس از تجدید ارزیابی دارایی که با صف خرید روبرو شده و فولادکاوه جنوب کیش صادر شد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس،مجوز افزایش سرمایه 2 شرکت بورسی داروسازی زاگرس فارمد پارس و دوده صنعتی پارس از محل تجدید ارزیابی دارایی ها و مجوز افزایش سرمایه مرحله اول فولاد کاوه جنوب کیش از محل مطالبات سهامداران و آورده نقدی صادر که منجر به صف خرید شد.

داروسازی زاگرس فارمد پارس مجوز افزایش سرمایه 767 درصدی از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی ها را از سازمان بورس دریافت کرد و با قیمت 9360 ریالی هر سهم،صف خرید شد.

براین اساس،"ددام" می تواند درجهت اصلاح ساختار مالی سرمایه را از 10.6 به 92 میلیارد تومان برساند.

دوده صنعتی پارس نیز مجوز افزایش سرمایه 295 درصدی از محل تجدید ارزیابی دارایی ها را گرفت و با قیمت 7773 ریالی هر سهم با صف خرید روبرو شد.

بر این اساس،"شدوص" سرمایه فعلی را از 12 به 47.4 میلیارد تومان می رساند. تامین مالی این شرکت بورسی با هدف اصلاح ساختار مالی اعمال می شود.

فولاد کاوه جنوب کیش نیز که برنامه افزایش سرمایه 114 درصدی از محل مطالبات سهامداران و آورده نقدی را در برنامه داشت،توانست مجوز افزایش سرمایه 71 درصدی را در مرحله اول از سازمان بورس بگیرد.

بنابراین "کاوه" سرمایه فعلی را از 700 میلیارد تومان به 1.2 هزار میلیارد تومان می رساند تا قادر به تحقق 4 هدف تکمیل فاز 2 پروژه فولاد سازی، بازیافت بخشی از مخارج انجام شده در سنوات قبل بابت پروژه فاز 2 فولاد سازی، تکمیل پروژه تاسیسات جانبی و زیر ساخت و تکمیل پروژه آب شیرین کن باشد.

همچنین می تواند در مجمع فوق العاده با انجام افزیش سرمایه از 1.2 به 1.5 هزار میلیارد تومان موافقت و اختیار عملی کردن آن را به مدت 2 سال به هیات مدیره تفویض کند تا پس از اخذ مجوز از سازمان بورس نسبت به عملی شدن آن اقدام کند.

انتهای پیام


--لکما بازگشایی متوقف....... و......ولی سناریو معاملات پر حجم هیجانی بعضی مواقع ناظر هم قادر به مهار بعضی از سهم ها نیست.....در بعضی از سهم ها کنترل حباب قیمت مشکل میشود
-
پیغام های ناظر بازار
تداوم توقف نماد معاملاتي (لكما1) به دليل ابهام در ارايه اطلاعات 97/10/12 11:55
كارگزاران محترم عضو فرابورس ايران، به اطلاع مي‌رساند؛ به دليل ابهام در ارايه اطلاعات شركت كارخانجات مخابراتي ايران، توقف نماد معاملاتي (لكما1) تداوم مي يابد. مدير عمليات بازار فرابورس ايران

-حالاتا رفع ابهام متوقف لکما
-تا شنبه خدا نگه دارالان ساعت 12/10 دقیقه
-
-

ادامه مطلب
+ نوشته شده در چهارشنبه 12 دي 1397 ساعت 7:0 توسط حامد | | تعداد بازدید : 25

حاریا خوب رشد کرد


سلام روز بخیر


-کانال ما در تلگرامapsahm@
-
یک کارشناس بازار سرمایه اعلام کرد:

پیش بینی بازار مردد در خرید و احتمال اقبال به سهام چند گروه در امروز

یک کارشناس با اشاره به اینکه با وجود گزارش های نسبتا مثبت شرکت های صادرات محور، همچنان بازار برای خرید مطمئن تردید دارد شرایط دیروز و امروز بازار سهام را بررسی و پیش بینی کرد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، محیا معصومی کارشناس واحد تحلیل مشاور سرمایه گذاری ابن سینا مدبر درباره شرایط دیروز بازار و پیش بینی امروز اعلام کرد سومین روز هفته در حالی سپری شد که با وجود تعطیلی بسیاری از بازارهای مالی، هر تن روی با 1.3 درصد افزایش به 2472 دلار و هرتن مس نیز با رشد یک درصدی از 6000 دلار فراتر رفت و به 6040 دلار رسید.

تماس تلفنی ترامپ و رئیس جمهور چین و ابراز خرسندی طرفین از دستیابی به توافقی جامع تا حدودی سبب ایجاد خوش بینی به آینده وضعیت بازارهای جهانی شده و امید به رشد قیمت کامودیتی ها را بیشتر کرده است. هرچند در آغاز بازگشایی بازارهای جهانی رشد چشمگیری را در قیمت کامودیتی ها شاهد نبودیم.

شاخص کل  بورس بدون تغییر محسوسی در محدوده 161400 واحدی قرار گرفت تا ادامه رشد بزرگان بازار با تردید همراه شود. بررسی تغییرات شاخص کل هم وزن نشان می  دهد کفه ترازو بیشتر به سمت گروه های کوچکتر بازار بوده و بطوری که گروه خودرویی در همان دقایق ابتدایی با افزایش تقاضا مواجه شد و "خساپا" نیز چندین بار صف خرید را در قیمت 141 تومان تجربه کرد.

بررسی تکنیکالی این نماد نشان می دهد در صورت عبور از محدوده مقاومتی 136 تومانی و تثبیت در ارقام بیشتر از این محدوده می تواند به اهداف بالاتری دست یابد در غیر اینصورت به حرکت نوسانی در محدوده 130 تا 140 تومان ادامه خواهد داد.

گروه بانکی نیز که یک روز با اقبال سهامداران مواجه می شود و یک روز با عقب نشینی در بازه منفی قیمتی معامله می شود. اما اقبال مناسبی به گروه سیمانی شد که ناشی از داغ شدن بحث تجدید ارزیابی است. اگرچه که افزایش هزینه حمل و افزایش و هزینه های بسته بندی، سود شرکت ها را کاهش می دهد.

به نظر می رسد بازار برای رشد مداوم نیاز به محرک قوی دارد و سایه تحریم ها بر سر بازار سنگینی می کند با وجود گزارش های نسبتا مثبت صادرات محورها همچنان بازار برای خرید مطمئن تردید دارد. آینده کانال مالی ایران و اروپا، ابهام در تصویب یا رد CFT و وضعیت اقتصاد جهانی از عواملی است که در چند وقت اخیر بازار را تحت الشعاع قرار داده است. اما فارغ از تحولات جهان تاثیرگذار، تغییر سیاست های داخلی به نفع بازار سرمایه است. محاسبه سود سپرده از روزشمار به ماه شمار، کنترل بازار ارز و به طور کلی بازار پول سبب کاهش جریان سفته بازی در بازارهای موازی شده که به نفع بازار سرمایه خواهد بود.

بازار مسکن نیز که از ابتدای مهرماه در رکود به سر می برد و جذابیتی برای سرمایه گذاری ندارد. بنابراین به نظر می رسد بازار سرمایه مقصد مناسبی برای نقدینگی های سرگردان خواهد بود.

در خصوص قیمت کامودیتی ها نیز باید گفت قیمت ها پس از کاهش چند وقت اخیر  به ثبات نسبی رسیده اند و سیگنال هایی که از بازارهای جهانی صادر می شود نیز به گمانه زنی ها به افزایش قیمت ها دامن می زند. البته ممکن است اتفاقات غیر منتظره ای در سطح جهانی رخ دهد اما با در نظر گرفتن شرایط حال حاضر  احتمال ریزش های شدید بیشتر وجود ندارد.

اما برای پیش بینی روزهای آینده با عنایت به توافق آمریکا و چین و گزارش های قابل قبول آذرماه، چشم انداز مثبتی پیش روی بازار است و فعلا عامل نگران کننده ای که سبب ریزش قیمت ها در سطح وسیع شود وجود ندارد. با توجه به اقبال دیروز بازار به گروه خودرویی و شکست مقاومت 138 تومانی برای سایپا ، انتظار معاملات مثبتی را برای این گروه داریم. گروه های کوچکتر بازار نیز می توانند پرتقاضا ظاهر شوند . همچنین حفظ سطوح 54 دلاری قیمت نفت و رشد ملایم قیمت می تواند پالایشی ها را بااقبال مجدد همراه سازد.  

انتهای پیام


-حجم معاملات پکویر تا این لحظه بالاست البته قیمت هم رشد کرده است فعلا در گروه لاستیک پیشتاز است
-لکما الان 2192 ریال حمایت اول 1800مقاومت اول 2200ریال احتمال اصلاح قیمت وجود دارد
-گروه خودرو عادت به نوسانهای کوتاه مدت کرده است....بحث قیمت خودرو از این جهت است مردم بدنبال موج سواری در طلا ودلار نباشند  وذهنشان مدام با مشکل خودرو درگیر باشد
-دامین همچنان صف خرید......دامین تفکر بلند مدت ما سال قبل بودیکی از دارویی هایی که روی ان کار کرده وبه روند ان اشنا بودیم
-دکوثر هم صف خرید خود را همچنان حفظ کرده است یحتمل قصد عبور از مقاومت 2000ریال را دارد
-بورس بازان در عالم واقعیت ورویا وتخیلات ویا نوسان سازی های کوتاه مدت در ذهن سود می سازند که ناگهان فلان نماد دچار تعلیق مکرر توقف ادامه دار میشود وهمه دیوار ارزوهافرو می ریزد
-زکشت همچنان در مسیر صعود .....وکم عرضه
-پکویر بیش از 6 میلیون معامله واز مقاومت 5000ریال عبور کرده است
--سپاها تا این لحظه 43 میلیون معامله وهنوز با تقاضا روبروست
-بموتو با صف خریدروبروست وعرضه محدودتا این لحظه
-کمنگنز حجم معاملات مشکوک تا این لحظه
-ذوب تسلیم تفکر ما است یعنی روند ذوب را ما در یک سال گذشته دقیق تر از همه پیش بینی کردیم ورود های بموقع خروج های بموقع وحالا در مراحل افزایش سرمایه هم ورود وخروج های بموقع.....بحث سود گرفتن در یک سهم ودو سهم نیست یک سهام دار اگر بر روند ها مسلط نباشد شاید سه بار چهار بار بازی را ببرد ولی یک بار در تله بدی گرفتار میشود

-ذوب باید قبل از عید وخاتمه سال 1397 یک کف معتبر بسازداین یک موضوع ومورد دوم با ازاد سازی جایزه ها

اگر الان سرعت نوسان سهم کمتر خواهد شدبعلت اینکه سهم 61 میلیاردی به معنای واقعی بعلت ازاد سازی جایزه ها میشود


-معمولا کانالهای تلگرامی روی نمادهای رند ولاک پشتی نمیتوانند مانور قیمت بدهندایا کسی میتواند سیگنال وغدیر را بدهد مسلما نه چون سهم سنگین وتابع حرکات خاص خود است
-در نزول های ذوب ونماد خاذین من بی طرفانه کنترل فنی میکردم ذوب بیش از 140 تومان نزول کرد قبل افزایش ونماد خاذین اخیرا بیش از 85  تومان نزول کرد اینها اشتباهات فنی دو کانال پشتیبان همین دوسهم بودند....خطا تا 10 الی 20 درصد قابل قبول است اگر بیشتر شد صاحب ان کانال ویا سایت در تشخیص دچار اشتباه شده است
-ثشرق حجم معاملات مشکوک تا این لحظه این سهم را ما قبلا در محدوده 800ریال بارها اطلاع رسانی کردیم البته مستندات کدال را بررسی کنید  سهم را روزهای اینده بهتر رصد کنید
-انچه که ما اینجا می نویسیم صرفا دیده بانی است .....سیگنال اگر می خواهید در کانال های پربازدید جستجو کنید
--ثرود حجم معاملات افزایشی آس پ حجم معاملات افزایشی
-پردیس حجم معاملات مشکوک تا این لحظه
-وخارزم صف خرید
-وپاسار در حال باز گشایی
-مواردی را الان در کانال نوشتم

-دکوثر صف خرید هست ولی هر لحظه احتمال عرضه هست روند صف خرید در حال کم شدن هست
-بمو تو هنوز صف خرید پابرجاست
-
رئیس شورای رقابت خبرداد:

دستورالعمل تنظیم قیمت خودروهای انحصاری منتظر تصمیم روحانی

رئیس شورای رقابت از تهیه دستورالعمل تنظیم قیمت خودروهای انحصاری و ارسال برای رئیس‌ شورای عالی هماهنگی اقتصادی خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس،رضا شیوا درباره آخرین وضعیت دستورالعمل تنظیم قیمت خودروهای انحصاری به فارس گفت: براساس ماده 58 فصل نهم اصل 44، شورای رقابت موظف است تا همه ساله دستورالعمل تعیین قیمت را برای خودروهای دارای انحصار را ارائه کند اما به دلیل وضعیت فعلی اقتصاد ، شورای عالی هماهنگی اقتصادی و متشکل از سران سه قوه ، تشکیل شد و این شورا با اخذ اختیاراتی از مقام معظم رهبری ابلاغیه‌ای صادر کرد.

وی افزود: براساس بند 3 آن ابلاغیه مقرر شد تا شورا و نهادهایی که قیمت‌گذاری انجام می‌دادند، شیوه قبلی را ادامه دهند اما قیمت‌گذاری‌ها براساس تایید نهایی شورای عالی هماهنگی اقتصادی باشد.بنابراین شورای رقابت هم با توجه به وظیفه‌ای که برعهده داشت در مورد قیمت گذاری خودرو باید کار کارشناسی را انجام می‌داد و پس از این اقدام قیمت‌های پیشنهادی را به شورای عالی هماهنگی اقتصادی که ریاست آن بر عهده رئیس جمهور است اعلام می‌کرد.

شیوا گفت: شورای رقابت مصوب کرد دستورالعمل قیمت‌ها مانند چند سال گذشته براساس روش سقف قیمت است و آن را برای ریاست شورای عالی هماهنگی اقتصادی ارسال کرد.

متن کامل این دستورالعمل را می‌توانید از اینجا مشاهده کنید.

انتهای پیام


-تا فردا خدا نگه دار
-
-
ادامه مطلب
+ نوشته شده در سه شنبه 11 دي 1397 ساعت 7:0 توسط حامد | | تعداد بازدید : 22

مطالب قبلی

صفحات وبلاگ

منوی اصلی

درباره ی ما


کانال ما در تلگرامapsahm@ این سایت محل یاد اشتهای شخصی ما ومحل گفتگوی بورسی اقوام و دوستان است. سلب مسئولیت برای هر گونه خرید وفروش سهم با مشاوران مجوز دار بورسی وکارگزاران خبره بورسی تماس بگیرید با تقلید از هیچ سایت ویا وبلاگ ویا کانال تلگرامی سهم خرید وفروش نکنید بهترین راهکار جلوگیری از ضرر خرید پله اول یکصد هزار تومان می باشد بخش نظرات سایت بسته است بخش عضو گیری واطلاعات کاربری نیز تعطیل است.

آرشیو

پیوند ها

لینک ها

امکانات

کانال ما در تلگرامapsahm@ این سایت محل یاد اشتهای شخصی ما ومحل گفتگوی بورسی اقوام و دوستان است. سلب مسئولیت برای هر گونه خرید وفروش سهم با مشاوران مجوز دار بورسی وکارگزاران خبره بورسی تماس بگیرید با تقلید از هیچ سایت ویا وبلاگ ویا کانال تلگرامی سهم خرید وفروش نکنید بهترین راهکار جلوگیری از ضرر خرید پله اول یکصد هزار تومان می باشد بخش عضو گیری واطلاعات کاربری نیز تعطیل است.

کلیه ی حقوق مادی و معنوی سایت bourseclasor محفوظ می باشد.