close
تبلیغات در اینترنت
خرید هاست
نوشته ها ی شخصی ما در معلم بورس - 1
loading...

نوشته ها ی شخصی ما در معلم بورس

کانال ما در تلگرام apsahm@با مستندات کدال سهم ها را رصد وخریداری کنید

سلام روز بخیر


-کانال ما در تلگرامapsahm@
-ختوقا مورد توجه زیر 1500ریال ولی قطعه ساز است بتدریج نزول غیر ممکن هدف بلند مدت 2000ریال
-شاید امروز هم صف خرید زقیام حفظ شود ولی شنبه حجم معاملات سنگین خواهد بود
-امروز فاز استراحت خودرویی ها است
-دلر ان روز اشاره کردیم الان صف خرید زمان اشاره سهم دست به دست میشد

-خزرعلت صف خرید


گزارش توجیهی افزایش سرمایة مورخ 1396/09/19 هیئت مدیرة شرکت مبنی بر لزوم افزایش سرمایه از مبلغ 499,997,068,000 ریال به مبلغ 799,997,068,000 ریال از محل مطالبات حال شده سهامداران و آورده نقدی


-پلاسک نیز با صف خرید سنگین تا این لحظه روبروست
-خاذین همچنان رشد می کند حقوقی همچنان میفروشد
-وبیمه ان روز اشاره کردم  سهم متعادل بودالان صف خرید است
-شکربن نیز صف خرید سنگین تشکیل داده
-خکمک نیز صف خرید است تا این لحظه
-
رییس سازمان بورس خبر داد:

خبر خوش مالیاتی برای سهامداران بورس

رییس سازمان بورس از پیگیری بسته مشوق های مالیاتی پیشنهاد شده از سوی این سازمان توسط وزیر اقتصاد برای حمایت از بازار خبر داد و گفت: این پیگیری ها در حال رسیدن به نتیجه است.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، شاپور محمدی در حاشیه برگزاری لیگ ستارگان در جمع خبرنگاران گفت: سودآوری شرکت ها، اقتصاد را زنده نگاه می دارد و همه باید کمک کنند شرکت های بورسی که شفاف ترین وضع درآمدی را دارند، مالیات می دهند و اشتغالزایی دارند، ارتقا یابند.همچنین شرکت های بورسی باید برای تامین مالی ارزان که وظیفه بازار پولی و بورسی است در اولویت قرار گیرند.

وی درباره منتفی شدن طرح عرضه ارز در بورس کالا گفت: بازار سرمایه تکلیف دارد بسترهای معاملات مانند ایجاد نماد و کد معاملاتی معامله گران را مهیا کند که به دولت اعلام کرده این آمادگی در بازار سرمایه فراهم شده است.اما طبق قانون، اولویت با بانک مرکزی به عنوان متولی ارز است و همواره این آمادگی وجود دارد که از طریق سازوکار بورس اقدام شود.امیداریم بانک مرکزی در آینده به این جمع بندی برسد که از طریق بازار سرمایه، ارز عرضه شود.

این مقام مسئول درباره انتقاد از قیمت گذاری دلار 4200 تومانی در بورس کالا گفت: بورس کالا آمادگی دارد هر قیمتی را که متولیان قیمت گذاری اعلام کنند، اجرایی کند.اگر دستگاه هایی که وظیفه قانونی آنهاست قیمت پایه و نرخ ارز را تعیین کنند، بورس کالا همکاری می کند.

محمدی با اشاره به اینکه در گذشته بیش از 60 نماد بسته داشتیم اما اکنون به 7 تا حداکثر 20 نماد کاهش یافته،ادامه داد: زمانی که صورت های مالی شرکت های متوقف مانند "های وب" به تایید مجمع برسد و ابهام سهامداران برطرف شود، مانعی در بازگشایی وجود نخواهد داشت.دیگر نمادهای بسته هنوز صورت مالی نداده اند اما تاخیر در ارسال صورت های مالی از 40 مورد در ماه به 2 مورد رسیده است.

وی درباره تاسیس بورس بین المللی کیش نیز گفت: طرح را به شورای عالی بورس ارایه و کار آن نهایی شده و آیین نامه ای که باید اجرا شود به تصویب هیات وزیران می رسد.

محمدی درباره برنامه های حمایت از بازار سرمایه در زمان تحریم گفت: طبق قانون، صندوق تثبیت می تواند فعالیت کند.تلاش ها را برای حمایت از سرمایه گذاران خارجی به کار بستیم و بر این اساس، نسبت به ایجاد شفافیت و متنوع سازی صنایع اقدام کردیم.این اقدام ها به بین المللی شدن بازار سرمایه کمک می کند.

انتهای پیام


-سری قبل فسرب در محدوده زیر4000ریال اشاره شد الان نزولی است سهم را رصد کنیدتا پایان اصلاح قیمت
-
رئیس سازمان انرژی اتمی از تکمیل کارخانه تولید روتور برای استفاده در سانتریفیوژهای پیشرفته برای رسیدن به 190 هزار سو غنی سازی خبر داد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
رئیس سازمان انرژی اتمی از تکمیل کارخانه تولید روتور برای استفاده در سانتریفیوژهای پیشرفته در چارچوب فرمان اخیر رهبر انقلاب و آمادگی سریع برای رسیدن به 190 هزار سو غنی سازی خبر داد.
 
صالحی گفت: این کارخانه را هنگام مذاکره ساختیم اما راه اندازی نکردیم.
 
صالحی ظرفیت نهایی این کارخانه را تولید روزانه حدود 60 سانتریفیوژ"آی آر 6 "  اعلام کرد و افزود: بر این اساس میزان ظرفیت غنی سازی آن 600 سو در روز، 18 هزار سو در ماه و 180 هزار سو در ده ماه هدفگذاری شده است.
 
صالحی مواد اولیه برای غنی سازی  190 هزار سو را 300 تن در سال بیان کرد و گفت: پس از برجام توانستیم 400 تن به ذخایر مواد اولیه  اضافه کنیم و هم اکنون میزان ذخایر اورانیوم کشور به حدود 900 تا 950 تن رسیده است.
 
رئیس سازمان انرژی اتمی، راه اندازی کارخانه "یو سی اف اصفهان" را از دیگر اقدامات پیرو فرمان رهبر انقلاب و دستور رئیس جمهور اعلام کرد و گفت: با راه اندازی این کارخانه، ذخایر "یو اف 6 " را افزایش می دهیم و این مزیتی است که "طرف مقابل معنی آن را به خوبی می داند".
 
صالحی طراحی ساخت کارخانه"یو اف 4 " را اقدام دیگر سازمان انرژی اتمی برای رسیدن به 190 هزار سو غنی سازی نام برد و افزود: دو نیروگاه عظیم در بوشهر هم در حال ساخت است.
 
رئیس سازمان انرژی اتمی تاکید کرد: همه فعالیت ها بر اساس تعهدات پادمانی، پروتکلی و برجام انجام می شود.

-تا شنبه خدا نگه دار
-
-
-
-
-
-
ادامه مطلب ...
نظرات () تاریخ : چهارشنبه 27 تير 1397 زمان : 7:0 بازدید : 28 نویسنده : حامد

سلام روز بخیر


-کانال ما در تلگرامapsahm@
-ذهن بازار معطوف شده فقط به عرضه های اولیه
-نماد پارس تا این لحظه حدود 35میلیون عرضه شده ولی صف بالای صد میلیون هنوزپابرجاست فعلا وانفعالات ساعتهای اینده فینال سهم فردا مشخص شود
-فعلا نماپارس بعلت تغییرات 20 درصد متوقف گردیده است
-
سلام. صبح بخیر. ونفت حمایت 1350 تایید میشه؟
پاسخ : سلام بله تایید میشود

-
-ونفت در رصد
-ختوقا دیروز دوباره تا زیر 1500ریال افت کرد وامروزبالای 1550ریال
-سود نقدی دکوثر 10 ریال .....سود تقسیمی که ادم شرمش می اید اینجا بنویسد
-
عملکرد ۱۲ ماهه پالایش نفت اصفهان بررسی شد؛
دلایل افزایش ۵۵ درصدی سود ۹۶ شپنا
"شپنا" در دوره ۱۲ ماهه منتهی به پایان اسفند ۹۶ به ازای هر سهم ۸۹۱ ریال سود محقق کرد که نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش ۵۵ درصدی داشت.
 
 

شرکت پالایش نفت اصفهان در سال مالی گذشته ۸۹۱ ریال سود شناسایی کرد که نسبت به دوره قبل ۵۵ درصد افزایش داشت.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، "شپنا" در دوره ۱۲ ماهه منتهی به پایان اسفند ۹۶ به ازای هر سهم ۸۹۱ ریال سود محقق کرد که نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش ۵۵ درصدی داشت.

این شرکت در ۱۲ ماهه منتهی به پایان اسفند ۹۵ به ازای هر سهم ۵۷۳ ریال سود محقق کرده بود.

بررسی صورت های مالی این شرکت نشان می دهد سود انباشته پایان دوره در سال مالی ۹۶ نسبت به دوره مشابه قبل رشد خیره کننده ۱۳۹ درصدی داشته است و از ۵ هزار و ۱۴۸ میلیون ریال به ۱۲ هزار و ۲۸۲ میلیون ریال رسیده است.

همچنین سود انباشته ابتدای دوره نیز افزایشی ۲۰۳ درصدی را ثبت کرده است و در پایان اسفند ۹۶ ۵ هزار و ۱۴۸ میلیون ریال اعلام شده است.

رشد ۳۹ درصدی سود ناخالص ، رشد ۲۸ درصدی درآمدهای عملیاتی و افزایش ۵۵ درصدی سود خالص شرکت نیز از دیگر نکات قالب توجه صورت های مالی بود.

این در حالی است که مالیات بر درآمد شپنا در سال مالی مورد بررسی ۵۵ درصد افزایش یافته و همچنین بهای تمام شده درآمدهای عملیاتی نیز با افزایش ۲۷ درصدی رو به رو بوده است.

نظر مشروط حسابرس

بررسی اظهار نظر مشروط حسابرس نیز درباره مطالبه و قطعیت مالیات بر ارزش افزوده در سالهای 1393 و 1394 به مبلغ ۷ هزار و ۷۹۲ میلیارد ریال است که با مشمول قرار دادن کالای امانی پالایش نفت اصفهان در جریان پروسه خرید مواد از پالایش نفت اصفهان توسط شرکت های پتروشیمی اصفهان و صنایع شیمیایی ایران محسابه شده است.

این در حالی است که کالای امانی متعلق به پالایش نفت اصفهان (که عودت آن الزامی و قانونی است) که با توجه به ماهیت آن ، عرضه کالا تلقی نمی‌شود و تا سال 1392 مشمول این مالیات قرار نگرفته است . همچنین شکایت "شپنا" نسبت به رای قطعی هیات تجدید نظر و اظهارنظر کتبی مقامات ذیربط مالیات بر ارزش افزوده مبنی بر صحت ادعاهای شرکت درباره مراوده مذکور و اینکه عرضه کالا تلقی نمی‌شود، حکایت از این موضوع دارد که نباید مالیات بر ارزش افزوده مطالبه شود.

در ادامه وزیر امور اقتصادی و دارایی برای ورود به شکایت شرکت و توقف عملیات اجرایی دستور مستقیم داده که می تواند به نفع "شپنا" باشد . در صورت اعمال تعدیلات لازم، حسابهای سود سال و ذخایر معادل مبلغ هفت هزار و ۷۹۲ میلیارد ریال به ترتیب کاهش و افزایش خواهند یافت.

بررسی تولید و فروش سالیانه

نگاهی به آمار تولید و فروش شرکت در سال گذشته نشان می دهد که تولید، فروش و مبلغ فروش افزایش یافته است. در حالی تولید شپنا ۱.۵ درصد و فروش آن حدود سه درصد رشد کرده که مبلغ فروش این شرکت پالایشی معادل ۲۸ درصد رشد کرده است.

این گزارش حاکی است نماد شپنا در تیر ماه سال جاری با معاملاتی متعادل اما منفی مواجه بوده که باعث شده قیمت سهم از حدود ۴۹۷ تومان تا محدوده های ۴۳۰ تومان کاهش یابد.

روند معاملات تا پایان ۲۳ تیرماه حاکی از خروج سرمایه گذاران حقیقی و حمایت حقوقی ها از این نماد است به این ترتیب که بیش از ۵۰ میلیون سهم در ۱۵ روز معاملات با تغییر مالکیت حقیقی به حقوقی مواجه شده است.


-خساپا 900ریال  اگر زیان ده هست حقوقی چرا می خرد تا این لحظه
-وخارزم را کنترل کنید
-وبیمه وگستر واتی هرسه تحت رصد
-فصل مجامع تقسیم سود تا پایان ماه رو به اتمام است وفصل جدید تقریبا فصل افزایش سرمایه شروع خواهد شد
-گروه کانه های فلزی در راس کچاد هنوزدر حال اصلاح قیمت
-دامین نزول موقتی است اماده خیز بعدی میشود
-نمادها دو ضعیت  دارند 1-تعلیق شده2-مشمول فرایند تعلیق مثلا اکنتور -های وب -وپاسار-قنقش تعلیق شده است
-اما در فرابورس نمادهای تعلیق شده  تا این لحظه عبارتند ازبالاس-سمایه-خفناور-وملل-شراز
-منظور در خرید هر سهمی این دو موضوع مد نظر باشد پایین تسی تی ام سی به وضوح اسامی نمادها ذکر شده است
-
-
ادامه مطلب ...
نظرات () تاریخ : سه شنبه 26 تير 1397 زمان : 7:0 بازدید : 23 نویسنده : حامد

سلام روز بخیر


-کانال تلگرام ماapsahm@توجه داشته باشید به هر علتی سایت موقتا تعطیل با مطالب ما را از تلگرام رصد کنید
-سقاین عرضه نیست تا این لحظه
-کانال های پر بازدید تلگرام با اهدافی خاص بصورت گسترده از خساپاحمایت می کنند

-در گروه فلزات اساسی فعلا فسرب پیشتاز است فسرب سری قبل بعد از صعود اصلاح قیمت کرد ودوباره رشد کرد

سری قبل تا 4566ریال رشد کرد ودوباره تا محدوده 3800ریال نزول کرد درذ این مقطع ما اشاره به حمایت کردیم سال قبل در محدوده 2500ریال ما مکررا اشاره داشتیم......افت احتمالی فسرب مد نظر باشد


-
پیغام های ناظر بازار
عرضه اوليه شرکت کشت و دام قيام اصفهان (زقيام1) به روش ثبت سفارش 97/4/25 09:40
كارگزاران محترم عضو فرابورس ايران، به اطلاع مي رساند؛ پيرو اطلاعيه شماره 1261/الف/97 مورخ 20/04/1397 اين شركت، امروز دوشنبه مورخ 25/04/1397 تعداد 35,000,000 سهم شرکت کشت و دام قيام اصفهان (سهامي عام) براي اولين بار پس از پذيرش در بازار دوم فرابورس ايران در نماد (زقيام1) و نمونيك GAHZ1 به روش ثبت سفارش عرضه مي شود. خريد صرفاً توسط كارگزاران داراي مجوز فعاليت در فرابورس صورت مي گيرد. دراين خصوص توجه به موارد زير ضروري است: 1)دوره ثبت سفارش ازساعت 10:00 لغايت ساعت 12:00 مي باشد. 2)کليه معامله گران برخط و غير برخط به صورت همزمان طي دوره ثبت سفارش مي توانند اقدام به ورود سفارش خريد نمايند. 3)دامنه قيمت در ثبت سفارش از مبلغ 2،300 ريال تا مبلغ 2،369 ريال مي باشد. 4)حداکثر سهام قابل خريداري توسط هر شخص حقيقي و حقوقي تعداد 700 سهم مي باشد. 5)هرخريدار صرفا مجاز به ورود يک سفارش خريد در سامانه معاملاتي مي باشد. 6)سفارش هاي ثبت شده طي دوره ثت سفارش قابل اصلاح يا حذف هستند. پس از پايان اين دوره، ورود، حذف يا اصلاح سفارش مجاز نيست. بديهي است کارگزاران محترم مي بايست راس ساعت 12:00 هرگونه دسترسي معامله گران برخط و غيربرخط را مسدود نمايند. 7)مدير عرضه شرکت كارگزاري بورس بهگزين (سهامي خاص) مي باشد. 8)متعهد خريد شرکت كارگزاري بورس بهگزين (سهامي خاص) است و سقف تعهد خريد ايشان تعداد 17,500,000 سهم مي باشد. براي اطلاع از جزئيات بيشتر مي توانيد به اطلاعيه مذکور واقع در وب سايت رسمي شرکت فرابورس ايران مراجعه فرمائيد. مدير عمليات بازار و اعضا فرابورس ايران

-نظر حضرتعالی در رابطه با هدف کوتاه مدت پارس؟
ارزش مجمع رفتن دارد؟
ممنون
پاسخ : سلام اخر ماه مجمع داردتا یک روز قبل مجمع صبر کنید ونهایت صعود را ومتعادل شدن سهم را اگر ملاحظه کردید رفتن به مجمع ونرفتن مشکلی ندارد چون به سود مکفی رسیده اید
پاسخ : اگر با صف خرید خواست مجمع برود نفروشید

-ولغدر در حال افت بصورت مداوم تحت نظر
-
نماینده مجلس:

رنو و پژو با فسخ قرارداد باید به ایران خودرو ، ایدرو و سایپا غرامت دهند

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: شرکت‌های خودروسازی اروپایی به‌ویژه رنو و پژو سیتروئن در‌ صورتی‌که قراردادهای را فسخ و ایران را ترک کنند، باید به به ایران خودرو ، ایدرو و سایپا غرامت بپردازند.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس به نقل از ایسنا، علی اسدی‌کرم اظهار داشت: شرکت‌های خودروسازی خارجی موظفند براساس تعهداتی که به ایدرو یا شرکت‌های سایپا و ایران‌خودرو دارند، عمل کنند و اگر یک‌جانبه، اجباری یا اختیاری از ایران بروند، به منزله فسخ قراردادهای دوجانبه یا چندجانبه است.

وی ادامه داد: این اقدام از نظر حقوقی در دادگاه‌های بین‌المللی برای ایران ایجاد حق کرده و این شرکت‌ها ملزم به پرداخت غرامت یا جبران خسارت به هر شیوه ممکن هستند.بانک‌های متوسط و کوچک اروپایی روزنه امیدی برای حفظ قراردادها هستند، براساس گزارش‌هایی که از مقامات اروپایی برای استمرار حضور در بازار خودرویی ایران به گوش می‌رسد، ممکن است فرانسه و سایر کشورهای اروپایی بتوانند از طریق بانک‌های متوسط و کوچک تبادلات بانکی با ایران را انجام دهند و این مساله مانع فسخ یکجانبه قراردادهای خودرویی و ترک کردن ایران ازسوی رنو و پژو سیتروئن یا سایر برندهای خودروسازی خارجی است.

اسدی‌کرم خروج برندهای خودروسازی فرانسوی از بازار ایران را دارای آثار قیمتی دانست و افزود: با توجه به احتمال کمبود عرضه به بازار و بالا بودن تقاضا، رفتن خودروسازان خارجی از ایران سبب افزایش شدید قیمت‌ها می‌شود.بازار خودرو ایران علاوه‌ بر آنکه به واردات وابسته است به نوسانات ناپایدار نرخ ارز هم به سرعت واکنش نشان داده و از همین رو گاهی قیمت‌ها افزایشی می‌شود.

انتهای پیام


-چرا چنین قرارداد شل وابکی را بستی که حالا برای غرامت گرفتن چانه بزنی ایا بدهد یا ندهد
-

وعده مشاور روحانی به راه‌اندازی بورس بین‌الملل در مناطق آزاد

مشاور رئیس‌جمهور به راه‌اندازی بورس بین الملل در مناطق آزاد وعده داد. برنامه ایی که سال ها در حد طرح و ایده مانده است.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس ، در حالی از سال های گذشته طرح راه اندازی بورس بین الملل در مناطق مطرح شده که به دلیل عدم اعتقاد عملی به آن ، این ایده در همان حد طرح باقی مانده اما مرتضی بانک در نشست هیئت موسس بورس بین الملل در مناطق آزاد وعده عملی شدن آن خبر داد و گفت: تاکید دولت بر این است که فعالیت مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی برای حیات اقتصادی  ضروری است. مناطق آزاد می توانند الگوهای جدیدی در فعالیت های اقتصادی خلق کنند و فرصت تعمیم نتایج این الگوها به کل کشور از مناطق آزاد مورد انتظار است.

وی افزود: استفاده از ظرفیت بورس بین الملل در مناطق آزاد به منظور تامین مالی ارزی از محل منابع خارجی در دستور کار قرار دارد. این ماموریت بر اساس سیاست های اقتصاد مقاومتی ابلاغی رهبر معظم انقلاب و با مشارکت و همکاری سازمان سرمایه‌گذاری خارجی، صندوق توسعه ملی، بانک مرکزی، سازمان بورس، وزارت اقتصاد، فعالان اقتصادی و صاحب نظران این حوزه صورت می‌پذیرد. 

این مقام مسئول با اعلام این‌که آیین نامه بورس بین الملل در مناطق آزاد در شورای عالی بورس تصویب شده که پس از تصویب نهایی در شورای عالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی اجرا خواهد شد ادامه داد: بورس بین الملل در مناطق آزاد سکوی پرتاب اقتصاد به سوی موفقیت های بیشتر است و مناطق آزاد کشور به ابزارهای نوین کسب و کار مانند مراکز پولی و مالی، بازار سرمایه و بورس بین الملل مجهز می شوند. 

بانک گفت: هر روز اتفاقات جدیدی در بازارهای پولی و مالی جهان رخ می‌دهد و مناطق آزاد با وجود محدودیت ها و سیاست های عمومی نباید از این جریان کسب و کار نوین باز بمانند.

انتهای پیام


-این شما واین ختوقا ارام ارام دست پایین جمع می کنند براحتی دست بالا میفروشند در سال این روند شاید صد بار صعودی ونزولی بشود حتما ده بار را با حوصله سود بگیرند میشود صدرصد این در مورد 90 درصد سهم ها اتفاق می افتد  اول گاو بازها خرس بازها سفته باز ها نوسان گیرها اماتور ها حرفه ای ها را در هر سهمی شناسایی کنید بعد تصمیم به خرید پله ای بگیرید
-صف نماد پارس فردا دست به دست خواهد شدالبته فروختن ونفروختن به ما مربوط نیستما صرفا در همه سهم ها دیده بانی میکنیم
-دلر حمایت 3100مقاومت 3700ریال الان 3331ریال
-ساع 12/20تافردا خدا نگه دار
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
ادامه مطلب ...
نظرات () تاریخ : دوشنبه 25 تير 1397 زمان : 7:0 بازدید : 15 نویسنده : حامد

آرشیو
  • 1397
  • صفحات جداگانه
  • لینکهای مهم بورس