close
تبلیغات در اینترنت
خرید هاست
نوشته ها ی شخصی ما در معلم بورس - 13

بورس وبنزین

سلام روزبخیر


-کانال ما در تلگرامapsahm@
-خبهمن ذوبی دیگر بود شما خبر نداشتید خبهمن الان 1688ریالذوب 1720ریال فاصله قیمتی بهم چسبیده البته خبهمن از 1000ریال تا اینجا رشد کرده است کشف روند توسط ما در محدوده 900و1000ریال
-غچین 16000ریالی الان20251ریال بازی هنوز ادامه دارد
-صف خرید سنگین در خساپا تا این لحظه
-حریل کشف روند توسط ما در محدوده 1400ریال الان بیش از 100میلیون صف خرید در 2128ریال
-البرز 1000ریالی کشف روند توسط ما الان 1420ریال.....شاید اصلاح قیمت کرد
-پردیس کشف روند تو.سط ما در محدوده 1100ریال الان 1473ریال
-فخوز دوباره 10000ریال بیش از 5 سال است در مقاطع مختلف در کف های متفاوت توسط ما کشف روند شده اسیت
-سیمانی ها در راس سفارس -سشرق مثبت تا این لحظه
-تاصیکو 3000ریال را هدف گرفته است اگر اسیر مجاز محفوظ بازوبسته وبازگشایی و........ نشود
-بازی سهم ها به سقف کشیده شده است واکثریت بازار که از رشد بازار جامانده اند در سقف می خرند ودر اینده با اندک نزولی فحاشی ها شروع خواهد شدودنبال مقصر خواهند گشت.....تعدادی از سهم های بدون پشتوانه سود انباشته بی جهت در حال رشد هستندمقصر شما هستید که سودهای انباشته را چک نمی کنید
-شاخص کل با رشد بیش از 4000واحدی امروز 230هزار واحد را نشانه رفته است
-تمرکز اصلی بازار بر رشد گروه خودرویی استوار است وبیشتر نمادهای این گروه صف خرید است
-
توسط یک کارگزاری بررسی شد:

پیش بینی سهام ۸ گروه و علت سیر صعودی / اهمیت ویژه تحولات اقتصادی - سیاسی

یک کارگزاری با اعلام علت سیر صعودی بازار و اهمیت ویژه تحولات اقتصادی - سیاسی داخلی و جهانی، وضعیت ۸ گروه در روزهای آینده را پیش بینی کرد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، دومین هفته اردییهشت برای فعالان بازار سهام درحالی با رقم جدید و 220 هزار و 108 واحدی شاخص شروع می شود که کارگزاری آبان درباره شرایط روزهای گذشته و پیش بینی آینده اعلام کرد: بازار در هفته گذشته روندی مثبت و پرقدرت داشت و رشد قیمت ها در اکثر گروه ها رخ داد که عمدتا به دلیل رشد نرخ ارز و ثبات نرخ های جهانی و البته انتظارات تورمی در سال جدید بود و همین موضوع روندی پرقدرت را در بازار سهام در پی داشت.

اما در پایان هفته گذشته، انتشار آمارهای نه چندان مطلوب از ابر قدرت های اقتصادی،  افت قیمت ها در بازارهای کالایی را در پی داشت.  هر چند افت نسبی شاخص دلار ، بهبود ولو محدود قیمت ها را به دنبال داشت.

در گروه های مختلف بازار ، خودرویی ها به سطوح مقاومتی معتبر نزدیک شده اند و احتمال افزایش عرضه در نمادهای بزرگ گروه وجود خواهد داشت.  به نظر می رسد همچنان در میان مدت این گروه از گروه های پیش رو بازار باشد.

در گروه فلزات اساسی، رشد شاخص دلار و افت قیمت های جهانی می تواند نمادهای مرتبط را متاثر کند. هرچند رشد نرخ ارز می تواند تا حدودی اثر روانی افت قیمت های جهانی را تعدیل کند . در این میان همچنان نمادهای کوچکتر گروه از شانس بیشتری برای صعود برخوردار هستند.

در گروه فرآورده های نفتی با نزدیک شدن به فصل انتشار گزارش ها، مجددا شایعات تحقق سودهای قابل قبول در کنار رشد قیمت نفت گروه را مورد توجه قرار داد. ولی افت قیمت نفت و فرآورده ها می تواند روند گروه را کند و حتی به سمت اصلاحی آرام سوق دهد.

در گروه محصولات شیمیایی نیز اخبار مربوط به تمرکز آمریکا بر تحریم صنعت پتروشیمی از چالش های پیش رو، خصوصا در نمادهای بزرگ خواهد بود و البته توقف رشد قیمت ها در بازار نفت و فرآورده ها نیز می تواند تا حدودی گروه را متاثر کند.

 در سیمانی ها همچنان روند نوسانی اخیر محتمل خواهد بود و به نظر می رسد گروه روند قبلی را با  تک نمادها دنبال کند.

در انبوه سازها و کاشی و سرامیکی ها هم با توجه به روند صعودی اخیر می توان وضعیت گروه را همچنان در میان مدت صعودی ارزیابی کرد.

در بانکی ها نیز روند نه چندان قوی "وتجارت و وبصادر" تا حدودی معاملات گروه را تحت تاثیر قرار داد. هرچند ن "ونوین و وبملت" معاملات قابل قبولی را پشت سر گذاشتند و به نظر می رسد در صورت ثبات روند بازار، همچنان وبملت، وسینا ، وپارس و ونوین" مورد توجه باشند.

به طور کلی در صورت ثبات نسبی در بازارهای جهانی و بازار ارز، می توان به ادامه روند بازار در میان مدت خوش بین بود و این بار انتظارات تورمی گروه های متاثر را با خود همراه خواهد کرد. اما باید توجه داشت ورود بی پروا به هر نماد به صرف روند مثبت بازار با ریسک زیاد همراه خواهد بود و در این سطوح رصد تحولات اقتصادی - سیاسی داخلی و جهانی بسیار حائز اهمیت است.

انتهای پیام


-ذوب به غیرت امد وگفت نخواهم گذاشت خبهمن در قیمت از من جلوتر بزند الان ذوب 52میلیون صف خرید
-تلوزیون مدام تبلیغ رب چین چین می کند....معلومه صاحب کارخانه وضعش خیلی خوبه
-بورس تا این لحظه298نماد مثبت و44 نما منفی
-فرابورس تا این لحظه 128نماد مثبت 51 نماد منفی
-جمع بورس وفرابورس تا این لحظه 521 نماد در حال معامله وانلاین داریم
-دبالک بعد از اصلاح قیمتهای محدود وبازی در محدوده 3400 الی 3700ریال امروز در محدوده 3700ریال معامله میشود
-تا فردا خدا نگهدار
-
-
-
-
-
-
-
-
-


ادامه مطلب ...
[ شنبه 14 ارديبهشت 1398 ] [ 7:0 ] [ حامد ]

شاخص کل جدال برای رسیدن به قله220هزار واحد

سلام روزبخیر


-کانال ما در تلگرامapsahm@
-خبهمن الان 1600ریال ذوب الان 1669ریال فقط 69 ریال فاصله است تا خبهمن ذوبی دیگر شود
-اقا جون اصلا تاصیکو را عرضه نمی کردید اینقدر سهم را با نیزه وتبر وخنجرنزنیدچقدر محدودیت
-بدرد نمیخوره این سهم غچین بابا افت کن بیا پایین
-نوایی نوایی نوایی دبالک  جان چرا این روزها تنهایی

-گوش کنید اهنگ زیبای نوایی

https://www.tarafdari.com/node/1046003


-رفتار یک ماه اینده خساپا مهم است منظور تثبیت ویا عدم تثبیت در محدوده 1400ریالاین توضیح ما نکته کلیدی بود
-سه مجوز افزایش سرمایه روی کدال امدونیرو-چافست-دعبید ما هیچ واکنشی نشان ندادیم......چون......علتها بسیار است.....بروید خودتان دنبال کشف علت بگردید
-حریل الان 2031 ریال.....قدرت نمایی تمام سهامی که ما در بلند مدت انها را کشف روند کردیم حریل را طی دو.سال گذشته دههابار در کف کشف روندش را اعلام کردیم اخرین بار محدوده 1400ریال بود
-سشرق -سپاها پر بازدید هر دو رصد شود
-گروه کانه های فلزی گروه فلزات اساسی ارام ومتعادل هستند
-

آمار رئیس اتحادیه نمایشگاهداران از جهش بی سابقه قیمت خودرو‌ و نظر فعالان

رئیس اتحادیه نمایشگاه داران و فروشندگان خودرو با ارایه گزارشی از جهش بی سابقه و 50 درصدی قیمت ها در 20 روز ، نظر فعالان این بازار را اعلام کرد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس سعید موتمنی به صدا و سیما گفت: در روز‌های گذشته به دلیل عرضه نشدن خودرو از سوی خودرو سازان شاهد افزایش بیش از حد قیمت خودرو هستیم به عنوان مثال خودروی سراتو از ۲۳۰ میلیون تومان به ۳۶۰ میلیون تومان رسیده و خودروی پژو ۲۰۶ از ۷۰ میلیون به بالای ۱۰۰ میلیون تومان رسیده است.

وی در خصوص قیمت خودرو‌های خارجی گفت: بازار خودرو‌های خارجی هم تحت تاثیر خودروی داخلی با افزایش قیمت روبرو ست به طوری که خودروی سانتافه از حدود ۷۰۰ میلیون تومان به بالای ۱ میلیارد تومان رسیده است.

موتمنی با اشاره به نارضایتی کسبه از وضعیت بازار افزود: بنابر اعلام کسبه این صنف، افزایش قیمت‌ها در روز‌های اخیر بی سابقه بوده و قیمت‌ها ساعتی بالا می‌رود. به عنوان مثال خودروی مزدا ۳ از ۳۵۰ میلیون تومان به ۵۵۰ میلیون تومان رسیده است. به گفته برخی هم در صورت فروش امروز ۲۰۰ میلیون تومانی ، باید همان خودرو را فردا ۳۰۰ میلیون تومان خرید کرد.

-شاخص کل توانایی عبور از مقاومت 220هزار واحد را دارد
-ولملت تا این لحظه 19 میلیون صف خرید
-دبالک الان 3700ریال دوبار است مقاومت 3700ریال را لمس میکندمیانگین 300ریال نزول وصعود
-حریل 35میلیون تا این لحظه صف خرید سناریوی حریل با یک نزول جذاب تر میشود ولی از نزول خبری نیست
-تا این لحظه پهلوان گروه حمل ونقل حریل است
-

درخواست فوری سپرده گذاری مرکزی از سهامداران درباره برگزاری مجامع الکترونیکی

شرکت سپرده گذاری مرکزی از سهامداران این شرکت و بورس ها خواست برای فراهم شدن زمینه برگزاری مجامع الکترونیکی به سرعت نسبت به ثبت نام در سامانه سجام و احراز هویت اقدام کنند.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، شرکت سپرده گذاری مرکزی با انتشار اطلاعیه ای اعلام کرد: کلیه سهامداران این شرکت و بورس ها به منظور فراهم شدن زمینه برگزاری مجامع الکترونیکی باید در اسرع وقت نسبت به ثبت نام در سامانه جامع اطلاعات مشتریان (سجام) و احراز هویت اقدام کنند.

انجام مراحل بعدی از سوی سهامداران جهت ارائه این خدمت الکترونیکی برای افرادی مسیر خواهد شد که نسبت به ثبت نام درسامانه سجام و احراز هویت اقدام کرده باشند.مراحل بعدی جهت حضور الکترونیکی سهامداران در مجامع و رای دهی الکترونیکی در اطلاعیه های بعدی اطلاع رسانی خواهد شد.

سجام یک سامانه زیر ساختی برای شناسایی مشتریان جهت ورود به باشگاه بزرگ بازار سرمایه است که تمام فعالان این بازار اعم از سرمایه گذاران، مشتریان و مدیران نهادها در این سامانه، فقط یک بار برای همیشه اطلاعات را در آن ثبت خواهند کرد و پس از احراز هویت حضوری قادر به دریافت خدمات مبتنی بر داده های تایید شده خواهند بود.

بر اساس این گزارش، از طریق این سامانه اطلاعات هویتی،  شماره حساب، شماره تلفن همراه، آدرس الکترونیکی و اقامت دایمی فرد ثبت می شود و از آن به بعد هیچ نهاد مالی نیازی به دریافت مجدد اطلاعات آن سهامدار را ندارد.سهامداران می توانند با مراجعه به سایت www.sejam.ir  ثبت نام را به صورت الکترونیکی انجام دهند.

انتهای پیام


-صف خرید سنگین در خساپا تا این لحظه
-تا شنبه خدا نگهدار
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-


ادامه مطلب ...
[ چهارشنبه 11 ارديبهشت 1398 ] [ 7:0 ] [ حامد ]

شاخص کل وجهش بزرگ

سلام روزبخیر


-کانال ما در تلگرامapsahm@

-سه حالت وجود دارد 1-اسیر جو مثبت بازار بشوید2-اسیر جو منفی بازار بشوید3- را ه سوم تشخیص روند های بلند مدت وخرید سهام در پله های متفاوت

اگر میسر بود پله به پله صعود که چه بهتر

اگر میسر نبود پله به پله  نزول در خریدهای محدود ودر انتهای نزول خرید اصلی


-خوب خبهمن سنگی بر قله 1500ریال پرتاب کردهر چند ثباتیدر این قیمت نیست مگر در اینده وبمرور زمان باید تثبیت شود وامکان اصلاح قیمت نا مشخص نیز هست
-تا صیکو تا این لحظه مجاز متوقف هنوز معامله ای انجام نشده است
-بازار میتواند امروز سودهاییرا شناسایی وفردا موقتا یک استراحت بین زنگ تفریح داشته باشد
-حریل الان 1942ریال دقیقا اخرین زوم ما روی سهم در محدوده 1400ریال صحیح بود
-شاخص کل الان در محدوده 219هزار واحد هدف های بعدی 230و240و250هزار واحد
-نماد پردیس را در محدوده 1100ریال میان مدت در کف شناسایی کردیم الان در محدوده 1400ریال خوب اصلاح قیمت احتمالی سهم را رصد کنید
-در تعدادی از کدها تاصیکو اختصاص یافته ولی هنوز مبلغ ریالی کم نشده احتمالا تا اخر وقت کم میشود
-خزامیا فعلا تا این لحظه با 51 میلیون سهم تقاضا برترین گروه خودرویی است
-در گروه لیزینگ وایران تا این لحظه با 8 میلیون تقاضا پیشتاز است
-

پیشنهاد وزیر اقتصاد برای فروش دارایی بانک‌ها و تاکید بر تامین مالی از طریق بورس

وزیر اقتصاد با اعلام زمان اولین جلسه هیات واگذاری در سال جدید و تاکید بر تامین مالی از طریق بورس، پیشنهادی برای فروش دارایی‌های مازاد بانک‌ها آماده کرده که فردا در دولت مطرح می شود.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، فرهاد دژپسند با اشاره به اقدامات در دست اجرا برای اصلاح نظام بانکی گفت: شیوه‌نامه بانک‌داری دیجیتال تنظیم شده که طبق آن بسیاری از روندها اصلاح خواهند شد.

وی درباره ادغام 5 بانک‌ و موسسه نظامی هم توضیح داد: فرایند این برنامه در حال انجام بوده و قدم به قدم پیش می‌رود و تاکنون به خوبی انجام شده است.

این وزیر با اعلام برگزاری اولین جلسه هیات واگذاری در سال جدید که دوشنبه آینده برگزار خواهد شد، ادام داد: در جلسه با فعالان اقتصادی و کارآفرینان، موضوعاتی مانند مالیات، بیمه، بانک، گمرک و سرمایه‌گذاری مطرح و موانع بررسی و مقرر شد وزارت اقتصاد برای توسعه بازار و تامین مالی بنگاه های اقتصادی کمک کند.

به گفته دژپسند ، در این جلسه تاکید شد تا کارگروهی برای تامین مالی بنگاه ها از طریق بازار سرمایه تشکیل شود.

انتهای پیام


-کگاز 5 منفی خورد چند روز بود هشدار اصلاح قیمت موقت  داده میشد بعلت ازاد سازی جایزه ها......دنیای اماتورها دنیای هیجان واسیر هیجانها است
-غچین امروز باز گشایی شد تا اماتورهای عجول از سهم پیاده شوند اما غچین اماتور بسیار کمی دارد همین امروز10 درصدمثبت خوردکشف روند توسط ما در محدوده 16000ریال بود تشخیص ما قبلا درست بودامروز 98/02/10
-خرید شیر یا خطی خرید تقلیدی بجز تشنج اعصاب چیز دیگری نیست
-کگاز صف فروش از چند روز قبل محرز بود اصلاح قیمتی خواهد داشت
-

توضیح گران ترین سهم بازار و ۴ شرکت درباره نوسان قیمت و ...

گران ترین سهم بازار و ۴ شرکت درباره نوسان قیمت، کنفرانس اطلاع رسانی و اطلاعات صورت های مالی، توضیح دادند و با توقف نماد و نوسان اندک روبرو شدند.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس،5 شرکت بورسی و فرابورسی درباره نوسان قیمت سهام، کنفرانس اطلاع رسانی و اطلاعات صورت های مالی،توضیح دادند که در برابر توقف نماد سپنتا،قند شیرین خراسان و بیمه اتکایی امین، شرکت شیشه داروی رازی با رشد اندک و سرمایه گذاری مسکن شمال غرب نیز با افت اندکی روبرو شدند.

بنابراین گزارش، قند شیرین خراسان با قیمت بیش از 9017 تومانی هر سهم گران ترین سهم بازار بشمار می آید و از 13 اسفند با اخراج از بورس به بازار پایه تبعید شد.

شیشه داروی رازی: (شفاف سازی درخصوص نوسان قیمت سهام) اینجا

سپنتا: (شفاف سازی درباره نوسان قیمت سهام و ضرورت کنفرانس اطلاع رسانی) اینجا

سرمایه گذاری مسکن شمال غرب: (توضیحات درباره اطلاعات و صورت های مالی منتهی به اسفند 97) اینجا

قند شیرین خراسان: (توضیحات موارد با اهمیت مرتبط با صورت های مالی 6 ماهه منتهی به اسفند 97) اینجا و اینجا

بیمه اتکایی امین: (توضیحات تکمیلی درباره برخی موارد مرتبط با عملکرد 6 ماهه منتهی به اسفند 97) اینجا و اینجا

انتهای پیام


-جدال در سقف-نماد حریل تا این لحظه بیش از 80 میلیون دست به دست شده است......
-

فهرست ۵۵ شرکت دارای صف خرید و فروش در لحظات پایانی بازار امروز

با نزدیکی به اتمام داد و ستد امروز معاملات بازار سهام،فهرست ۵۵ شرکت بورسی و فرابورسی دارای صف خرید و فروش به همراه قیمت مورد معامله هرسهم و میزان نوسان قیمت اعلام شد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس،درحالی کمتر از نیم ساعت به پایان معاملات امروز سهام باقیمانده که 55 شرکت بورسی و فرابورسی در صنایع مختلف دارای صف خرید و فروش،داد و ستدها را به پایان می رسانند.

بر این اساس،فهرست شرکت های مذکور به همراه قیمت مورد معامله هرسهم و میزان نوسان قیمت را می توان در جدول زیر مشاهده کرد:

انتهای پیام


-تا فردا خدا نگه دار
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-


ادامه مطلب ...
[ سه شنبه 10 ارديبهشت 1398 ] [ 7:0 ] [ حامد ]