close
تبلیغات در اینترنت
خرید هاست
نوشته ها ی شخصی ما در معلم بورس - 14

| |

نوشته ها ی شخصی ما در معلم بورس

کانال ما در تلگرام apsahm@با مستندات کدال سهم ها را رصد وخریداری کنید


بیمه نوین

سلام روز بخیر


-کانال ما در تلگرامapsahm@
-شرکت توليدات پتروشيمي قائد بصير - نماد: شبصير موضوع: ضرورت برگزاری کنفرانس اطلاع رسانی علت توقف
-کگهر نوسان 20 درصد علت توقف
-گروه خودرو دوباره سبز سبز بعلت افزایش قطعی قیمت خودرو علت تاخیر در اجرای قیمت خودرو کش وقوس های اداری است
-سرانجام گروه خودرویی از این پیچ تاریخی عبور خواهد کرد
-گروه فلزات اساسی بدون ذوب کم توجه خواهد بود بازگشایی ذوب هم زمان بر خواهد بود
-زمگساحجم تقاضای مشکوک تا این لحظه
-مرقام حجم معاملات مشکوک وحجم تقاضای مشکوک تا این لحظه
-شوینده روزهای قبل رشد کرد وامروز هم مثبت خورده است چکاب سهم 12/25دقیقه
-مداران رشد ادامه دار از مقاو.مت 4000ریال عبور کرده است الان4202 ریال کشف روند توسط ما در محدوده 3600و3700ریال بود اینجا اعلام کردیم
-کگهر مجاز ودر حال معامله است
-
پیغام های ناظر بازار
عرضه اوليه سهام به روش ثبت سفارش در نماد (ماديرا1) 97/8/30 09:31
كارگزاران محترم عضو فرابورس ايران، به اطلاع مي رساند؛ پيرو اطلاعيه شماره 1340/الف/97 مورخ 1397/08/29 اين شرکت، روز دوشنبه مورخ 1397/09/05 تعداد 120،000،000 سهم از سهام شرکت صنايع ماشين هاي اداري ايران (سهامي عام) براي اولين بار پس از پذيرش در بازار دوم فرابورس ايران در نماد (ماديرا1) به روش ثبت سفارش، عرضه مي گردد. براي اطلاع از جزئيات بيشتر مي توانيد به اطلاعيه مذكور واقع در وب سايت رسمي شركت فرابورس ايران مراجعه فرمائيد. مدير عمليات بازار و اعضا فرابورس ايران

-واتی یکی دو روز بود حجم معاملات مشکوک بود ولی یقین حاصل نشدالان ناگهانی صف خرید است حتما خبری پشت سهم است تا این لحظه صف خرید دارد
-درگروه بانک یک مثلث سه نمادی شکل گرفته وبملت وبصادر وتجارت وتعداد کثیری سهام دار نوسان گیر انجا نوسان می گیرند این شرایط بعلت بالا بودن حجم معاملات روزانه ادامه دارد
-

سهم تازه وارد امروز مشمول توقف نماد نوسان ۲۰ درصدی نشد

امروز شرکت سنگ آهن گهر زمین مشمول توقف نماد به دلیل نوسان بیش از ۲۰ درصدی نشده و سهام این شرکت تازه وارد همچنان قابل معامله است.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، بعد از عرضه اولیه 5 درصد سهام شرکت سنگ آهن گهر زمین، قیمت هر سهم این شرکت تازه وارد با رشد بیش از 20 درصدی از 680 به 826 تومان امروز رسید و طبق دستورالعمل مربوط به توقف نمادها بعد از نوسان بیش از 20 درصدی در 5 روز کاری ، باید این شرکت هم متوقف می شد .

در این رابطه ، مدیر عملیات بازار و اعضا فرابورس ابتدا ساعت 9:01 دقیقه با صدور پیامی مبنی بر توقف نماد خبر داد اما ساعت 9:14 دقیقه در پیغامی جدید اعلام کرد: با در نظر گرفتن مصوبه هیات مدیره سازمان بورس و اوراق بهادار مبنی بر اینکه اگر نوسان قیمت سهام تا 10 روز کاری پس از روز عرضه اولیه افزایشی باشد توقف موضوع نوسان قیمت بیش از 20 درصد اعمال نخواهد شد، لذا نماد معاملاتی شرکت سنگ آهن گهر زمین (کگهر1)امروز چهارشنبه مورخ 1397.08.30 آماده انجام معامله است.

براساس این گزارش، سهام دهمین شرکت جدید بازار در سال جاری امروز هم با صف خرید سنگین و بیش از 168 میلیون سهمی روبرو بوده و تاکنون بیش از 2.1 میلیون سهم آن توسط 1079 حقیقی و یک حقوقی به فروش رسیده و توسط 159 حقیقی و دو حقوقی خریداری شده است.

انتهای پیام 


-ذوب رفته مرخصی کگهر باید جای خالی حجم بالای معاملات را در فرا بورس پر کند تا ذوب به چرخه معاملات برگردد
-یک شنبه 4 اذر بورس تعطیل و5 اذر عرضه اولیه داریم

-حجم معاملات خودرویی ها افزایش پیدا کرده وهمه نمادهای این گروه مثبت هستند
-
تمامی صنایع از بخشنامه‌های دولتی که تاکنون بالاجبار صادر شده بود متضرر شدند اما واقعیت آن است که این سطح مداخله دولتی‌ها در بازار غیرمنطقی بود.
بهادر احرامیان مدیرعامل فولاد آلیاژی یزد در گفت‌وگو با خبرنگار بورس‌نیوز با اشاره به تجدیدنظر دولتی‌ها در سیاست‌گذاری محصولات فولادی اظهارکرد: آزادسازی قیمت‌گذاری در راستای افزایش سطح معاملات باید توسط وزارت صمت رقم زده شود بنابراین باید سیستم و سیاست مداخله در بازار از جمله بازارفولاد مورد ارزیابی قرار بگیرد.

وی ادامه داد: وزارت صمت در راستای حفظ بازار به‌دنبال نظرخواهی از تشکل‌ها از جمله فولادی‌ها بوده که جزئیات این نشست با ستاد تنظیم بازار در بخشنامه‌ای منتشر خواهد شد.

عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی تهران درباره اینکه آیا تعدد بخشنامه‌ها نقطه آغازی مجدد برای صنایع کشور به شمار نمی‌آید، افزود: تمامی صنایع از بخشنامه‌های دولتی که تاکنون بالاجبار صادر شده بود متضرر شدند اما واقعیت آن است که این سطح مداخله دولتی‌ها در بازار غیرمنطقی بود.

احرامیان تاکید کرد: زمانی که برنامه‌ریزی برای تولید فولاد کشور با هدف صادرات طرح‌ریزی شده و مازاد عرضه در کشور دو برابر میزان درخواست فولاد بوده اما دخالت‌های تعزیراتی در بازار، حاشیه فولاد را افزایش داد.

وی اضافه کرد: نرخ دلار از ابتدای سال‌جاری، بیش از 150 درصد رشد را تجربه کرده اما افزایش قیمت‌ محصولات فولادی حداکثر‌ حدود 80درصد بوده اما فولادسازان بر این باورند که بدون مداخلات دولت نیز افزایش قیمت این محصولات به پای افزایش قیمت ارز نمی‌رسید.


-وبشهر صف خرید سنگین تا این لحظه
-صف خرید مستحکم در زمگسا تا این لحظه
-کهمدا حجم معاملات مشکوک تا این لحظه
-سبز نشان دادن سهم یعنی حساسیت روی این گونه سهم ها بیش از سایر سهم ها است
-چدن با تقاضا روبروست تا این لحظه
-
پورابراهیمی:

دولت مجاز به افزایش حقوق کارمندان در ۳ ماه آخر سال است

رییس کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به منابع ۶۰ هزار میلیارد تومانی گفت: دولت می‌تواند حقوق‌ کارمندان را در سه ماه آخر سال افزایش دهد. کما این‌که برای سال آینده هم برنامه پیشنهادی دارد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، محمدرضا پورابراهیمی به ایسنا گفت: یکی از آثار و پیامدهای منفی شرایط ارزی موجود افزایش سطح عمومی قیمت‌ها و کاهش قدرت خرید است . اتفاقی که در چند دهه گذشته بارها تکرار شده است. در چنین شرایطی دولت با شوک ارزی مواجه می‌شود و لذا در گام اول باید آثار منفی ناشی از شوک ارزی را کنترل کند.

وی ادامه داد: دولت باید با انجام اقداماتی در کنار تجهیز بانک مرکزی سیاست‌های ارزی را طوری پیش ببرد که قیمت ارز در بازار غیررسمی عجیب و قریب نباشد، چون قیمت ارز در کوتاه مدت بر روی نرخ کالاها اثر می‌گذارد. دولت برای رسیدن به این هدف باید بسته‌های حمایتی را برای خانوارهایی که با زندگی سخت مواجه شده و قدرت خریدآنها کاهش یافته در نظر گیرد.

این نماینده مجلس افزود: دولت اعداد و ارقامی را از محل مابه‌التفاوت نرخ ارز شناسایی کرده که بسته‌های حمایتی را از محل این اعتبارات بدهد، امیدواریم هرچه سریع‌تر عملیاتی شود. 

پورابراهیمی اقدام دیگر دولت را در میان‌مدت و افزایش دستمزد و حقوق دانست و اعلام کرد: گزارشی در کمیسیون اقتصادی درباره‌ مابه‌التفاوت ریالی نرخ ارز به عنوان درآمدهای دولت در حال تهیه است. امسال براساس بودجه ، دولت ۱۰ میلیارد دلار مازاد بر تعهدات داشت که در آن زمان نرخ دلار ۴۲۰۰ تومان بود. ولی میانگین دلار ۱۰ هزار تومان است. یعنی۶۰ هزار میلیارد تومان برای دولت ایجاد شده و متناسب با همین رقم می‌تواند افزایش حقوق در سه ماه آخر سال داشته باشد. 

وی گفت: دولت برای افزایش حقوق در سال جاری می‌تواند در حوزه اختیارات خود عمل کند، ولی برای سال آینده باید تمامی این موارد را در بودجه قید کند البته که دولت برنامه پیشنهادی خود را برای سال آینده آماده کرده، که امیدواریم تصویب شود. 

انتهای پیام-ساعت 12/20 دقیقه تا شنبه خدا نگه دار
ادامه مطلب
+ نوشته شده در چهارشنبه 30 آبان 1397 ساعت 7:0 توسط حامد | | تعداد بازدید : 45

چراحریل 28 ابان صبح پر معامله شروع کرد

سلام روز بخیر


-کانال ما در تلگرامapsahm@
-شبصیر مستحکم تر از کگهر
-کم معامله ترین گروه دارویی تا این لحظه
-ذوب امروز جهت مجمع فوق العاده بسته میشودشاید بپرسید نظر من چیست یک پله داشته باشید نه بخاطر سود یا ضرر فقط بخاطر تست سهم بعد مجمع یعنی الان بصورت تستی باید در سبد داشته باشید ودر فرصتهای بعد مجمع در وضعیت وفرصت طلایی پله بعدی را بخرید

-حریل دیروز قبل از رشد کشف روند شد دیروز 5 درصد مثبت خورد امروز هم 5 درصد مثبت وتا این لحظه صف خرید است چکاب سهم ساعت 12/25 دقیقه تا وضعیت پایداری وعدم پایداری صف خرید بررسی شود
-سایت سهامیاب از فلیترینگ خارج شد وقابل دسترسی است

-گروه خودرو همچنان منتظر افزایش قیمت ولی هنوز چیرزی اعلام نشده است

-ادامه مطلب نویسی از ساعت 10

-سهامیاب با دامنه irباز میشود

http://www.sahamyab.ir/home


-جمع بندی ذهن من که شبیه ذهن ناظر بازار است با گردش معاملات روزانه 1400 میلیارد تومان در بورس افزایش سرمایه ها برای سهام داران وتعدادی از حقوقی ها ثروت نجومی می ساخت چاره ای نبود جز کشیدن فتیله بازار به پایین ...ذوب افت کرد یکی از ان موارد بود
-گروه لاستیک در حال اصلاح قیمت
-یک مثال بزنم من الان فبیرا را به قیمت بازگشایی نمی فروشم حتی اگر مقطعی متعادل ویا منفی باز شود
-یکی از دلایل اصلی امدن شرکتها به بورس بهره بردن از افزایش سرمایه است ولی در طی مراحل انجام افزایش سرمایه شرکتها مدام مشت ولگد می خورند ونتیجه این میشود جذب 1000ریال ها بسختی انجام میشود
-در حین صف خرید شبصیر خریدن بد نیست
-وخارزم الان948ریال حکایت بازار فعلا حکایت ادامه دار عقب نشینی های محدود است
-نماد پردیس حجم معاملات مشکوک البته سهم را دیده بانی ورصد کنید
-بفجر حجم معاملات مشکوک
-شوینده حجم معاملات مشکوک
-خریخت حجم معاملات مشکوک....علت افزایش سرمایه

-شوینده شفاف سازی قبلی روزهای قبلشرکت شرکت مديريت صنعت شوينده توسعه صنايع بهشهر - نماد: شوينده(هلد بهشهر)
موضوع: شفاف سازی در خصوص نوسان قیمت سهام
به استناد ماده 17 مکرر دستورالعمل اجرایی نحوه انجام معاملات در بورس اوراق بهادار تهران به اطلاع می رساند از تاریخ گزارشگری قبلی (صورت های مالی و گزارش تفسیری مدیریت دوره مالی 12/9/6/3 ماهه منتهی به 1397/03/31 ) تا مقطع فعلی تغییر با اهمیتی در وضعیت مالی یا عملکرد شرکت رخ نداده است. بنظر ميرسد نوسانات قيمت سهم متاثر از 1- آگهي فروش ساختمان که قبلا شفاف سازي شده و نتايج آن متعاقبا اعلام خواهد شد 2- رشد شاخص سهام شرکت هاي بورسي در صنايع مشابه و همچنين انتظارات فعالان بازار سرمايه در مورد تغييرات آتي در عمليات شرکت و به تبع عرضه و تقاضا اتفاق افتاده است.

بدیهی است در صورت وقوع هرگونه رویداد با اهمیت، مراتب مطابق مفاد ماده 13 دستورالعمل اجرایی افشای اطلاعات شرکت های ثبت شده نزد سازمان افشا می شود.-بفجر هم علت صف خرید تعدیل احتمالی نرخ فروش دراینده مشخص میشود
-وآ توس پیچیده ترین سهم بازاربا آی با کلاه نوشته میشود.....شگامرن هم از سهام پیچیده بازار است
-در گروه برق بکام صف خرید تا این لحظه
-در گروه لیزینگ ولانا صف خرید تا این لحظه
-گروه چند رشته ای صنعتی شامل وغدیر-وبانک-وصندوق-وامید مثل قطار باری در سربالایی همیشه حرکتها کند ولاک پشتی است فقط در جهش های بزرگ بازار خیز بزرگ مثبت برمی دارند در مواقع عادی انگار کنار ساحل لاک پشت قدم می زند
-گروه انبوه سازی مثبت بود ودر بعضی از نمادها گاها صف خرید هم تشکیل شد مثل ثنوسا-ثتران
-واتی موقتا صف خرید دارد تا این لحظه
-بیمه نوین صف خرید سنگین
-وپترو صف خرید محدود ولی قابل بررسی
-حجم سنگینی از نقدینگی در صف خرید کگهر-شبصیر
-تا فردا خدا نگه دار
-
-
ادامه مطلب
+ نوشته شده در سه شنبه 29 آبان 1397 ساعت 7:0 توسط حامد | | تعداد بازدید : 60

بورس ومعادله نقدینگی

سلام روز بخیر


-کانالما در تلگرامapsahm@
-دیروز موج فروش اماتوری بود ترس از ریزش والبته کشیده شدن نقدینگی بسمت کگهر
-امروز بازار مثبت است ومعلوم نیست تا ظهر اماتورها چه رفتاری داشته باشند
-پاسا صف خرید وگروه لاستیک مثبت
-مداران اصلاح قیمت کرد روزهای قبل ولی الان دوباره صف خرید شد
-حجم معاملات ولغدر بالاست افت اینده مد نظر باشد
-

گزارش روزنامه دولت از مصوبه خودرویی جدید برای افزایش قیمت خودرو

روزنامه دولت اعلام کرد بر اساس مصوبه وزارت صنعت، قیمت خودرو ۵ درصد کمتر از حاشیه بازار می شود که این بسته در انتظار موافقت رییس جمهور است.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس ، روزنامه دولتی ایران در گزارشی اعلام کرد شنبه شب جلسه نهایی بین معاونین وزیر، خودروسازان، قطعه‌سازان و کارشناسان خودرو برگزار و قرار شد قیمت خودرو 5 درصد کمتر از حاشیه بازار شود. تصمیمی که اگر اجرایی شود به گفته خودروسازان می‌تواند بازار را آرام و خودروسازان را از زیان دهی خارج کند.

روز گذشته یک منبع مطلع درباره بسته حل مشکلات خودروسازان و ساماندهی بازار خودرو که نهایی شده، گفت: بسته‌های مختلفی برای خریداران خودرو و ثبت‌نام‌کنندگان خودرو در نظر گرفته شده است. از طرفی قرار شده خودروسازان با قیمت کمتر از 5 درصد بازارT محصولات را به فروش برسانند. این امر قیمت بین کارخانه و بازار است.

وی توضیح داد: رئیس جمهور مخالف افزایش قیمت خودرو است و تاکنون هم به خاطر مخالفت وی گرانی خودرو اتفاق نیفتاده است. براین اساس بنا شده وزیر جدید صنعت، بسته ارائه شده در وزارت صنعت را به رئیس جمهور ارائه کند. اگر روحانی موافقت کند مشکلات صنعت خودرو و قطعه‌سازی حل خواهد شد.

این منبع آگاه با بیان اینکه مشکل تحریم نیست و می‌توان قطعات مورد نیاز خودرو را تأمین کرد، گفت: اگر پول تزریق شود این صنعت دیگر چالشی نخواهد داشت و از زیان دهی خارج می‌شود.با حل مشکلات 4 گانه قطعه‌سازی و افزایش قیمت خودرو به طور قطع مشکل صنعت خودرو حل می‌شود و دیگر مردم با کمبود خودرو روبه‌رو نخواهند شد.تنها راه برای برون رفت از مشکلات موجود واردات بدون انتقال ارز است.

انتهای پیام


-اماتور ها با حرکات اشتباه جیب کارگزاران را پر می کنند این که بماند واز همه مهم تر زمان را می کشند
-حریل حجم معاملات مشکوک حدود 11 میلیون سهم تا این لحظه
-وتجارت حجم معاملات سنگین تا این لحظه در مثبت 164 میلیون سهم
-فبیرا 2140درصد افزایش قطعی شده است معمای باز گشایی در اینده
-حریل 22/8میلیون سهم معامله شده صبح موقعی که ما کشف روند کردیم 11 میلیون معامله شده است کشف روند مثبت سخت ولی شدنی است
-همه می گو.یند سیگنا ل سیگنال خوب سیگنال باید رویت شود روند مثبت کشف شوددوستم همسرش سرطان نخاع گرفته من انچنان تخریب روحیه شده بودم ولی صبح کشان کشان پای سیستم امدم در حال چک کردن گروه ها فرض حریل را دیدیم ویا برای اینکه فبیرا را تست کنم مجبور شدم مقداری تستی بخریم تا مجبور به کنترل روند بشویم.....واقعا کشف یک روند مطمئن دقت می خواهد
-حرکت این روزهای شاخص کل دو قدم عقب نشینی یک قدم پیش روی
-زپارس حجم معاملات 28 میلیون صف تقاضاتا این لحظه 7.5 میلیون....

-علت صف خرید نماد کاوه


افزایش سرمایه از مبلغ 7,000,000,000,000 ریال به مبلغ 15,000,000,000,000 ریال از محل مطالبات حال شده سهامداران و آورده نقدی


-بیمه میهن حجم معاملات مشکوک البته علت را کشف کنید
-جم 9/6میلیارد سهم دارد یعنی نماد رند حضور در این افزایش سرمایه  بعلت نمادرند ومیلیاردی ان هم بالای 9 میلیارد سهم  به دل نمی چسبد شاید هم اندکی سودده باشد
-نماد پارس 6 میلیارد سهم داردنماد زپارس 325میلیون تشابه اسمی دارند دقیق دقت کنید
-شبصیر فقط 330میلیون سهم دارد فعلا برو بالا
-آپ حمایت 13000ریال مقاومت اول 17500ریال
-صف خرید حریل 20 میلیون تا این لحظه
-تا فردا خدا نگه دار
-
-
-
-
-
-
-
ادامه مطلب
+ نوشته شده در دوشنبه 28 آبان 1397 ساعت 7:0 توسط حامد | | تعداد بازدید : 41

مطالب قبلی

صفحات وبلاگ

منوی اصلی

درباره ی ما


کانال ما در تلگرامapsahm@ این سایت محل یاد اشتهای شخصی ما ومحل گفتگوی بورسی اقوام و دوستان است. سلب مسئولیت برای هر گونه خرید وفروش سهم با مشاوران مجوز دار بورسی وکارگزاران خبره بورسی تماس بگیرید با تقلید از هیچ سایت ویا وبلاگ ویا کانال تلگرامی سهم خرید وفروش نکنید بهترین راهکار جلوگیری از ضرر خرید پله اول یکصد هزار تومان می باشد بخش نظرات سایت بسته است بخش عضو گیری واطلاعات کاربری نیز تعطیل است.

آرشیو

پیوند ها

لینک ها

امکانات

کانال ما در تلگرامapsahm@ این سایت محل یاد اشتهای شخصی ما ومحل گفتگوی بورسی اقوام و دوستان است. سلب مسئولیت برای هر گونه خرید وفروش سهم با مشاوران مجوز دار بورسی وکارگزاران خبره بورسی تماس بگیرید با تقلید از هیچ سایت ویا وبلاگ ویا کانال تلگرامی سهم خرید وفروش نکنید بهترین راهکار جلوگیری از ضرر خرید پله اول یکصد هزار تومان می باشد بخش عضو گیری واطلاعات کاربری نیز تعطیل است.

کلیه ی حقوق مادی و معنوی سایت bourseclasor محفوظ می باشد.