close
تبلیغات در اینترنت
خرید هاست
نوشته ها ی شخصی ما در معلم بورس - 2

بورس سلام خرداد

سلام روزبخیر


-کانال ما در تلگرامapsahm@
-سلام حال دبالک 320 تومانی چطور است؟؟؟؟؟ الان چند است؟؟؟؟؟؟ بلند مدت چه خواهد شد؟؟؟؟
-کشف روند بموقع دبالک در محدوده3200ریال توسط ما
-سلام حال غچین چطور است؟؟؟؟؟
-سلام حال وآذر چطور است؟؟؟؟ الان 7300ریال
-سلام حال شاملا چطور است؟؟؟؟؟
-سلام از کمرجان چه خبر؟؟؟؟
-سلام سبهان کجا رفته؟؟؟؟؟
-سلام ختوقا الان چند است؟؟؟ میگویند 2069 ریال کشف روند 1400ریالی توسط دیده بان ما یادتان هست
-سلام از خبهمن 100 تومانی چه خبر؟؟؟؟ الان 1590ریال
-رمز موفیقت 1-سهام رند حتی المقدور نه2-بازار پایه نه3- همراه شدن با اماتورها نه4-تقلید از کانال های تلگرام نه....
-خانه ات اباد ختوقا 212 تومان....
شاملا الان 44443ریال میانگین ده درصد رشد کرده است

-
درباره نوسان قیمت و نتیجه مزایده:

توضیح دو بانک منجر به رشد قیمت سهم و توقف نماد شد

پست بانک و بانک گردشگری درخصوص نوسان قیمت سهام و نتیجه برگزاری مزایده،دست به شفاف سازی زدند و با رشد قیمت و توقف نماد روبرو شدند.

به گزارش پایگاه خبری بورس پر س،پست بانک و بانک گردشگری درخصوص نوسان قیمت سهام و نتیجه برگزاری مزایده،دست به شفاف سازی زدند که "وپست" با رشد 3 درصدی قیمت و "وگردش" با توقف نماد روبرو شد.

بر این اساس، "وپست" درخصوص رعایت ماده ۱۷ مکرر دستورالعمل اجرایی نحوه انجام معاملات در بورس تهران اعلام کرد: از تاریخ گزارشگری قبلی(صورت های مالی و گزارش تفسیری مدیریت دوره ۳، ۶، ۹ و ۱۲ ماهه منتهی به آذر ۹۷) تا مقطع فعلی تغییر با اهمیت در وضعیت مالی و عملکرد شرکت رخ نداده است.

لذا به نظر می‌رسد نوسان قیمت سهام در روز های معاملاتی اخیر ناشی از عرضه و تقاضای بازار صورت پذیرفته است. بدیهی است در صورت وقوع هر گونه رویداد با اهمیت، مراتب طبق مفاد ماده ۱۳ دستورالعمل اجرایی افشای اطلاعات شرکت های ثبت شده نزد سازمان افشا می‌شود.

همچنین "وگردش" که در نظر دارد در راستای رعایت قانون رفع موانع تولید رقابت پذیر و ارتقاء نظام مالی مصوب سال ۹۴، نسبت به واگذاری تا سقف ۷۹ درصد از سهام شرکت اقتصادی نگین گردشگری ایرانیان با رعایت تمامی تشریفات و ضوابط و مقررات سازمان بورس و فرابورس اقدام کند،میسر به انجام این واگذاری در سال ۹۷ نشد اما فروش سهام این شرکت در سال جاری در دستور کار هیات مدیره قرار دارد که اطلاعات تکمیلی و شرایط فروش پس از طی مراحل داخلی و اخذ مصوبات مربوطه، متعاقباً از طریق کدال و روزنامه های قانونی به اطلاعات سهامداران و سرمایه‌گذاران خواهد رسید.

انتهای پیام


-

واکنش همتی به روند نزولی بازار ارز/ دلار 40 و 50 هزار تومانی رویا است

رئیس بانک مرکزی با بیان اینکه مردم نباید وارد بازار ارز شوند، درباره روند نزولی روزهای اخیر بازار ارز اعلام نظر کرد و گفت: دلار 40 و 50 هزار تومانی رویایی است که محقق نمی شود.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، عبدالناصر همتی با بیان اینکه سال 98 حدود 18.7 میلیارد دلار ارز صادراتی بازگشته است به خانه ملت گفت: طی دو ماه گذشته نیز روند بازگشت ارز صادراتی مناسب بوده و مولفه ایی به نام واردات در برابر صادرات به این بخش اضافه شده که طبق آن صادرکنندگان می‌توانند ارز را برای وارداتی که ثبت سفارش شده اختصاص دهند.

وی افزود: قله مقاومت را رد کرده‌ایم اما هنوز تلاش دشمنان شکست خورده ادامه دارد. این فشارها نمی‌تواند تأثیری داشته باشد چرا که دشمنان زمانی از دلار 40 و 50 هزار تومانی سخن می‌گفتند اما این اظهارات رویایی بیش نبود و طی ماه‌های آینده ثبات بیشتری حاکم خواهد شد.

این مقام مسئول با تأکید بر اینکه بسیاری از نوسانات بازار ارز سیاسی است، ادامه داد: مردم نباید وارد این بازار شوند چرا که ممکن است متضرر شوند. ظرف این دو هفته قیمت ارز حدود 2 هزار تومان کاهش یافته است. بنابراین توصیه می‌شود مردم با توجه به متغیرهای سیاسی تأثیرگذار در بازار ارز وارد آن نشوند.

به گفته همتی ذخایر کافی ارزی وجود دارد و بانک مرکزی هر زمانی اراده کند وارد بازار می‌شود کما اینکه گاهی وارد این بازار شده و نتیجه را تغییر داده است.

وی با بیان اینکه حدود 6 میلیارد دلار ارز در دو ماه ابتدایی سال جاری برای کالاها تأمین شده، افزود: حدود 3 میلیارد دلار از این ارز به کالاهای اساسی و دارو اختصاص یافته که این کالاها اعم از برنج، روغن، نهاده‌های دامی، دارو و تجهیزات پزشکی بوده و بانک مرکزی پول آن را پرداخت کرده است.

همتی ادامه داد: بانک مرکزی این توان را دارد که ظرف دو ماه 6 میلیارد دلار ارز تأمین کند و اگر صادرکنندگان در این بخش به دولت کمک کنند می‌توان با سرعت بیشتری دوران تحریم‌ها را پشت سر گذاشت .

انتهای پیام


-نماد کالا نیز مجوز افزایش سرمایه گرفت ولی رشد سهم از قبل پیش خور شده بودمنظور هر افزایش سرمایه ای مناسب ورود نیست با دقت باید بررسی شود بقول معروف محاسبه خواب پول را باید کرد
-شاخص کل 3324 واحد رشد وارزش معاملات روزانه تا این لحظه بالای 900میلیارد تومان.....بسیار عالی......اگر همین وضعیت وگردش مالی سه سال بر بورس حاکم باشد....ریال بورسی از دلار ترامپ پیشی خواهد گرفت.....ریال بورسی یعنی ریال شما صدرصد در چرخه بورس در گردش باشد
-بیمه کوثر بیمه دانا صف خرید دارند
-نماد زشریف در حال عرضه است
-دونماد ساختمانی ثامان -ثعمرا نیز صف خرید دارند
-وخارزم پس از کش وقوس های ماه گذشته الان 1294ریال وحدود 74میلیون صف خری دارد
-تمحرکه -تپمپی-لسرما تا این لحظه صف  خرید دارند
-سال قبل محدوده 3000ریال چند سری وتوشه را در محدوده بالای 3000ریال کنترل کردیم ولی بعلت گستردگی تعداد نمادهای بورسی وقت ادامه کنترل سهم را پیدا نکردیم الان 5311 ریال
-حتوکا با رشد طلایی ماه قبل هنوز مقداری صف خرید دارد......حریل همچنان متوقف است
-سپاها -ساربیل ستران -سدور تا این لحظه صف خرید دارند
-نماد وآذر امروز بیشترین 7331وکمترین6634ریال یک نوسان 697 ریالی......در دو کفه ترازو فروشنده بازنده خریدار برنده....
-بکاب تعداد سهام شرکت 24/100میلیون تا این لحظه با تقاضا روبروست
-
-
-


ادامه مطلب ...
[ سه شنبه 31 ارديبهشت 1398 ] [ 7:0 ] [ حامد ]

زشریف می اید

سلام روزبخیر


-کانال ما در تلگرامapsahm@
دیروزحجم معاملات دبالک مشکوک بود مشکوک بسمت مثبت  الان تا این لحظه صف خرید
-گروه خودروتا این لحظه منفی گروهی با حاشیه های مثبت ومنفی فراوان
-ختوقا الان 2035ریال یک رشد سریع روزهای قبل
-گروه لیزینگ در حال اصلاح قیمت تا این لحظه...اگر اصلاح قیمت روزهای اینده هم ادامه داشته باشد فرصتهای خرید ایجاد خواهد شد
-وتجارت-وبصادرافزایش سرمایه وسیع یعنی روان شدن بیش از حد و.....الان هر دو تا این لحظه منفی
-خیز دبالک بسمت 4500ریال کشف روند توسط ما در محدوده 3200ریال.... نگهداری سهم وحضور در افزایش سرمایه توصیه میشود

-ددام را ما سال قبل کشف روند کردیم قبل افزایش بعد افزایش سود خوبی هم انداخت ولی همگی دسته جمعی در محدوده 2200ریال خارج شدیم

الان 5027ریال صف خرید........این سهم دست همه را از پشت بسته....به درویشی قناعت کن منظورم دبالک است که پادشاهی ددام نشد تاج سرما باشد......


-غچین محدوده کشف روند توسط ما 16000ریال بود چند بار قبلا اعلام شد وحتی اعلام شد اگر 1000 تومان هم بشود فروشنده نیستیم روز های قبل نیز اصلاح قیمتی کرد ولی الان 18697ریال تا اینم لحظه صف خرید است امروز 98/02/03
-واذر روزهای قبل با رنگ زرد اعلام شد ممکن است سودی داشته باشد چون مشکل صورتهای مالی داشت با رنگ سبز نشان داده نشد اما روند هفته گذشته نشان داد سهم شناور بسیار کمی تا این لحظه دارد امروز 98/02/30ما برای تست بلند مدت مقدار بسیار کمی تستی خریدیم
-تایب وآذر در انلاین با آی با کلاه است
-بدترین حالت قرار گرفتن در گروه خودرویی گروه فلزات اساسی وبدتر از همه گروه بانکی است علت سبز وقرمز شدن همزمان وگروهی همه سهم های این گروههااست چون مدام اشفتگی ذهنی بوجودمی اورد
-گروه خودرویی قرمز ولی ختوقا همچنان سبزتا این لحظه
-حجم سنگین معاملات در وخارزم تا این لحظه 368میلیون سهم.....حضور انبوه اماتورها
-

زمان معارفه شرکت ۵۲ میلیاردی برای عرضه اولیه ۱۰ درصدی سهام در فرابورس

زمان معارفه کشت و صنعت شریف آباد مشخص شد تا این شرکت ۵۲ میلیارد تومانی آماده عرضه اولیه ۱۰ درصدی در بازار دوم معاملات فرابورس شود.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس،در پی درج نماد یک اسفند ماه کشت و صنعت شریف آباد در بازار دوم معاملات فرابورس،قبل از ظهر امروز مدیران این شرکت 52 میلیارد تومانی برای تشریح آخرین وضعیت مالی و عملیاتی در جمع خبرنگاران حاضر می شوند تا "زشریف" آماده عرضه اولیه 10 درصدی سهام معادل 52 میلیون سهم در سه شنبه هفته جاری باشد.

به این ترتیب، محدوده قیمتی هرسهم 410 تا 420 تومان و سهمیه هر کد حقیقی و حقوقی 250 سهم تعیین شده که سرمایه گذاری کشاورزی کوثر از طریق کارگزاری بانک دی اقدام به واگذاری خواهد کرد.متعهد خرید نیز شرکت مرغک و سقف تعهد خرید مجموعا 50 درصد سهام قابل عرضه است.

طبق بررسی‌های بورس پرس، این شرکت در تاریخ ۱۷ آبان سال ۵۵ با نام اولیه کشت و صنعت و عمران شریف آباد در اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی تهران ثبت و طبق پروانه بهره برداری ۱۸ اسفند همان سال سازمان نظام عمران شهرستان قزوین با ظرفیت ۱۰۰۰ راس گاو شیری بهره‌برداری از شرکت آغاز شد.

در ۱۱ مهر سال ۶۳ نوع شرکت به سهامی خاص و تبدیل و نام شرکت در ۲۲ بهمن سال ۸۰ به کشت و صنعت شریف آباد تغییر یافت. همچنین در ۲۲ شهریور سال ۸۳ به سهامی عام تبدیل و مجددا طبق مصوبه مجمع فوق العاده ۲۲ مرداد سال ۹۱ به سهامی خاص تغییر یافت.در ۵ اسفند سال ۹۱ واحد کارخانه فرآورده های لبنی با نام تجاری رابتا ناک از طرف شرکت سرمایه گذاری کشاورزی کوثر بر اساس ارزش دفتری به شرکت واگذار شد.

پروانه بهره برداری این کارخانه در ۹ اردیبهشت سال ۸۶ به نام شرکت حسان نوش قم جهت تولید ۲۷۳۰۰ تن انواع شیر و ماست و خامه پاستوریزه از طرف سازمان صنایع استان قم صادر شده که این پروانه در ۱۲ اردیبهشت سال ۹۱ به نام شرکت تغییر نام یافت.دامداری و مزارع شرکت در کیلومتر ۱۵ جاده قزوین آبیک، کارخانه لبنی رابتاناک در جاده قدیم تهران قم شهرک شکوهیه و دفتر مرکزی شرکت در قزوین شهرستان محمدیه واقع شده است.

به‌موجب پروانه بهره‌برداری ۲۲ آذر سال ۹۵ توسط سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی قزوین اجازه بهره برداری از واحد پرورش گاو شیری به ظرفیت ۴۵۰۰ راس مولد و ۹ هزار راس کل گله صادر شده است.

با توجه به افزایش ظرفیت دامداری از سال ۸۸ شرکت اقدام به احداث سالن های فری استایل کرده که سالن شماره ۱ با ظرفیت ۷۵۰ راس در اردیبهشت سال ۹۰، سالن شماره ۲ با ظرفیت ۷۵۰ راس در بهمن سال ۹۰، سالن شماره ۳ با ظرفیت ۳۵۰ راس در آذر سال ۹۱، سالن ۴ با ظرفیت ۷۵۰ راس تکمیل در اردیبهشت سال ۹۲ افتتاح و به بهره برداری رسیده و سالن شماره ۵ به عنوان شیردوشی و جایگاه دام های آماده زایش در سال ۹۵ به بهره برداری رسیده است.

موضوع فعالیت

-عملیات کشاورزی، باغداری، دامداری، مرغداری، تولید شیر، گوشت، تخم مرغ، انواع میوه جات، غلات یا صنایع وابسته به آنها به طور اعم و بدون قید هیچ گونه محدودیت،

-پرورش انواع دام طیور و ماهی و تهیه و تولید انواع نهال، بذر، سم و انواع خوراک برای دام و طیور

-تاسیس صنایع وابسته به کشاورزی، باغداری، لبنیات و بسته بندی انواع محصولات غذایی و کشاورزی و احداث کارخانجات صنایع غذایی و لبنی

-واردات انواع مواد اولیه مواد واسطه ای یا هرگونه مواد و محصولی که به نوعی مرتبط با فعالیت شرکت باشد

-واردات ماشین آلات و لوازم یدکی مورد نیاز مربوط به فعالیت شرکت

-خرید و فروش و بسته بندی انواع مواد اولیه و محصولات تولیدی مربوط به موضوع فعالیت شرکت و واردات یا صادرات این محصولات

-مبادرت به هرگونه عملیات و معاملات مجاز که به طور مستقیم یا غیرمستقیم برای انجام فعالیت‌های فوق ضروری و مفید باشد

-اخذ وام از بانک ها یا اشخاص و به طور کلی اقدام به هرگونه عملیات مالی مجاز دیگر

-تاسیس یا مشارکت با سایر شرکت ها و واحدهای تولیدی یا تجاری در مورد موضوعات مرتبط با فعالیت

-قبول نمایندگی برای واردات، خرید، فروش هر نوع کالا و مسائل مرتبط با موضوع فعالیت یا موضوع واگذاری نمایندگی به اشخاص حقیقی و حقوقی جهت فروش محصولات یا صادرات آن

موضوع فرعی فعالیت

-سرمایه گذاری در سایر شرکت ها و موسسات و مشارکت در طرح های تولیدی کشاورزی و دامپروری

-اعطا و اخذ نمایندگی و ایجاد شعب یا تاسیس شرکت‌های فرعی با اشخاص حقیقی یا حقوقی در کلیه اموری که به طور مستقیم و غیرمستقیم مربوط به فعالیت موضوعات فوق باشد

-خرید و فروش و پذیره نویسی سهام شرکت ها


-شورای رقابت دوباره خودرو ها را قیمت گذاری میکند
-ساعت 11/30 تا فردا خدا نگه دار ماه رمضان است به چشم هایتان استراحت بدهید
-
-ادامه مطلب ...
[ دوشنبه 30 ارديبهشت 1398 ] [ 7:0 ] [ حامد ]

صعود بورس

سلام روزبخیر


-کانال ما در تلگرامapsahm@

سبهان دوماه پیش نوشتیم

سبهان وسکوت این روزهای من

سبهان الان48867ریال

سبهان در قفس من

سبهان هنوز سونامی اغاز نشده


-شاملا در سقف ولی رشد درسقف
-دبالک توانست جای زدشت را بگیرد
-کمرجان با اندیشه های نو می اید
-گروه خودرو یک استراحت کوچک تا این لحظه
-ختوقا 1955ریال صف خرید یکی از شکارهای سال قبل ما....هر سهمی را که حرفه ای رصد کردیم به وقتش پرید بالای پشت بام
-صف خرید سنگین در ختوقا تا این لحظه
-خبهمن منتظر 20 درصد نزول ولی اما......
-فسرب..... تقاضا تا این لحظه کوتاه نمی اید
-گروه فلزات اساسی استراحت کوتاه تا این لحظه
-برق را گران می کنند وتولید کننده های برق بورسی یحتمل تعدیل مثبت خواهند داشت
-صف خرید ختوقا تا این لحظه 37میلیون سهم
-شاملا امروز 5 مثبت خورد.......
-وخارزم تا این لحظه 118میلیون صف خرید چند روزی است هر روز در مقابل دیده بان بزرگ نمایی می کند
-ختوقا 36 میلیون صف خرید تا این لحظه یک صف خرید غافلگیر کننده
-دبالک همچنان منتظر نزول ولی تقاضا همچنان برقرار است.......کانال چرچیل البته پسر خوبیه دوستش دارم ولی برای یک سهم ده روز یک ماه دادوهوار راه می اندازد....ولی ما خونسرد وخندان بدون اماتور روند پشت روند کشف میکنیم چون در ذهن ما تکیه بر رای اماتورها مردود است

-اگر حجم معاملات روزانه بورس بالای 500میلیارد تومان در روز باشد روند فعلی حاشیه امنیتی ریالی دارد ولی اگر زیر 500میلیارد تومان نزول کند ممکن است در نمادهای رند عقب نشینی قیمتی دیده شود الان تا این لحظه معاملات روزانه بورس 720میلیارد تومان است

حجم معاملات فرابورس مهم نیست چون حساسیت ها درتمرکزعملی رسانه ای و..... در شاخص کل بورس هست


-در مورد وبصادر-وتجارت روزهای قبل مطلبی در کانالم نوشتم الان وتجارت 392ریال وبصادر412ریال

نباید در این حجم وسیع افزایش سرمایه انجام میشدحتما تعداد سهام این دونماد را چک کنید


-ختوقا قوی ترین خودرویی امروز تا این لحظه 34 میلیون سهم صف خریدپارسال بخاطر ختوقا وخبهمن حسابی فحش وبدوبیراه دادند ولی صبور نبودند

-گنجشک روزی ها یک روز درصف خرید خودرویی ها ویک روز درصف فروش وخودرویی ها-این روزهادیگر حرفی از زگلدشت-تلیسه-زدشت نمی زنیم شما فراموش کردید ولی ما کشف روند کردیم واین سهم ها رشدهای طلایی را تجربه کردند......اگر دقت کرده باشید تنوع چرخش ما در 500 نماد بورسی حساب شده است از نام بردن نمادهای جدید مشخص هست همه جای بازار را سرکشی میکنیم
-
-
-
-
-
-
-
-


ادامه مطلب ...
[ یکشنبه 29 ارديبهشت 1398 ] [ 7:0 ] [ حامد ]