close
تبلیغات در اینترنت
خرید هاست
نوشته ها ی شخصی ما در معلم بورس - 17

| |

نوشته ها ی شخصی ما در معلم بورس

کانال ما در تلگرام apsahm@با مستندات کدال سهم ها را رصد وخریداری کنید


شبصیر

سلام روز بخیر


-کانال ما در تلگرامapsahm@-

زمان تعیین تکلیف افزایش قیمت خودرو در مجلس

عضو کمیسیون صنایع مجلس گفت: بعد از اتمام تعطیلات مجلس، این کمیسیون با برگزاری جلسه ای نظرات موافقان و مخالفان افزایش قیمت خودرو را بررسی و در نهایت به جمع بندی خواهد رسید.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، سعید باستانی با اشاره به درخواست خودروسازان برای افزایش قیمت ها، به تسنیم گفت: افزایش قیمت مواد اولیه و نوسانات نرخ ارز عاملی شده که این درخواست مطرح شود.

وی ادامه: در طول چند ماه اخیر قرار بود کمیسیون صنایع مجلس به صورت جدی موضوع افزایش قیمت خودرو را بررسی کند، با تأخیرهای متعدد قرار شده موضوع افزایش قیمت خودرو در اولین جلسه کمیسیون صنایع مجلس با حضور وزیر صنعت بررسی شود.

سعید باستانی تصریح کرد: هفته آینده تعطیلات مجلس به اتمام می رسد و با برگزاری جلسه، نظرات موافقان و مخالفان افزایش قیمت خودرو را بررسی می کنیم و در نهایت به جمع بندی خواهیم رسید.

انتهای پیام


-حجم سنگین معاملات در وتجارت -وبصادر تا این لحظه
-لکما پر ریسک با طرفداران خاص خود الان2498ریال
-خساپا 67میلیون تقاضالیدرخودروییها وقتی صف خرید میشود کل گروه را بدنبال خود می کشد
-در گروه کانه های فلزی کاما برترین است....افت ناگهانی سهم فرض 2000ریال با حمایت طرفداران خاص خود روبرو خواهد شد
-کدما هم موقتا صف خرید است البته وقت نکردیم سهم را تست کنیم
-ختوقا زیر 1500ریال یادش بخیر همان موقع تا 2390ریال رشد کرد الان منتظر مجوز افزایش سرمایه است
-فعال ترین گروه خودرویی است گروه مخصوص نوسان گیرها تا این لحظه
-حجم معاملات بترانس بالاست تا این لحظه در مثبت
-بررسی قلرست.....الان 6340ریال حمایت اول 5500ریال مقاومت اول 7000ریال
-بررسی شتوکا.....شتوکا افزایش سرمایه ای زمان بر پیش رو داردفعلا افتی مشاهده نمیشود....کلا در شش ماهه اینده تغییرات قیممتی بخاطر افزایش سرمایه احتمالی خواهد داشت .وچند مقطع ورود وخروج در زمان خاص خود
-

برنامه افزایش سرمایه ۱۲۳۸ درصدی شرکت فرابورسی از تجدید ارزیابی دارایی

شرکت کابل سازی ایران برنامه افزایش سرمایه ۱۲۳۸ درصدی از محل تجدید ارزیابی دارایی ها را اعلام کرد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس،شرکت کوچک کابل سازی ایران که با سرمایه 3.7 میلیارد تومانی در بازار پایه ج فرابورس حضور دارد،برنامه افزایش سرمایه 1238 درصدی را از محل تجدید ارزیابی دارایی ها اعلام کرد.

بر این اساس،"بایکا" در نظر دارد بنا به پیشنهاد هیات مدیره سرمایه فعلی را به 50.5 میلیارد تومان برساند.

این تامین مالی در صورت موافقت سازمان بورس جهت خروج از شمول ماده 141 قانون تجارت اعمال خواهد شد.

بنابراین گزارش، شرکت سپهر کابل ایرانیان با 38.6 درصد در ترکیب سهامداری این شرکت که در گروه ماشین آلات و دستگاه های برقی درج شده به حساب می آید.

انتهای پیام
-وتوکا تا این لحظه صف خرید
-گروه فراورده های نفتی تا این لحظه منفی
-دور خود چرخیدن شاخص درجا زدن شاخص شاید یکی دو روزی مثبت باشد ولی در میان مدت عقب نشینی خواهد کرد
-گروه سرمایه گذاری ها تا این لحظه منفی
-سپنتا .....الان نماد فپنتا با تقاضا روبروست
-کسعدی صف خرید تا این لحظه ما در چرخش های دیده بانی بیش از 500 نماد با مواردی مواجه میشویم اینجا مطرح میکنیم
-
آگهی دعوت به مجمع عمومی فوق العاده شرکت سهامي ذوب آهن اصفهان - نماد: ذوب

موضوع: آگهی دعوت به مجمع عمومی فوق العاده  


الف- زمان و محل برگزاری مجمع عمومی :
از کلیه سهامداران ، وکیل یا قائم مقام قانونی صاحب سهم و همچنین نماینده یا نمایندگان اشخاص حقوقی دعوت میگردد تا در جلسه مجمع عمومی این شرکت که در ساعت 11:30 روز پنج شنبه مورخ 1397/09/01 درمحل اصفهان - کيلومتر 45 جاده اصفهان شهرکرد تالار آهن برگزار میگردد حضور بهم رسانند.

ب– دستور جلسه :  

-علت صف خرید ذوب مشخص شدن تاریخ مجمع افزایش
-صف توریل هنوز پابرجاست
-
-
-
-
-
-
-
-
-
ادامه مطلب
+ نوشته شده در شنبه 19 آبان 1397 ساعت 7:0 توسط حامد | | تعداد بازدید : 49

ذوب نرمال به نفع بازار است

سلام روز بخیر


-کانال ما در تلگرامapsahm@
-وتجارت وبصادر صف خرید البته صف وتجارت407میلیون سهم تا این لحظه
-
یک کارگزاری بررسی کرد:

تحلیل ارزش گذاری سهم آماده عرضه اولیه امروز و پیش بینی سود

در آستانه عرضه اولیه امروز ۱۰ درصد سهام پتروشیمی قائد بصیر، یک کارگزاری با بررسی آخرین اطلاعات تحلیلی از ارزش گذاری سهام،تاثیر تحریم ها بر واردات و پیش بینی سود سال جاری ارایه کرد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، امروز 10 درصد از سهام شرکت پتروشیمی قائد بصیر عرضه اولیه و طی آن 33 میلیون سهم در محدوده قیمتی 800 تا 850 تومان برای عموم در بازار دوم معاملات فرابورس واگذار می شود.

در این عرضه سهمیه هر کد حقیقی و حقوقی 650 سهم تعیین شده و هلدینگ توسعه انرژی تدبیر از طریق کارگزاری تدبیرگران فردا اقدام به واگذاری خواهد کرد.

در این میان بعداز ارایه توضیحات شنبه هفته جاری مدیران "شبصیر"، کارگزاری آبان با بررسی آخرین اطلاعات فروش، بهای تمام شده، هزینه مالی ،حاشیه سود ناخالص و صورت سود و زیان، در مورد گزارش ارزش گذاری سهام و اثر تحریم ها بر واردات مواد اولیه اظهار نظر کرد.

بررسی وضعیت صنعت

هم اکنون در داخل دو شرکت پتروشیمی تبریز و پتروشیمی قائد بصیر در بازار محصولات ABS حضور فعالی دارند، در این بین با توجه به تامین خوراک پتروشیمی تبریز از پالایشگاه تبریز این شرکت در بازار حضور فعال تری داشته و "شبصیر" نیز به واسطه تولید ABS سفید مورد استفاده در صنعت لوازم خانگی توانسته در بازار حضور فعالی داشته باشد و تولید ABS سفید را به ۷۰ درصد  از جمع تولید محصول برساند.

در حال حاضر در بازار داخلی سالانه نیاز به ۶۵ هزار تن ABS وجود دارد که سهم پتروشیمی قائدبصیر ۲۵ تا ۳۰ هزار تن و سهم پتروشیمی تبریز نیز ۲۰ هزار تن است و مابقی به وسیله واردات تامین می شود، البته طرح تولید ABS در پتروشیمی جم در سال ۹۷ با ظرفیت تولید سالانه ۲۰۰ هزار تن ABS به بهره برداری می رسد که البته بخشی از تولیدات آن صادر خواهد شد و بر بازار این محصول اثرگذار است.

قابل توجه است که محصول ABS کاربرد بسیاری در بازار محصولات پلاستیکی دارد و استحکام آن از پلاستیک های معمولی نظیر پلی اتیلن ها و پلی پروپیلن ها بیشتر است و این موجب شده است تا در تولید انواع کالاهای پلاستیکی و لوازم خانگی مورد استفاده قرار گیرد.

تاریخچه شرکت

شرکت پتروشیمی قائدبصیر یکی از شرکت های پتروشیمی تولیدکننده محصول ABS در داخل و زیرمجموعه شرکت توسعه انرژی تدبیر است که در سال ۸۳ به بهره برداری رسیده و با ظرفیت تولید سالانه ۳۰ هزار تن ABS و ۶ هزار تن GPPS در حال فعالیت است.شرکت برای تولید محصولات از استایرن منومر، آکریلیو نیتریل و بوتادین استفاده می کند.

در سال ۹۶ فروش را به رقم ۳۳۲.۲ میلیارد تومان گزارش کرده که سودی ۳۱.۱ میلیارد تومانی معادل ۹۴۴ ریال به ازای هر سهم برای شرکت به همراه داشته است. این شرکت در دوره شش ماهه منتهی به شهریور ۹۷ با سرمایه ۳۳ میلیارد تومان سود هر سهم را ۶۸۵ ریال اعلام کرده که نسبت به دوره مشابه سال گذشته رشدی ۱۲۸ درصدی داشته است. برای سال مالی جاری این شرکت به ازای هر سهم ۱۱۶۱ ریال سود پیش بینی کرده و در شش ماهه ۵۹ درصد از سود پیش بینی شده را پوشش داده است. فروش شرکت نیز برای سال مالی ۹۷ به رقم ۳۵۵.۳ میلیارد تومان برآورده شده و در شش ماهه ۵۶ درصد از این رقم را پوشش داده است.


-امروز  کار غیر بورسی زیاد داشتیم وموفق به مطلب نویسی نشدیم
-تکشا همچنان پر تقاضا تا این لحظه
-

مجوز افزایش سرمایه جذاب ذوب آهن و عبیدی منجر به صف خرید و رشد قیمت شد

صدور مجوز افزایش سرمایه ۸۵ و ۲۰۰ درصدی ذوب آهن و داروسازی عبیدی توسط سازمان بورس، منجر به صف خرید و رشد قیمت سهام این دو شرکت شد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، انتشار صدور مجوز افزایش سرمایه 85 و 200 درصدی ذوب آهن و داروسازی عبیدی توسط سازمان بورس، منجر به صف خرید بیش از 44 میلیون سهمی و رشد قیمت سهام این دو شرکت شد.

به این ترتیب "ذوب" که مشمول ماده 141 قانون تجارت شده می تواند از محل تجدید ارزیابی دارایی ها سرمایه فعلی را از 3.31 به 6.15 هزار میلیارد تومان برساند.

همچنین "دعبید" از دو محل سود انباشته 150 درصدی و مطالبات سهامداران و آورده نقدی 50 درصدی می تواند 134.4 میلیارد تومان به سرمایه فعلی 67.2 میلیارد تومانی اضافه کند.

انتهای پیام


-فولای در سقف ولی تقاضا بالا پر ریسک ولی پر معامله....


-الان وانصار بی علت بسته است تا روزی باز گشایی شود وسهام سهام داران خرد درقیمت مفت خریداری شود
-تا شنبه خدا نگه دارامیدواریم شنبه مثبت برای بورس رقم بخورد
-

ادامه مطلب
+ نوشته شده در سه شنبه 15 آبان 1397 ساعت 7:0 توسط حامد | | تعداد بازدید : 89

بورس نیمه ابان

سلام روز بخیر


-کانال ما در تلگرامapsahm@
-شاخص کل تا این لحظه با 360 واحد مثبت صبحی سبز اغاز کرده است امیدواریم تا اخروقت همینطور سبز بماند
-احتیاط خریداران هنوز ادامه دارد دست به عصا راه میروند تا چالش موقت ترامپ از روی سر بازار برداشته شود
-گروه خودرو هم مثبت ظاهر شده است تا این لحظه
-خساپا تا این لحظطه 42 میلیون صف خرید در 1191ریال
-گروه فلزات اساسی هم مثبت ولی متعادل تا این لحظه
-خزامیا نیز تا این لحظه 22 میلیون صف خرید دارد
-گروه بانک نیز مثبت متعادل بدون صف خرید تا این لحظه سبز است
-تمرکز نقدینگی در گروه خودرویی .....

-ثنوسا یک شفاف سازی وصف خرید


اقدامات انجام شده در خصوص افزايش سرمايه از محل مازاد تجديد ارزيابي دارايي ها در طبقه سرمايه گذاري هاي بلند مدت شرکت در راستاي مفاد بند ز تبصره 10 از ماده واحده ي قانون بودجه سال 1397 کل کشور منوط به دريافت مجوز از سازمان بورس و اوراق بهادار


-مداران خدیزل حفاری تا این لحطه متعادل هستند یعنی در قیمتهای کمتر جذابیت خواهند داشت
-
تمامی صنایع از بخشنامه‌های دولتی که تاکنون بالاجبار صادر شده بود متضرر شدند اما واقعیت آن است که این سطح مداخله دولتی‌ها در بازار غیرمنطقی بود.
بهادر احرامیان مدیرعامل فولاد آلیاژی یزد در گفت‌وگو با خبرنگار بورس‌نیوز با اشاره به تجدیدنظر دولتی‌ها در سیاست‌گذاری محصولات فولادی اظهارکرد: آزادسازی قیمت‌گذاری در راستای افزایش سطح معاملات باید توسط وزارت صمت رقم زده شود بنابراین باید سیستم و سیاست مداخله در بازار از جمله بازارفولاد مورد ارزیابی قرار بگیرد.

وی ادامه داد: وزارت صمت در راستای حفظ بازار به‌دنبال نظرخواهی از تشکل‌ها از جمله فولادی‌ها بوده که جزئیات این نشست با ستاد تنظیم بازار در بخشنامه‌ای منتشر خواهد شد.

عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی تهران درباره اینکه آیا تعدد بخشنامه‌ها نقطه آغازی مجدد برای صنایع کشور به شمار نمی‌آید، افزود: تمامی صنایع از بخشنامه‌های دولتی که تاکنون بالاجبار صادر شده بود متضرر شدند اما واقعیت آن است که این سطح مداخله دولتی‌ها در بازار غیرمنطقی بود.

احرامیان تاکید کرد: زمانی که برنامه‌ریزی برای تولید فولاد کشور با هدف صادرات طرح‌ریزی شده و مازاد عرضه در کشور دو برابر میزان درخواست فولاد بوده اما دخالت‌های تعزیراتی در بازار، حاشیه فولاد را افزایش داد.

وی اضافه کرد: نرخ دلار از ابتدای سال‌جاری، بیش از 150 درصد رشد را تجربه کرده اما افزایش قیمت‌ محصولات فولادی حداکثر‌ حدود 80درصد بوده اما فولادسازان بر این باورند که بدون مداخلات دولت نیز افزایش قیمت این محصولات به پای افزایش قیمت ارز نمی‌رسید.

-
-
یک کارشناس بازار سرمایه در گفت‌وگو با بورس‌نیوز:‏
اخبار اقتصادی در ایران به دلیل اثرگذاری بر بازارهای حاشیه ایی مانند ارز، تأثیر مقطعی بر بورس دارد اما دائمی نیست و پس از ‏تحلیل درست خبر، همه‌چیز عادی خواهد شد.‏


فرشید اردبیلیون جهانی مدیرعامل کارگزاری جهان سهم در گفت‌وگو با خبرنگار بورس‌نیوز در مورد قرمز شدن شاخص‌های بازار و رابطه آن با رد لایحه CFT گفت: متأسفانه تنها دقایقی بعد از اعلام رد این لایحه بازار واکنش نشان داد. درواقع عده زیادی از سرمایه‌گذاران و سهامداران چون در سود هستند نگران از دست رفتن سودشان بوده و به همین دلیل با هر خبری واکنش نشان می‌دهند.

وی ادامه داد: البته همین افراد بعد از تحلیل خبر و اطمینان از این‌که اثرات آن خیلی فاحش نیست از نگرانی دست برداشته و بازار تصحیح می‌شود.

جهانی با تأکید بر این مطلب که درواقع بورس ایران مانند بورس نیویورک دارای اهمیت شده و یک بورس بین‌المللی است اظهار داشت: تمام خبرهای ایران که در دنیا خیلی هم زیاد است چه بین‌المللی و چه داخلی، به‌صورت آنلاین و بلافاصله اثر خود را بر بازار ایران می‌گذارد.

وی تأکید کرد: اخبار اقتصادی بر روی بورس ایران خیلی تأثیر دارد یعنی همه خبرهای قیمتی را خیلی سریع انعکاس می‌دهد. این مهم نشان می‌دهد که همه قیمت‌ها واقعی است و کسی نمی‌تواند بگوید قیمت‌های بورس، حباب است.

این کارشناس بازار سرمایه تصریح کرد: از همان لحظه اعلام خبر رد لایحه CFT شاخص‌ها تا 5درصد منفی شد و دوباره 3 تا 4درصد بالا آمد.

وی افزود: تا آنجایی که من در خبرها خواندم، شورای نگهبان این لایحه را رد نکرده و تنها ایراداتی به آن گرفته است و این بدان معنی است که بعد از رفع ایرادها از سوی مجلس، شورای نگهبان نیز رأی به تائید خواهد داد.
--ارزش روزانه معاملات در حدود 630میلیارد تومان امروز خوب است واحتمالا تا ساعت 12/30دقیقه بیشتر خواهد شد
-وخارزم 12 میلیونتا این لحظه صف خرید دارد
-در گروه کانه های فلزی کمنگنز موقت صف خرید داردالبته صرفا دیده بانی لازم است وامکان اصلاح قیمت وجود دارد

-خساپا صف خرید پرحجم تا این لحظه56 میلیون سهم
-
یک فعال بازارسرمایه به بورس پرس اعلام کرد:

گلایه از سفارش سهام دارای صف خرید و درخواست توضیح از مدیریت فناوری

یک فعال بازار سرمایه با اعلام گلایه کاربران آنلاین از ردیف سفارش در نمادهای دارای صف خرید از مدیریت فناوری بورس تهران درخواست توضیح و شفاف سازی در این مورد کرد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، عرفان قنبری با اشاره به ادامه مشکلات مربوط به سامانه معاملات و چالش های معامله گران آنلاین بازار سهام به بورس پرس گفت: مدتی است کاربران آنلاین از ردیف سفارش خود در نمادهای دارای صف خرید گله مند هستند.

وی ادامه داد: به عنوان مثال در نماد "زپارس" به رغم ارسال سفارش راس ساعت 8:30 ، همواره در نوبت های سفارش بیش از چند ده میلیون سهمی قرار می گیرند و بر اساس بررسی های انجام شده از چند کارگزار بورس که با شرکت های مختلف خدمات برخط همکاری دارند این اتفاق تایید شده که بهترین ردیف سفارشات متعلق به معامله گران کارگزاری ها و سامانه نامک است.

قنبری ادامه داد: این درحالی است که با نگاه به حجم معاملات و تعداد خریداران به حجم متوسط بیش از 40 هزار سهم خرید هر کد می رسیم که تاییدکننده سفارشات با حجم بالا است که در کاربران برخط عمومیت ندارد. بنابراین جا دارد مدیریت فناوری بورس تهران در راستای حمایت از شانس برابر کاربران و سهامداران در این مورد شفاف سازی کند تا کاربران برخط به حفظ حقوق خود از سمت ناظران بازار و دست اندرکاران امیدوار باشند.

انتهای پیام
-
-

ادامه مطلب
+ نوشته شده در دوشنبه 14 آبان 1397 ساعت 7:0 توسط حامد | | تعداد بازدید : 65

مطالب قبلی

صفحات وبلاگ

منوی اصلی

درباره ی ما


کانال ما در تلگرامapsahm@ این سایت محل یاد اشتهای شخصی ما ومحل گفتگوی بورسی اقوام و دوستان است. سلب مسئولیت برای هر گونه خرید وفروش سهم با مشاوران مجوز دار بورسی وکارگزاران خبره بورسی تماس بگیرید با تقلید از هیچ سایت ویا وبلاگ ویا کانال تلگرامی سهم خرید وفروش نکنید بهترین راهکار جلوگیری از ضرر خرید پله اول یکصد هزار تومان می باشد بخش نظرات سایت بسته است بخش عضو گیری واطلاعات کاربری نیز تعطیل است.

آرشیو

پیوند ها

لینک ها

امکانات

کانال ما در تلگرامapsahm@ این سایت محل یاد اشتهای شخصی ما ومحل گفتگوی بورسی اقوام و دوستان است. سلب مسئولیت برای هر گونه خرید وفروش سهم با مشاوران مجوز دار بورسی وکارگزاران خبره بورسی تماس بگیرید با تقلید از هیچ سایت ویا وبلاگ ویا کانال تلگرامی سهم خرید وفروش نکنید بهترین راهکار جلوگیری از ضرر خرید پله اول یکصد هزار تومان می باشد بخش عضو گیری واطلاعات کاربری نیز تعطیل است.

کلیه ی حقوق مادی و معنوی سایت bourseclasor محفوظ می باشد.