close
تبلیغات در اینترنت
نوشته ها ی شخصی ما در معلم بورس - 10
loading...

نوشته ها ی شخصی ما در معلم بورس

کانال ما در تلگرام apsahm@با مستندات کدال سهم ها را رصد وخریداری کنید


سلام روزبخیر


-کانال ما در تلگرامapsahm@
-حق تقدم پخش تا این لحظه عرضه کاهشی است
-بازار بورس بسوی سودهای کوتاه مدت روزانه سوق پیدا کرده است  بعبارتی چشم بازار ترسیده است بعلت ریزش مهر ماه
-در گروه خودرویی بیشترین حجم معاملات به خپارس تعلق دارد شایعه افزایش سرمایه از تجدید ارزیابی دارایی ها چند روزی است سهم را با استقبال خرید مواجه کرده است
-وتوصا حجم معاملات مشکوک
-بیمه اسیا همچنان با صف خرید روبروست خودسهم میگوید سیگنال خرید هستم ما چند بار ماه گذشته چک کردیم  حجم معاملات مشکوک بودوهست
-حق تقدم پخش 5400 ریالی الان 5750ریال معامله میشود حجم معاملات کم میتواند به نفع خریداران در قیمت کمتر باشد نظارت کنید رصد کنید تستی 100 هزار تومان خرید دقت نظارت را بالا می برددرج مطلب امروز 98/08/01
-
در فرابورس :

سفارش گیری دو ساعته برای خرید ۲۵۰ میلیون سهم "وآوا" شروع شد + شرایط

شرایط خرید ۱۵۰ میلیون سهم سرمایه گذاری آوای نوین از سوی شرکت فرابورس اعلام شد که از ساعت ۱۰ الی ۱۲ ظهر امکان ثبت سفارش وجود دارد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، در پی برنامه عرضه اولیه امروز سرمایه گذاری آوای نوین که با 25 درصد و شامل 150 میلیون سهم با محدوده قیمتی 210 تا 216 تومانی هر سهم و سهمیه 250 سهمی هر فرد حقیقی و حقوقی در بازار دوم فرابورس انجام می شود ، زمان سفارش گیری و شرایط خرید سهام "وآوا" از سوی مدیر عملیات بازار شرکت فرابورس اعلام شد.

1) دوره ثبت سفارش از ساعت 10 لغایت ساعت 12:00 است .

2) کلیه معامله گران برخط و غیر برخط به صورت همزمان طی دوره ثبت سفارش می‌توانند اقدام به ورود سفارش خرید کنند.

3) کلیه درخواست‌های خرید جهت ورود سفارش باید به قیمت محدود باشد.

4) دامنه قیمت در ثبت سفارش از  210 تا 216 تومان است.

5) حداکثر سهام قابل خریداری توسط هر شخص حقیقی و حقوقی ، 250 سهم است .

6) هر خریدار صرفا مجاز به ورود یک سفارش خرید در سامان معاملاتی است.

7) سفارش‌های ثبت شده طی دوره ثبت سفارش قابل اصلاح یا حذف هستند. پس از پایان این دوره، ورود، حذف یا اصلاح سفارش مجاز نیست. کارگزاران باید راس ساعت 12 هرگونه دسترسی معامله گران برخط و غیربرخط را مسدود کنند.

8) ثبت سفارش با کد گروهی مجاز نیست.

9) مدیر عرضه شرکت کارگزاری بانک رفاه کارگران است .

10) متعهدین خرید و سقف تعهد صندوق سرمایه گذاری نگین رفاه به میزان 20 درصد سهام قابل عرضه، صندوق سرمایه گذاری گنجینه رفاه به میزان 20 درصد سهام قابل عرضه و صندوق سرمایه گذاری بانک توسعه تعاون به میزان 10 درصد سهام قابل عرضه در روز عرضه اولیه.

انتهای پیام

 

انتهای پیام


-فباهنر تا این لحظه با صف خرید مواجه است
-جلسات گذشته عرض کردم هنوز مقداری اصلاح قیمت زیر پوست بازار مانده است میتوانید گروه انبوه سازی را چک کنید......این کف کف معتبر بازار نیست
-در tsetmcباید MMMMMMصفهای فروش میلیونی وجود نداشته باشندچند بار این موضوع را تاکید کرده ایم
-بدنبال سهم های حجم معاملات مشکوک باشید قشیر صف خرید سنگین تا این لحظه
- در سال گذشته بازار سرمایه خودش داشت می رفت بالا شما فکر میکردید حرفه ای وقهرمان شده اید.....حالا بیا برو بالا چند تا مشت می خوری پرت میشوی ته دره......ولی راه پیروزی در همین بازار وجود دارد باید کف های معتبر را پیدا کرد
-ناظر در حال روان سازی بازار جهت بیش از یکصد افزایش سرمایه طی یک سال اینده است
-سفارس-حریل دو لیدر دو گروه متفاوت وقتی مقداری صف فروش هست یعنی بازار هنوز کف معتبر خود را پیدا نکرده است
-

برنامه افزایش سرمایه سهم مثبت بورسی از دو محل سود و تجدید ارزیابی

سهم مثبت بورسی از برنامه افزایش سرمایه ۷۵ درصدی از دو محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی ها خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، شرکت شهد ایران که در جریان معاملات روز گذشته با رشد 4.4 درصدی قیمت روبرو بوده از برنامه افزایش سرمایه 75 درصدی از دو محل خبر داد.

بر این اساس، "قشهد" در نظر دارد سرمایه فعلی را از 40 به 70 میلیارد تومان برساند. تامین مالی این شرکت بورسی از دو محل سود انباشته و مازاد تجدید ارزیابی دارایی ها اعمال خواهد شد تا قادر به اصلاح ساختار مالی شود.

بنابراین گزارش، شرکت توسعه صنایع شهد آذربایجان با 38.5 درصد سهم در ترکیب سهامداری این شرکت حضور دارد.

انتهای پیام


-ختم کلام امروز اجازه بدهید در تعدادی از نمادها اصلاح قیمت تمام شود وقت برای صعود پیش خواهد امد
-تا شنبه خدا نگه داربد به دل راه ندهید موج های صعودی بی شماری در راه است
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-


سلام روزبخیر


-کانال ما در تلگرامapsahm@
-گروه خودرو سبز ولیدر گروه تا این لحظه خپارس صف خرید سنگین
-بازار دست به عصا ولی مثبت تا این لحظه
-امان از این جماعت اماتور دیروز وبیمه را میفروختند امروز رفته اند تو صف خرید
-دیروز حق تقدم پخش-پخشح 5400ریال بود الان 5740ریال ومقداری هم صف خرید.....دیروز در 5400ریال کشف روند شد
-گروه دارو صفهای فروش دیروز امروز تا این لحظه صفهای خرید
-گروه فلزات اسا سی مثبت وبیشترین تاثیر را بر مثبت بودن شاخص کل گذاشته است
-ولساپا 58 میلیون  صف خرید دو روز قبل کشف روند شد وبا ده درصد رشدروبرو شددرج مطلب امروز 98/07/30
-مادیرا.......کشف روند قبل از افزایش سرمایه شما کف باز گشاییtsetmc قیمت بازگشایی محاسبه شده ناظر را مد نظر داشته باش درج مطلب امروز 98/07/30
-حق تقدم ختراک اول شروع به عرضه واصلاح قیمت میکند در بازه زمانی نامشخص ولی بعد رشد میکند درج مطلب 98/07/30
-نکنید مزاحمت تلفنی ایجاد نکنید  اجازه بدهید کانال وسایت را نبندیم مزاحمت ادامه دار منجر به تعطیلی سایت میشود ده بار نه صد بار خواهش کردیم.....مسدود کردن شماره مزاحم راحت است ولی من این کار را توهین میدانم به طرف های مقابل زنگ نباید بزنند
-بیرون از بورس هیچ خبری نیست همین جا باید بمانید سختی بکشید سختی بکشیم وسود ببریم امثال من که اشنایی  رفتار صد معامله گر حرفه ای را در 12 سال گذشته مرور کرده ام بتدریج اینجادرج خواهم کرد کلکسیونی از اطلاعات بورسی هستم حتما بدر د شما خواهد خورد.....روزی وبیمه طلا وکیمیا خواهد شد ان روز معلوم نیست درج مطلب امروز 98/07/30
-کشف روند ختراک کار راحتی نبود قبل از ریزش بازار قبل از افزایش سرمایه با کمی عقل ودرایت ومدیریت وصبر میتوانید با سود مکفی خارج شوید
-با ختراک با سود خداحافظی میکنید بعضی از شماها ولی با همان مقدار محدود جایزه بیش از شش ماه باید زندگی بکنید
-افت بیش از حد کاسپین روزهای قبل الان صف خرید تا این لحظه
-
برای داخلی سازی تجهیزات صنایع پتروشیمی:

دو شرکت بورسی تفاهم نامه ۶۰ میلیون یورویی امضاء کردند

دو شرکت بورسی تفاهم نامه داخلی سازی تجهیزات صنایع پتروشیمی به ارزش ۶۰ میلیون یورو با شرکت مهندسی و ساختمان صنایع نفت کردند.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، صبح امروز تفاهم نامه داخلی سازی تجهیزات صنایع پتروشیمی به ارزش 60 میلیون یورو در حضور وزیر صنعت و بین شرکت مهندسی و ساختمان صنایع نفت ( اویک) و دو شرکت‌ بورسی ماشین سازی اراک و آذرآب امضا شد.

براساس این گزارش، هنوز جزییات این رویداد اعلام نشده و انتظار می رود به دلیل اهمیت موضوع ، نماد این دو نماد بورسی متوقتا" بسته شود تا مدیران آن توضیحاتی به سهامداران و سازمان بورس بدهند.

این درحالی است که عباس قاسمی دادستان اراک به فارس گفت: در جریان اعتراضات اخیر کارگران آذرآب که به درگیری با نیروهای پلیس منجر شد، ۲۱ کارگر بازداشت شدند. بستن ریل و ایجاد وقفه در حرکت قطار کار ناشایستی است که متاسفانه کارگران روز گذشته اقدام به این کار کردند. مسئولان استان در حال پیگیری مسائل شرکت آذرآب و هپکو هستند و انتظار داریم کارگران سعه صدر داشته باشند و مطالبات را از مسیر قانونی پیگیری کنند.

انتهای پیام


-بیمه دانا بیمه اسیا صف خرید تا این لحظه روند را روزهای اینده پیگیری کنید
-حسی قوی میگه هنوز یک اصلاح قیمت کوچولو زیر پوست بازار دیده میشه وبازار 20الی30 درصد اصلاح قیمت شده ولی 10 درصد نه در همه نمادها ولی در تعدادی از نمادها باید اصلاح قیمت صورت بگیرد
-
نماینده مجلس:

سهامداران تازه وارد مراقب بورس بازان باشند / خالی شدن حباب برخی سهام

نماینده مجلس گفت: سقوط شاخص به معنای خالی شدن حباب برخی سهام بوده و بورس ظرفیت‌های بسیاری دارد و سهامداران تازه وارد مراقب بورس بازان باشند .

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، علی اکبر کریمی درباره ریزش های روزهای قبل شاخص بورس به خانه ملت گفت: اگرچه سقوط شاخص به معنای خالی شدن حباب قیمتی برخی سهام است اما بازارسرمایه ظرفیت‌های بسیاری برای سرمایه‌گذاری دارد و روز به روز بر ارزش آن افزوده شده و رشد می‌یابد.

وی افزود: بورس یکی از مطمئن‌ترین بازارها برای جذب سرمایه‌های خُرد است و سهامداران حقیقی به دلیل رشد بادکنکی برخی سهام‌، وسوسه شده و به جای اینکه خرید سبدی از سهام ، تمام سرمایه را بر روی سهام شرکت‌های خاص سرمایه گذاری می‌کنند. این رفتار ابزاری در دست بورس‌بازان شده و ضرر سهامداران خُرد را به دنبال خواهد داشت. زیرا بورس‌بازان حرفه‌ای به خوبی از شرایط آگاه بوده و به موقع برای خرید سهام ورود کرده و به هنگام خارج می‌شود.

این نماینده مجلس ادامه داد : سهامداران غیرحرفه‌ای باید در صندوق‌های سرمایه‌ای که سبد کاملی از سهام است، سرمایه‌گذاری کنند تا از یک سو ریسک ضرر و زیان کاهش یابد و از سوی دیگر مدیریت سهام در اختیار فردی حرفه‌ای باشد.

کریمی با بیان اینکه باید بستر لازم برای حضور گسترده همه آحاد جامعه در بازارسرمایه فراهم شود، افزود: سهامداران خرد نباید شخصا وارد بورس شوند بلکه باید از ظرفیت تشکل‌های حرفه‌ای که می‌توانند منافع را حفظ کرده و سودی بالاتر از بازار پول و نظام بانکی برای آنها فراهم کند، استفاده کنند تا حضور آنها در بورس تداوم داشته باشد.

انتهای پیام
-
بزرگترین بانک سرمایه گذاری جهان اعلام کرد:

پیش بینی تکرار روند کاملا صعودی طلا تا پایان سال میلادی

بزرگترین بانک سرمایه گذاری جهان پیش بینی کرد قیمت هر اونس طلا تا پایان سال میلادی بار دیگر روند کاملا صعودی خواهد داشت .

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، بانک کانادایی سی آی بی سی اعلام کرد: با توجه به در پیش بودن فصل تقاضای فزاینده طلا، قیمت این فلز گرانبها تا پایان سال جاری بار دیگر روند کاملا صعودی خواهد داشت و قیمت طلا تا دو سال آینده در محدوده حمایتی ۱۶۰۰ دلاری تثبیت خواهد شد.

کاهش رشد اقتصادی جهان، سیاست های انبساطی پولی و کاهش نرخ بهره فدرال رزرو آمریکا، موجب افزایش چشمگیر تقاضا برای طلا طی ماه های آینده خواهد شد. نرخ بهره واقعی در آمریکا هم اکنون به کمتر از دو درصد رسیده و این مساله تقاضا برای طلا را افزایش داده است. بنابراین میانگین قیمت هر اونس طلا در سه ماه پایانی سال جاری به ۱۵۰۰ دلار خواهد رسید. این رقم در گزارش قبلی بانک سی آی بی سی ، ۱۴۲۵ دلار اعلام شده بود.

پیش بینی می شود قیمت هر اونس طلا سال آینده از مرز ۱۶۰۰ دلار فراتر رود و  قیمت هر اونس نقره در سه ماه پایانی به ۱۸ دلار خواهد رسید. این رقم در گزارش قبلی ۱۶.۲۵ دلار اعلام شده بود. قیمت نقره تا دو سال آینده نیز بالاتر از ۱۹ دلار خواهد بود.

انتهای پیام


-ساعت12/20 دقیقه تا فردا خدا نگه دار
-
-
-
-
-
-
-
-
-


سلام روزبخیر


-کانال ما در تلگرامapsahm@
-فملی فولاد روند صبح تا این لحظه مثبت
-فروش فله ای سهام بد وخوب با هم وفردایی نه چندان دور در صف خرید باید قرار بگیرید
-فخوز هم تا این لحظه مثبت است
-صف فروش یک پارچه در گروه دارویی......نم نم دکوثر تا این لحظه متعادل شده است
-دیشب در کانال هم توضیح دادم tsetmcبرترین عرضه را نگاه می کنید هر گاه صف های فروش میلیونی MMMMMMMمحو شدزمان خرید فرا رسیده است......فعلا فقط نظارت
-تا این لحظه نمادهای خپارس-خودرو متعادل شده اند
-صف های فروش در گروه انبوه سازی نیز سنگین است تا این لحظه
-یا دهمان جمله خودم می افتم ماه قبل چند بار تکرار کردمزیر پوست بازاراصلاح قیمتی مشاهده میشود.....پلن معاملاتی گوشزد میکرد مقدار قابل توجهی نقدینگی اماده نگه دار......برادر من صبر میکنیم ته چاه یوسف را از چاه در می اوریم
-افرین به خپارس صف خرید سنگین تا این لحظه
-افرین به خبهمن 1919ریال مثبت در بازار ریزشی خبهمن کمترین افت را داشت
-گروه خودرویی در حال متعادل شدن ومقداری هم مثبت البته اخر وقت ملاک نتیجه خواهد بود
-گروه کانه های فلزی کچاد -کگل -ومعادن هم تا این لحظه مثبت
-اما باید صبر کنید تمام صف های فروش بازار جمع شود
-ما فروشنده هیچ سهمی نیستیم چون این 20 درصد نزول دوباره رشد خواهد کرد
-گروه حمل ونقل هم صفهای فروش قابل توجه داردباید جمع شود

-بهترین روند را کشف میکنیم مکانیزم عرضه وتقاضا عادلانه ناگهان یک عرضه کننده عمده می اید ختراک ویا سهم مشابه را صف فروش میکند

ناظر هم صرفا نظاره گر است ولی وای به روزی که سهمی چند ریال بخواهد رشد بکند.....؟؟؟؟؟؟؟


-جمع کردن صفهای فروش در محدوده شاخص 300 هزار واحد اشتباه است بگذارند شاخص کل تا محدوده 280 هزارواحد افت بکند کلا صفهای فروش واقعی تخلیه بشود بعد دوباره با سرعت بازار رشد میکند اما اماتورها گوشمالی درستی می بینند
-رییس جمهور محترم لطف کنند خواهش میکنیم در مو.رد بازار سرمایه  صحبت نکنند وبه امورات دیگر مثلا مسکن اجتماعی بپردازند
-چند گروه امروز صف فروش جمع شد و.روزهای اینده بقیه گروها مثل دارویی انبوه سازی حمل ونقل وبقیه به تعادل خواهند رسید
-دیروز اخر وقت نام پست بالا را ولساپا حجم معاملات بالا درج کردیم امروز این نماد مثبت بود دیروز اواخر وقت مشخص بود امروز ولساپا بسوی مثبت خواهد رفت
- مبلغ 237 هزار تومان فلان سهم را در حال کشیک بودیم بخریم زنگ تلفن امروز دومورد بود یکی از مشهد یکی از شهرستان رشته کار از دست دررفت مجبور به گران خریدن شدیم.....تورا جان هرکی دوست داری زنگ نزن
-

حداکثر قیمت ۱۴ محصول لبنی تعیین شد/ کنترل بهای ۷ کالای اساسی

حداکثر قیمت شیر خام و ۱۴ فرآورده‌های لبنی تعیین شد و ستاد تنظیم بازار دستور کنترل قیمت ۷ کالای اساسی و مصرفی را صادر کرد .

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، علیرضا رستمی مدیرکل نظارت بر محصولات کشاورزی و موادغذایی سازمان حمایت مصرف‌کنندگان گفت: حداکثر قیمت کیفی‌ترین شیر خام و ۱۴ فرآورده‌های لبنی تعیین و ابلاغ شده و پیگیری ها از شرکت های دامداری که قیمت ها را رعایت نکرده باشند در جریان بوده و چند پرونده تخلف ه مراجع تعزیری ارسال شده است .

براساس این گزارش، همچنین ستاد تنظیم بازار به وزارت جهادکشاورزی، شرکت بازرگانی دولتی ایران و سازمان حمایت ، دستور کنترل قیمت ۷ کالای اساسی و مصرفی را داد و اعلام کرد: با توجه به روند تغییر قیمت سطح بازار سازمان حمایت مبنی بر افزایش قیمت جوجه یک روزه، شیر پاکتی استریل، برنج پاکستانی، شکر، تخم‌مرغ، ذرت خارجی و خیار ، مقرر شد ضمن بررسی علل افزایش قیمت این محصولات اقدامات لازم از سوی دستگاه‌های ذی‌ربط از جمله اقدامات نظارتی و عرضه کالا تا رسیدن بازار به تعادل انجام و نتیجه آن به کارگروه تنظیم بازار ارائه شود.

انتهای پیام


-ارفع من بعد افزایش سرمایه بیرون امدم حجم سنگین داشتم با 4 درصد ضرر اصلا ضرر حساب نمیشود من در بازار نزولی شروع به جابجایی حساب شده میکنم ونهایتا ضرر را دهها بار مهار کرده ام همین ارفع بزرگترین خدمت را به من کرده است سهمی محکم با ورود وخروج بموقع جلوی ضرر را گرفته مهم زمان خروج ورود است

-برای پخش -ختراک -مادیرا هم سناریو داریم.......یعنی توی بازار نزولی......به جنگ ریزش میرویم....این بخشی از پلن معاملاتی است

امروز حق تقدم پخش خریدم پله اول.....برادر من وقتی زنگ میزنی من ذهنم  از کشیک دادن سهم پرت میشود همین حق پخش امروز280ریال بالا وپایین داشته است کم رقمی نیست.......


-کل داستان بورس در دو کلمه خلاصه میشود مهار ضرر
-چون سودگیری کار سختی نیست
-تا فردا خدا نگه دار

-وقتی در بازار بشدت نزولی یک سهمی نزول میکند ودرجا میزند شما محکوم به صبر هستید ویا باید مدام در پله های کمتر به روش پله نزولی بخرید

ولی وقتی سهمی  با حق تقدم هر دو نزول میکنند شما با گزینه های انتخابی مختلف ومتفاوتی روبرو هستید ونهایتا اگر حرفه ای باشید براحتی ضرر را مهار وحتی باسود مکفی خارج خواهید شداین روزهای کوتاه تلخ روزهای شادی هم درپی خواهد داشت انشا الله


-مهار ضرر درابان ماه....... فرقی نمیکند 10و20و25 درصد تمرین کنید تمرین وتوکل به خدا

تعداد صفحات : 14

درباره ما
کانال ما در تلگرامapsahm@ این سایت محل یاد داشتهای شخصی ما می باشد. سلب مسئولیت برای هر گونه خرید وفروش سهم با مشاوران مجوز دار بورسی وکارگزاران خبره بورسی تماس بگیرید با تقلید از هیچ سایت ویا وبلاگ ویا کانال تلگرامی سهم خرید وفروش نکنید بهترین راهکار جلوگیری از ضرر خرید پله اول یکصد هزار تومان می باشد بخش نظرات سایت بسته است بخش عضو گیری واطلاعات کاربری نیز تعطیل است.
نام کاربری :
رمز عبور :
  • آرشیو
  • 1398
  • نظرسنجی
    نظر سنجی سایت در مورد نمادهای بورسی

    کدهای اختصاصی