close
تبلیغات در اینترنت
خرید هاست
نوشته ها ی شخصی ما در معلم بورس - 2

| |

نوشته ها ی شخصی ما در معلم بورس

کانال ما در تلگرام apsahm@با مستندات کدال سهم ها را رصد وخریداری کنید


تعلیق نماد خودرو


سلام روز بخیر


-کانال ما در تلگرامapsahm@
-خساپا-خودرو-خزامیا -متوقف گروه خودرو مثبت ولی بی لیدرتا این لحظه
-خپارس -خگستر صف خرید تا این لحظه
--تلیسه تحلیلم جواب داد واز محدوده 3700 ریال رشد کرد الان 4740ریال موقتا صف خرید
-شدوص8200ریال روزهای قبل الان در محدوده 9100ریال این هم تحلیلم جواب داد تحلیلهایی بدون کانال 40 هزار بازدید
-ددام اذیت خواهد کرد اذیت خواهد کرد ولی روزی سود خوبی خواهد ددام جای بازی بزرگان وصبوران است جای عجولان نیست
-خساپا امروز باز گشایی میشود
-بانک دی امروز هم 5 مثبت خورد وتا این لحظه صف خریداست
-خپارس 32 میلیون صف خرید
-ختوقا دیروز کمترین بوده 1768ریال امروز بیشترین 1894 ریال یعنی 126ریال رشددیروز گفتم زیر پوست سهم خبری پنهان است

-در تنهایی بعضی مواقع این شعر را باخود می خوانم زمانی که نقدینگی انباشته دارم.

دوست دارم مرگ بازار را ببینم این تخیل ذهن اکثر انهاییاست که نقدینگی در حساب دارند ودر سقف نمی خرند


- چند بانو از اقوام نزدیک باندی بورسی تشکیل می دهند وبه تصور اینکه یک روز در بورس قهرمان وثروتمند خواهند شد خط انلاین می گیرند یکی از انها در محدوده 41000ریال در سقف غمهرا تک سهم میشود غمهرا الان در محدوده 33000ریال است.....یک نگاه فنی کافی بود این اشتباه را مرتکب نشوند یک نگاه بدون هیجانی
-یکی از دوستان در مورد نماد داوه ونماد وامید پرسیده بود
-داوه پیشنهاد افزایش سرمایه 37 درصدی از سودانباشته داردمراحل افزایش سرمایه وثبت محضری به بعد عید کشیده خواهد شدلذا کم ریسک ارزیابی می گردد رتبه نقد شوندگی اش خوب است نوسان گیران وبازی گران فعالی دارد......ممکن است بعد از این رشدبا اصلاح قیمت مواجه شود
-وامیددر گروه چند رشته ای صنعتی قرار دارد وجز گزینه هتی بلند مدت وحضور اماتور ها های نوسان گیر در حد صفر است گرچه نماد رند است ولی شبیه سهم کناره عمل میکند رشد ونزولش با مستندات کدا ل است فرض فلان کانال تلگرامی نمیتواند با فرا خوان به این سهم شتاب ذوب اهنی بدهد بهترین روش کار با وامید چک دقیق اطلاعیه های ان است هم گروهش وبانک وصندوق وغدیر هم همین رفتار مشابه را دارند
-

رئیس سازمان حمایت تولید کنندگان و مصرف کنندگان گفت: ۱۵ هزار میلیارد تومان به عنوان سرمایه در گردشگر به دو خودروساز پرداخت می‌شود.


به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، رئیس سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان در برنامه گفتگوی ویژه خبری شبکه دو سیما گفت: برای بهبود وضعیت تولید در دو خودروساز بزرگ کشور ۱۵ هزار میلیارد تومان به عنوان سرمایه در گردشگر به آنان پرداخت خواهد شد.

عباس تابش افزود: افزایش قیمت خودرو در شرکت های تولید کننده با هدف افزایش تولید در جهت تعادل عرضه و تقاضا، کاهش قیمت در بازار، کمک به مصرف کنندگان خودرو و اشتغال در صنعت خودروسازی در نظر گرفته شده است.

وی گفت: خودروهای بالای 45 میلیون تومان مشمول قیمت‌گذاری نمی شوند و شرکت‌های عرضه کننده باید قیمت نهایی مصرف کنندگان را اعلام کنند.

تابش افزود: تا 31 مرداد امسال هیچ خودرویی مشمول افزایش قیمت نمی‌شود و همه قراردادهای فروش از جمله فروش فوری 30 روزه و قطعی تا این تاریخ باید به قیمت منعقد در قراردادها تحویل شود.

رئیس سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان گفت: بر اساس مصوبه ستاد تنظیم بازار، خودروسازان حق ندارند بیش از 20 درصد تولیداتشان را به فروش نقدی اختصاص دهند و 80 درصد باید به معوقات اختصاص یابد. 

تابش با بیان اینکه ایران خودرو و سایپا 300 هزار معوقه دارند افزود: دو خودروساز بزرگ کشور تعهد 930 هزار دستگاه خودرو را دارند و فروش سال 98 هم در این تعداد وجود دارد.

مدیرعامل ایران خودرو هم در این برنامه گفت: از خرداد سال جاری به بعد ایران خودرو خودروی معوق ندارد. 

هاشم یکه زارع افزود: بر اساس مصوبه ستاد تنظیم بازار از اول شهریور تا آخر دی سال جاری قراردادهای فروش ایران خودرو با افزایش 30 درصد خواهد بود. 

وی گفت: هر چه در قراردادهای فروش قیمت قطعی ثبت شده باشد خودروها بدون حتی یک ریال افزایش به مصرف کنندگان تحویل می‌شوند. 

یکه زارع افزود: قراردادهای فروش پژو پارس تا دو ماه دیگر اجرایی می‌شود. 

وی با طرح این سؤال که چرا باید 10 هزار میلیارد تومان پول مشتری و مصرف کننده به جیب دلالان برود؟ گفت: اگر زودتر برای افزایش قیمت خودرو تصمیم‌گیری می‌کردند ما هم زودتر به تعهداتمان عمل می‌کردیم.

یکه زارع با بیان اینکه ایران خودرو در سال 93 هزار و 600 میلیارد تومان اموال مازاد خود را فروخت، افزود: هم اکنون بیش از 200 تا 300 میلیارد تومان ملک در ایران خودرو برای فروش وجود ندارد. 

وی گفت: در پی آنیم تا شرکت های قطعه ساز را با شرایط خوب به بخش خصوصی واگذار کنیم. 
یکه زارع افزود: مجموع اعضای هیأت مدیره شرکت‌های ایران خودرو 232 نفر است که سعی در کاهش آنان داریم. 

وی با تأکید بر لزوم کمک به قطعه سازان کشور گفت: 95 درصد از کمک های نقدی به ایران خودرو به قطعه سازان پرداخت می‌شود.

یکه زارع افزود: تا پایان اردیبهشت 98 شاهد ایجاد توازن در قیمت تولیدات کارخانه و بازار خودرو خواهیم بود.

مدیرعامل سایپا هم در این برنامه گفت: آنچه باعث وقفه در تولید و عرضه خودرو شد محدودیت‌هایی بود که پیش آمد. 

محمدرضا سروش افزود: تأمین نشدن ارز و قطعات مورد نیاز سازندگان موجب شد تا شرکت نتواند به تعهداتش عمل کند.

وی گفت: قیمت زمان تحویل مبنای محاسبه در قراردادهای ما با مشتریان است. 

سروش افزود: بخش عمده تعهداتمان را تا پایان امسال تحویل می‌دهیم و بخش دیگر تا اردیبهشت سال آینده تحویل خواهد شد. 

وی گفت: کاهش سرمایه در گردش باعث بروز مشکلات عدیده در سایپا شده است. 

سروش افزود: سایپا بالغ بر هزار میلیارد تومان املاک مازاد دارد که تا پایان امسال بخشی از آن و بخشی از شرکت‌های مازاد را به بخش خصوصی واگذار خواهد کرد. 

وی گفت: فروش فوری خودروهای سایپا از یکشنبه 23 دی آغاز خواهد شد.

یک عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس هم در ارتباط تلفنی با این برنامه گفت: باید قبول کنیم ما هنوز خودروساز کامل نشده ایم و همچنان مونتاژکار خوبی هستیم. 

محمد عزیزی افزود: هزینه های بنگاه داری در کشور بسیار بالاست و پیش فروش خودرو کاری عادی برای تأمین مالی خودروسازان بوده است.

انتهای پیام/ب


-

آغاز پیش فروش ۷ محصول پر طرفدار ایران خودرو از فردا

معاون مدیر عامل در بازاریابی و فروش ایران خودرو از شروع پیش فروش ۷ محصول پر طرفدار از فردا و با زمان تحویل مرداد ماه ۹۸ به بعد خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، مصطفی خان کرمی با بیان اینکه طرح پیش فروش زمستانی ایران خودرو با هدف پاسخگویی به نیاز و تقاضای بازار به خودروهای پرتیراژ صورت می گیرد گفت: پژو 405 GLX و SLX، پژو پارس دوگانه سوز، سمند ال‌ایکس 7EF پایه گاز سوز و بنزینی، پژو 206 تیپ 2 و تیپ 5 برای ثبت نام و پیش فروش آماده ارایه شده است.

وی ادامه داد: پیش فروش این محصولات ایران خودرو از ساعت 10 صبح فردا دوشنبه صرفا از طریق سایت فروش اینترنتی ایران خودرو به نشانی esale.ikco.ir و یا مراجعه به نمایندگی های مجاز سراسر کشور آغاز می شود.

به گفته خان کرمی ، شروع تحویل خودروهای این طرح از مرداد ماه 98 به بعد خواهد بود.

انتهای پیام

 


-افق بلند مدت خودرویی تقریبا از تاریکی در امده حجم خرید های این گروه بالاست نمیدانم کدام یکی ولی در کف یک خودروییدر سبد داشته باشید بد نیست
-شدوص مقاومت 9000ریال را حفظ کرده است
-حپارسا حجم معاملات عجیب وغریب
-حپترو نیز با استقبال روبروست
-دشیمی صف خرید تا این لحظه
-من یک نفر سرپرست یک خانواده یعنی واقعا درگیر دهها مشکلات خارج از بورس هستم....اصلا فرصت اینکه در سایت در تلگرام جواب کسی را بدهم ندارم دوسال است مسول مستقیم مادر از کار افتاده ام هستم ولی صبور وبا حوصله مادر مشرف به موت....ولی تحت هر شرایطی ارامش من همین سه ساعتی هست که اینجا چند خط درست وغلط مطلب می نویسم
-دیران هم صف خرید شاید در اینده دوباره اصلاح کرد
-شدوص را در 8200 ریال می خواستنددوده خواران بخورند ولی اینجا اعلام کردیم الان 9192ریال

-این نیم خط را در محل کارگزاری در محل کار بنویسید ونصب کنید

سهمی که به افزایش سرمایه میرود مشت ولگدفراوانی خواهد خوردیعنی سهام دار ان سهم وهر سهمی باید تحمل کتک خوردن را داشته باشد


-

روش محاسبه سود سپرده کوتاه مدت بانک ملت تغییر می کند/ زمان اجرا

بانک ملت اعلام کرد طبق بخشنامه بانک مرکزی ، نحوه محاسبه سود سپرده های سرمایه گذاری کوتاه مدت عادی از اول بهمن ماه تغییر می کند.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، بانک ملت اعلام کرد نحوه محاسبه سود سپرده های سرمایه گذاری کوتاه مدت عادی از اول بهمن ماه تغییر می کند.

این بانک اعلام کرد: بر اساس بخشنامه اداره کل مطالعات و مقررات بانکی بانک مرکزی از اول بهمن ، نحوه محاسبه سود سپرده های سرمایه گذاری کوتاه مدت عادی از "کمترین مانده طی روز"  به "کمترین مانده طی ماه" تغییرخواهد یافت.

سایر شرایط و ضوابط ناظر بر حساب های یاد شده از قبیل نرخ سود تغییری نخواهد داشت.


-بساما صف خرید وحجم معاملات مشکوک ویا همان حجم معاملات عجیب وغریب
-ساعت 11/20 دقیقه تا فردا خدا نگه دار
-
-
-
ادامه مطلب
+ نوشته شده در یکشنبه 23 دي 1397 ساعت 7:0 توسط حامد | | تعداد بازدید : 13

شدوص پرحدیث


سلام روز بخیر


-کانال ما در تلگرامapsahm@
-دشمنان ذوب صبح در کانال ها ثبت محضری را درج کردند.....یک نصیحت در بورس دوست یا دشمن ویا عاشق هیچ سهمی نباشید به تنوعی از سبد اهمیت دهید
-فایرا 36 میلیون صف خرید هفته قبل چند بار اطلاع رسانی شد
-شدوص 8200 ریالی ما الان 8780ریال هم قیمت خورد عرض کرده ام قبلا روند مثبت نیازی به کانال 40 هزار بازدید وتبلیغات ندارد این مطلب من صرفا دیده بانی بازار بود
-خوساز ما فعلا خاموش است
-فبیرای ما فعلا خاموش است البته روندش نزولی خواهد بودما پشت سر سهم خودمان هم بد می گوییم
-انقدر تفکر بورسی ات را ارتقا بده ومغرور نشو تا دنباله رو در بورس نباشی سفته باز ونوسان گیر کوتاه مدت نباشی میشه ولی کسب تجربه زمان می خواهد
-ددام همچنان منتظر اصلاح قیمت هستیم
-قدیمی ها ما را میشناسند تازه واردها هم خواهند شناخت ماهیت کاری ما شناخت روند ها است در همه صنایع بصورت چرخشی
-حکشتی حجم معاملات مشکوک نظارت کنید
-حپارسا حجم معاملات مشکوک نظارت کنید
-حریل الان 1270 ریال 100 الی 150ریال کمتر را مدنظر داشته باشید این سناریو دهها بار درسال تکرار میشود
-

افزایش سرمایه ۱۱۵، ۲۶۶ و ۴۹ درصدی سه شرکت از تجدید ارزیابی و مطالبات

۳ شرکت بورسی و فرابورسی سیمان خوزستان، نوسازی و ساختمان تهران و لوازم خانگی پارس برنامه افزایش سرمایه ۱۱۵، ۲۶۶ و ۴۹ درصدی را اعلام کردند.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، سیمان خوزستان، نوسازی و ساختمان تهران و لوازم خانگی پارس برنامه افزایش سرمایه 115، 266 و 49 درصدی را اعلام کردند.

براین اساس،سیمان خوزستان جهت جبران مخارج سرمایه ای انجام شده درطرح احداث آسیاب سیمان العماره در عراق درصدد است سرمایه فعلی را از 65 به 140 میلیارد تومان برساند.

تامین مالی "سخوز" در صورت موافقت سازمان بورس از محل مطالبات سهامداران و آورده نقدی اعمال خواهد شد.سیمان فارس و خوزستان سهامدار 44.8 درصدی این شرکت سیمانی به حساب می آید.

همچنین شرکت نوسازی و ساختمان تهران بنا به پیشنهاد هیات مدیره درنظر دارد به سرمایه فعلی 199.3 میلیارد تومان بیفزاید.تامین مالی "ثنوسا" 75 میلیارد تومانی از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی ها و به منظور اصلاح ساختار مالی صورت می پذیرد.

شرکت سرمایه گذاری ساختمان ایران مالک 52.1 درصد سهام این شرکت که در بازار دوم معاملات بورس درج شده،محسوب می شود.

شرکت 30 میلیارد تومانی لوازم خانگی پارس نیز درصدد است از دو محل اندوخته و تجدید ارزیابی دارایی ها، سرمایه را به 44.8 میلیارد تومان برساند. هدف "لخانه" از این اقدام ، خروج از شمولیت ماده 141 قانون تجارت و اصلاح ساختار مالی است.

"شستا" سهامدار عمده این شرکت فرابورسی با 97.8 درصد است.


-توجه داشته باشید اکثر افزایش سرمایه ها پیشخورمیشوند قبل از ورود دقت لازم تکنیکی بعمل اید وبا اهل فن مشورت کنید
-بیمه ما 2230ریال محدوده 1900ریال رصد شدفرض را بر نزول بگذارید هر احتمالی ممکن است ولی رصد کنید
-بیمه کوثر همچنان با صف خرید روبروست تا این لحظه
-زبینا در سقف رشد را ادامه میدهد البته در این مرحله افراد تازه وارد ممکن است دچار خرید اشتباه بشوندصرفا نظارت کنید
-حپترو معاملات کم حجم ولی سهم کانون توجه
-تکمبا در حال عبور از مقاومت1000ریال
-بانک دی صف خرید سنگین تا این لحظه
-حضور در نمادهای بانکی برای اماتور ها بسیار پر ریسک است فقط افراد مطلع میتوانند روندهای مثبت را رصد کنند
-عرض کردم بیشتر افزایش سرمایه ها ی موثر برقیمت مثبت پیش خور میشوند ولی از ده افزایش سرمایه ممکن است دو سهمی هنوز سود اور باشند اگر وارد چنین مواردی میشوید صبر کنید بعد عید خارج شوید یعنی عجله به فروش نکنید
-بله شدوص پر حدیث امروز از بهترین های بورس بود
-

قیمت جدید 16 محصول سایپا اعلام شد/ با افزایش 30 تا 87 درصدی

شرکت سايپا قیمت جدید 16 محصول را با افزایش 30 تا 87 درصدی و طبق مجوز سازمان حمايت منتشر کرد و با توقف نماد روبرو شد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، در جریان معاملات امروز بورس ، شرکت سايپا قیمت جدید 16 محصول را با افزایش 30 تا 87 درصدی و طبق مجوز سازمان حمايت منتشر کرد و با توقف نماد روبرو شد.

"خساپا" اعلام کرد: به دليل متنوع بودن محصولات نرخ ميانگين قبلي فروش محصولات و همچنين نرخ هاي جديد فروش محصولات به صورت ميانگين محاسبه و در اطلاعيه ثبت شده ، ولی صورت ريز نرخ هاي جديد فروش محصولات به پيوست اعلام شده است . در خصوص خودروهايي كه مشمول قيمت گذاري سازمان حمايت هستند، افزايش قيمت ها براي خودروهاي تعهد شده از اول شهریور الی 30 آذر 97 اعمال مي شود و براي تعهدات بعدي براساس 5 درصد كمتر از قيمت حاشيه بازار منظور خواهد شد كه متعاقباً فهرست قيمتي آن ارائه خواهد شد.

در خصوص خودروهايي كه مشمول قيمت گذاري نيستند ، افزايش قيمت براساس 5 درصد كمتر از قيمت حاشيه بازار از اول شهریور 97 اعمال خواهد شد .

فهرست قیمت های جدید به شرح زیر است:

انتهای پیام


-صف فروش ذوب نتیجه نگهداری تقلیدی ونتیجه نگاه هیجانی به یک سهم هر سهمی صعودی دارد ونزولی سهم همیشه با شما رفیق نیست وقتی میگوییم قبل افزایش بالای 3500ریال بهترین زمان خروج بوده الان برداشت صحیح ما مشخص میشودتعصب کور چقدر تا چه حد؟؟؟
-
پیغام های ناظر بازار
تعليق نماد معاملاتي (خودرو1) 97/10/22 12:15
به اطلاع فعالين محترم بازار مي رساند؛ طبق اطلاعيه منتشره در تارنماي كدال به نشاني codal.ir جهت بررسي وضعيت اطلاعاتي ناشر، نماد معاملاتي شركت ايران‌ خودرو (خودرو1) حداكثر تا تاريخ 1397/11/03 تعليق شد. مديريت عمليات بازار شركت بورس اوراق بهادار تهران

- حدود ده روز تعلیق.... از این نوع تعلیق ها در بسیاری از نمادها خواهید دیدباید صبور باشیدوفرهنگ سهام داری منطقی را یاد بگیرید
-منظورم خرید این سهم نیست زیر پوست ختوقا یک رازی دیده میشود
-تا فردا خدا نگه داراگر خیری از مطالبم دیدی وجهی محترمانه به رفتگر محله خود بدهید ممنون
-
ادامه مطلب
+ نوشته شده در شنبه 22 دي 1397 ساعت 7:0 توسط حامد | | تعداد بازدید : 13

گروه خودرو برسردورراهی

سلام روز بخیر


-کانال ما در تلگرامapsahm@
-شدوص پر رمز وراز ولی اینده ای درخشان
-

دو پیشنهاد رئیس سازمان بورس برای افزایش مشارکت مردم در بورس

رئیس سازمان بورس گفت:دو پیشنهاد برای افزایش مشارکت مردم در بورس به وزارت اقتصاد ارائه شده که در صورت استقبال مردم به همگان صندوق‌های قابل معامله تعلق می گیرد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، شاپور محمدی که دیروز حکم دوره 30 ماهه دوم ریاست سازمان بورس را از وزیر اقتصاد دریافت کرده ، درباره برنامه افزایش مشارکت مردم در بورس به بیش ۱۰ درصد به فارس گفت: مردم به منظور جلوگیری از زیان ناشی از نوسان سهام بهتر است در صندوق‌های سرمایه‌گذاری مشارکت کنند.

وی افزود: برای باقیمانده سهام دولت در شرکت‌های اصل ۴۴، قرار است در قالب صندوق‌های قابل معامله بورسی (ETF) و به صورت 40 درصد نقد و 60 درصد اقساط  به تمام خانوارهای ایرانی واگذار و سرمایه‌گذاری مردم در این صندوق‌ با سقف معین و تخفیف ۲۰ درصدی قیمت تابلو و اختیار فروش از طرف دولت توسط خریداران طراحی شود.

این مقام مسئول از پیشنهادی به دولت برای هدایت نقدینگی به سمت تولید و بورس خبر داد و گفت: با این اقدام ضمن افزایش مشارکت مردم، فرصت سرمایه‌گذاری ایجاد و تعداد دارندگان کدهای معاملاتی افزایش می یابد و می‌توان نقدینگی‌های خرد جامعه را جذب و زمینه کاهش تورم و کنترل سفته‌بازی در ارز و طلا فراهم آید .

محمدی افزود: افزایش حضور مردم در بورس از طریق مصوبات ستاد هماهنگی اقتصادی و مصوبه دولت قابل انجام بوده و می توان تا سه سال مدیریت  شرکت‌های واگذار شده به مردم در اختیار دولت باشد. به علت شرایط اقتصادی، دارندگان واحدهای ممتاز این صندوق‌ها می‌توانند مجمع عمومی تشکیل دهند.

وی ادامه داد: طرحی برای افزایش حضور مردم در بازار به وزیر اقتصاد پیشنهاد شده که در صورت تصویب ستاد هماهنگی دولت، راهکاری برای جذب مشارکت مردم در اقتصاد خواهد بود.

رئیس هیات مدیره سازمان بورس، فروش اوراق هیبریدی یا ترکیبی در بازار سهام با بازده ریالی و ارزی را پیشنهاد دوم برای افزایش مشارکت مردم در بورس اعلام کرد و گفت: این راهکار برای پروژه‌های برخوردار از بازده و فروش ارزی، قابل اجرا بوده و دولت در محاسبه نرخ سود این اوراق با معیار (نرخ بهره بین بانکی لندن) لایبور + Xدرصد برای این اوراق طراحی کند و این معیار به تصویب جلسه سران سه قوه برسد که نرخ بازده این اوراق لایبور + ایکس چقدر باشد. اگر دولت دسترسی به بازار ارز دارد و با مصوبه سران سه قوه باشد، این طرح یعنی اوراق هیبریدی با بازده ارزی و ریالی قابل اجرا است و اگر دولت دسترسی به ارز نداشت، بازده ریالی این اوراق به صورت ۲ تا ۳ درصد بالاتر از نرخ سپرده بانکی به مردم پرداخت شود.

محمدی افزود: پروژه‌های تولیدی با اوراق ارزی و ریالی ترکیبی قابلیت تأمین مالی دارد و این اوراق نوعی اوراق مشارکت شامل صکوک اجاره، قرارداد جعاله، وکالت، اوراق منفعت و مشارکت به عنوان انواع ابزار مالی اسلامی قابل استفاده است.

وی ادامه داد: این دو پیشنهاد برای مشارکت دادن مردم در بورس و اقتصاد ملی به وزارت اقتصاد ارائه شده که بستگی به تصمیم دولت دارد تا با استقبال مردم به همگان واحدهای صندوق‌ها داد.


-گروه خودرو مثبت وصرفا همان وضعیت های نوسانی در اینده بر گروه حاکم خواهد بود فقط نمادهای کناره  ونمادهای مشمول افزایش سرمایه بازی میان مدت خواهند داشت تقریبا گروه خودرو از سر دوراهی درامد فقط خساپا هم اگر قیمت پراید را اعلام کندیک موج مثبت در خساپا مشاهده خواهد شد
-فسرب صف خرید تا این لحظه
-فایرا صف خرذید تا این لحظه
-زگلدشت که زیر 4000ریال دهها بار اشاره به خرید داشتیم الان 6377ریال
-
پیغام های ناظر بازار
عرضه اوليه سهام به روش ثبت سفارش در نماد (زدشت1) 97/10/19 10:20
كارگزاران محترم عضو فرابورس ايران، به اطلاع مي رساند؛ پيرو اطلاعيه شماره 1362/الف/97 مورخ 1397/10/18 اين شرکت، روز يكشنبه مورخ 1397/10/23 تعداد 103،500،000 سهم از سهام شرکت مجتمع كشت و صنعت و دامپروري و مرغداري دشت خرمدره (سهامي عام) براي اولين بار پس از پذيرش در بازار دوم فرابورس ايران در نماد (زدشت1) به روش ثبت سفارش، عرضه مي گردد. براي اطلاع از جزئيات بيشتر مي توانيد به اطلاعيه مذكور واقع در وب سايت رسمي شركت فرابورس ايران مراجعه فرمائيد. مدير عمليات بازار فرابورس ايران

-تمرکز نقدینگی در گروه بانک بیشتر از سایر گروهها است
-چفیبر صف خرید سنگین تا این لحظه
-تکمبا هم صف خرید سنگین نتا این لحظه
-چکارن -کسرا خمهر پدرخش خفنر کاذر کهمدا..... برترین تقاضا ها بازوبسته بودن نمادها را کنترل کنید
-اما بیمه ما را ما از محدوده 1900ریال کشف روند کردیم الان مقدار محدودی صف خرید داردتا این لحظه

-تهاتر ذوب


در راستاي بهره مندي از ظرفيت موجود در بند (و) تبصره 5 قانون بودجه سال 1397 كل كشور، تاييديه سازمان تامين اجتماعي در خصوص تهاتر مبلغ 2400 ميليارد تومان از بدهي هاي بانكي شركت ذوب آهن اصفهان با مطالبات سازمان تامين اجتماعي از دولت اخذ گرديده است. رقم نهايي تهاتر بسته به سقف اعتباري بانكها، معادل مبلغ ياد شده يا كمتر خواهد بود كه پس از دريافت تاييديه هاي بانكها، افشاي اطلاعات در قالب فرم اصلاحيه به اطلاع سهامداران محترم خواهد رسيد. شايان يادآوري است بخشي از رقم نهايي تهاتر در قالب افزايش سرمايه از محل مطالبات سازمان تامين اجتماعي و آورده نقدي ساير سهامداران و مابقي با شرايط مورد نظر آن سازمان تسويه خواهد شد.


-ذوب یک فرمول دارد زیان را صفر صفر اعلام کند وبرای سال 1398 فرض 200ریال سود اعلام کندیعنی سال 99 سود تقسیم کند اگر چنین وضعیتی بر ذوب حاکم بشود امکان رشد دوباره خواهد داشت این نگاه شخصی ما است

-همیشه احساس میکنید از بازار عقب هستید واحساس سرخوردگی میکنیدنباید چنین فکر کنید شما دو مشکل دارید

اولا همه سودهای بازار وهمه سودهای یک سهم نصیب شما نمیشود

دوما برنامه تدوین شده خرید وفروش ندارید استراتژی تعریف شده ندارید مدام به روشهای مختلف به بازار حمله میکنید.....سه ماه پیش من به شما گفتم تلیسه جای شما نیست چون بازی پیچیده حقوقی وورودهای ناظر ووووووو دهها عوارض عملیاتی داشت چند بار سهم نزول وصعود کرد وقصه تمام شد موفق کسی بود که زیر بارانهای نزولی سهم مقاومت کرد وزمانی که من موفق بیرون می امدم یک تجربه دیگر بدست اوردم.....وان رفتار غیر هیجانی با همین تلیسه بود......پس هر موفقیتی باید برنامه ریزی داشته باشد


-می خواهم به شماکمک کنم موفق بشوید وروش های جدیدی را انتخاب کنید خاذین 1300ریال افت کرده است....قبل از افت قبل از افت خموتور قبل از افت ذوب ما پیش بینی کرده بودیم.......اگر این نزولها را بتوانید کشف کنید موفق ترین افراد بورس خواهید شد
-شدوص صبح 8121ریال وبیشترین 8500ریال.......محاسبه کنید رشد ریالی را

-ذوب 390 تومانی تا محدوده 2600ریال قبل افزایش یعنی 1300ریال نزول کرد......

اما تلیسه زمانی که شاخص کل 199هزار واحد بود در عرض سه ماه تا 160 هزار واحد نزول کردبلحاظ ریالی تلیسه را ما قبل افزایش در سقف قیمت محدوده 8500ریال خریده بودیم نه تنها نزول نکرد بلکه سود هم داد وسرمایه ما را از یک نزول شدید 39000واحدی هم نجات داد چون شما را دوست دارم این توضیحات فنی را میدهم....ببینید خدا وقتی به ادم قدرت بدهد بدون کانال چهل هزار بازدید وبدون سایت پر بازدید در بازار سرمایه مستقل بهترین تصمیم ها را می گیرد


-گفتم اصل اول را یاد بگیر در بورس ضرر نکن
-اصل دوم سود بسمت تو خواهد امد
-یک زمانی قدیم می گفتند وبانک میشه 1000تومان امسال می گفتند ذوب میشه 600تومان خاذین میشه 700 تومان.....نیندازید مردم را به توهم فبیرا یک روندی داشت صعودی الان موقتا روندی نزولی خواهد داشت.....بارها وبارها شده من سهمی رادر سبد داشتم وعلیه ان سهم مطلب نوشتم عرف وقانون کار این است.....پدرخش راما در محدوده 3000ریال سال قبل چند بار اشاره کردیم الان کجاست ان بالا ولی تبلیغ افراطی نکردیم چون کار ما دیده بانی ونگاه مان به 600 سهم بورس وفرابورس یکسان است
-

قیمت های جدید ۵ گروه از محصولات ایران خودرو اعلام شد/افزایش ۱۰ میلیون تومانی

ایران خودرو قیمت های جدید ۵ گروه از محصولات را اعلام کرد که با افزایش ۱۰ میلیون تومانی همراه بود.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، ایران خودرو مجوز افزایش قیمت انواع خودروهای کمتر از 45 میلیون تومانی را از دولت دریافت کرد که با رشد 10 میلیون تومانی همراه بود.

به این ترتیب ، قیمت خودروهای پژو 206، خانواده سمند، پژو405 ، رانا و پژو پارس برای پیش فروش در دی ماه منتشر شد که به شرح زیر است:


انتهای پیام


-

یکشنبه چهاردهمین عرضه اولیه سال / جزییات واگذاری

زمان عرضه اولیه ۱۵ درصدی کشت و صنعت و دامپروری و مرغداری دشت خرمدره مشخص و مقرر شد یکشنبه آینده سهام چهاردهمین شرکت جدید سال واگذار شود .

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، در پی درج نماد و اعلام آخرین وضعیت مالی و عملیاتی صنایع شرکت مجتمع کشت و صنعت و دامپروری و مرغداری دشت خرمدره در روز گذشته، زمان عرضه اولیه 15 درصدی سهام این شرکت مشخص شد.

به این ترتیب مقرر شده، یکشنبه آینده 23 دی در بازار دوم معاملات فرابورس، 103 میلیون و 500 هزار سهم "زدشت" در محدوده قیمتی 185 تا 195 تومانی هر سهم و سهمیه 1200 سهمی هر کد حقیقی و حقوقی از طریق کارگزاری بورس بهگزین روانه میز فروش می شود. متعهدیم خرید شامل دو شرکت کارگزاری بورس بهگزین و سرمایه گذاری سینا هستند و سقف تعهد خرید،50 درصد سهام قابل عرضه در عرضه اولیه خواهد بود.

"زدشت" پس از عرضه سهام 13 شرکت پرداخت الکترونیک سامان کیش، پتروشیمی غدیر ، کشاورزی و دامپروی بینالود، پتروشیمی پارس، کشت و دام قیام اصفهان، عطرین نخ قم ، تجارت الکترونیک پارسیان کیش، دارو سازی اوه سینا، کشت و صنعت و دامپروری پارس ، پتروشیمی بصیر و سنگ آهن گهر زمین، صنایع ماشین های اداری ایران و شرکت کشاورزی مکانیزه اصفهان ، چهاردهمین شرکت جدید سال جاری بشمار می رود.

انتهای پیام


-
-
-
-
-
-
-
-
-
ادامه مطلب
+ نوشته شده در چهارشنبه 19 دي 1397 ساعت 7:0 توسط حامد | | تعداد بازدید : 21

مطالب قبلی

صفحات وبلاگ

منوی اصلی

درباره ی ما


کانال ما در تلگرامapsahm@ این سایت محل یاد اشتهای شخصی ما ومحل گفتگوی بورسی اقوام و دوستان است. سلب مسئولیت برای هر گونه خرید وفروش سهم با مشاوران مجوز دار بورسی وکارگزاران خبره بورسی تماس بگیرید با تقلید از هیچ سایت ویا وبلاگ ویا کانال تلگرامی سهم خرید وفروش نکنید بهترین راهکار جلوگیری از ضرر خرید پله اول یکصد هزار تومان می باشد بخش نظرات سایت بسته است بخش عضو گیری واطلاعات کاربری نیز تعطیل است.

آرشیو

پیوند ها

لینک ها

امکانات

کانال ما در تلگرامapsahm@ این سایت محل یاد اشتهای شخصی ما ومحل گفتگوی بورسی اقوام و دوستان است. سلب مسئولیت برای هر گونه خرید وفروش سهم با مشاوران مجوز دار بورسی وکارگزاران خبره بورسی تماس بگیرید با تقلید از هیچ سایت ویا وبلاگ ویا کانال تلگرامی سهم خرید وفروش نکنید بهترین راهکار جلوگیری از ضرر خرید پله اول یکصد هزار تومان می باشد بخش عضو گیری واطلاعات کاربری نیز تعطیل است.

کلیه ی حقوق مادی و معنوی سایت bourseclasor محفوظ می باشد.