close
تبلیغات در اینترنت
خرید هاست
نوشته ها ی شخصی ما در معلم بورس - 3

| |

نوشته ها ی شخصی ما در معلم بورس

کانال ما در تلگرام apsahm@با مستندات کدال سهم ها را رصد وخریداری کنید


کاهش سرمایه

سلام روز بخیر


-کانال ما در تلگرامapsahm@
-نماد خودرودر محدوده 2700ریال حجم معاملات مشکوک تشخیص داده شد وامروز تا محدوده بالای 3100ریال صعود کرد
-دامین دکوثر در سقف قیمت هستند نیاز به استراحت دارند البته سهم ها تابع افکار ما نیستند واین عرضه وتقاضا هست مسیر را مشخص می کند
-والبر روزهای قبل حجم معاملات مشکوک تشخیص داده شده بود محدوده 1900ریال الان موقتا با رشدی ماسب هنوز با تقاضا روبروست ولی احتمال عرضه هم امروز وفردا وجود دارد
-البرز الان 1120 ریال دهها بار زیر 1000ریال محدوده 1000ریال اشاره دقیق کرده بودیم
-گروه بانک امروز در فاز استراحت تا این لحظه
-خاذین امروز 3136ریال .... ومدتی قبل 4361 ریال.....یعنی 1225ریال افت.....کو خاذین 7000ریالی.....برا همین میگوییم در خرید مقلد سایتها وکانال ها نباشید ووشخصیت مستقل معاملاتی داشته باشید
-فایرا 17 میلیون صف خریدتا این لحظه
-گروه فلزات اساسی تا این لحظه مثبت وموثر بر صعود شاخص کل
-گروه کانه های فلزی هم مثبت وموثر بر صعود شاخص کل
-والبر13 میلیون عرضه شده وهنوز تا این لحظه5/5 میلیون صف خرید دارد
-زبینا یک صعود ادامه دار وهنوز 2/5 میلیون صف خرید دارد
-ددام مجوز افزایش صادر شده است فقط زمان مجمع اعلام نشده است سهم زیر نظر
-اما شدوص تاریخ مجمع افزایش اعلام شده است
-کار ما دیدبانی است به هیچ وجه توصیه به ورود ویا خروج به هیچ سهمی نمیکنیم چون نیازی به همراهی وهواداری در هیچ سهم خاصی نداریم وایمان داریم بدون قدرت پول کاربران با قدرت فکر خودمان سود کسب کنیم
--هرگاه تحلیل گری بدون اتکا به امار بازدید کننده سایت وامار ممبر کانال تلگرام توانست متوالی مثل مدوید کشتی گیر نوار طلایی مدال بسازد ان تحلیلگر به نقطه ارمانی نزدیک شده است
-
نتیجه تصویری برای مدوید

-
الکساندر واسیلیویچ مدوید زاده ۱۶ سپتامبر ۱۹۳۷ در بیلا تسرکفا اکراین کشتی‌گیر مطرح بلاروسی‌اصلی تیم شوروی بود. او توانسته ۳ مدال طلای المپیک ۱۹۶۴ توکیو، المپیک ۱۹۶۸ مکزیکوسیتی و المپیک ۱۹۷۲ مونیخ و هفت بار قهرمانی جهان را بدست بیاورد و فیلا او را بهترین کشتی‌گیر آزادکار تاریخ شناخته‌است. 
-حکایت امروز بورس گروه فلزات اساسی گروه کانه های فلزی  گروه محصولات شیمیایی سبز تااین لحظه وبرعکس گروه بانک گروه خودرومنفی
-وصندوق حجم معاملات سنگینتا این لحظه وعرضه هم بالا
-شرکتهای چند رشته ای صنعتی وصندوق وغدیروبانک وامید چهار سهم رند .....کنترل شده
-ساعت 12/20 دقیقه تا فردا خدا نگه دار
-
-
-
-
-
-
-
-
-

-
ادامه مطلب
+ نوشته شده در سه شنبه 18 دي 1397 ساعت 7:0 توسط حامد | | تعداد بازدید : 15

دی پرمعامله بود دیروز

سلام روز بخیر


-کانال ما در تلگرامapsahm@
-بانک دی امروز تا این لحظه پر معامله
-بیمه ما زیر 1900ریال کشف روند کردیم امروز محدوده 2100ریال رسید
-توقف خوساز میان مدت خواهد بود اگر مجمع لغو شودزودتر باز میشود اگر مجمع افزایش قطعی باشد بازگشایی میان مدت خواهد بود
-کشتن هیجان خرید.....پول نقد داشته باشید منتظریک ریزش ده درصدی در بازار بورس باشید قطعا این اتفاق خواهد افتاد

-صف بانک دی الان 67 میلیون با امروز سه روز است ازبانک دی مینویسیم کار ما دیده بانی وکشف روند ها است

خرید وفروش تصمیم شخصی خودتان است دکتر گفته فحش دادن من نویسنده برایم ضرر دارد


-حریل یحتمل امروز باز میشود از حریل در قیمتهای کمتر بسیار گفتیم
-ومعادن چند روز است فیکس در محدوده 4500ریتال عملا سهم بر روی اماتورها بسته است ناظر چنین سهمی را می پسندد ومزد ان افزایش سرمایه های نون واب دار است نصیب ومعادن میشودهرکه با ناظر همکاری کند پاداش قانونی خواهد گرفت
-ممکن است بیمه ما اصلاح قیمت کند البته هنوز علایم اصلاح مشهود نیست تا این لحظه
-بیمه کوثر هم صف خرید است تا این لحظه

-بیمه البرز را کنترل کنید دیگر قرمز نیست
-حریل بازگشایی میشود
-دامین دوباره صف خرید سیگنال معتبر ما در محدوده 1500ریال بود
-خودرو بمحض شروع حجم معاملات مشکوک روزهای قبل اطلاع رسانی کردیم الان صف خرید سنگین وده درصد با رشد همراه بوده است.....
-خودرو سهم 15/3 میلیاردی است ومناسب برای هر نوع افزایش سرمایه
-
رئیس بانک مرکزی :

حذف چهار صفر به مصوبه دولت و مجلس نیاز دارد و دو سال طول می‌کشد

رئیس بانک مرکزی در تشریح لایحه حذف ۴ صفر از پول ملی اعلام کرد: این فرایند دو سال طول می‌کشد و نیازمند تصویب دولت و مجلس است.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس ، عبدالناصر همتی درباره جزییات لایحه پیشنهادی حذف 4 صفر از پول ملی در توئیتر اعلام کرد: این فرآیند به لحاظ حقوقی و فنی زمان‌بر بوده و دو سال طول می‌کشد و نیازمند تصویب دولت و مجلس است. این اقدام در کنار سایر اقدامات اساسی بانک مرکزی برای اصلاح نظام بانکی و به‌کارگیری ابزارهای نوین سیاست‌های پولی و شیوه‌های جدید و کارآمد نظارت بر بانک‌ها خواهد بود.

وی افزود: این اقدام کنار سایر اقدامات اساسی بانک مرکزی برای اصلاح نظام بانکی و به‌کارگیری ابزارهای نوین سیاست‌های پولی و شیوه‌های جدید و کارآمد نظارت بر بانک‌ها خواهد بود و عملیاتی شدن آن عملاً متأخر بر اصلاحات بانکی خواهد بود.

به گفته این مقام مسئول ، اصلاح نرخ برابری پول ملی از طریق حذف صفرها ، وجهه پول ملی را در صحنه بین المللی ارتقا می‌بخشد و اقدامی است که در بسیاری از کشورها کنار سایر اقدامات، سرآغازی برای اصلاحات جدی اقتصادی است.

همتی همچنین از ورود اسکناس‌های جدید و حذف اسکناس‌های قدیمی خبر داد و اعلام کرد: بعد از قانونی شدن، پول‌های جدید به‌تدریج و با جایگزینی با اسکناس‌های فرسوده قبلی وارد چرخه می‌شوند و هزینه آن قابل مقایسه با هزینه چاپ حجم زیاد اسکناس‌های فعلی نخواهد بود.

انتهای پیام


-خودرو حرف وحدیث زباد شنیده میشود ممکن است پیشنهاد افزایش شاید 200 درصد وشاید هم چنین نباشد

-بنو 50 درصد کاهش سرمایه......

https://www.codal.ir/Reports/Decision.aspx?LetterSerial=QLjuF1kofXPXEn3mjdMPPQ%3d%3d&rt=6&let=22&ct=0


-سمت این 50 درصدی ها نرویدیعنی بدون تحقیق هیچ سهمی را نخرید


بيمه تجارت نو (50% پرداخت شده) (بنو) - بازار پايه ب فرابورس


-یکی پرسید در بورس در سایت چه میکنی گفتم تمرین می کنم ضرر نکنم چون ضرر نمیکنم سود خودش میاد در میزنه
-مجموع اخطار های فنی ما بالاست رعایت موارد احتیاطی قطعا خودش سود ساز است
-ممکن است بنو را با توجه به کاهش سرمایه سهامدارانش رغبت به فروش نداشته باشند البته اگر حقوقی عرضه نکند....این هم یک نکته فنی
-من ندیده ونشناخته میدانم دوستانی می ایند مطالب مرا می خوانند تعداد شان هم بالاست ولی امار سایت را وتمام حاشیه سازی های بازار را اینجا به صفر رسانده ام اگر خدا عمری داد سالیان سال در خدمت شما باشم
-تا فردا خدا نگه داراگر در حین تایپ مواردی را اشتباه نوشتم ببخشید گاها پیش می اید در حروف ویا اعداد وارقام
ادامه مطلب
+ نوشته شده در دوشنبه 17 دي 1397 ساعت 7:0 توسط حامد | | تعداد بازدید : 24

وبصادر کانون توجه


سلام روز بخیر


-کانال ما در تلگرامapsahm@
-بانک دی صف خرید سنگین تا این لحظه110 میلیون تقاضا در 1310ریال
-گروه برتر بازار تا این لحظه گروه بانک است
--بیمه ما از محدوده 1800ریال با خرید وفروش های مشکوک روبروست  الان 2034ریال
-خاذین در حال تخلیه حباب الان3275 ریال24 اذر بیشترین قیمت 4361 ریال بوده تا این لحظه 1086ریال افت کرده است

-بکام با تقاضا وصف خرید روبروست
-متن مهم ذیل
-
یک کارشناس بازار سرمایه اعلام کرد:

تحلیلی از سوپر توافق ایران و غرب که از نگاه بورسی ها پنهان مانده است

یک کارشناس با اشاره به سرگرم بودن تحلیلگران بورس با مسائلی چون گزارش های میان دوره ای ، آثار تحریم و کانال مالی ایران و اروپا از سوپر توافق ایران و غرب خبر داد که از نگاه بورسی ها پنهان مانده است.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس،محسن عباسی مدیرعامل مشاور سرمایه گذاری اماکو اعلام کرد: عمده تمرکز بازار در این روزها حول گزارش های میان دوره ای و اثرات تحریم بر شرکت ها و کانال مالی ایران و اروپا متمرکز شده اما اتفاقات دیگری در بستر سیاست در حال رخ دادن است که از دید تحلیلگران بورسی پنهان مانده است.

یکی از دلایل عدم تحلیل و واکنش نسبت به این اخبار، پنهان ماندن زوایای آن از دید بازار است. اگرچه تحلیلگران و کنشگران بازار سرمایه به دنبال اخبار راه اندازی کانال مالی ایران و اروپا هستند اما به نظر می رسد توافقاتی بلندمدت تر، جامع تر و با وسعت جغرافیایی بیشتر در حال وقوع است.

از چند ماه گذشته شاهد سفر مقامات سیاسی ایران به عمان هستیم. همچنین شاهد سفر مقامات اسرائیلی و چند کشور منطقه به این کشور بودیم در حالی که همگان سرگرم مسائل spv و کانال مالی ایران و اروپا هستند، تغییرات بنیادین در خاورمیانه درحال وقوع است.

خروج ناگهانی آمریکا از سوریه، توقف جنگ در روند مذاکرات یمن، مذاکره طالبان با ایران، ثبات و امنیت در مرز لبنان و بازگشایی سفارت ها در سوریه، بازگشت سوریه به اتحادیه عرب و حتی ابراز تمایل عربستان برای بازسازی سوریه را می توان چرخش های بنیادی در منطقه قلمداد کرد.

همزمانی این اتفاقات نمی تواند تصادفی باشد و اگر قبول کنیم توافق سیاسی در سطح منطقه به وقوع پیوسته، باید بپذیریم این توافق به کمک ایران و نقش منطقه‌ای آن محقق شده است. این توافق به خوبی تمام منطقه را تا مرز سرزمین های اشغالی در بر گرفته ، بسیار سریع اجرا شده و قطعا با حضور ایران، آمریکا ،روسیه، ترکیه و عربستان اتخاذ شده است. زیرا مناطقی را شامل شده که کشورهای مذکور در آن نفوذ دارند.

بنابراین می توان نتیجه گرفت این توافق یک توافق سری و به دور از جنجال های رسانه ای بوده است. بسیار غیرواقع‌بینانه است اگر تصور کنیم چنین توافقی صرفاً یک توافق سیاسی است. بنابراین باید بپذیریم طرفین آن صرفا بر اساس موضوعات سیاسی با کارت های خود بازی نکردند و قطعاً در بستر یک توافق اقتصادی جامع تر صورت پذیرفته که "SPV " و کانال مالی را می توان به عنوان یکی از ابتدایی ترین و کم اهمیت ترین بخش های آن در نظر گرفت.

بنابراین انتظار می رود امتیازهای اقتصادی پیرامون این توافق نیز جامع و گسترده باشد اگرچه زوایای این توافق  پنهان است و وجود آن تاکنون پنهان مانده اما به نظر می رسد آرام آرام شاهد گشایش هایی در حوزه اقتصاد نیز خواهیم بود. قطعاً توافق سیاسی و تغییراتی که در منطقه در حال وقوع است بخش اقتصادی کشورهای منطقه را نیز بی نصیب نخواهد گذاشت. خصوصاً ایران که می تواند از امتیازات در یمن، افغانستان، سوریه و لبنان جهت دستیابی به امتیازات اقتصادی بهره برداری کند.

اخیرا شاهد سفر گروه طالبان به ایران و مذاکره با مسئولان بودیم. به نظر می‌رسد این رفت و آمدها نیز در بستر توافقات امنیتی و سیاسی و قطعاً اقتصادی صورت گرفته است. باید منتظر ماند و دید آیا واقعا توافق صورت گرفته و در آینده نزدیک زوایای آن مشخص خواهد شد و یا باز هم موضوعات امنیتی، سیاسی و اقتصادی به صورت محرمانه جلو خواهد رفت.

در صورتی که این سناریو را محتمل بدانیم می توانیم دلیل ریزش قیمت دلار و خالی شدن حباب آن را نیز حدس بزنیم. توافقی جامع که پشتوانه  محکمی برای ریزش دلار در ماه های اخیر بوده است .

انتهای پیام


-پتایر-پاسا-پدرخش پسهند حجم معاملات بالا وسه سهم صف خرید تا این لحظه
-اما پکویر تا این لحظه صف فروش
-وبملت موقتا صف خریدتا این لحظه کلا گروه بانک پر ریسک با استقبال روبروست
-تشخیص ما در مورد بیمه ما صبح صحیح بود وان موقع صف خرید تشکیل نشده بود وحجم معاملاتش سه میلیون بود الان 7/5 میلیون معامله شده است سال قبل نیز یکی از نمادهای سبد ویژه ما زیر 1300ریال بود
-بیمه کوثر هم حجم معاملات بالاست بررسی کنید
-بکاب کوچک  با تقاضا روبروست سهم کناره ولی پر ماجرای دهه قبل
-تمحرکه با تقاضا روبروست تا این لحظه
-خموتور 3250ریال جهت فروختن حق های یک ماهه سهم  تا محدوده 4000ریال  کشیده شده بودبالا فعلا تا اطلاع ثانوی نظارت
-غبشهر -غاذر در گروه غذایی همچنان پر تقاضا
-
رئیس کمیسیون کسب‌ وکار اتاق بازرگانی تهران:

زیان خودروسازان به ۷.۵ هزار میلیارد تومان رسید / تنها راه چاره

رئیس کمیسیون کسب‌ وکار اتاق بازرگانی تهران با بیان اینکه زیان خودروسازان به دلیل ثبات قیمت‌ها به ۷۵۰۰ میلیارد تومان رسیده، گفت: اعلام قیمت‌ های جدید تنها چاره‌ ساماندهی بازار خودرو است.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، محمدرضا نجفی‌منش به ایسنا گفت: با توجه به تحریم‌های جدید و افزایش نرخ ارز در بازار داخلی، قطعه‌سازان و به دنبال آن شرکت‌های خودروساز با مشکلات جدی در عرصه اقتصادی مواجه شده‌اند. سازندگان قطعات خودرو در حوزه پرداخت با مشکلات جدی دست و پنجه نرم می‌کنند و خودروسازان نیز به دلیل ثابت ماندن قیمت‌ها، زیان ۷۵۰۰ میلیارد تومانی را تجربه کرده‌اند.

وی با اشاره به اینکه در صورت نپرداختن به معضلات این حوزه با مشکلاتی در عرصه اشتغال‌زایی مواجه خواهیم شد، افزود: یکی از اصلی‌ترین دغدغه‌ها این بوده که قطعه‌سازان مجبورند برای تامین مواد اولیه یا به شکل نقدی پرداخت‌های لازم را انجام دهند یا حتی برای برخی مواد اولیه خارجی پیش‌پرداخت داشته باشند. این‌ درحالی است که برای فروش قطعات و رسیدن به منابع مالی حاصل از آن بعضا به چند ماه زمان نیاز دارند و همین مساله مشکل‌آفرین شده است.

این مقام مسئول ادامه‌ داد: پیشنهاد این است که در مرحله نخست پرداخت به قطعه‌سازان در مدت زمانی کمتر از یک ماه صورت گیرد و از سوی دیگر با به‌روز کردن قیمت قطعات، امکان فعالیت رسمی در بازار به‌ وجود آید.

نجفی‌منش گفت: در صورتی که برخی منابع مالی جدید در اختیار خودروسازان قرار گیرد و آنها نیز تعهدات به قطعه‌سازان را انجام دهند، می‌توان انتظار داشت بخشی از مشکلات موجود در کوتاه‌مدت برطرف شود. اگر تمام این مسائل یعنی به‌روزرسانی قیمت‌ها، تلاش برای رساندن تسهیلات و کمک در زمینه کاهش قیمت برخی مواد اولیه داخلی انجام شود، تازه به نقطه شروع رسیده‌ایم در غیر این صورت احتمالا با مشکلات مهمی روبرو خواهیم شد.

انتهای پیام
-ولبهمن حجم معاملات مشکوک تا این لحظه
-ساعت 12/20 دقیقه تا فردا خدا نگه دار
-
-
-

ادامه مطلب
+ نوشته شده در یکشنبه 16 دي 1397 ساعت 7:0 توسط حامد | | تعداد بازدید : 18

مطالب قبلی

صفحات وبلاگ

منوی اصلی

درباره ی ما


کانال ما در تلگرامapsahm@ این سایت محل یاد اشتهای شخصی ما ومحل گفتگوی بورسی اقوام و دوستان است. سلب مسئولیت برای هر گونه خرید وفروش سهم با مشاوران مجوز دار بورسی وکارگزاران خبره بورسی تماس بگیرید با تقلید از هیچ سایت ویا وبلاگ ویا کانال تلگرامی سهم خرید وفروش نکنید بهترین راهکار جلوگیری از ضرر خرید پله اول یکصد هزار تومان می باشد بخش نظرات سایت بسته است بخش عضو گیری واطلاعات کاربری نیز تعطیل است.

آرشیو

پیوند ها

لینک ها

امکانات

کانال ما در تلگرامapsahm@ این سایت محل یاد اشتهای شخصی ما ومحل گفتگوی بورسی اقوام و دوستان است. سلب مسئولیت برای هر گونه خرید وفروش سهم با مشاوران مجوز دار بورسی وکارگزاران خبره بورسی تماس بگیرید با تقلید از هیچ سایت ویا وبلاگ ویا کانال تلگرامی سهم خرید وفروش نکنید بهترین راهکار جلوگیری از ضرر خرید پله اول یکصد هزار تومان می باشد بخش عضو گیری واطلاعات کاربری نیز تعطیل است.

کلیه ی حقوق مادی و معنوی سایت bourseclasor محفوظ می باشد.